Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
30. kvě 2014

@nolies dekuju.. já se tak bala... sílený. Ale bylo to krásný zase vidět... vypadá jako sněhulák 😀 a to srdicko je radost... jsem 6+4tt a bije!! 🙂 vůbec se ti nedivím utika to pomalu...

@hanule89 moc dekuju 🙂

makuka88
30. kvě 2014

@nolies a byla jsem neuveritelbe nervózní. Fakt spocena než mi řekla ze bije.. bud v klidu. Jasně ze ho tam budeš mít!!! 🙂

nolies
2. čer 2014

Ahojky holky, jak se dneska máte?

nolies
2. čer 2014

@lennaaa Tak jak dopadlo oznámení?

lennaaa
2. čer 2014

@nolies ahojky,dopadlo vše dobře...všichni nadšeni a rádi 🙂 v pátek jsme oznanovali chlapove rodině, v sobotu našim, v neděli babi a děda...jsem ráda že ten kolotoč mám za sebou a jen doufám že bude vše ok.páč když jsme slyšela věty typu že jedna potratila týden po 3 měsíci tak mě omývalo...kdyby záleželo na mě tak to oznamuju snad až je břicho vidět.asi ten strach budu mít celých 9 měsíců...

nolies
2. čer 2014

@lennaaa A kdo ti to říkal? To je netaktní, takový věci se přece neříkají. Leni, nemysli na nic zlýho, to bys nemohla říct až do porodu. Strach k tomu patří, ale bude to dobrý.

lennaaa
2. čer 2014

@nolies jak jsme seděli s Pavlovou rodinou,tak to říkala přítelkyně od jeho bráchy...něco jsem tak řekla jako že do třetího měsíce je to takové rizikové atd...a ona řekla že jedna známá v práci potratily týden po 1. trimestru...no tak jako asi to nemyslela špatně,možná si to ani neuvědomila...jako není zlá, to ne, nechci říkat že je hloupá, ale prostě někdy něco tak plácne....ale víš jak...takové řeči víc vnímám.nemyslím na nic zlého,to určitě ne...ale strach k tomu asi patří jak říkáš.

nolies
2. čer 2014

@lennaaa Já se snad bojím víc teď než u prvního. Jak čtu některé příbehy atd. tak nad tím bohužel člověk přemýšlí. Už mi začíná být po ránu mírně nevolno, takže si myslím, že je u mě vše ok.

lennaaa
2. čer 2014

@nolies já dneska ráno měla řeč se záchodovou mísou 😀 jj, taky jak jsem pročítala příběhy tak jsem na to musela myslet..raději nečíst takové věci !!!

hanule89
2. čer 2014

Ahoj holky tak já ve středu padim zase k doktorce tentokrát na ultrazvuk a snad už i pro výsledky z hormo. profilu tak jsem z toho mírně nervozní, ale nevím čím to je, ale teďkom jsem to těhotenství posunula tak nějak do pozadí. Nějak jsem zjistila, že jsou i jiné věci pro co se nadchnout. Samozřejmě, že až uvidím ty dvě // tak budu ta nejštěstnější, ale už to asi nebudu nějak hrotit 🙂
Markét a kdy na ten ultrazvuk ??? A Leni ty si to tak neber bude všechno v pořadku uvidíš 😉

lennaaa
2. čer 2014

@hanule89 ahojec🙂 dík za podporu 🙂 super přístup, fandím ti !!! 😉 určitě dej vědět jak dopadly výsledky, jsme zvědavé 😉

nolies
2. čer 2014

@hanule89 Ahojky Hani, já jdu na ultrazvuk až 12.června, takže za 10 dní, je to nekonečný ☹

hanule89
2. čer 2014

@nolies neboj to utece jak voda ... 🙂
@lennaaa neni zac za podporu vy mi ji taky dvate 🙂 a urco dam vedet

nolies
3. čer 2014

@lennaaa Ahojky, tak jak se dneska cítíš? Já mám od rána zimnici a nemůžu se zahřát.

nolies
3. čer 2014

@hanule89 Ahojky Hani, už máš tu novou práci nějak dohodnutou a kdy nastupuješ?

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Ahojky Marti, tak jak dneska je?

hanule89
3. čer 2014

@nolies Ahoj no ještě ne mám teď rozjednáne dvě 🙂 tak jedná z toho musí klapnout .. nějak se mi nechce do práce kde pracují ( šefová je šilená, pořad ve stresu atd.)

nolies
3. čer 2014

@hanule89 Teď taky děláš ve školce?

nolies
3. čer 2014

@makuka88 Ahojky Marti, tak jak dneska je?

hanule89
3. čer 2014

@nolies jj taky už dělam 5 let ve školce 🙂 je to úplně úžasná práce 🙂, ale vzhledem k tomu jak se paní šefová vybarvila tak utíkám rychle pryč je k nevydžení

nolies
3. čer 2014

@hanule89 A není to pro tebe antikoncepce, tolik dětí?

hanule89
3. čer 2014

@nolies právě, že se mě na to ptá hafo lidí 🙂, ale ne není právě naopak děti jsou úžasné a skvělé ...

nolies
3. čer 2014

@hanule89 To je krásný. Na vás už to miminko čeká, uvidíš.

lennaaa
3. čer 2014

@nolies ahoj Markét,dneska to celkem jde 🙂 je to takové světlejší dopoledne a uvidíme co bude po obědě 😀 venku ale nic moc..takove spací počasí, nic se mi nechce a jsem unavená, nejraději bych se na to tady vybodla a zalezla pod deku. taky jsem nějáká zmrzlá...

@hanule89 jééé ty pracuješ ve školceee? to je pěkné zaměstnání,ale já tam pracovat tak jsem asi bezdětná 😀 néééé,tak každej to bereme jinak,no...

nolies
3. čer 2014

@lennaaa Já se těším, jak malej půjde spát a já půjdu s ním. Jsem jak přejetá 😒

hanule89
3. čer 2014

@nolies děkuji 🙂 no snad ano ...
@lennaaa 🙂 je to krásna práce a jak už jsem psala Markét tak pro mě to antikoncepce není, právě naopak už dlouho chci miminko, ale bohužel z bývalým to nešlo on byl zásadně proti. Náštěstí jsem potkala svého "prince na bílem koni" lepšího chlapa jsem si přát nemohla (vím, že je to dost práštěně nápsané, ale ono je to fakt) 😀 😀 😀 😀

lennaaa
3. čer 2014

@nolies tak tohle ti věřim a spánek závidím 😉

nolies
3. čer 2014

@lennaaa Ale ty 2 hodiny uspávání je očistec 😀

nolies
3. čer 2014

@hanule89 V práci jsem měla povýšit a den na to jsem zjistila, že jsem těhotná. Po dvou letech se to stalo zrovna v tu nejneočekávanější chvíli. 😀

lennaaa
3. čer 2014

@hanule89 to je super,to ti moc přeju 🙂 na jednu stranu věřím, že je to krásná práce s těma malýma špuntama, určitě si dětičky tam rychle zamiluješ. ale pro mě by to byla asi antina jak bič 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru