Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
16. črc 2014

@lennaaa Tak to nemám, ale kdo ví 🙂 Jinak pokud by tě ten výtok nějaký trápil, tak se léčí přípravkem: Canesten - je bez předpisu 🙂

nolies
16. črc 2014

@karlos12 Ahojky, vím, jak se cítíš. Na první miminko jsme čekali dlouho (2roky), druhé přišlo za 3 měsíce 🙂 Bereš něco na podporu těhu?

karlos12
16. črc 2014

@nolies ahoj,beru FertilCare,manžel to samé,pro muže .Teď začínám ovulační testy.Jinak zatim nic.Blahopřeji,je fajn že teď to šlo mnohem lépe.

makuka88
16. črc 2014

@karlos12 Ahoj jak řiká lennaaa ... Kontryhel ...

@lennaaa Leni já mám taky někdy víc někdy míň 🙂

hanule89
17. črc 2014

@karlos12 Ahoj taky pořád čekám 🙂 my se snážíme již od listopadu už jsem vyzkoušela úplně vše a teď nějak jsme se na vše vykašlala 😀 vyhodila jsem myšlenky na miminko pryč tak uvidíme .. nechali jsme tomu volný průběh 🙂 tak nevěš hlavu a neboj ono to vyjde :D

enalga
17. črc 2014

@hanule89 Osmý měsíc...tentokrát bez činné snahy o zplození dítěte, jen takové to užívání si, páč jsme byli v době mé ovu na dovolené. Zítra budu testovat zda se něco povedlo, nebo najedeme na deváté kolo...každopádně po desátém měsíci jdeme nekompromisně na IUI nebo se dostanu do blázince 😀

karlos12
17. črc 2014

@hanule89 to Tě obdivuji, já čekám na vypnutí a ono stále nikde.Je to spíš horší a horší.Už začínám mít zaječí úmysl a brzy chi navštívit lékaře.Ale stále doufám .Určitě nám všem brzy poštěstí a miminka si nás vyberou 🙂

hanule89
18. črc 2014

Ahoj holky tak nevím nevím jestli mi to ten osud neděla schválně, ale mám dnes třetí den zpoždění ... nevím jestli se mám radovat nebo mít radost mám strašně smíšené pocity .... A navíc jsem včera byla s kamarádkou a ta mi oznámila, že je už ve čtvrtém měsíci. Tak mě to nějak zase dostalo, že další kamarádka je těhotná a já pořád nic a dneska jsem zjistila, že mám vlastně už třetí den zpoždění 😉 A mám strach si udělat těhotenský test, že budu zase strašně zklamaná :(

makuka88
18. črc 2014

@hanule89 hahaha to seš jako já 😀 báůa jsem se týden a furt čekala, že přijde, že musím mít chybu ve výpočtech 🙂 hlavně klid a až uznáš za vhodné, prostě to testni, držím palce 🙂

hanule89
18. črc 2014

@makuka88 to je jak na potvoru 🙂 na jednu stranu jsem strašně zvědavá a testla bych hnedka ale na druhou stranu mám strašný strach .... prostě jsem se před dvěma měsíci smířila stím, že ještě počkáme a tak nějak jsem se s tím i vnitřně vyrovnala a tohle mě zase rozhodilo 😒 a teď se bojím a bojím 😖

makuka88
18. črc 2014

@hanule89 To je to samé jako já 😀 holky mi tu řikali ať testuju honem honem a já se tak bála 🙂 klidně počkej, nic se nestane, naopak ... 🙂 a právě, já to tak chtěla a když jsem přestala, byl to šok 🙂 takže jsem taky nevděla jsetli jsem šťastná nebo jestli není brzo 😀 ale všechno přijde, těším se každým dnem více 🙂 moc mě zajímá tvůj výsledek, nadruhou stranu počkej, až se budeš cítit na test a do té doby hlavně klid a nemysli na to 🙂

makuka88
18. črc 2014

@makuka88 *řikaly (pardon) 😀

hanule89
18. črc 2014

@makuka88 no já to asi stejně nevydržím a testnu to i přes ten strach 🙂 to je uplně šílené bojím bojím ....

lennaaa
18. črc 2014

@hanule89 no to je pěknééé🙂 já bych testla...u sebe jsem testovala 2. den vynechání a dálnice jak bič.ono tak yzáleží jestli ti to chodí pravidelně nebo ne. a taky jestli jsou nějáké příznaky na ms ( i když já je kupodivu měla 😀 ) tak co?kdy testneš? 🙂 su zvědavá a moc ti to přeju 😉 vím že ses asi zžila s myšlenkou že si počkáš,ale věř že tam někde vzadu ta touha je.a moc dobře vím jaké to je mít strach při testování..hrůůůza!!to čekání co bude a že ten papírek o všem rozhodne....tak do toho!!! 😉

hanule89
18. črc 2014

@lennaaa děkuji za podporu... já opravdu nevím já už raději žádné příznaky raději nevnímám jestli mám přiznaky na ms nebo ne 🙂 nevím kdy testnu mám opravdu strašný strach jako na druhou stranu kdyby tam byla jedná čárka tak bych možná i byla ráda, že se mi to nezkomplikuje stou práci zase když bych asi viděla dvě čárky tak bych asi byla šťastná jak blecha .... no prostě mám tak hrozné smíšené pocity v sobě, že se sama nepoznávám 😖

lennaaa
18. črc 2014

@hanule89 uplně ti rozumím!! na jednu stranu je fakt dobře že tu myšlenku nemít ještě dítě si pojala takhle dobře🙂 je jen na tobě jak dlouho čekání vydržíš🙂 každopádně je z tebe cítět že i v případě že dálnice nebude že ti to vadit moc nebude, což je super !! takže není na co čekat - testuuuuuuj 😀 dneska máš kolikátý den zpoždění? a chodívá ti to pravidelně?

hanule89
18. črc 2014

@lennaaa jj chodivá mi to skoro přesně max. do 26 dne a dneska je den 29....takže mám třetí den zpoždění...

lennaaa
18. črc 2014

@hanule89 hmm...asi jsem zvědavá víc než ty 😀

makuka88
18. črc 2014

@lennaaa Lenii kdy tě čeká utz ? už ti řeknou snad co to bude .. 🙂 a ještě je ti blbě ?

lennaaa
18. črc 2014

@makuka88 k moji dr jdu na utz za týden ve čtvrtek.no jestli pujde vidět co to je, to se uvidí🙂 kdy jdeš ty na utz? a jj blbě mi je pořád 😖 dneska zas extrem .... žádný náznak zlepšení...

makuka88
18. črc 2014

@lennaaa to je síla ... mě už není vůbec nic ... jen 2x za noc musim na wc .... a jdu až 7.8 ... 🙂

nolies
18. črc 2014

@hanule89 Ahojky Hani, takže by osud zapracoval? 😀 Jestli ti nebude líto, jestli test vyjde tak nebo tak, tak určo testni 🙂 Aspoň nebudeš teď ty dny v nejistotě 🙂 Já jsem testovala už 5 dní před oček.MS a výsledek byl krásně vidět. Jsem na tebe moc zvědavá.

nolies
18. črc 2014

@lennaaa Ahojky Leni, tak už zvracím i já ☹ To snad není normální, že se mě to s postupem času zhoršuje...

lennaaa
18. črc 2014

@nolies to je mi líto ☹ taky tomu nerozumím proč to neubírá na obrátkách...ani nevíš jak jsem z toho už nešťastná...od 5. týdne se mě to drží.a večer prostě vůbec nemůžu žádnou zeleninu ani nic takového ( zelí,meloun,papriku, okurek, mrkev, rajče...) jediné co udržím je chleba se salámem nebo párek.

nolies
18. črc 2014

@lennaaa Já jediný co večer trochu dám, je chleba s máslem...Pořád čtu, jak ty nevolnosti vymizí a ono pořád nic ☹ Snad mě tak v bříšku trápí holčička 🙂

sykorkaa
18. črc 2014

@lennaaa
@nolies Holky znama ta zvracela jeste tyden pred porodem. Rikala ze to bylo nesnesitelny. Tak snad vas to brzo prejde. Drzte se

nolies
18. črc 2014

@sykorkaa Jéžiš, to mě ani neříkej ☹ U prvního jsem toto nezažila, ale teď si to pěkně vyžírám, acho jo ☹

sykorkaa
18. črc 2014

@nolies vas to tak dlouho treba trapit nebude. Ja jsem teda ze zacatku mela zaludek jako na vode,ale to trvalo tak 14 dni do toho 8 tt., a pak v pohode.

lennaaa
18. črc 2014

@nolies ani mi nemluv, taky všude čtu jak by ty nevolnosti měly vymizet o ono nic..nejpozději prej snad se 4 .měsícem..prýýý

@sykorkaa to mi ani neříkej,to snad nejde normálně zvládnout aby mi bylo každý den takhle zle ☹

nolies
18. črc 2014

@sykorkaa JJ, u syna jsem neměla vůbec nic, kdyby mě nerostlo břicho, tak ani nevím, že jsem těhu. 😀 Snad to každým dnem přejde. Se divám, že taky čekáš ledňátko 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru