Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
22. črc 2014
karlos12
22. črc 2014

@nolies moc děkuji, snad už něco pomůže 😒

makuka88
23. črc 2014

@karlos12 koupený sypaný jen kontryhel.. v bylinkárně ..

@nolies Markét... jako nechci, ale přítel chce abych kojila, lámat přes koleno to nebudu, nejde mi o prsa o nic, jen jsem si k tomu nenašla cestu nějak se mi to nelíbí, jinak je všechno v pořádku a snad i na porod se těšim ...

karlos12
23. črc 2014

@makuka88 děkuji

lennaaa
24. črc 2014

ahojte holky, tak dneska jsem byla u dr. s mimčem vše ok.zase nechtělo roztáhnout nožky, pořád se tetelilo..ale dr říkala že se jí zdá že tam viděla pindika...ale není si jistá. no uvidíme. dala mi žádanku na utz ve 20. týdnu, tak už jsem objednaná za měsíc..to se doufám neplatí, že? říkala aspoň že ne.a ten utz se dělá vůbec proč,jako jen tak jestli je s mimčem vše ok?no a ještě mi říkala že mám placentu celkem nízko..že teď to nevadí,ale při porodu by to mohl být problém...ale že prej jako tím jak se bude zvětšovat děloha tak ta placenta by měla jít nahoru.no snad jo,celkem mi to leží v hlavě...vím že do porodu daleko ale i tak...doufám že se umístí nahoru..

makuka88
24. črc 2014

@lennaaa Ahoj tak to je super ... 🙂 kup si hořčík 🙂 jinak držím palce aby to byl ten kluk. Ve 20tt se chodí zdarma, já jdu 4.9. V podstatě ten první screening byl dobrovolný, tohle bude asi +/- to samé, ale už pro všechny ...

lennaaa
24. črc 2014

@nolies jo a Markét na ten výtok mi dala 6 čípků clotrimazol,se jí zda že tam začínají kvasinky.a pokud mě nadýmá tak si prej můžu vzít i espumisan...tak uvidím..a pokud bude zvracení pořád trvat tak mám přijít...ale stejně nevím jak by to chtěla řešit,když nehubnu...

lennaaa
24. črc 2014

jo a už mám nahoře 2kg...

lennaaa
24. črc 2014

@makuka88 hořčík beru, jednu tabletu denně..no snad to bude kluk.chtěla bych kluka staršího a holčičku tu mladší 🙂 snad to vyjde..

nolies
24. črc 2014

@lennaaa Ahojky Leni, ve 20.týdnu se dělá velký UZ, kde se zjišťují vývojové vady a abnormality miminka (např.rozštěp). V tomto týdnu jdou nejlíp vidět všechny orgány a jestli pracují tak jak mají. A jsou z něho nejhezčí fotky. Později je mimi tak velký, že ho nezaberou celý 🙂 A je plně hrazen pojišťovnou. 🙂 S tou placentou si teď nelam hlavu, může se ještě přemístit nad miminko a když ne, tak by se dělal císař a to není nic čeho by ses měla bát. Mysli pozitivně 🙂

nolies
24. črc 2014

@lennaaa Já jsem včera zvracela pořád ☹ Pěkně mě ta holčička prohání ☹

nolies
24. črc 2014

@lennaaa @makuka Jinak já zatím nemám nahoře nic, ale břicho už mám obrovský 😢

lennaaa
24. črc 2014

@nolies no já doufám že se mrška placenta vysune nahoru..prej je na to ještě čas.uvidíme...

nolies
24. črc 2014

@lennaaa Však jo a kdyby ne, tak to není žádná pohroma. Hlavně, že bude mimi zdravý.

nolies
24. črc 2014

@lennaaa Dneska jsem dostala komplet výsledky NT a riziko mám menší než 1:100000, to je mazec 🙂

makuka88
24. črc 2014

@nolies
@lennaaa taky mám břicho celkem veliký a nahoře asi jen 0,5kg ...nechápu ... mě nikdo výsledky z NT neřekl ☹ ale když nikdo nevolal, tak to bude ok ne ?

nolies
24. črc 2014

@makuka88 Někde to tak je, že výsledky neříkají a zavolají jen v případě pozitivního výsledku. Takže určo můžeš být v klidu 🙂

makuka88
24. črc 2014

@nolies to asi řikali ..alepoň že tak ... 🙂

nolies
24. črc 2014

@makuka88 Sestřenka to tak měla. 🙂 A navíc si mladá, takže to určitě dopadlo výborně.

lennaaa
24. črc 2014

@makuka88 marťo, určo je máš v pořádku, o tom žádná ! jinak jsem pročítala diskuze o te nizke placentě...no teda já doufám že se posune nahoru, páč celkem někde masakry tam...jako že můžu začít krvácet, žádná námaha ( a to jsem se chystala cvičit ) prej není dobrý ani sex,a císař někdy v 36tt..no některé ty případy jsou drsné jak tam musely ty ženské jen ležet v nemocnici,že krvácely atak...nebo že při přirozeným porodu velká ztráta krve atd...doufám že mě se tohle vyhne 😒 chjoo...se mi nedávno zdálo že jsem krvácela ...

@nolies

makuka88
24. črc 2014

@lennaaa mě se to zdálo dneska taky ... to je normální ... neboj bude to dobrý... doteď problémy nemáš ne ? hlavně si nic nepřivolávej

makuka88
25. črc 2014

Achjo, už mám zase pocit,že nejsem těhotná ...včera mě bolel žlučník snad poprvé v životě tak jsem moc nejdela a dnes mám břicho tak akorát 😀

lennaaa
25. črc 2014

@makuka88 problémy nemám žádné...snažim se myslet pozitivně a věřím že se to spraví a placenta dostane rozum 😀 mi připadá zas že ráno nemám břicho a večer mám břicho jako před porodem , nechápu... 😀

makuka88
25. črc 2014

@lennaaa jej taky tak.. 🙂

enalga
25. črc 2014

Ahoj holky těhulky, koukám, že pořád debatujete 🙂 Jak se daří? My najíždíme na devátý měsíc snažení, protože tento byl opět nepřínosný. V prosinci jdeme nekompromisně do CARu. Už to pomalu přestávám zvládat psychicky.

makuka88
26. črc 2014

@enalga ahoj .. to je strasne.. ostatně.. vyjde to neboj. Ty plodna jsi. A co přítel ?
@lennaaa
@nolies holky chci se zeptat mate taky chvilkové a pichlave slabší křeče ? Ja dneska pocituju divné křeče, nic.velkého to.není ale je to vzdcky krec, pak klid a pak zase... ze by děloha .. ? Da se to vydržet ale je to snad poprve co takhle něco bolí. je to jak nathavani dělohy..

enalga
27. črc 2014

@makuka88 No nevím, snad je, protože jeho bývalky s ním otěhotněly a raně potratily ( byly moc mladé)

01alka
27. črc 2014

Zdravím zase... mrcha dorazila, tak opět nic, musim už poslat manžela na spermiogram, snad budem pak moudřejší 😒

makuka88
27. črc 2014

@enalga chce to opravdu vydržet, až bude ten správný čas ☹

enalga
27. črc 2014

@makuka88 Já vím... snad to přijde 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru