Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

zuzajda20
16. led 2014

@chrobacik13 Asi to tak budeme muset taky dělat, že jí přestěhuji, ale zase s námi spí klidněji a déle a když je sama, tak se dříve budí, tak nevím, no snad se jí to utřepe a bude spát zase sama a pěkně

chrobacik13
16. led 2014

@zuzajda20 To naše holka se líp vyspí sama,i když je chvilku s náma-nebo se mnou tak si pak řekne,že chce do svý,ale uspat jí musím v mojí posteli 🙂 Jinak ze svý postele zdrhá 😀

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 ahojky, promiň já usla nebylo mi dobře....no snažila jsem se jak ďábel, ale ve spánku....:DDDD

tak ten můj taky občas hraje ''střílečky '' na pc....jak malej no....:D

jinak doré ráno všem...🙂

susanne88
16. led 2014

@zuzajda20 aaaa další přírustek....:D ahoj a vítej...🙂

amanda2014
16. led 2014

ahojky, taky neberu od ledna prášky, plán je na březen/duben, ale když bude dřív nevadí 😉 tak uvidíme, nehrotíme 🙂

domca89
16. led 2014

Zdravím ženy, tak jsem na vás přišla zase kouknout, zda tu nevyvádíte blbosti. Kdyby se vám zdálo, že mi hrabe, tak to bude tím, že mám za sebou 4. noční a ještě mě 2 čekaj. :D

martinakl
16. led 2014

Hm... Tak 25 (možná 24) DC a já špinim. By mě zajímalo, co to jako je 😕 🙂

susanne88
16. led 2014

tak tedy děvčata dnes je t docela ticho....:(....:D

susanne88
16. led 2014

našla jsem něco zajímavého dámy.....🙂

https://www.youtube.com/watch?v=mZ-2BdAgYpk
chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 Copak je na tom zajímavýho? 🙂

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 no že mu/jé rozumíš co cche...:D jak dou puzzle?

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 Puzzle pomalu ale jistě 😀 To je blbost,my mámy vždycky rozumíme,co prcek chce 🙂 I tu u nás jsou maminy,kt.dělají znakování,někoho to prostě baví,já bych tohle svým dětem neudělala 🙂 Co jinak,už je ti líp? 🙂

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 jen mi to přišlo zajímavé, tak jsem to sem lípla...🙂 no tak pak dej vědět, kdy konečně bude dodělání...🙂

jj dnes už je lépe....🙂

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 To víš,že se pochlubím,ono stejně se sem včera večer nedalo dostat-zase to jejich technické něco 😒 to vypadává každou chvíli 😢 Takže jsi o nic nepřišla

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 Jo a včera jsem ti poslala srdíčko,aby se ti ve všem dařilo 🙂

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 děkuji, jánsimyslela, že jsi to byla ty....🙂

ježiš já už bych rodila....:D

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 Nestraš!!! 😀 To já bych byla klidně těhotná pořád,jenom kdyby to někdo porodil za mě 😀

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 asi s ebudu bát a asi to bude i bolet, ale už bych chtěla toho mimíska držet v náruči...:D

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 Tak to je normální,když je to poprvé 🙂 Já se prvního porodu vůbec nebála-teda jenom toho jestli poznám,že rodím-jinak jsem si pořád říkala,že až budu v nemocnici bude to dobrý a tam se o mě postarají,ted' podruhé se bojím,že nepoznám,že rodím a toho,že to bude příšerné jako prvně 😀

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 no to věřím, ale asi to bolí hodně vid...ikdž každá říká, že pak hned po porodu na tu bolest zapomene....tomu moc nevěřím, kort když to neni jednoduchý porod

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 Hele,já o tom nic moc nevím 😀 Myslím,že kdyby to nebyl vyvolávaný porod-prostě takový ten normální s pauzama mezi kontrakcemi a trošičku kratšíže bych na to snad i ráda vzpomínala-myslím,že pak je to opravdu krásný i když bolestivý zážitek,ale jako mít bolesti 38 hodin v jednom kuse bez přestání a být pořád na dva centimetry,to už je na palici,já nezapomenu nikdy,bylo to fakt hnusný,jěště,že existuje epidurál-i když to mě taky mrzí,že nevím,jak moc pomáhá od bolesti 🙂

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 no tak snad budeš mít další rychllejší...prostě šup šup,...🙂

ted jsem koukala na snažilky prosinec 2013 a tam to tda jede, tu je pořád ticho...:D

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 No snad máš pravdu a podruhý to půjde hooodně rychle-né že bych chtěla porodit někde v sanitce 😀 😀 Tam já ani nekoukala,jěště nikdy 🙂 Od včera jsem jěště nespala,tak snad se mi to dnes povede 🙂

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 neboj...🙂

já jen jukla ze zvědavosti....🙂

tak koukej jít do hajan, ať si na víkend fit...🙂

tu je opravdu ticho, asi všechny zkouší....:D

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 No asi zkouší,já se budu snažit jako nikdy,chlap bude čumět až bude pořád na zádech 😀 😀 Když já nemůžu tkhle brzo spát,já jsem noční tvor,tak já bych chrupala přes den,je škoda,že tu nikdo není ☹

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 jj mně se taky lépe spí přes den....🙂

noy taky na to hupnem...:DDDD se taky bbude divit, až mi možná bude říkat, že už dost, že to stačí a ať ho taky nechám vydechnout....:D

chudáci chlapi...:D

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 No jo,myslím,že stěžovat si nebudou-to zas budou nervy pak,jestli to vyšlo vid'?Ten můj si to prvně vůbec neužil,když to těhu bylo takové překvápko,tak mu to alespon' vynahradím 😝

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 já budu dělat test hned druhý den....ikdyž je to kravina, protože tam nic nebude...ale až pk po týdnu udělám další tak doufám, že už tam něco bude a mužovi to řeknu na jeho narozeniny...:D

chrobacik13
16. led 2014

@susanne88 Já si taky musím nakoupit testy do zásoby,měla jsem dva.zbyl z mé nedočkavosti jen jeden 🙂 Mě to první těhu vyšlo před 4 lety,že jsem mu to,že jsem v 8 týdnu oznámila na valentýna,chtěla jsem to i ted',ale to už nestihnu ☹ Hele tak mi vrtá hlavou,když jsem ted' dostala mrchu,bylo mi divný,že jsem krvácela o něco dříve,než jsem měla a hooodně silně,což já nemívám,myslíš,že to těhu už mohlo být a nakonec to nevyšlo?Pořád mi to vrtá hlavou

susanne88
16. led 2014

@chrobacik13 hmmm na valentýna...:D

neplaš, to asi ne, zbytečně nad tím nepřemýšlej...třeba se ti nějk upracuje cyklus a proto si to dostala dříve....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru