Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

ircas1978
13. led 2014

holky tak my už se snžíme o druhé 🙂 doma mám už 2 letého raubííře 🙂 dnes jsem byla na gynde preventivka,delala mi citologii a uz a prý je vse ok,ale na uz nic videt není tak mam pockat do ms a udelat tt tak uvidíme v so (teda pokud to nedotanu :-/)

vikky999
autor
13. led 2014

@ircas1978 Tak nám pak dej vědět, jak jsi dopadla, budem držet palce 🙂

ircas1978
13. led 2014

@vikky999 no nevim nevim jestli na poprvé se to povede...🙂 ale bylo by to fajn no 🙂 jen vydržet do té soboty no nebo aspon do pátku 🙂 ale to dám 🙂

kettrinka
13. led 2014

Ahojky holky, tak my se snažíme o první mimi. Koncem listopadu jsem vysadila HA a teprve v patek konečně dorazila MS, beru listovku, piju kontryhel a možná koupím i tu Macu. V pátek mi doktor zjistil, že mám cystu z vysazení Ha za měsíc jdu na kontrolu jestli sama nezmizela. Doufám, zě zmizí, máte někdo zkušenost? 😒

pindruscha
13. led 2014

Ahoj, já už se od února snad taky začnu snažit o první - no vlastně jak se to bere, mám za sebou 2 zamlklá těhotenství, takže to bude třetí-první.

xrozarka
13. led 2014

@kettrinka ahoj, a jak se ti ta cysta projevila? byla jsi na kontrole, nebo jsi ji měla bolesti?

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 tak zase alespoň víš, že to u tebe jde...🙂 když už máš jedno....🙂 mně každý říká, ať na to nemyslím...no to nejde na to nemyslet...:D a že je to stresem....:( což je blbé....:(

susanne88
13. led 2014

@vikky999 já se snažím, tedy respektive my se snažíme též první...🙂

domca89
13. led 2014

@susanne88 no znám, taky mi každý říká nemysli na to, ale copak to jde?

susanne88
13. led 2014

@domca89 ahoj...🙂 my taky byli bez přášků....a nic nechtěného nepřišlo...tak doufám, že když už chceme, že se nám brzo zadaří....🙂

susanne88
13. led 2014

@domca89 čím více mi to okolí říká, tak tím víc na to myslím...a mám pocit, že všichni okolo mě jsou těhotné nebo každý den rodí...:D

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Víš,ono ani to,že má člověk jedno není znamení,že bude druhé ☹ Mám dvě sestry,nejstarší má taky jen jedno a další mít bohužel nemůže-tak mám obavu jak dopadnu já a navíc pokud otěhotnění ovlivn'uje stres tak to jsem asi v .. 😀 😀

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 to mě mrzí, ale alespoň to jedno máš....mám známu a ta ne a ne otěhotnět....:( ale musíme myslet pozitivně a předem to nevzdávat...🙂 no s tím stresem jsem s tebou na stejném místě....nebo ve stejném místě...🙂

ivet1987
13. led 2014

@vikky999 Já taky dělala dálkově školu, při práci, končila jsem 2012, v květnu svatba a dva týdny po té státnice 🙂

Prášky jsem vysadila 1.11.2013 a od ledna se začneme snažit o první mimčo 🙂

domca89
13. led 2014

@susanne88 Jo to jsme na tom stejně, jedna známá, druhá známá, bývalá spolužačka, kolegyně z práce, kamarádka, sousedka, prostě všichni jsou v tom nebo rodí a já nic. Chceme už dlouho ale nehrotili jsme to, ale teď už chceme hodně, tak doufám, že to půjde rychle. Mám proveru, vitamini pro mámi a kontryhelový čaj, tak snad... Navíc příteli bude 30 a tak na to i lehce spěchá. :D

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 Jasně,je skvělý,že mám Sam,ale jako miminko jsem si jí vůbec neužila,pořád jsme byli po doktorech a tak mi to ted' schází když koukám na její mimi fotky a navíc si musím taky pospíšit já bych to mateřství ve třiceti nedala-obdivuju maminky co to zvládají 🙂 Jojo nedáme se,budeme bojovat ani stres nás nezastaví 😀

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 tak ono prý celkově to potom letí, když to mimčo je na světě....🙂jj já si taky říkala do 30 let, že budou dvě...🙂 no nevím jak to stihnu....🙂 už to moc reálně nevidím...v březnu mi bude 26, tak kdbyy se alespoň to jedno do 30ti povedlo...tak bych byla šťatsná.....🙂 ale můh přítel dlouho nechtěl....a pak najednou, že ted jo....🙂 už mi asi chtěl zavřít pusu....:D

ivet1987
13. led 2014

@susanne88 Do 30i času dost i na dvě děti 🙂 Mě bude letos 27 a doufám že aspoň ve 30 už začneme pracovat na druhém 😀 Pokud se první podaří teď 🙂

domca89
13. led 2014

mě bude za 14dní 25, tak doufám, že do mých 30-ti stihnu dvě děti...

susanne88
13. led 2014

@domca89 určo....🙂

susanne88
13. led 2014

@ivet1987 no já doufám, že nám to půjde rychle a zvládneme to....🙂 že se to prostě do konce ledna povede....🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 😀 hezky jsi to napsala 😀 no když Sam byla mimčo tak jsem si myslela,že budu na mateřské doživotně tak se mi to vleklo,zdálo se mi,že čas stojí,to až ted' si říkám,že to uběhlo.Já jsem si děti vůbec neplánovala,dokonce jsem je ani nechtěla-né,že bych je neměla ráda,jenom jsem nějak nebyla mateřský typ a ted' hle jaká maminka je ze mě 😀 ,Hele dáme holky soutěž která bude první? 😀 😀

chrobacik13
13. led 2014

@domca89 To stihneš neboj 🙂

aneetkka1
13. led 2014

která z Vás už testuje bazálku a ovu testíky??? 🙂)

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 tak to já jsem zase tedy mateřský typ....mimčo už chci tak 3 roky....🙂nebboj si tu mateřskou užiješ u druhého...🙂
no pokud dáme tu soutěž.....kdo bude první, tak to budu ve větším stresu, protože já neumím moc prohrrávat....🙂

chrobacik13
13. led 2014

@susanne88 myslíš,že o co mi jde 😀 😀 Já vás tu vystresuju a pak budu první 😀

chrobacik13
13. led 2014

@aneetkka1 A ted' mi prosím vysvětlete co jsou to bazálky a ovu testy-to znám ale nevím jak se to dělá ani jak to vypadá 🙂

susanne88
13. led 2014

@chrobacik13 jooo takhle to je....:D tyyyyy....🙂 no už jsem volala budoucímu taťkovi, ať už jde domů....že máme práci....:DDDD

aneetkka1
13. led 2014

ovu test vypadá jako tehotenský, měří se močí, opět dva proužky značí ovulaci 🙂 a bazálka je bazální teplota (měří se nejlépe vaginálně, nejlépe novým (pouze tvým) teploměrem, já mám digi), měří se 1x denně nejlépe ráno ihned po probuzení ve stejnou dobu, např. v 6 ráno. Teploty si můžeš zaznamenávat na womenzone.cz kde je graf 🙂 podle něj poznáváš ovulaci a případně dle teploty těhotenství.

domca89
13. led 2014

@chrobacik13 to nevím, už tři roky bez prášků a mímo nikde.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru