Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

konthyrel nebyl špatnej...těch 14dní pití v měsíci se dalo vydržet, ze začátku mi chutnal víc...ke konci už jsem byla taky celkem přepitá, ale tak to jsou malé věci, že.

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies a za jak dlouho ty nevolnosti a únava asi přejdou nevíš? už aby to bylo...a do 3. měsíce daleko 😒

enalga
15. kvě 2014

@lennaaa Já bych spíš řekla, že psychika hodně souvisí s fyzičnem. Tudíž kdy se na otěhotnění soustředíš, furt se pozoruješ a podobně, prostě když to moc chceš, tak to jako na potvoru nejde. Naopak, když se ti to nejmíň hodí a nejmíň s tím počítáš, přijde to jako blesk z čistýho nebe.

nolies
15. kvě 2014

@enalga U mě to asi tak není, myslela jsem na to pořád, od února brala všechno co se dalao(bylinky, vitamíny), prolívala se džusama a čajem a vyšlo to.

lennaaa
15. kvě 2014

@enalga tak určitě na tom něco je...ale já otěhotněla v době kdy jsem se paradoxně snažila nejvíc, šla jsem k doktorce na radu, dělala ovu testy, pila čaj, grep, dělala stojky, prostě vše v jeden měsíc a v ten to zrovna vyšlo.

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa To je taky hrozně individální. U prvního těhu jsem je vůbec neměla. Ale do toho 2 trimestu by měly vymizet.

enalga
15. kvě 2014

@nolies Já už na to myslet nechci, protože pak mám špatnou náladu a odráží se to na všech členech domácnosti. Teď si užívám sladkého sexování bez myšlenek, jestli " to" tam už náhodou není. Je mi třicet a půl, říkám si, že to ještě není úplně ztracený 🙂

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Na tebe jsem hodně zvědavá, jak to dopadne 🙂

nolies
15. kvě 2014

@enalga Mě bude 30 v září a nepřipadám si stará 🙂 🙂 🙂

enalga
15. kvě 2014

@lennaaa Já si zase myslím, že jediné elementy které jsou k početí potřeba jsou sex, vajíčko a spermie. Zbytek je jen bonus 🙂

enalga
15. kvě 2014

@nolies Ani já ne 🙂

makuka88
15. kvě 2014

@lennaaa já mám nejspíš 4 dny zpoždění, ale nemám čas takže to minimálně do toho víkendu vydržím 🙂 Pak to bude zcela jasné, protože nějaká nemoc to asi nebude 😀 😀

hanule89
15. kvě 2014

@makuka88 moc držím palečky ať ti to vyjde 🙂 ...

hanule89
15. kvě 2014

@nolies já jsem na sebe taky zvědavá, že já musím být vždycky něco extra 😀

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies no to je paráda, jestli budu mít takové stavy do 2. trimestru tak ze mě bude chodící mrtvola 😀

@enalga to určitě ano! ale raději nechci ani vědět jestli by to ten měsíc vyšlo bez toho všeho ostatního.

makuka88
15. kvě 2014

@hanule89 Děkuju, mě na tom zrovna teď nějak nezáleží .. 😀 samozřejmě budu nadšená i přítel .. jen jsem s tím nepočítala, bylo by to příjemné překvápko 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@makuka88 jj, asi to tam bude 😉

enalga
15. kvě 2014

@lennaaa Teď už je zbytečné nad tím dumat, už máte zaděláno a potvrzeno, takže bych se tím dál nezabývala 🙂

makuka88
15. kvě 2014

@lennaaa Možná, ale musím říct, že mi líp než minule ...

enalga
15. kvě 2014

@makuka88 4 dny zpoždění? To už by mohly být celkem pěkné dálnice 🙂 testni to 🙂 Jen tak z hecu 🙂

makuka88
15. kvě 2014

@enalga Já se bojím ještě 😀 Byla jsem si jistá, že se to nepovedlo, obrečela jsem to po OVU a najednou se nic neděje, tak ještě počkám ... 🙂

makuka88
15. kvě 2014

@enalga minulý měsíc jsem měla biochemické ... teď radši počkám do pondělí, to už bude týden 🙂

hanule89
15. kvě 2014

@makuka88 no já už jsem taky říkala, že pokud se mi to nepovede tento měsíc tak to zabalím 😀 a kašlu na to ... ale byla bych samozřejmě ráda i přítel 🙂

Holky a chtěla jsem se zeptat měl někdo v prvních dnech třeba tento problém, že jak milé dojím něco tak do hodiny jdu na velkou???

enalga
15. kvě 2014

@makuka88 Já tomu věřím, že se zadařilo 🙂 protože si to všechny vybíráte za mně 😀

enalga
15. kvě 2014

@hanule89 Když je příjem, musí být i výdej 🙂

hanule89
15. kvě 2014

@enalga 😀 no to sice jo, ale jako abych chodila víckrát denně to neznám 🙂

makuka88
15. kvě 2014

@enalga Kdy čekáš MS ty ? my už se nažíme od ledna a celkem mě to štvalo a pak jsem se na to vykašlala ... a ejhle ... paradoxně jediný měsíc od snažení, kdy jsem byla přesvědčená o tom, že MS nepřijde.

enalga
15. kvě 2014

@hanule89 Myslím, že to bude spojené s nervozitou 🙂

nolies
15. kvě 2014

@makuka88 Ti říkám, že to tam je 🙂

@lennaaa Třeba ty nebudeš ten případ a bude ti za pár dní dobře.

@hanule89 Jj, tohle jsem si říkala několikrát taky 🙂 Na záchod chodím pořád 🙂 🙂

enalga
15. kvě 2014

@makuka88 Já až 29.5. jsem teď v plodném období, tak toho patřičně využíváme 😎 A jak mně to baví 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru