Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
14. říj 2014

@makuka88 Poptej se, budeš mít krásnou památku 🙂

nolies
14. říj 2014

@makuka88 a už víš hodnotu na lačno?

lennaaa
14. říj 2014

@nolies @makuka88

ahojte děvčata, no já mám břicho větší a větší, + cca 7kg ( už jsem se celkem dlouho nevážila, nějak to ani vědět nechci 😀 ) včera jsem se vrátili z termálů ze slovenska, já do teplých nechodila, jen do 30st. tak se cítím taková zas trošku odpočinutější...oblečky mám, chybí z drogerie, pleny, kočár, moje věci do porodnice...a vše vyprat a vyžehlit🙂 no, měla bych začít něco dělat :D ve čtvrtek jdu do poradny, tak jsem zvědavá na malou🙂 držím pěsti na cukr, určo to bude ok 😉

nolies
14. říj 2014

@lennaaa Jéé, já bych taky hned nějak jela, ale s tím naším prckem se nikam nedostanu 😒 O břichu mě ani nemluv, si připadám jak velryba 😀 Taky musím ještě všechno vyprat a vyžehlit, mám to sice probraný ale pořád se k tomu nemůžu dokopat.

lennaaa
14. říj 2014

@nolies taky si připadám jak tučňák 🙂

nolies
14. říj 2014

@lennaaa A to nejhorší nás ještě čeká 😀

makuka88
14. říj 2014

@lennaaa Takže koukám, drogerie chybí nám všem 😀 ale jak psala Market, to se koupí naráz ... cukrovka je zamnou, uteklo to a snad mi to i chutnalo ... 😀 na 4D jsem se neobjednala, neb tam byla fronta..udělám to telefonicky a uvidíme 🙂

nolies
15. říj 2014

@makuka88 Ahojky Marti, tak už ses stihla objednat? A když budeš vědět výsledky cukrovky?

hanule89
26. říj 2014

Ahojky holky jak se daří? a jak se máte?? Já jsem se tento týden dozvěděla, že bohužel ani po různých možnostech u mě ovulace neprobíhá :( :( takže mám poslední možnost zkusit gynex o kterém jsem slyšela a něco si načetla a potom buď laparoskopie nebo hormony tři měsíce a pokud ani tohle nepomůže tak IVFko ☹ ☹ ☹ už jsem z toho úplně psychický vyčerpána :(

kijokena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nolies
28. říj 2014

@hanule89 Ahojky Hani, mě se daří dobře, musím zaklepat, že nemáme žádný problém 🙂 Je mi hrozně líto, že ta ovulka u tebe není, ale těch hormonů se neboj. Zkusit se má všechno, tak hlavu vzhůru. Kamarádky braly Clostylbegyt a do 3 měsíců byla většina těhotná. A umělé oplodnění není žádná ostuda, drž se. Ono to miminko na tebe čeká. 🙂

hanule89
8. lis 2014

Ahojky holky řeším šílené problém ... už pár dnu mám zpoždění, celý týden mě pobolívají prsa a poslední tři dny je to čím dal silnější ... a od včerejška mě popíchavá v podbřišku ... ale protože nemám těhu test tak jsem zkoušela Ovu test že prý při připadném těhotenství je pozitivní .... A já ho mám pozitivní , nikdy jsem ho takhle pozitivní neměla .... I když mám radost, že by to vyšlo nechci se radovat předem ale i tak něco ve mně mi říká že jsem 😅 😅 😅
@nolies @makuka88
@lennaaa

nolies
9. lis 2014

@hanule89 Ahojky Hani, ovu test jsem nikdy nezkoušela jako těhotná, ale slyšela jsem o tom, že to tak funguje. Podle mě už 3 dny zpoždění je dlouhá doba a mělo by to už být jasný. Možná máš posunutou ovulaci, ale pokud máš pravidelnou MS, tak to nehrozí. No Hani, šla bych si pro těhu test, myslím, že tam je obrovská šance, že čekáš mimi. 🙂 Dej hned vědět 🙂

tsterinka
9. lis 2014

@hanule89 já to zkoušela a opravdu to tak je,ovu test ukazuje těhotenství 😉

hanule89
9. lis 2014

ahoj tak jsem zkoušela těhu test a ten vyšel negativní tak uvidíme za pár dní zkusím znovu 😉 😉
@tsterinka
@nolies

nolies
9. lis 2014

@hanule89 Zkus za dva dny, to by už mělo být jasno. Držím moc pěsti 🙂

makuka88
11. lis 2014

@hanule89 ahoj Hani... Tak co? jsem zvědavá!! držím palečky 🙂

hanule89
11. lis 2014

@makuka88 Ahoj nevím ještě jsem test nedělala a říkala jsem že počkám do konce týdne.. Ovšem prsa mě bolí tak že se jich neumím ani dotknout a menzes nikde 🙂 A jak se daří tobě?

makuka88
11. lis 2014

@hanule89 Super!! To je nadějné. Já tehdy čekala týden a vyplatilo se to. Opravdu držím palce. U mě dobrý.. Ale už je to dlouhé.. Nemam žádné břicho a i tak jsem unavená a čekám až malý bude konečně venku...

makuka88
23. lis 2014

@nolies
@lennaaa Holky, jak se vám daří ? Nějaké problémy ...? už to máme za pár .. já musím zaklepat, zatím se cítím dobře, stále pracuju a ještě dlouho budu .... ale moc se na malého těšíme ...hlavně se těším až budu zase na svých kg 😀 Máte vše nachystané ? já pomalu kompletuji, ale furt to vázne ... furt nevim co mi přinese pro malého ježíšek a nechci nakupovat zbytečně 🙂 Jinak jsem 19.11. úspěšně na první pokus ukončila autoškolu 😀 hurááá 😀 Ve čtvrtek mi konečně řekne dr váhu a velikost prcka a zítra jdeme na zápis do porodnice ... akorát pediatra stále nemáme ...

makuka88
23. lis 2014

@makuka88 a jak si dopadla ty ? 🙂 jsem zvědavá ...

makuka88
23. lis 2014
nolies
23. lis 2014

@makuka88 Ahojky Marti, já už mám všechno koupený a nachystaný. Jen mi chybí sbalit tašku, ale na to je doufám ještě čas. Jinak žádný problémy nemám, jen jsem unavenější, jak mám prcka 🙂 Já jdu v pátek na velký UZ a taky se těším, až mi řeknou váhu a míru 🙂 A gratuluju k řidičáku 🙂

lennaaa
24. lis 2014

@makuka88 Ahoj Marti, no já už dokončuju žehlení...musím dokoupit ještě pár věcí do porodnice a zítra jedeme na kočárek.pak sbalit tašku a je to 🙂 nehorázně to utíká, už se na malou těšíme,už se někdy těším až to bude za mnou a já se budu zas moct pohybovat jak ,,člověk,, 🙂 ale zároveň vím že bříško bude asi i chybět.k řidičáku gratuluju, ten se vždy hodí 🙂

hanule89
26. lis 2014

Ahoj holky tak bohužel ani tentokrát to nevyšlo... byla to ovulace ... tak aspoň něco ... Tak teďkom jsem najela na gynex a uvidíme četla jsem i něm jen samou chválu tak snad pomůže 🙂

makuka88
28. lis 2014

@nolies
@lennaaa holky a také vám tolik tvrdne břicho ? mě neustále a už to i dost tlačí ☹ mám magnesium 2x denně ale asi moc nezabírá ☹

@hanule89 tak budu držet palečky, určitě pomůže 🙂 já pila kontryhel a pomohl

lennaaa
28. lis 2014

@makuka88 musím zaklepat, břicho netvrdne.nebo aspoň nevím jaký to je pocit..jestli to mám nebo ne.vim že některé holky říkaly že při tvrdnutí berou i 6 magn. denně. ale zas nevím jak dlouho se to magnesko může brát, do jakého týdne.chtělo by to poradit se s dr.jestli se ti taky třeba nezkracuje čípek

makuka88
28. lis 2014

@lennaaa Leni ty už nemusíš 🙂 bere se do 35tt pak by se totiž mohlo stát že se neotevřeš ... no mě tvrdlo jen tak v klidu občas, ale poslední dobou furt a už mě to pěkně stahuje, kolikrát je lepší stát a čekat až povolí ... to jsem z toho jelen už ☹ asi zvýším na 3 denně .. Buď ráda že to nemáš, není to příjemné ...

nolies
28. lis 2014

@lennaaa Magésko se bere do 36.týdne, pak už není třeba 🙂
@makuka88 Ahojky Marti, mě břicho zatím netvrdne, ani u prvního netvrdlo a stejně jsem porodila dřív. Přidej sis víc magnéska, tím se opravdu předávkovat nemůžeš. Jinak jsem dnes byla na velkým UZ v 31+4 a malá odpovídá hlavičkou, 31+1, bříškem 31+3 a stehenní kostí 33+3!!, takže bude dlouhá. Odhad váhy 1900gramů, ale hodně to zkresluje ta kost, dr. říkal, že váží určitě míň 🙂

nora88
11. pro 2014

nolies@ Ahoj, vyčetla jsem, že jsi užívala utrogestan. Prosím poradíš mi, kdy si ho vzít. Hned následující den po pozitivním ovu testu nebo až za dva dny?Nebo kdy jsi ho brala ty? Můj dr mi řekl, že na druhý den, ale zároveň se bojím aby to ovulaci nepotlačilo. Děkuji 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru