Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
22. kvě 2014

@pettyp A odkud vlastně jsi?

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 U mě to ví taky jedna kamarádka, která mi, když jsem jí řekla, že jsem vysadila prášky, řekla, že se jí chce štěstím brečet a že nám moc přeje, aby to vyšlo.. 🙂 Ostatním kamarádkám to, že se snažíme ani nemíním zmiňovat.. Protože si myslím, že by na to byla reakce, která by se mi určitě nelíbila. A pak to vědí moji rodiče a ty jsou už teď celý natěšený.. Dokonce už plánují, jak nám pořídí kočárek.. 😀 Zaměňují slovo "snažíme se" a "čekáme miminko"... 😀 Ale i tak z nich mám radost, je fakt, že o vnoučátku už sní dlouho.. Ale tím to končí, přítelově straně to dokud se to nepovede sdělovat nemíníme, jelikož tam víme, že je názor takový, že dokud nebude postaveno (začali jsme totiž stavět rodinný baráček), tak je nesmysl si prý pořizovat mimíse.

pettyp
22. kvě 2014

@nolies Mladá Boleslav 🙂

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp jj to chápu a my jsme to pro jistotu neřekli ani jedním rodičům asi bych nezvládala takové otázky typu tak už ? ale vím, že jak jední rodiče ta druzí z toho budou mít radost 🙂 akurát od přítele segra je furt proti tomu, že když jsme si dělali srandu nebo se rozplývali oba nad nějakým miminem tak ona furt aby jste se nezblaznili a máte ještě čas .... ale když se na to divám teďkom skoro 3/4 roku se snažíme a kdoví jak dlouho nám to nepůjde nebo se bude řešit různé vyšetření atd. tak jsem ráda, že jsme do toho šli už teď dokuď jsme mládí a dá se to řešit !!!!

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 Já mým ano, jelikož, co se maminy týče, tak jí neberu jen jako mamču, ale zároveň jako nejlepšího přítele, oporu, podporu a vrbu... Takže tam to bylo jasné, že té se vykecám.. 😀 Proti tomu může být kdokoliv.... Důležité je, co chcete Vy a ostatní Vám do toho nemají, co mluvit... Vy budete "ta rodina", Vy se o prťouse budete starat, Vy budete "rodiče".... Takže každý, ať si nechá chytré řeči... 🙂 Přesně tak... A že se to vyřeší, uvidíš... Jsem o tom přesvědčená, že se dočkáš brzo.... 🙂

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp jj tak moje mamča je taky jak moje kamarádka a mam co dělat abych ji to nevyzvonila, ale prostě jsme se tak domluvili s přitelem tak to chci dodržet 🙂 jj to víš že se mi i tobě to povede brzo 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 Tak to Tě obdivuji, že to nevyvozníš... Já vím, že mamině něco zamlčet bych asi nedokázala... Před ní mi ta huba jede vždy neskutečným způsobem.. 😀

nolies
22. kvě 2014

@pettyp Do Mladé Boleslavi se vdala sestřenice 🙂 S tím stavěním, my budeme příští jaro rekonstruovat a mimčo oddalovat se mi nechtělo. Nikdo nikdy neví, kdy se to povede a pak si to člověk může vyčítat, že zbytečně čekal. Miminko moc prostoru nepotřebuje.

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp jako taky se divím, že jsem dokazála tak dlouho mlčet, ale chci aby to bylo pak překvápko 🙂 tak možná proto 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@nolies No právě.. Člověk neví a abych čekala třeba dva roky a pak zjistila, že to tak rychle nejde a musela to řešit, nene, to ne.. 🙂 Já si také myslím, že mimís toho moc nepotřebuje.. I když třeba mám zkreslené představy.. 😀 Já si říkám, že do bytu přikoupíme přebalovák, vaničku, postýlku a tím to končí... 🙂 Myslím takové ty "nábytkové" věci.... nebo jak to říct.. neberu kočárek a nějaké ty "hračky" apod... 🙂 Jen to, co zabere nějaký prostor.. 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 A že to pak bude hoooodně hezké překvapení.... 🙂

lennaaa
22. kvě 2014

holky jsem zde, že je mi po tom obědě vždycky tak blbě 😖 připadá mi že to teplo tomu taky moc nepomáhá.teď se slunku vyhýbám jak můžu a vždy tomu bylo naopak...vyhledávala jsem ho jak to šlo.ale už mi nebývá celý den blbě jak ještě minulý týden...

hanule89
22. kvě 2014

@lennaaa uvidíš, že to´bude co týden lepší 😉

enalga
22. kvě 2014

@lennaaa Já jsem teď 6 DPO, takže už se těšínkuju na neděli a zkusím se testnout. Poslední dny mám takový divný návaly horka ( jak při klimakteriu), ráno je mi divně.... No tak uvidím, co jste mi s Noiles připravily... vy moje sudičky hodné 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@lennaaa Joo, to počásko stojí za to. Mě se z toho už druhý den obrací kufr.. 😒

lennaaa
22. kvě 2014

@hanule89 snad ano,ale i kdyby ne...co bych pro to malé všechno nevydržela,že 🙂 akorát že dneska jak jsem šla po obědě nakoupit tak jsem nevěděla co všechno se bude dít a jestli to bude u salámu, rohlíku nebo kde vlastně 😀

nolies
22. kvě 2014

@lennaaa A to je teprve začátek 🙂 Já jsem uspala malýho a trochu si lehnu, začínám být unavená.

lennaaa
22. kvě 2014

@pettyp já slunko miluju,ale teď co jsem těhu ho nějak nemusím 😒 a taky teď mívám celodenní nevolnosti...vždy mě natáhne a pak nic..nezvracím ale žaludek je prostě na vodě,pořád pocit na zvracení.ale je to lepší než minulej tejden..to byl teda záhul,to bylo od rána až do večera jenom blbě...nemohla jsem jít ani do marketu nakoupit,jsem to jídlo viděla a bylo mi hoooodně zle...o výparech z jídla ani nemluvím.jak otvírám ledničku automaticky zacpávám nos 😀

nolies
22. kvě 2014

@enalga Tak hned musíš dát vědět, jak si dopadla 🙂 Já jdu konečně v pondělí na ultrazvuk, nemůžu se dočkat.

lennaaa
22. kvě 2014

@nolies jen se prospinkej 😉 dobiješ energii 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@lennaaa Já ho taky zbožňuju a nemám s ním problém... ale teď mi nějak nesedne... 😒 Takže ne "ranní", ale rovnou celodenní... fííha... 🙂 To musí vypadat hodně vtipně.... 😀

lennaaa
22. kvě 2014

@enalga jééé ahooooj 🙂 moc moc přeju ať to vyjde!!!musíš podávat info!!!!! 😉 hele takový divný návaly horka jsem měla na začátku taky...jako mívala jsem i před ms,ale byly takové jiné prostě.

enalga
22. kvě 2014

@nolies pokud něco bude, tak věz, že se to včas dozvíš. Případně na mém fotoblogu přistane obligátní 1 DC ☹

hanule89
22. kvě 2014

Holky teď jsem brouzdala na netu a dokonce se dá otěhotnět po té vyvolávací injekci .... takže to možná tento měsíc není ztraceno 🙂 Hlavně psali některé holky, že nemohly otěhotnět dostali vyvolávačku a šup byli v tom 🙂 Hned mám lepší pocit 🙂 Jsem asi fakt už praštěná 😀

lennaaa
22. kvě 2014

@pettyp no jsem ráda aspoň za to že nezvracím,páč bych to asi v práci nezvládala. nesnášim zvracení, strašně mě to vysiluje

pettyp
22. kvě 2014

@lennaaa Jo to já taky nenávidím.. Proto doufám, že když se zadaří, že mě to mine... Ale to už bych měla asi fakt vysoké nároky.. Aby se to hned povedlo a obešlo se to ještě bez zvracení.... 😀

enalga
22. kvě 2014

@lennaaa no já to právě vůbec nemívám, tak mně to překvapilo... uvidím, co bude nebo nebude, ale doufám, že květen byl plodný a nějaké zázraky se přeci jen dějí

lennaaa
22. kvě 2014

@hanule89 jj, věřím že možné je vše a nikdy není nic ztraceno ! 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 No vidííííííš!!!!! 🙂 Pozitivní přístup, to je ončo.... ! A nejsi praštěná!!!

hanule89
22. kvě 2014

Holky díky jj přesně tak nikdy není nic ztraceno a musíme myslet pozitivně 🙂
@lennaaa @pettyp

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru