Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
23. kvě 2014

@nolies taky jsem myslela, že nebude a byla.... BUDE 🙂

lennaaa
23. kvě 2014

@nolies ne ještě nepočůrala 😀 zapomněla jsem a jsem ráda že vůbec normálně trochu funguju, musím se ke všemu nutit 😀 bere mi ta celodenní nevolnost a nechuť úplně veškerou energii. musím vychytat až bude lepší minutka a zkusím to 😀

@makuka88 já holku, manžel kluka 😀 ale jako mě je to teď úplně jedno..hlavně ať to je zdravý.jinak je to první, tak je mi to fakt jedno...až to bude druhý, tak bych chtěla do páru... 🙂

nolies
23. kvě 2014

@makuka88 Jsem hrozně natěšená a nervózní. A ten následující týden mě určo pozve na srdíčko. 🙂

lennaaa
23. kvě 2014

holky já zas třeba čůrat nějak víc nechodím...v noci vůbec a to jsem před těhu chodila i v noci 😀 a přes den tak normálně jako vždy možná nepatrně víc.

nolies
23. kvě 2014

@lennaaa Já to příští týden zkusím, jsem zvědavá, jestli to fakt funguje.

makuka88
23. kvě 2014

@lennaaa rozumim 😀

@nolies no však, máme to +/- pár dní stejně, to tam bude určitě ... 🙂

nolies
23. kvě 2014

@lennaaa Tak to buď ráda 😀

lennaaa
23. kvě 2014

@nolies ok, já taky a uvidíme 😀

makuka88
23. kvě 2014

@lennaaa já přes den chodim úplně normálně, ale v noci mě to jednou vzbudí ...

nolies
23. kvě 2014

Holky, stejně je mazec, že nám to vyšlo takhle stejně 🙂

makuka88
23. kvě 2014

@nolies jako nejvííííc 😀

lennaaa
23. kvě 2014

@nolies to jo no...paráda 🙂

nolies
23. kvě 2014

Já tomu mýmu dítěti dávám pěkně zabrat 😀 Ráno jsem šla nakupovat a hned si jako snídani dala točenou zmrzku 😀

hanule89
23. kvě 2014

@nolies ahojky já po vyvolačce se mam fajn .. pořad čekám a pořad nic 🙂 tak to je super, že migrane odešla 🙂

lennaaa
23. kvě 2014

@nolies a to moje dává zabrat zase mě 😀 😀

lennaaa
23. kvě 2014

@hanule89 ono se to prej má dostavit nejpozději14dní od injekce, že?

makuka88
23. kvě 2014

@nolies já ho včera vozila na motorce a taky jsme jeli na zmrzlinu 🙂

hanule89
23. kvě 2014

@lennaaa jj doktorka řikala že max do 14 dnů .... jako nemusela by dojit vůbec že 😀

pettyp
23. kvě 2014

@nolies 🙂 Já na něj zatím nechci tlačit, přeci jen se snažíme krátce.. Stačí, že se užírám já, ještě, aby se užíral on, to bychom skončili v blázinci za chvíli oba.. 😀 Udělám si ty ovu testy a uvidíme.. Dám tomu tak 2 měsíce a pak ho začnu taky stresovat, ať něco dělá... 😀

nolies
23. kvě 2014

@makuka88 🙂 No jo, budou ti naši prcci otrlí 🙂

nolies
23. kvě 2014

@pettyp Já myslím, že pokud chce mimi taky, tak se bude snažit 🙂

makuka88
23. kvě 2014

@nolies To se musí 🙂 😀

nolies
23. kvě 2014

@hanule89 Třeba už ti MS ani nedojde, jestli jste se teď někdy snažili 🙂 To se taky stává, že holka otěhotnění po té injekci.

nolies
23. kvě 2014

@makuka88 Přesně. Já si říkám, že nejsem nemocná, jen těhotná. Tak proč se nějak omezovat, no ne?

makuka88
23. kvě 2014

@nolies Přesně tak a když to jde tak proč ne ... 🙂

hanule89
23. kvě 2014

@nolies jj taky jsem to četla no uvidíme 🙂 snažit se snažíme pořad 😉 ale teď tomu nedavám moc velkou naději

nolies
23. kvě 2014

@hanule89 Naděje je vždycky Hani 🙂 Takže ty pak půjdeš na horm.profil a přítel (manžel) na spermio?

hanule89
23. kvě 2014

@nolies jj přesně ja půjdu na hormony a přítel na spermio.a já vím, že naděje je vždycky, ale spíše stím nepočitám 🙂

bozenavedralova
23. kvě 2014

Holky jak ste tu mluvily ze se da tehotenstvi nahmatat pres cipek je ten cipek kousicek nad podbriskem ?

hanulka184
23. kvě 2014

Zdravím vás,holky 😉 Dva dny jsem tu nebyla a koukam,kolik tu přibylo stránek 😀 Jak se cítíte,těhulky?A jak to jde,snažilky?Držím vám stále palečky 🙂 Mě už se k bolestem v křížích přidaly i bolesti prsou.A to zažívam poprvé.Nikdy mě prsa nebolela 😀 No...zase si stěžuju,co? 😀 😀 😀
@nolies přemýšlím,že k doktorce už zajdu taky teď v pondělí.To budu 5+4,tak už tam snad něco bude vidět.Já jsem tak nedočkavá,že další týden čekat už asi nevydržím 😀 😀
@hanule89 moc mě mrzí,že to nevyšlo.A já tak věřila,že "to" tam je...Mělas dokonce i příznaky...Tomu fakt nerozumim 😒 Ale věřím,že se to brzy povede.Doktoři vám pomůžou a pak to půjde jak po másle 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru