Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
21. dub 2014

@hanulka184 Pa pa. Budu držet pěsti ať se to teď podaří 🙂

najkyna
22. dub 2014

ahoj prosim o radu s pritelem se snazime o prvni miminko doktrot mi predepsal clostik brala sem od 5 dne menstruacniho cyklu a dneska sem je dobrala mam porad boleni v podbrisku je mi spatne muzu byt tehotna dekuj

najkyna
22. dub 2014

chci se jeste zeptata vcera sem dobrala vsechny prasky mela bych jit hned na kontrolu nebo je tojeste cas dekuji

cimprdlicka
24. dub 2014

Ahojky holky 🙂 dlouho jsem tu nebyla-nějak jsem neztíhala...ale, čárka mě zesílila 😀 a byla jsem včera u doktora a asi 4+1....ale je moc brzo.Tak kontrola za 14dní... 🙂 Určitě víte, jak moc jsem štastná 😀

enalga
25. dub 2014

Tak děvčata, dnes jsme 7 DPO a já jdu na kontrolu ke gyndařce, tak jsem zvědavá, jestli mi něco poví. Každopádně bude odebírat cytologii, což pro mně osobně není nic moc příjemnýho. Ale spíš se těším na nějakou pozitivní zprávičku 🙂 držte mi pařátky

nolies
25. dub 2014

@cimprdlicka Ahojky, no tak to je paráda 🙂) Já bohužel dneska hlásím 2DC ☹

nolies
25. dub 2014

@enalga Držím pěsti 🙂 🙂

nolies
25. dub 2014

@hanulka184 Ahojky, tak já bohužel hlásím 2DC ☹ O týden dřív. Tak snad už příště to vyjde.

enalga
25. dub 2014

@nolies děkuju, bude to potřeba 🙂

enalga
25. dub 2014

@nolies to je mi líto ☹ tak to vyjde třeba příště. Taky mám trochu obavu z MS, ale už jsem si tak nějak zvykla, za ty měsíce neúspěchů.

nolies
25. dub 2014

@enalga Já jsem si opravdu myslela, že to tenhle měsíc vyšlo ☹ A ona ještě MS dojde dřív než normálně. Ale co, budem se snažit dál a to by bylo aby nebylo 🙂 🙂 Jsem na tebe zvědavá...

enalga
25. dub 2014

@nolies Hlavně na to moc nemysli, já vím, že je to těžký a že se to snadno říká, ale prostě poslouchej své tělo. Já to tak dělám (i když teda taky zatím bez úspěchu). Chce to upnout všechnu svou mysl na cokoliv jiného a těhotenství se dostaví, až to budeš nejmíň čekat. Nebuď zklamaná, však se to jednou podaří 🙂

enalga
25. dub 2014

@nolies Pamatuj, že i v období plodných dnů, je šance na přirozené otěhotnění tak 25 procent. Takže no stress 🙂 Jak dlouho už se snažíte?

nolies
25. dub 2014

@enalga Od února, takže žádná tragédie 🙂 Jedno se už povedlo, tak i to druhý musí jít 🙂 Musím myslet pozitivně.

enalga
25. dub 2014

@nolies Tak tak 🙂 Já třeba to mám o to těžší, že sice mám tři prcky, ale s jiným mužem, a s tímhle to zkoušíme prvně. On totiž žádné své dítě nemá, takže ještě nevíme, jestli je vůbec plodný.

nolies
25. dub 2014

@enalga ☹ My to taky máme horší, mám pouze jeden vaječník ☹

hanulka184
25. dub 2014

@nolies Ahojky.Tak to mě mrzí ☹ Ale určitě to brzy vyjde,uvidíš 😉 Budu moc moc držet pěstičky.Třeba nám to vyjde nastejno 😉

cimprdlicka
25. dub 2014

@nolies Ahoj,to mě mrzí ☹ tajně jsem doufala i za tebe...ale neboj,příště to vyjde... 🙂 Naber síly...dobrou náladu a pak to bude tam 😀

nolies
25. dub 2014

@hanulka184 To doufám 🙂

nolies
25. dub 2014

@cimprdlicka Tak byl to třetí pokus, takže žádná tragédie, za 10 dní bude opět šance 🙂

enalga
28. dub 2014

@nolies No tak to je pak blbý, s jední m vaječníkem se ale taky otěhotnět dá 🙂 nevěš hlavu holka, myslím na Tebe. Já jdu dneska na kontrolní UTZ, ale TT je negativní a jsem 9 dní po ovu.

nolies
28. dub 2014

@enalga 9 dní po ovu je ještě brzo, nic není ztraceno 🙂) No jedno se už povedlo, takže i to druhý musí jít 🙂

enalga
28. dub 2014

@nolies já jsem dneska 23 DC, ve čtvrtek čekám tu mrchu bláznivou, ale už teď se modlím, aby nedorazila. Ani nešpiním, což je zvláštní, páč 3 -4 dny před MS vždycky špiním (uvidíme večer po tulení co ze mně kromě spermatu poteče 😀 ). Ale UTZ dopadl dobře, žádná cysta ani nic podobnýho tam není.

nolies
28. dub 2014

@enalga Tak to jsou výborný zprávy 🙂 Já zas budu o víkendu vyhlížet ovu 🙂

susanne88
28. dub 2014

ahoj, tak se tu zase hlásím po dlouhé domlce, ale na řadě bylo stěhování a teď se zase můžeme plně věnoavt zkoušení...🙂 už tu je nějaká těhule?....🙂

enalga
29. dub 2014

@nolies nic z toho nebude, špiním ☹

nolies
29. dub 2014

@enalga Tak to je mě líto ☹ Taky jsem vždycky před MS špinila. Dr. mě dala Utrogestan a teď už se mě to nestává. Příště se vám to už určitě povede...jak počítám, tak míváš kratší cykly, že?

enalga
29. dub 2014

@nolies Mám pravidelný cyklus po šestadvaceti dnech, takže jsem to čekala. Já nesmím brát hormony (hlavně ne Progesteron), protože mám mutaci genu BRCA 1 a hormony mi zvyšují riziko rakoviny, takže Utrogestan ani Clostilbegyt nepadají v úvahu ☹

nolies
29. dub 2014

@enalga Tak to taky nemáš jednoduchý holka ☹ Já mívám cyklus po 25 dnech, aspoň v tomhle máme výhodu 🙂 Máme víc možností 🙂

enalga
29. dub 2014

@nolies Já si teď začínám spíš říkat, že se nám to momentálně moc nehodí. Vyřizujeme hypošku, v červenci svatbu, v práci je blázinec, ještě pak to stěhování do nového.... Otěhotnět teď by bylo asi nad moje síly. Juráš mi taky do telefonu dnes říkal, že kdybych teď otěhotněla, nevěděl by, jestli se má radovat nebo ne, když je před námi taková řada věcí. A navíc 12.5. musím na sono prsů, a 20.6. na onkologii. Tak tomu necháme volný průběh.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru