Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
28. kvě 2014

@hanulka184 A vy vlastně chcete chlapečka, že?

hanulka184
28. kvě 2014

@nolies noooo,tak teď v tom mam guláš 😀 Podle tohodle mi vychází kluk 😀 😀

nolies
28. kvě 2014

@hanulka184 Mě zatím všude vychází holka. Podle čínského kalendáře, stáří krva a teď podle tohoto. 🙂 Ale víš, jsou to jen tabulky 🙂 🙂

hanulka184
28. kvě 2014

@nolies No bylo by krásný mít chlapečka,ale kdyby to byla zase holčička,tak máme o věci postaráno 🙂

nolies
28. kvě 2014

@hanulka184 Tohle si taky říkám. Chceme moc holčičku, ale pro kluka máme všechno. Mít páreček je super.

hanulka184
28. kvě 2014

@nolies podle krve jsem to už taky počítala.Slyšela jsem,že ten kdo má mladší krev,tak podle toho bude pohlaví dítěte.U malé nám to tak vyšlo a teď má mladší krev přítel,tak by to měl být kluj 🙂

hanulka184
28. kvě 2014

@nolies to jo.Ale stejně to máte jednodušší 🙂 Po klukovi můžete dát oblečení holčičce,ale nedokážu si představit kluka v růžovym 😀

nolies
28. kvě 2014

@hanulka184 Jj, máme spíš neutrální věci, ale některé vyloženě klučičí. V tom je velká vyhoda, že holka může chodit ve všem 🙂

nolies
28. kvě 2014

@hanulka184 U nás to taky vyšlo. Před dvěma lety měl mladší krev přítel, teď zas já 🙂 A taky se říká, že věkem se u chlapa snižuje možnost mít kluka. Starší chlapi mívají spíš holky.

hanulka184
28. kvě 2014

@nolies přesně tak 😉

nolies
28. kvě 2014

@hanule89 Ahojky Hani, jak si dneska dopadla?

nolies
28. kvě 2014

@hanulka184 A už se vám líbí nějaká jména?

hanulka184
28. kvě 2014

@nolies Jj,asi jo.Kluka chceme Lukáška ( toho už máme vybranýho když jsem poprvé otěhotněla a počítala jsem,že to bude stopro kluk 🙂 ) a pro holku by se nám líbilo Krystýnka.Ale to ještě neni jistý 🙂 A vy už máte?

nolies
28. kvě 2014

@hanulka184 Tak se jmenuje můj brácha 🙂 Pro holčičku máme jméno Šárka, měla jsem ji napsanou i v porodnici a nic se nezměnilo. U chlapečka nás napadá jen Štěpánek, ale nejsme ještě vůbec rozhodnutí. Tak doufám, že to bude holčička, ta je jasná. 🙂

hanulka184
28. kvě 2014

@nolies jé,tak to jsou taky hezký jména 🙂 My jsme vlastně Lukyho taky měli napsanýho v porodnici 🙂

nolies
28. kvě 2014

@hanulka184 Vy máte taky hezká jména 🙂 By mě zajímalo, jak dneska dopadla Hanča, ani se neozvala, tak doufám, že je v pohodě.

hanule89
28. kvě 2014

@nolies Ahojky promiň měla jsem dneska dost náročný ale skvělý den 🙂 na odběrech jsem byla a výsledky se asi dovím přiští týden ve středu to jdu na ultrazvuk k p. doktorce ... ale dneska se mi nabídla skvělá práce kousek od mého bydliště tak nevím jestli ještě stím prckem nepočkáme aspoň rok 🙂 no uvidíme jak na potvoru určo otěhotním 😀 No prostě mám najednou život krásný 😀 😀 😀 a mam úplně skvělou náladu tak doufám, že mi ji něco nezkazí 🙂

hanulka184
28. kvě 2014

@nolies děkuju 🙂 No,koukam,že už se Hanina ozvala a vypadá to na skvělou náladu 🙂 Že,Hani? 😉
@hanule89

hanule89
28. kvě 2014

@hanulka184 jj Hani mam úplně skvělou náladu 🙂

hanulka184
28. kvě 2014

@hanule89 to jsem moc ráda 😉 A lepší budeš mít,až budeš těhulka 🙂 Čert vem práci 😀 Něco takového se stalo kamarádce...Asi rok se snažili o miminko,nepovedlo se,pak si našla novou práci,tak si řekla,že zatim na to kašle a za 3 měsíce zjistila,že je těhotná 😅

nolies
29. kvě 2014

@hanule89 Ahojky Hani, kvůli práci se nevzdávej miminka, pak to jak na potvoru nemusí jít 😉

enalga
29. kvě 2014

Ahoj holky, tak dneska se mi rozjela mrcha na plný plyn, takže do příštího týdne máme s tulením utrum... ach jo, kdy tohle martýrium skončí??? ☹

hanule89
29. kvě 2014

@nolies Ahoj Markét ne, že bych se ho vzdala jen asi nebudeme tak usilovně pracovat 🙂 prostě to je práce na, kterou jsem strašně dlouho čekala 🙂 a já se do své práce vrátit po nemocenské nechci :( tam mě nic dobrého nečeká ... tak uvidíme co mi ještě řekne doktorka...

nolies
29. kvě 2014

@hanule89 Určitě jdi do nové práce, stejně pokud otěhotníš, ještě s bříškem můžeš být v práci až 8.měsíce 🙂

nolies
29. kvě 2014

@enalga Ahojky, tak to mě mrzí, ale skončí to hodně brzo. Třeba si uděláte miminko na dovči 🙂

hanule89
29. kvě 2014

@nolies jj přesně tak 🙂 moc děkuji za podporu všem tady .. jsem od včerejška úplně vyměněná plná optimismu a radosti 🙂 dokonce můj přítel mi ráno říkal co jsem po ránu pila 😀 že mám tak skvělou naládu 😀 už dlouho jsem se necítila tak štastna a spokojená 😀

hanule89
29. kvě 2014

@enalga neboj určitě to vyjde 🙂 ono se říká jak to nejmíň čekáš tak to přijde 🙂 musíš myslet pozitivně 😉 😉 taky se dočkáme

nolies
29. kvě 2014

@hanule89 A co je to z práci, jestli se můžu zeptat?

hanule89
29. kvě 2014

@nolies učitelka v mateřské škole 🙂

nolies
29. kvě 2014

@hanule89 Jéé, to je pěkný 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru