Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
4. zář 2014

@nolies jak ríkáš. Nepřekvapil mě.. 🙂 byla jsem si jistá na 90%

nolies
4. zář 2014

@makuka88 A byla si s manželem?

makuka88
4. zář 2014

@nolies sama jako jediná tam ☹ dnes vynechal... Musel být v práci.

nolies
4. zář 2014

@makuka88 Já teda jdu s přítelem a aji s malým. Ale teď měl malej očkování a zubaře a bojí se doktorů. Takže nakonec možná dopadnu tak, že tam budu sama a oni budou čekat venku ☹

makuka88
4. zář 2014

@nolies Je to škoda no... jinak co se týče té cukrovky ...tam se musí ne ?

makuka88
4. zář 2014

@lennaaa Teda ty nevolnosti to je mazec ☹... taky už zařizuju pomalu výbavu 🙂 dnes i první modrá věc doma 😀 jinak mě pokopává nejvíce večer (21-22h) ale někdy kopne i během dne.

nolies
5. zář 2014

@makuka88 Na cukrovku nemusíš, ale standartně se tam posílá. Já vím, že mám cukr nízko (tchán má na to testy), tak se mě tam moc nechce.

makuka88
5. zář 2014

@nolies dnes mi dala žádanku :-/

lennaaa
5. zář 2014

@makuka88 jééé, super, gratuluju ke klučíkovi🙂 já jdu na těhu cukrovku 19.9. taky se mi tam nechce,ale vzhledem k tomu že pořád teď tlačím sladké tak se i bojím abych ji neměla..

nolies
5. zář 2014

@makuka88 A máš fotečku?

nolies
5. zář 2014

@lennaaa U vás se musí objednávat? Tady jdeš do porodnice kdykoliv chceš a udělají ti ji. Ale ty 3 hodiny hladu jsou hrůza. ☹

lennaaa
5. zář 2014

@nolies no mě řekla sestra na minulé poradně, že příště bude test na cuktrovku, že mám přijít nalačno...atd.tady se děsím toho hladu a te ,,tekutiny,, a asi vím jak to skončí 😖 ostatně nic nového u mě...

nolies
5. zář 2014

@lennaaa Ta není tak hrozná, neboj. Není to tak sladký 😀 A budeš ráda, že ti ji dají, jakej budeš mít hlad 😀

lennaaa
5. zář 2014

@nolies bude to tak že to vypiju,no a během těch 2 hodin čekání mě vezme i do poradny..nevim nevim jak to zvládnu

lennaaa
5. zář 2014

@nolies no, ale když mám hlad tak je mi víc blbě a zvracím...takže paráda..bude to asi nekonečné

nolies
5. zář 2014

@lennaaa Není to příjemný, ale to dáš. Měj u sebe jídlo a hned jak budeš moct, se najez. Před dvěma lety se to dělalo tak, že ti vzali na lačno krev a dali vypít tekutinu, za hodinu ti vzali další krev a další tekutinu a za další hodinu zase krev. Teď už se to pije jen jednou a krev se bere za 2 hodiny?

nolies
5. zář 2014

@lennaaa Zkus se zeptat, jestli můžeš třeba trochu vody nebo neslazenýho čaje.

lennaaa
5. zář 2014

@nolies jj o vodě myslím něco mluvila...tu si vezmu a zeptám se ještě pro jistotu.

nolies
5. zář 2014

@lennaaa Teď jsem našla, že se může i černý čaj. Ale radši se zeptej.

makuka88
5. zář 2014

@lennaaa
@nolies Jakoooo, je to pěkný miminko... ale fotka se moc nepovedla 😀

nolies
8. zář 2014

@makuka88 Vždyť je to krásná fotka 🙂 To je neskutečný, jak je z centimetru už tak velký miminko 😀

lennaaa
8. zář 2014

@makuka88 pěkný miminečkooo

nynus
8. zář 2014

ahojky pridavam se k vam no snazim ze teda uz dyl ale beru to ze jsem musela brat prasky n srovnani cyklu a od ledna je neberu jinak teda zatim mimi zadne,bohuzel snad se co nejdriv zadari to cekani je hrozne 😒

makuka88
8. zář 2014

@lennaaa
@nolies Je to moje zlatíčko hodný 😀 Holky mám 4 dny kašel ...ale jakej ☹ mám pocit, že malýho vyašlám ... už jsem strašně unavená z toho ☹ dnes jsem začala brát Stodal (na doporučení dr), ale docela se bojím abych mu tim něco neudělala, v noci hodně kašlu ze spaní ... 😒

hanule89
10. zář 2014

@makuka88 Bobku tak hlavně výdrž ... zase bude dobře ☹ ... A myslím, že doktorka by ti nedala nic co by maličkému ublížilo.

makuka88
11. zář 2014

@hanule89 ahoj dekuju.. Už je to kapsu ale není to.dobry. Dr.mi řekla stodal takže snad to rychle přejde úplně
malej začíná bejt pěknej aktivista 🙂 co nového u tebe?

nolies
11. zář 2014

@lennaaa @hanule89 @makuka88 Naše potvrzená holčička 🙂 340 gramů/26 cm. Leží na bříšku, kolínkama pod sebou 🙂

nolies
11. zář 2014

@makuka88 Ahojky Marti, tak snad tě to rychle přejde. A neboj se, v druhým trimestru je mimčo už vyvinuto a léky mu neublíží 🙂 Doktoří ví, co můžou předepsat 🙂

lennaaa
11. zář 2014

@nolies pěkná fotečkááá🙂

@makuka88 marťó to přejde a dr snad nejlépe ví co nám napsat🙂

holky mě se zdá, že s příchodem 6. měsíce přišly otoky nohou, rukou už těžko dávám prstýnky, v noci se mi blbě spí...často se budím a hledám polohy..v noci mě to víc tahne čurat s pocitem, že mám plnej močak a pak čuram jen malinko...a dychám jak lokomotiva 😀 hned se zadycham.nějak jsem čekala že takové problémy přijdou až někdy v 8. měsíci...zvracení a nevolnosti nepočítám - ty mám pořád.včera jsme zase 2x zvracela. no myslím že toto těhu si nějak už užívat bohužel nebudu....Jak se daří vám? vše ok?

nolies
11. zář 2014

@lennaaa Já už se taky zadýchávám 😒 Otoky naštěstí nemám...Zkus úplně vyřadit z jídla sůl, ta hodně zadržuje vodu. A to čůrání mám taky, malá je hlavou u mýho močáku a furt lítám. Tak to máš asi podobě.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru