Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

sylva33
20. led 2014

Ahojky. Taky se snažíme o druhého prcka. Jen ten cyklus! 44. den a mens. nikde. Už jsem s tím měla problémy před prvním otěhotněním. Snažení tehdy trvalo 2 roky. No hrůza, snad to nebude zase tak dlouho i teď.

chrobacik13
20. led 2014

@maarika Ahojky,já nijak a ničím nepodporuji,jenom tím,že na tom pilně pracuji 🙂 A kolik je prvnímu,nebo první? 🙂
@susanne88 No já chvátám právě proto,že je to druhé,to víš,mladší už nebudu 😀

martinakl
20. led 2014

@susanne88 Asi počkám 🙂

maarika
20. led 2014

@chrobacik13 tak to je to nejdůležitější 🙂 😀 😉 Prckovi je 19 měsíců 🙂 Pořád se toho děsně bojím,že to nějak nebudu zvládat,ale další mimi prostě chci.A jak to máš ty?Kolik je slečně?A snažíte se teď od ledna?

chrobacik13
20. led 2014

@maarika Jé tak to je jěště drobeček,já už mám slečnu 3 roky a 3 měsíce 😀 Já se taky děsím,jestli zvládnu dva teroristy,ale prý to jde-říkájí všichni 😀 Noo,začli jsme koncem prosince a docela hodně na to chvátám,chtěla bych skočit z mateřské na mateřskou,ale asi jsem si to měla rozmyslet dřív,ted' to nějak nestíhám 🙂

maarika
20. led 2014

no,tak to už je slečna veliká 🙂 Právě,že já se děsím toho,že je ještě malinkatej a není moc samostatnej a kdyby se mělo opakovat to,co v prvním těhu ( musela jsem jen ležet atd )tak fakt nevím,jak bych to zvládala,ale vím,že prostě bez chování,nebo spíš poponášení by to tak jako tak nešlo 🙂 Jooooo,taky to mám takhle naplánované,tak doufám,že to vyjde.A ty se máš kam případně vrátit do práce?

maarika
20. led 2014
maarika
20. led 2014

@chrobacik13 jinak,jjá jsem dneska 15DC.Teď 3 dny už mám bílkovitý výtok,bolý mě břicho a dneska jsem začala růžovoučce špinit,tak nevím,zda probíhá ovulka.asi jo,ale snažení proběhlo jen z pátku na sobotu..... 😒

chrobacik13
20. led 2014

@maarika No tak já vůbec netuším,co znamená ta zkratka DC-tedy pokud se nebavíme o "skejt" modě,ale to ted' asi ne 😀

maarika
20. led 2014

@chrobacik13 no,to asi neeee 😀 DC - den cyklu 🙂

chrobacik13
20. led 2014

@maarika No já se tady v tom nevyznám,jsem ráda,že jsem tady zjistila co je to ovulace 😀 😀

chrobacik13
20. led 2014

@maarika No já právě lituju,že jsem si nepořídila druhý jěště než byli malý 2 roky,má to tak kámoška a je to taky celkem přijatelný,ale u mě převládal strach z porodu 😒 Ne nemám se kam vrátit,páč tam kde jsem dělala,už ted' nic není 😀 No,celkově bude problém jít do práce,když tady nemám kde nechat malou,než by jsme se s manželem vystřídali.Snažím se na to zatím moc nemyslet,protože to beru děsně vážně a pak jsem z toho celá špatná.Tobě držej místo?

martinakl
20. led 2014

@maarika Mému synovi je 16 měsíců 🙂

Tak jsem nevydržela a testla dnes. A je sněhobílo. Další testování mám v plánu na středu ráno, tak jsem zvědavá, jestli to aspoň tentokrát dodržim 😀 Nebo se snad aspoň rozjede MS konečně..

chrobacik13
20. led 2014

@martinakl Já měla min.měsíc taky sněhobílo,ale jenom proto,že jsem nevěděla,že mám z toho testu sundat kryt 😀 😀 Jěště,že mám tak chytrýho chlapa 😀

martinakl
20. led 2014

@chrobacik13 Tak teď jsi mě rozesmála 😀 Já mám klasický proužky, takže to je snad ok 🙂 A v testování jsem celkem sběhlá. V listopadu mi dokonce vyšel falešnej duch, to bylo něco na psychiku..

chrobacik13
20. led 2014

@martinakl No já kupovala testy po 4 letech,zmohla jsem se na dva,ale ty proužky jsem nechtěla,nějak mě odrazuje cena-že jsou tak levný,moc jim nevěřím 😒 Jeden jsem tedy použila a je to teda zklamání ☹ První těhu bylo nečekané překvápko tak mi stačil jen jeden test a ted' jsem měla první nepozitivní a bylo mi z toho smutno,takže chápu,že když je tam druhá čárka-i když slabá,člověka to nabudí 🙂 Jak dlouho se snažíte?

maarika
20. led 2014

@martinakl juuu,tak to je ještě drobeček 🙂 a kolikátý si dneska DC?

maarika
20. led 2014

@chrobacik13 jooo,tak to je další věc.Strach z porodu.Já měla to štěstí,že jsem měla porod naprosto v pohodě a rychlý.ale,kdo mi zaručí,že druhý bude případně to samé?Nikdo...a tak se taky děsně bojím....
Hele u nás to samé.Babičky naprosto nepoužitelné....bydlí od nás dost daleko a jsou obě pracující.a co se týká práce?Tak tu nemám.....Já mám navíc RD jen na 3 roky...Ale jsem rozhodnutá,že i kdyby se druhé mimi hned nepodařilo,tak že bych si to ještě o rok protáhla 😎

chrobacik13
20. led 2014

@maarika No říká se,že druhé dítko má už cestu volnější-to abych tě uklidnila 😀 Ale máš alespon' hezkou vzpomínku na porod 🙂 My máme všechny rodiné příslušníky daleko takže je to záhul zvládat to,ale ted' jsem na sebe šíííííleně pyšná,že jsem to mimi období zvládla 😀 No já mám rodičák na 4 roky,takže si můžu protahovat víš co 😒 😀

martinakl
20. led 2014

@maarika 28DC, pokud si to ještě pamatuju 🙂 Ale u syna se mi slabounká čárka ukázala až 30DC. Já před Kubou prodělala dvě neúspěšná těhotenství, tak nechci moc čekat pořád mám trochu strach, že se zase něco přihodí...
@chrobacik13 Snažíme se od 8.1., to v listopadu by bylo neplánované 🙂

zuzajda20
20. led 2014

@susanne88 No je to asi fakt, mi to třeba u prvního bylo úplně jedno, kdy bude, prostě jsem vysadila prášky a nic neřešila a testovala poprvé až po půl roce, kdy jsem si byla jistá, že tam něco bude, jinak mě to za celou dobu ani nenapadlo a povedlo se nám to asi náhodou, protože v tom měsíci, jsme měli sex jenom jednou, tak to vím na den, kdy se zadařilo 🙂 Ale teď bych chtěla to stihnout do 3 let malé a mám na to asi rok a něco, tak snad to vyjde, jinak bych se pak na to asi musela taky více zaměřit 🙂

susanne88
20. led 2014

@zuzajda20 neboj do roka to stihneš...🙂však to máš času až až....🙂

zuzajda20
21. led 2014

@susanne88 No to se zdá, mi příjde, že to neskutečně letí, že za chvíli je tady zase léto a už abych znovu nakupovala vánoční dárky 🙂 A vy plánuje první? A jak dlouho se snažíte?

martinakl
21. led 2014

Tak to vypadá, že jsem se mýlila a asi jsem to dostala. Což je v pohodě, holt se tentokrát nezadařilo napoprvé, to bych byla asi moc náročná 😀 Spíš se děsim, co bylo to špinění poslední 4 dny, to se mi ještě nestalo 😒

maarika
21. led 2014

jeee,teď čtu,že MS dorazila.... ☹ To je mi líto,ale příští měsíc to jistě vyjde 🙂
@martinakl

maarika
21. led 2014

@chrobacik13 no,tak při nejhorším můžeš být žena v domácnosti,ne?I když za to nejsou žádné peníze.Ale houby,bude další mimi 🙂 Takže žádné další varianty netřeba vymýšlet 🙂

maarika
21. led 2014

jinak,já hlásím,že ovulka proběhla ASI včera.Hlen je pryč,bolesti taky a teplota stoupá 🙂 Snažení proběhlo,ale z pátka na sobotu a to si myslím je málo na to,aby se to povedlo... 😒

teraolli
21. led 2014

Ahoj holky, přidávám se k Vám.
Snažíme se o první miminko od ledna 2014. Brala jsem dlouho antikoncepci, tak doufám, že na ty dvě II nebudeme čekat dlouho 😉 Hodně štěstí všem snažilkám 🙂

maarika
21. led 2014

@teraolli Ahoj 🙂 I tobě hodně štěstí při snažení 🙂 a podporuješ nějak to otěhotnění?Nebo to zatím necháváš na přírodě ? 😉

chrobacik13
21. led 2014

@maarika No,zrovna včera se mi vyskytla lákává nabídka u manžela v práci 😒 To je jako naschvál 😠 když já jsem docela akční člověk a pořád musím něco dělat,néé že by v domácnosti nebylo co 😀 ale už jsem doma skoro 4 roky a ráda bych i mezi lidi 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru