Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
22. kvě 2014

ahojkýý,venku je krásně , do práce jsem se prošla a už se těšim až zase vypadnu na přestávku 🙂 jinak to dneska celkem jde..co ty?
@nolies

hanule89
22. kvě 2014

Ahoj holky já jsem z toho na prášky četla jsem si o svém problému POS a to jsem neměla dělat :( brečela jsem teď příteli do telefonu, že nevím zda budeme mít někdy děti atd.... i když mi říkala doktorka, že se nemám bát, že se to dá řešit tak mam strašnej strach :(

lennaaa
22. kvě 2014

@hanule89 Haničkooo, to nečtíííí!!! hele víš co? já zas měla dělohu naopak a načetla jsem jak budu na těhotenství čekat celou věčnost, celá léta.byla jsem z toho uplně ztracená.....no a podívej. o tom POS sice nevím co je,ale začni pít ten nisofol a bude fajn🙂

hanule89
22. kvě 2014

@lennaaa děkuji přítel mi řekl to samé, že mi zakaže internet, abych si nemohla čist ty blbosti ( to jsou jeho slova) když já jsem si psala s kamarádkou a ona jestli jsem si něco našla na netu tak mi to dneska nedalo a hledala jsem :(

nolies
22. kvě 2014

@pettyp Dobře, děkuju. Jen mě bolí dáseň - au, jsem si tam neopatrně zajela párátkem a pěkně si ji rozdrásala, to je bolest. My už jsme s malým byli venku a je tam fakt nádherně a je super, že ho už nemusím oblíkat 🙂

makuka88
22. kvě 2014

@hanule89 Ahoj ja to znám... taky jsem silela když mi zjistili stitnou žlázu
Hlavně klid všechno dobře dopadne!!! Máme doktory a děti mit budete 🙂

nolies
22. kvě 2014

@lennaaa U mě dobrý, jen mě bolí dáseň a to mou blbosti, jsem si ji párátkem pěkně rozdrásala, no tele fakt.

nolies
22. kvě 2014

@hanule89 Hani, tuhle nemoc měla moje kamarádka. Dr. ji udělala hormonální profil, podle výsledků ji nasadila prášky, chodila častěji na ultrazvuk a když jí dr.přesně řekla, že je ten správný čas na tulení, tak to vyšlo. Je to jen nedostatek nějakého hormonu, ale v dnešní době se dá všechno řešit. Nečti nic na internetu, realita je jiná a každá jsme jiná. V dnešní době by otěhotněli i chlapa 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 Zakázat si cokoliv číst, akorát Té to pak zbytečně vyblázní!!!

pettyp
22. kvě 2014

@nolies Teeeda, au au.. 😒 Jee, to musi byt parada.. Vzit kocarek a drandit.. 🙂

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp děkuji moc za podporu 🙂
@nolies a ta kamarádka měla těhu v pohodě? jako doktorka mi taky říkala, že se to da řešit a že se nemám bát, ale viš jaké to je ...

Tak snad máte holky všechny pravdu 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 Neni zac. 🙂 Kasli na veskere clanky! Presne, jak bylo napsano - kazda jsme jina. Ver doktorce, ta vi nejlepe. A rikej si: povede se to, povede se to, povede se to. A ono se to povede, verim tomu a drzim moc pesti.. 🙂

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp děkuji děkuji děkuji 🙂 ... dobře dám na Váše rády a budu věřit že to VYJDE 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 Musime k tomu pristupovat s optimismem.. 🙂 Chceme? Chceme. Povede se.. 🙂

nolies
22. kvě 2014

@hanule89 Ano, těhotenství bylo v pohodě. Bohužel, tuhle diagnózu má spousta holek, ale dá se řešit a každé se to povede, neboj.

nolies
22. kvě 2014

@pettyp Jj 🙂 Ráno jdeme nakoupit, pak do parku, projdem se a pak valíme vařit. A odpoledne jde Tobík ven s taťkou.

pettyp
22. kvě 2014

@nolies To je krasny.. 🙂 ja uz chci takyyyyy.. 😀

hanule89
22. kvě 2014

@nolies @pettyp Holky jste lepší než moje nej kamoška ... ta mi akurát píše takové blafy, že mě to včera tak strašně zamrzelo :( .. a tady můžu napsat cokoliv, vylit si co mě trapí a každý mě povzbudí a pochopi to 🙂 Dobře budu myslet optimistický a budu věřit, že nám to vyjde 🙂

hanule89
22. kvě 2014

Škoda jen, že bydlíte všechny tak daleko byl by znás pěkný babinec bydlet kousek od sebe 🙂

lennaaa
22. kvě 2014

@nolies co budeš dneska vařit dobrého? vaříš každej den?

pettyp
22. kvě 2014

Jo, tady clovek citi to pochopeni a podporu. A to jsem sem vlezla teprve vcera.. 🙂 a jsem presvedcena, ze budu i nadale hodne castym navstevnikem. 🙂

lennaaa
22. kvě 2014

@pettyp 🙂 tak to jsme rády

kachnivp
22. kvě 2014

@prisscilla Ahojda, vím, že je tenhle příspěvek už starší, ale zaujalo mě jak jsi psala, že u prvního jsi otěhotněla až po laparoskopii...my se snažíme od prosince kdy jsem dobrala HA, jenže se mi rozházel cyklus, takže ani nevím kdy mám ovu a navíc mě stále pobolívalo v podbříšku tak mě Dr. poslal na diagnostickou laparoskopii. Tu mi dělali 30.4. Chtěla jsem se jen zeptat jestli ta laparoskopie má na otěhotnění nějaký vliv pokud to víš. Děkuju moc za odpověď 🙂

lennaaa
22. kvě 2014

jsem se stala tady na této diskuzu celkem závislá 😀

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp jj to já jsem se taky přihlásila, že jen tak si to pročtu a napišu třeba svůj názor , problém, že chci vědět co si o tom myslí holky tady.... a od té doby tady sedím furt 😀 😀 😀 a jé to tady skvělé

pettyp
22. kvě 2014

@lennaaa Myslim, ze s tou zavislosti to budu mit stejne.. 😀

lennaaa
22. kvě 2014

@pettyp a jak dlouho že se snažíte o mimi?

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 Myslím, že to budu mít úplně stejně, chtěla jsem si jen přečíst názory, zkušenosti.. Jelikož o věcech kolem toho nemám vůbec páru a nějak mě to tu chytlo.. 🙂

nolies
22. kvě 2014

@lennaaa Vařím každý den, kvůli malýmu a příteli. Chci, aby měli domácí stravu. A dneska vařím kuřecí vývar se zeleninou, nudlemi a knedlíčky - ten jsem teď dodělala. A na druhý pečený brambory na bylinkách a pstruha.

nolies
22. kvě 2014

@pettyp Brzo budeš taky vozit kočárek 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru