Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
10. črc 2014

@makuka88 My máme šedo-bílý a jsem spokojená. A je hodně podobný těm kočárkům, co chceš ty. Jen menší kola, jinak stejný.

makuka88
10. črc 2014

@nolies přesně 🙂 já právě ty kola moc chci 🙂 a barva je v klidu ... alepoň mi to zužilo výběr .... tak ty to budeš mít v pohodě ve všem, víš do čeho jdeš 😀

nolies
10. črc 2014

@makuka88 V těch praktických věcech jo 🙂 . Ale strachuju se o mimíska pořád 😒 Už si byla na kontrole u obvoďáka?

makuka88
10. črc 2014

@nolies jakto ? ☹ vždyť není důvod ... já už jsem celkem v klidu, ten 2.trimestr je už klidnější ... není se čeho bát, posledně si měla prcka v pořádku ... u obvoďáka ?

nolies
10. črc 2014

@makuka88 Jak už mám jedno dítě, tak vím, co je se strachovat a to už nikdy nepřejde... Měla bys mít v průkazce razítko od obvoďáka, že je vše ok. Já jdu příští čtvrtek.

lennaaa
10. črc 2014

@makuka88 pěkný kočárky🙂
@nolies já už byla u zubaře ale k obvoďákovi ještě čas...tys už byla?

lennaaa
10. črc 2014

@makuka88 a ty budeš pověrčivá? nebo bude kočárek dřív doma než přijedeš z porodnice?

nolies
10. črc 2014

@lennaaa K zubařovi jdeme s přítelem a s malým 25.8. - tak si nechám potvrdit průkazku a příští čtvrtek jdu k obvoďačce, před chvilkou jsem se objednala.

nolies
10. črc 2014

@lennaaa Však to stačí do 20.týdne 🙂

makuka88
10. črc 2014

@lennaaa pověrčivá nejsem ale dám ho k rodičům 🙂 ty ?

lennaaa
10. črc 2014

@nolies do 20.týdne? já myslela že kdykoliv do porodu...

@makuka88 taky ho dám k rodičum...

nolies
10. črc 2014

@lennaaa Jj, včera mi to říkala dr. Ale není to povinný. Mě nic není, takže si fakt jen skočím pro razítko a v porodnici nebudou mít řeči.

makuka88
10. črc 2014

@lennaaa mě řekla až dnes, že se mám objednat k dr a zubaři .. a zubaře mám 4.8. takže dobrý a na obvod nějak doběhnu až bude čas..

hanulka184
10. črc 2014

@nolies Ahoj Markét. Ty jo, jsem pořád v jednom kole. Pořád něco dělam, nebo někde lítam... Do svatby už nám zbývá jen 9 dní, tak postupně dokupuju a připravuju co je ještě třeba... 🙂 Už jsem se kolikrát chystala, že vám konečně napíšu, ale vždycky to nějak nevyšlo 😒 Jinak se mám fajn. Děkuju za optání 😉 A co ty? Jak roste mimísek? Já byla teď v úterý na testech na cukrovku a na kontrole.Fotku bohužel nemam,ale prcík je v pořádku a pěkně sebou mrskal. Tak doufam, že to nebude moc živé zvířátko 😀 Dr. mi dělala jen rychlý ultrazvuk, aby zjistila jestli prcík žije, takže ani nevim jak je veliký.Jinak testy na tu cukrovku mi přerušili, jelikož jsem na lačno měla trošku vyšší hodnotu, než je norma.Takže jdu za dva týdny na druhý pokus a když to bude zase tak, tak pak rovnou na diabetologii ☹ A v pondělí 14.7. jdeme na screening. Hrozně se těšim a doufam, že už bude vidět pohlaví 😀 Jsem hrozná zvědavka zvědavá 😅

nolies
10. črc 2014

@hanulka184 Ahojky Hani, jsem ráda, že ses ozvala. No mě mimísek taky pěkně roste, v pátek jsem byla na UZ a je už taaak velký. Na NT jdu 21.7 a už se taky nemůžu dočkat, jestli to bude holčička nebo chlapeček. Dr. říkal, že by už teď poznal pohlaví, ale že na tom NT mi to řeknou s větší jistotou. Úplně jsem zapomněla, že se budeš vdávat. To je pak jasný, že nemáš čas a myšlenky máš u svatby. Mimísek si to pěkně užije s váma 😀

hanulka184
10. črc 2014

@nolies No, jestli se prcíčkové nebudou schovávat, tak nám to opravdu s jistotou řeknou 😀 Tak snad nebudou stávkovat a ukážou se 😀 Jj, to si mimís užije. Jen doufam, že mě v den "D" nezačne zlobit 😀 Jinak to doma zatím nikdo stále neví, a snad ani netuší. Zatím jsme to vydrželi to neříct. Jsem zvědavá na reakci všech. Hlavně se těšim, až to oznámíme všem najednou. To jim vypadnou oči z důlků 😀 😀 Jen doufam, že mi třeba někdo neřekne "já jsem to tušil/a" . To by mě teda naštvalo, když mi dává takovou práci to tajit 😀

nolies
10. črc 2014

@lennaaa Leni a jak to vypadá s prodejem cestovky?

nolies
10. črc 2014

@hanulka184 Ještě to na tobě není poznat? Na mě už asi trochu jo, aspoň si to teda myslím. Tak tak dopnu kalhoty.

hanulka184
10. črc 2014

@nolies No, právě že mam pocit, že to začíná být znát. Ale není to tak hrozný. Snažim se to maskovat a vypadá to, že zatím úspěšně 🙂 Spíš je horší to, že my bydlíme s tchánojcma v jednom baráku a tchýně má zrovna teď dovolenou, jelikož jsou prázdniny a ona dělá ve školce a už nevím na co se mam vymluvit kam jedu.Když jsem jela třeba v úterý...Nebo pak v pondělí jdeme na screening...To se pak bojim, aby to neprokouli 😅 Každopádně neříkam, že jedu k doktoru. To už by si pak tchýně mohla domyslet 😀

hanulka184
10. črc 2014

@nolies A fakt by mě naštvalo, kdyby to pár dní před "cílem" prasklo 😲 😀

ppetrac
10. črc 2014

@makuka88 Holky, to se musí pak k obvoďákovi?

nolies
10. črc 2014

@hanulka184 A kdy jim to chcete říct? Na svatbě? U nás to už všichni ví, bydlíme s našima - my nahoře oni dole. Těch pár dní to ještě určitě dáš 🙂

nolies
10. črc 2014

@ppetrac To je jen taková formalita, pokud ti nic není. 🙂 Není to povinnost, ale většinou to na gyn.doporučí.

hanulka184
10. črc 2014

@nolies Jj, na svatbě. Až tu budeme všichni-celá rodina 🙂 My to máme úplně stějně...my nahoře a tchánojc dole 😀 No, musim to dát. Já to vydržim, o to se nebojim, ale spíš aby to někdo nepoznal sám 😀 Sakra, už aby bylo 19. 😅

nolies
10. črc 2014

@hanulka184 Pokud si to zvládla doteď, tak těch pár dní dáš, zvlášť pokud je ti dobře 🙂 To bude krásný překvapení pro všechny.

hanulka184
10. črc 2014

@nolies Jj,to bude.To jim spadnou čelisti 😀 😀 😀 A už to slyšim...a proč jste nám to neřekli? A věděl to někdo?..... Jejej,to bude otázek 😀

nolies
10. črc 2014

@hanulka184 JJ, taky jsme si tím prošli 🙂 Teď se mě pořád dokola ptají, co to bude a jak se bude jmenovat. : 🙂

hanulka184
10. črc 2014

@nolies A už máte nějaká jmena vybraná? U nás kluk bude nejspíš Lukášek,protože toho už jsme chtěli,když jsem otěhotněla poprvé a od začátku jsme mysleli a doufali, že to bude kluk 🙂 A pro holčičku jsme zatím vybrali Kristýnka.Ale ještě se to může změnit 🙂 Ty jo,já mam to dítě dneska ňáký hodný.Už spinká 2,5 hodiny 🙂

nolies
10. črc 2014

@hanulka184 Tobík taky dneska takhle dlouho spinká 🙂 My máme jen pro holčičku - Šárka. Jestli to bude chlapeček, tak snad bude bez jména. Nic moc se nám nelíbí.

hanulka184
10. črc 2014

@nolies Jé, Šárka je hezký 🙂 Je fakt,že těch klučičích jmen moc hezkých není... 😖 Mě se třeba ještě líbí Tomáš, ale tak se jmenuje můj přítel a já jsem se zařekla, že nechci svým dětem dávat jméno po nás, jelikož sama vím, jaké byli problémy s poštou, když něco přišlo mě nebo bráchovi a naši si mysleli, že je to jejich a tak kolikrát poštu otevřeli a pak vznikali zbytečný problémy... 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru