Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
10. črc 2014

@hanulka184 Přítel je taky Tomáš 🙂 Proto je malej Tobiáš, podobný, ale ne stejný 🙂 Šárku jsme měli napsanou i u Tobíka, takže to se nemění. Ale fakt to klučičí jméno bude těžký vybrat. Navíc máme velkou rodinu a nechceme si opičit.

hanulka184
10. črc 2014

@nolies Tak to si vyřešila dobře 🙂 Ale Tomáš a Lukáš taky jde 🙂 A s Kristýnkou se budu trošku opičit po bráchovi.On má taky Kristýnu.Ale žijou na Slovensku a Týnka už je velká 20.letá slečna,takže na prázdniny už k nám nejezdí,tak se ani se svojí sestřenicí (pokud to bude holčička) neuvidí.A navíc tam u nich na Slovensku má taky sestřenici Kristýnu (z její mamky strany) 🙂

nolies
10. črc 2014

@hanulka184 Lukáš je můj brácha, takže to určitě ne 🙂 Takže my fakt budeme muset mít tu holčičku 🙂 A tobě dělali už test na cukrovku? Ta se dělá až kolem 25.týdne, ne? Nebo myslíš, ten odběr krve?

hanulka184
10. črc 2014

@nolies Jj,je to až kolem 25.týdne,ale jelikož jsem měla těh.cukrovku v prvním těhu,tak si mě teď hlídají od začátku.Zatím mi brali jen krev,protože když jim po hodině přišly výsledky a vyšly trochu vyšší,tak už mi ten nápoj pít nedávali s tím,že půjdu ještě na druhý pokus.Takže testy byly přerušený a šla jsem hned k mojí dr. a ta mě znovu objednala za těch 14 dní

nolies
10. črc 2014

@hanulka184 Já jsem zase byla na spodní hranici u Tobíka 3,5, dr. se to taky moc nelíbilo, ale říkala, že je to ta lepší varianta. Teď u odběrů jsem měla 4,2 tak se to trochu zlepšilo.

hanulka184
10. črc 2014

@nolies Já měla u Nicolky 4,3 ale po tom nápoji už to trošku vyskočilo,takže mě hned hnali na diabetologii a teď jsem měla 5,3 a limit je 5,1.Takže jsem zvědavá příště...Jako čekala jsem,že když jsem jí měla v prvním těhu,tak že jí budu mít i v druhym,akorát jsem nečekala,že to bude tak brzy 😒 No,uvidíme,jak dopadnu příště.Když jsem jí měla poprvé,tak to nebylo tak hrozný.Byla jsem jen na dietě,kterou jsem dodržovala jen prvních 14 dní a pak jsem stejně začla zase žrát sladký.já bych bez něj umřela 😀 😀 Například jsem si ke svačině dala místo jogurtu s rohlíkem kafíčko s koláčem 😀

nolies
10. črc 2014

@hanulka184 Já jsem četla, že je norma do 6,0. Tak nevím.... Já mám sladký ráda, ale nemusím ho mít. Ale teda držet dietu bych nedala. Tak snad ji teď nebudeš mít.

lennaaa
10. črc 2014

@nolies cestovka je prodaná. koupila ji tady vedle kolegyně co vede papírnictví.můžu tady být do konce října a pak už je to její a já jsem doma.záloha je zaplacená a zbytek ke konci října.

nolies
10. črc 2014

@lennaaa Tak nakonec to nebylo tak hrozný s tím prodejem, jak ses bála 🙂

hanulka184
10. črc 2014

@nolies Doktorka mi říkala,že to teď prý trochu zpřísnili.Je to nově asi 3 týdny.I odběr krve je o jeden navíc.Předtim se brala krev před vypitím nápoje a pak dvě hodiny po vypití a teď je to poprvé před,podruhé hodinu po vypití a potřetí dvě hodiny po vypití.Tak jsem si alespoň v úterý ušetřila dva píchance 😀 Markétko,budu muset bohužel končit.Princezna se mi probudila ( po 3 hodinách a 15 minutách 🙂 ) ,tak jí jdu dát sváču a pak jedeme za Tomášovo babi jí popřát.Dnes má 75 🙂 Až budeme mít v PO po screeningu,tak se stopro ozvu 😉 Tak se zatím měj hezky a ráda jsem si s tebou po dlouhé době "pokecala" 🙂 Tak papa a ať tě mimís moc nezlobí 😉

lennaaa
10. črc 2014

@nolies jj,celkem byl i zájem takže jsem nakonec i vybírala ať je to v dobrých rukou.

nolies
10. črc 2014

@hanulka184 Měj se pěkně a budu na tebe 14.7 myslet 🙂 Pá pá

nolies
10. črc 2014

@lennaaa To je dobře. A ty jsi ji zakládala sama?

lennaaa
10. črc 2014

@nolies ne ne,my jsme ji taky kupovali.já ji mám 4 roky,předtím jela takových 6 let...

lennaaa
10. črc 2014

@nolies no nic musím valit, páá

nolies
10. črc 2014

@lennaaa Ale i tak seš dobrá. Já bych si na to asi netroufla.

nolies
10. črc 2014

@lennaaa Pa pá 🙂

makuka88
10. črc 2014

@ppetrac jj asi tak, jen pro razítko a zubař to samé ...ale jesti je to povinné netuším..

nolies
10. črc 2014

Holkyyy, teď jsem poprvé slyšela miminko přes Angelsounds, jsem úplně naměkko.

makuka88
10. črc 2014

@nolies fáákt? a co řikalo ? 😝 super, tak alespoň víš, že je v pohodě 🙂

nolies
10. črc 2014

@makuka88 🙂 Jsem koukala, jak pěkně jde už slyšet. Jsem hloupá, už od pondělí zkouším , jestli ho uslyším a nic. A až teď jsem si na netu našla, že musím zatlačit a hned jsem ho našla. 🙂

makuka88
10. črc 2014

@nolies Jo tak to je hned 😀 hlavně, že se na to přišlo 🙂 musí to být krásný ... na screeningu včera mi ho taky dala poslechnout

nolies
10. črc 2014

@makuka88 Je to krásný, slyšela jsem i pohyby a plodovku 🙂

makuka88
10. črc 2014

@nolies no jasně 🙂 tak to je dobře ... takže budeš kontrolovat furt ... 😀

nolies
10. črc 2014

@makuka88 No to si piš 😀

lennaaa
11. črc 2014

@nolies to je super, musí to být krásnej pocit!

nolies
11. črc 2014

@lennaaa Nádhernej. Dneska ráno sebou pěkně mrskalo 🙂

hanule89
11. črc 2014

@nolies @makuka88 @lennaaa @hanulka184 Ahojky holky mám se skvělé. Jak jsem již psala dříve mám novou práci a vyřešenou zdravotní situaci. S přítelem jsme si řekli, že na miminko ještě klidně počkáme ze záčatku jsem si řikala, že se raději budeme chránit ale tak nějak se nám to nedáří :D vždycky na to vlítnem a nějaká ochrána je v tahu :D ... No necháváme vše na osudu 🙂 Vidím, že u Vás všech probíhá těhu hezký už se moc těším až tady budete dávat fotečky miminek 🙂 úplně jsem to těhotenství vypustila z hlavy.... a jak jinak holky jak se máte co nového u Vás?? co jak užíváte léto??

nolies
12. črc 2014

@hanule89 Ahojky Hani, to jsem moc ráda, že ses ozvala a že se máš dobře. Je super, že tomu necháváte volný průběh, tak to má být. Miminko si cestu najde ve správnou dobu. No já si léto zatím moc neužívám, trpím velkýma nevolnostma ☹ Už se modlím, aby přešly, je to někdy na palici, zvlášť, když už mám jedno dítko. 21.7 jdu na NT, tak jsem celá natěšená, jestli se dovím pohlaví a hlavně doufám, že bude všechno v pořádku.

ssssssofinka
13. črc 2014

Ahoj,jsem tu nova a s pritelem se pokousime o miminko.Doktorka mi predepsla utrogestan,tak bych se chtela zeptat jestli nekdo z vas s nim ma zkusenosti a kdyby se mela objevit menstruace....jestli az po uplnem dobrani utrogestanu.....dekuji za radu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru