Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

kakamilca
29. led 2014

@jaropa Tak já studuju dálkově. Měla jsem volno v pondělí, kdy jsem večer měla zkoušku a teď mám další taky v pátek, ale musím si vzít volno celý pátek takže teďka poctivě pracuju. Jinak na podpoření moc vhodná osoba nejsem 😀 Prokrastinace je tvrdý oříšek 😀

maarika
29. led 2014

@chrobacik13 jj,je to tak,přesně jak píšeš 🙂Ale já si nemůžu pomoct.Už od asi 2 dny mě lehce pobolívá břicho a dneska jsem začala lehoulince špinit.Tak nevím,zda se náááhodou už nehlásí MS o slovo,ale divné mi je,že ty bolesti a tak mívám dýl.... Nicolásek právě chrupá 🙂 Snědl mi oběd,tak já jsem hladová,tak jsem si alespoň uvařila kafe 😀 😀 Chtěla jsem jít něco dělat,ale nějak se nemůžu od koně odstřihnout 😉

chrobacik13
29. led 2014

@maarika Tak to znám,taky se mi kolikrát nechce odtrhnout od netu,dnes se mááárně pokouším o úklid,ale než schrábnu věci v obýváku,vypukne válka v pokojíčku atd atd. 🙄 Tak to máš štěstí,že ti spinká,co já bych zato dala 🙂

maarika
29. led 2014

😉 @chrobacik13 tobě slečna nespinká????To u nás poobědový spánek musí být,jinak by se to sní nedalo.On dokonce spí zhruba tak 2 až 3 hodiny v kuse,takže mám docela pohodu 😀

teraolli
29. led 2014

@jaropa Ahoj, taky jsem si vzala volno a píšu bakalářku. Uklizeno mám teď parádně 😀 .

kakamilca
29. led 2014

@teraolli Ježiš bakalářka... nooo tak to mě ještě čeká a vůbec nevím kdy to stihnu ☹

vikky999
autor
29. led 2014

@jaropa Ahojky, já taky studuju dálkově, jsem v posledím ročníku magisterkýho studia, to učení mě zabije a ještě musím do 2 týdnů dopsat diplomku :D

chrobacik13
29. led 2014

@maarika No,moje aktivní slečna nespí přes den už od roka,ona je vichr,celý den se nezastaví-a to opravdu ani u jídla a když mi jednou usnula přes den,nechala jsem jí třičtvrtě hod'ky,byli jsme pak celou noc vzhůru 😔

teraolli
29. led 2014

@kakamilca
@vikky999 Tak holky hodně síly a pevné nervy, ať to máme úspěšně za sebou 😉

ppetrac
29. led 2014

Nám se zadařilo v říjnu, ale to nevyšlo, takže teď začínáme nanovo. Snad už to tentokrát vyjde 🙂

jaropa
29. led 2014

@kakamilca
@teraolli
@vikky999
no holky, to je jasný, že to dáme!!! Jsem ráda, že je nás tu víc! Jen tu nechut překonat! Já jsem taky poslední rok navazující - na diplomku ani nemyslím! tfůůjtajxl 🙂 tu možná až tak za měsíc - máme odezvdávat do půlky dubna, tak si říkám času habaděj! To jsem zvědavá kolik mi na léto zbyde dovolený! Jestli to budu vybírat tímto způsobem. V pátek mám poslední zkoušku, tak na mne myslete a hlavy vzhůru - zmáknem to! 🙂 🙂

Jak dlouho se snažíte? Já ted čekám, jestli ta mrška přijde - mám tak rozházený cyklus.. kéž by dalších minimálně 9 měsíců nepřišla 🙂 Letoš budem slavit 5 let od svatby, tak by to bylo konečně fajn se dočkat 🙂 Na druhou stranu si říkám - ty státnice budou stát dost nervíků, tak to díky tomu ještě pořád nehrotím 🙂

vikky999
autor
29. led 2014

@jaropa Přesně tak 🙂 taky to zas tak nehoním, kvůli nervům ze státnic.... Já musím odevzdat diplomku do konce února, hnus docela ... mám před sebou poslední zkoušku, která ještě nemá vypsané termíny. No s dovolenou se pomalu loučím, na zkoušky a přednášky už mám týden vybráno a to je leden! 😒 Tak pak až dlouhá dovolená na mateřský 😀

jaropa
29. led 2014

@vikky999 že jsme tenkrát nešli na denní, co 😀 už jen pár měsíců a bude to snad za námi 🙂 Nooo, já musím už pc vypnout, pořád tu brouzdám jen abych se učit nemusela.. Tak se měj krásně a brzo zase ahoj! Hlavně to všechno zvládni a přeju jen pohodičku, paaa J.

vikky999
autor
29. led 2014

@jaropa Ty to taky zvládni, držím palce, já jdu psát DP 🙂

zuzajda20
29. led 2014

@kakamilca Já to měla taky tak, nejdříve jsem byla v práci chvíli a chtěla jsem se více zapracovat, pak jsem řešila bydlení a nakonec školu, no a nakonec jsem se na vše vybodla a bydlení se vyřešilo samo (umřel mi taťka a ještě předtím na mě přepsal barák), v práci jsem byla víc jak 4 roky a nadělala si spoustu kontaktů a v září jsem získala titul Bc. a to hravě i s prckem 🙂 Tak jsem ráda, že jsem to takhle vyřešila, protože tak se taťka vnučky dočkal, jinak kdybych čekala, tak malou do dneška nemám :(

zuzajda20
29. led 2014

@jaropa Neboj já to měla stejně, nechala jsem si na učení na státnice 14 dní a většinou jsem uklízela, vařila a dělala vše, co mohlo počkat a pak se nervovala, že to nestíhám a že už nemám moc času a nakonec si vytáhla 3 otázky a ani jednu jsem z toho neviděla, byly to poslední čísla a tak daleko jsem nedošla, já to většinou uměla jenom po 10 a vytáhla si 19, 19 a 20, tak jsem myslela, že se v první chvíli asi začnu smát, protože větší štěstí jsem mít nemohla a nakonec jsem odešla s úsměvem 🙂 Tak to určitě zítra taky zvládneš, já když se cítila takhle vklidu, tak to většinou dobře dopadlo a když se nervovala a šprtala, tak jsem si zkoušku zopakovala 🙂 Tak přeji hodně štěstí 🙂

@martinakl Jé tak to je krásná zprávička a první těhulka, tak snad se i my ostatní přidáme 🙂

zuzajda20
29. led 2014

@jaropa @vikky999 Holky nebojte, dáte ty státnice levou zadní 🙂 Já právě díky malé byla totálně vklidu, což je u mě divné, jsem nervák, u matury jsem se složila před komisí, u absolutoria jsem byla 14 dnů jak hromádka nervů, nic jsem nejedla, jenom ležela a nervovala a u státnic jsem sice chytla nerva, že nic neumím, ale do školy jsem jela vysmátá a celý den obsluhovala a byla vklidu a to jsem si myslela, že se z toho složím a nic, protože doma jsem neměla čas na to myslet, musela jsem se postarat o malou a ikdyž jsem se denně do 3 do rána učila, bakalářku jsem dokonce psala do 5 do rána a v 7 s malou vstávala, tak jsem byla v pohodě a nabitá energii 🙂 Nakonec mi komise poděkovala za skvělou obsluhu a s 3 mě poslali domů 🙂) Takže hlavu vzhůru a s chutí do boje 🙂

susannah93
30. led 2014

Ahoj holky,také se k vám přidávám.Poslední prášek sem zbaštila na konci prosince tak sem zvedavá... 🙂

teraolli
30. led 2014

@susannah93 Vítej mezi snažilkami 🙂

maarika
30. led 2014

@chrobacik13 No,Nicolas je taky éro a to pořádný,ale zase nemůžu říct,že by nespinkal.Už od narození nádherně spinká 🙂 Ale za to mi dává zabrat přes den.Ale co,ať nás klidně dětičky zlobí,hlavně že jsou zdravé 🙂
čověče ti povím,že fakt nevím,jak to tenhle měsíc se snažením dopadlo.... 😀 břicho už 3 dny bolý,dokonce jsem lehce spinila a to u mě nebývá zvykem.Břicho mě bolý vždy až za od 29 DC a ne od 23 dc....No,uvidíme... 😉 I když,já vlastně teď 2 cykly pila kontryhel,tak je možný,že to dělá on.... 😝

susannah93
30. led 2014

@teraolli děkuji 🙂)

susanne88
30. led 2014

@chrobacik13 ahoj kočí, já stále marodím...:( se z tho dostanu, jeden den k...a pak zase...hrůza...:( blbý počasí...:( už by to chtělo jaro...🙂

testík jsem si dělala, nevydržela jsem, ale zase nic...:( teď mě pobolívá podbřišek, ale takhle dopředu mě nikdy břicho nebolelo před ms....asi to patří k té vizoze.

jinak jsme byla minulou soboty šmejdit po městě a jukala jsem na oblečení pro mě...a samozřejmě jsem ''zaplula'' do dětského oddělení....:D bych nakupovala hned, kdyby nepřišel mužík a neřekl mi, že to ještě nepotřebujeme...🙂 ale ty botičky, ponožtičky, tričíčka, dupačky...aaaaaaaaaaaaaaaaaa....:D

a co ty?

puzzle hotové? no tak to gratuluji...🙂

karlos12
30. led 2014

@kristynaa2 ahoj,tak jak?Ja to stále nedostala,ale dnešní test negativní.Sice to neproběhlo dle návodu - zbarvení celého políčka a tak,ale zbyla jedna čárka.Takže tak.Asi udělám ještě jeden zítra,nic to nestojí a manžel žadoní,že jsem byla po 24 hod práce a tak.Pro klid v rodině.Tak snad budeš mít víc štěstí.Držím pěsti,K

urmakart
30. led 2014

Ahoj holky, jen vás sleduji, u mě stále ms, takže snažení nesnažení, zatím jsme bez šance... :D ale jsem nedočkavá :D aspoň se musím pochlubit, včera jsem básnila příteli o miminku a on pokleknul a požádal mě o ruku !!! Jsem moc šťastná 🙂 Tak to bude pěkné "snaženíčko" 🙂) Nechci nic říkat ještě veřejně, prstýnek teprve dostanu, tak až bude, tak se pochlubím i rodině... a o
dalším mimču, že plánujem taky neřeknem, určitě budou mít všichni jen kecy, že jsme mladí a blbí, atd... tak to asi poznají až pak z rostoucího pupku. 😀

chrobacik13
30. led 2014

@susanne88 Tak to hezky lež a nikde nelítej,at' se ti to pořád nevrací 😉 No jen nakupuj ponožtičky,botičky,tričíčka,pak budeš nadávat,že to nemáš kam dávat,jako já 😀 😀 Já pořád nic tento měsíc moc snažení nebylo tak v únoru zas očekávám mrchu 😒 no jo,budu se muset víc snažit 🙂 Puzzle jsou hotový,jsem zvědavá jak dlouho se tady budou povalovat,než se manžílek rozhodne nechat to zarámovat,nebo co já vím co 😀

kristynaa2
30. led 2014

@karlos12 no já taky nic... ☹ nakonec jsem ho s velkou nadějí udělala až dnes. Včera mi bylo tak blbě, říkala jsem si, že třeba by to i mohlo vyjít. Moje jednodenní MS už nijak jinak nepokračovala... tak nevím...možná by to chtělo víc klidu. Měla jsem teď stresy v práci - pololetní vysvědčení, papírování, zkouškové, diplomka.. asi je to jedno s druhým.. tak snad to vyjde příště.. třeba budeš mít zítra větší štěstí 🙂

chrobacik13
30. led 2014

@maarika Tak jak už sis asi zvykla,musíš mi nejdřív vysvětlit copak je to ten kontryhel 😕 Ale co ty víš,možná tě čeká veliké překvápko 😉 To já tu dnes měla kámošku s malou a jsem vyřízená,dva divočáky chvíli si hráli,chvíli se prali a tak ted' přemýšlím a neskutečně obdivuju mámy co mají vícerčata nebo dítka brzo po sobě já bych nemohla,se dnes cítím na 70 let 🙄 Až začínám uvažovat jaké to se dvěma prckama vlatně bude 😲

jaropa
30. led 2014

@zuzajda20 možná máš pravdu Zuzo 🙂 já před chvílí přišla z práce, měli jsme dlouhou poradu a ted už se to stejně nenaučím.. tak jsem si udelala kafe, něco si tu počtu a půjdu zalehnout s výpiskama :-O možná, když si tenkrát věděla, že Tě doma čeká ten malej brouček teda malá broučková , tak sis rovnou řekla, že to je to nejdůležitější co na světě máš! 🙂 a nějaká vejška Ti může bejt ukradená 😀 čím blíž je konec, tím víc na to člověk prdí =) Kolik je malinkej? Ozvu se v pondělí, tak mi napiš třeba i to co budete dělat o víkendu, at si za těch pár dní počtu 😀

jaropa
30. led 2014

Holky, jen otázka. Když proběhla ovulace 22.1. - může MS přijít už za týden 29.1.??? Neslyšely jste o tom? Není divný, že to nepřišlo za 14 dní? díky za všechny reakce!

kakamilca
30. led 2014

Holky tak jsem si myslela, že to "snažení" (i když z biologickýho hlediska mám tento měsíc ještě čas) bude příjemnější 😀 Celý sex myslím na to, že teď z toho stejně nic nebude, že až příští týden a jestli bychom to neměli nechat až za týden, aby jsme se na to jako víc těšili. A pak přemýšlím jaký to bude jestli to vyjde... no mazec teda... Tak si říkám jestli jsem na to vůbec připravená nebo jestli radši ještě nepočkat a nebo nad tím taky moc přemýšlím, protože to se mi taky stává často 😀 😀 😀 Objednala jsem si z bazárku pár kousků oblečeníčka, abych jako ukojila touhu a že bych se nad nimi nějak rozplývala to se říci nedá. Tak nevím jestli jsem jako mentálně v pořádku 😅 😀 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru