Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

kristynaa2
6. bře 2014

@teraolli Hlavně, aby všechno dobře dopadlo... já už týden píchám Zibor...

kristynaa2
6. bře 2014

@vartacka tak zkus počkat třeba do soboty a udělej další...🙂 ta hladina hormonů prý stoupá co 2 - 3 dny...

domca89
6. bře 2014

Už se těším na pondělí, dnes jsem 42DC, dělala jsem si poslední test a tak se těším na to pondělí.

bibapalko
6. bře 2014

ahojte 🙂 čítam to to tu od prvej až po poslednu stranu a vidím že snaha sa vždy oplatí....tak dufam že aj ja budem čoskoro tehu

enalga
7. bře 2014

@domca89 Moc velká gratulace 🙂, my pořád negativní ☹ Asi už se na to vyprdneme, každý měsíc nervozita a pak zklamání a pláč u negativního testu....

domca89
7. bře 2014

@enalga já se taky bojím, že až půjdu v pondělí na ultrazvuk, nic tam nebude

enalga
7. bře 2014

@domca89 Neboj, věřím, že jsi skutečně těhotná a že to bude v pořádku. Jedna špatná zkušenost jistě stačila, a teď už to bude jen dobré, uvidíš 🙂 neztrácej víru 🙂 Držím pěsti

domca89
7. bře 2014

@enalga navíc jsem dnes slíbila šéfovi, že půjdu do práce hned v pondělí, ale podle přítele a doktorky dostanu hned zákaz.

karlos12
7. bře 2014

@domca89 raději buď doma, než nějakej průšvih.Já bych byla hne, žádný noční, žádný zvonečky, jen klídek a pohoda na zahrádce, už aby to bylo.Držím pěsti!

teok
9. bře 2014

Holky, poraďte mi co jste dělali vše proto, aby jste ,měli tak krásně pozitivní těhu testy 🙂... sex vím -D... snažíme se od prosince a tento měsíc to vypadá, že zase prd ☹

kackabo
9. bře 2014

@teok nemyslet na to neřešit to, nedělat si žádné ovu testy, žádnou bazálku prostě nic a ono to příjde v nečekanou dobu

teok
9. bře 2014

@kackabo jooo, to sem si také myslela, ale tohle nezabralo 😀

kackabo
9. bře 2014

Holky o včera mám hodně hustý a žlutý jakoby výtok - hlen ale zánět to nebude, co to může být? Předtím když jsem brala HA tak jsem ho nikdy před ms neměla.

eliskav
9. bře 2014

Ahoj holky,
prosím... kdo trochu rozumíte bazální teplotě... Nebo i kdo úplně nerozumí, ale něco o tom tuší... http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Ashile/grafy...
Je možné, že by pokles při uhnizďování vajíčka trval ne jeden, ale dva dny? Nebo jak jinak byste si vysvětlovaly tenhle graf (ovulace podle vzestupu teplot došla celkem nezvykle brzy, ale ten vzestup mi přijde ukázkový, jen nevím, co teď s tím poklesem... na MS je brzy..)
Co si o tom myslíte? Prosím poraďte, děkuji moc..

teok
9. bře 2014

@eliskav já bych řekla, že ovu ještě nebyla ☹

janinka186
9. bře 2014

@eliskav tak na ovulaci by to mohlo vypadat, ale zvýšení teplot je hodne nizke... jak dlouhy mas vzdy cyklus? Ja si taky BT merim, ale pouze jako doplnujici metodu. Doktor rikal, ze je to velice nepresne. Takze si delam ovutesty a k tomu BT. Sedi ti to i s ovutestama? A co ovulační hlen? Byl?

eliskav
9. bře 2014

@teok
@janinka186 Cyklus nejčastěji 29 dní, jedinkrát byl ovšem 24. Zvýšení teplot nemívám nikdy vyšší. První polovinu mívám těsně kolem 36 stupňů a druhá polovina cyklu, kdy jsou teploty nahoře, je kolem těch 36,6. Hlen mám dost nepravidelný, ale celkem to sedělo..

mutsynka
9. bře 2014

Holky, myslíte že to jak rychle otěhotníme může být genetický? 😝 Asi ne co ☹ Mě mamka pořád říká, nebooj, jestli budeš po mě tak budeš hned těhotná (je jediná kdo ví, že se snažíme). ,,Taťka se o mě jen otřel a byla jsem v tom". Kéž bych to tak taky měla 😵

susanne88
9. bře 2014

@domca89 ahoj, tak jak? jsi těhu? moc ti přeju, aby jsi byla....🙂

domca89
10. bře 2014

@susanne88 Právě koukám na fotečku z ultrazvuku, slyšela jsem srdíčko a mám potvrzeno 6+3

kackabo
10. bře 2014

@domca89 super gratulace 🙂

kakamilca
10. bře 2014

@mutsynka Moje mamka zase otěhotněla pokaždé (2x) jen v červnu (jsme oba s bráchou v březnu. A říkala mi jestli budeš po mě tak máš do června času dost a klidně to začněte zkoušet. A jak to dopadlo? Vyšlo to hned na poprvé 😀 😀 😀 Takže bych na genetiku moc nevsázela. Spíš je to v hlavě...

lucinka948
11. bře 2014

Ahoj snažilky! 🙂 Připojila jsem se k Vám, protože se s přítelem snažíme taky o mimčo, jenže zatím marně. Mám PCO syndrom a už třetí měsíc beru Clostilbegyt. První měsíc žádná reakce, druhý měsíc po dvojnásobný dávce jsem měla 18,3mm folikul 12DC, tak jsem si ten večer píchla pregnyl 5000 a snažili jsme se..už sem myslela, že by to mohlo vyjít,ale v pátek sem dostala MS,ale trvala jen dva dny a spíš takové špinění, tak jsem si dělala testy a nic. Tak jsem nasadila zase Closík a doufám, že už by to mohlo vyjít. Zítra jdem s partnerem na spermiogram, tak snad vše dopadne dobře. Je tu někd kdo má s něčím takovým zkušenost? A kdy jste měli vytoužené //?

enalga
17. bře 2014

@lucinka948 Já jsem otěhotněla pokaždé dost nečekaně, snad jen jednou to bylo v plánu a hned na poprvé to vyšlo (to mi bylo 24 let). Teď se snažíme o čtvrté, zprvu jsem si pořád kontrolovala ovulaci a byla jak na trní, teď řešíme úplně jiný starosti a na plození tolik nemyslíme. Když to vyjde tak prima, když ne, tak se taky nic nestane. Však ono to jednou přijít musí 🙂 Držím pěsti na spermiogramu a úspěšné snažení 🙂

susanne88
18. bře 2014

@domca89 no paráda....gratuluji moooooooc....přeji hodně štěstíčka.....🙂

domca89
18. bře 2014

@susanne88 no dnes jsme 7+4tt a už máme foto z ultrazvuku a slyšela jsem srdíčko.

susanne88
19. bře 2014

@domca89 no paráda.....🙂

skan
19. bře 2014

Ahoj děvčata, mohu se k Vám také přidat? S přítelem se snažíme o mimčo od září. HA jsem brala 7let v kuse. A stále nic ☹ Zkoušela jsem i jeden měsíc ovu testy a stejně mrška přišla. Ále chtěla jsem se Vás zeptat.. Minulý měsíc mě asi týden po ovu natekly prsa a měla jsem děsně citlivé bradavky-ale do 5-ti dnů to přestalo a mrcha přijela. A tento měsíc to mám taky, týden po ovu, ale jen nateklá prsa asi 5dnů. Měla jste to některá? A byla jste těhu? Děkuji moc a pěkný den 😀

lucinka948
19. bře 2014

@enalga moc díky za podporu. Spegmiogram dopadl výborně, dnes mi naměřili 19mm folík tak si budu píchat pregnyl večer a v pátek máme jít na IUI, tak sem zvědavá 🙂

rale2007
19. bře 2014

Ahoj holky,muzu se pridat???Snazime se od ledna...Mám syna 7let a stím to bylo nečekaně ale takly s jiným partnerem....Ted mám jiného po rozchodu s jeho tatínkem..Prášky jsem nebrala a vše bylo v naprostém pořádku,jen jsme si dávali pozor....Každý měsíc jsem měla pravidelnou menstruaci,hned jak jsme to začali zkoušet,už jsem ji nedostala ☹ Naposledy 15.ledna ☹ Takže jsem se začala radovat..Jenže....Testy negativní,jen tlaky v podbřišku.Tak jsem šla k lékaři,ultrazvuk,krev,vše ok...Těhotenství to nebylo..Takže mi lékař doporučil to nechat být..Jenže...V březnu zase nepřišla..Takže ultrazvuk,krev vše neg....Jen velké tlaky v podbřišku jako bych to měla dostat...Prý mi pracují vaječníky,protože jsou zvyklé menstruovat..Dr si myslí že se mi tím nechráněným stykem rozhodil metabolismus..Že na to tělo není zvyklé....A reaguje takhle na nového partnera...Holky,co si o tom myslíte??Už jste se s tím nějaká setkala???? ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru