Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
1. črc 2014

@lennaaa Vlastně na tom Nt screeningu se měří Nt projasnění, nosní kůstka a bere krev a z toho pak vyjde ten poměr. Do 1:300 je pozitivní a je tam riziko postižení. Takže určo si měla poměr jiný. Já jsem měla u Tobíka 1:50000 a NT 1,3 milimetrů 🙂

lennaaa
1. črc 2014

ahááááá... 😀 já su cvooook.tak mrknu do zprávy i na velikost mimča a zítra podám veškeré podrobné info.dneska po mě chtěj jen pocity 😀 nic konkrétního 😀

lennaaa
1. črc 2014

@nolies četla jsme to nejméně desetkrát, teď si nepamatuju nic.jen slova od doktora že je vše v naprostém pořádku,vše odpovídá termínu a vše se vyvíjí jak má...a že z žádných chorob a syndromů se vůbec nemusíme bát.ale zejtra všechny parametry dodám 🙂

nolies
1. črc 2014

@lennaaa Jasně 🙂 Hlavní je ten výsledek, že je negativní. Ale tak nic jinýho jsme nečekaly, ne?

lennaaa
1. črc 2014

@nolies to víš že ne 🙂 a už se těším na tvůj obrázek 🙂 celkem ti závidím že to máš před sebou,hned bych si to totiž zopakovala 🙂 kdy že jdeš?

nolies
1. črc 2014

@lennaaa Jdu toho 21.7 a teď se vůbec nebojím, protože to už bude podruhé a vím, že to bude dobrý 🙂 No a na pátek jsem se objednala do brna na vyšší pracoviště na UZ na vlastní žádost. Chci prcka vidět. 🙂

lennaaa
1. črc 2014

@nolies tak to už se těším na fotku. a to taky platíš jak jdeš v ten pátek?

nolies
1. črc 2014

@lennaaa JJ, ale ty prachy mě za to stojí 🙂

lennaaa
1. črc 2014

@nolies tak jasně.a stojí to jako taky těch tisíc..?

nolies
1. črc 2014

@lennaaa Nee, to je klasický ultrazvuk, ale mají o mnoho lepší přístroj. Chtějí za to 500.

makuka88
1. črc 2014

@lennaaa To je krásná fotka !!!! ty jo takovou mi u nás neudělají .... to je screening ? paráda, že je vše v pořádku .... fakt už nevydržím ☹

makuka88
1. črc 2014

Furt bych na to koukala mít takhle krásou fotku ... hlavně Leni .... 12tt (skoro 13tt) za tebou a už to bude všechno jenom lepší ... !!! 😀

lennaaa
2. črc 2014

@makuka88 děkuji Marti,je to z toho NT screeningu.však už je taky na ledničce a nemůžu se vynadívat 🙂 pořád si s tou fotkou povídám 😀 no já jen doufám že to bude lepší a lepší. ty už to máš taky za pár a uvidíš drobka 😉

lennaaa
2. črc 2014

@nolies ahoj Markét,tak jsem se včera ptala muže na to kolik malej měří, ale nebyl si jistej jestli 16cm nebo 26cm...ale řekla bych spíše 16,ne?26 se mi zdá moc.ve zprávě to totiž není 😒 no a NT projasnění je 1,70mm a pak ty rizika...mám tady nějáké trizomie 21 ( 1:6289) pak trizomie 18 ( 1:271094) a trizomie 13 ( 1:638171)...ani nevím moc co to označení trizomie 21,13 a 18 znamená.

lennaaa
2. črc 2014

a pořád tlemim na tu fotku a říkám tomu malýmu že je to celá Lenička, že to uplně vidím 😀 ...ať už je to kluk nebo holka 😀

nolies
2. črc 2014

@lennaaa Ahojky Leni, miminko bývá veliký mezi 5-7 cm 🙂 Takže 16 určo nemá 😀 Ta trizonomie 21 je ten Down a to další jsou rozštěpy 🙂

nolies
2. črc 2014

@lennaaa Já si fakt myslím, že budete mít holčičku 🙂

lennaaa
2. črc 2014

@nolies 😀 😀 tak to bude kolem 6cm...protože já fakt slyšela jak říká šestku..možná 6,8 si teď nějak vybavuju 🙂 to je tím že to říkal hned na začátku a já byla zahleděna do malýho 😀 no asi to taky vidím na holčičku.já sice chtěla páreček,ale kdyby si šlo vybrat, tak ať kluk je ten starší ochranářský a holka ta mladší.tak to vyjde třeba tobě 🙂

nolies
2. črc 2014

@lennaaa Přesně tak bych to chtěla 🙂 Ale já tentokrát vůbec netuším, co by to mohlo být. U Tobíka jsem to věděla hned. No ještě si pár dní počkám a pokud bude stydlín, tak až do 20.týdne. Mamka mě pořád přemlouvá, abych si to nenechala říct. Ale já si to nechám říct a jí to neřeknu, jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží.

lennaaa
2. črc 2014

@nolies taky jsem uvažovala že bych si to nenechala říct,ale to by u nás neprošlo 😀 jj, já myslím že tobě to takhle vyjde,starší kluk a mladší holka..moc ti to přeju 😉 tak to chci vidět jestli vydržíte to mamce neříct 😀 kdo se dřív prořekne 😀

nolies
2. črc 2014

@lennaaa Já jí to určitě neřeknu, ale jsem ona to určitě nevydrží, já ji znám. 🙂 Teoreticky by ta holčička mohla být, protože já mám bráchu a Tomáš ségru.

lennaaa
2. črc 2014

@nolies my jsme 4 segry, tak muž má strach ať nemáme nakonec 2 holky 😀 páč první segra má kluka a holku, další segra má 2 kluky...no a teď jsem na řadě já.pak mam mladší segru.

nolies
2. črc 2014

@lennaaa O tomhle spíš rozhodují geny chlapa 🙂

lennaaa
2. črc 2014

@nolies tak ten můj, má jen jednoho bratra..

nolies
2. črc 2014

@lennaaa Ale u vás si myslím, že je ta holčička jasná 🙂 Já se nemůžu toho NT dočkaaaat 🙂

nolies
5. črc 2014

Ahojky holky, tohle je fotka našeho mimíska ze včerejšího UZ. Podle dr. je o pár dní větší a všechno je v pořádku 🙂 @lennaaa @makuka88

makuka88
5. črc 2014

@nolies áááááááááách Markéétko, jak ti závidim 🙂 božíííí 🙂 tak super ... je to krááásné mimiiinko, kolik tt ? ať už je středa jsem furt nervozní .... 2 noci se mi zdá o tom utz 🙂 ale v dobrím, jen už ho tak moc chci vidět ... chodíš často čůrat ? já někdy co 15min během dne !!!

makuka88
5. črc 2014

už to vidim 🙂 10+1tt 🙂 no ..... krásně holky ty vaše mimiiinka rostou

nolies
5. črc 2014

@makuka88 Ahojky Marti, podle MS je 10+1 a podle UZ 10+5. Takže TP vychází na 25.ledna, ale NT mi to řeknou úplně přesně. 🙂 Neboj, středa je už blízko a dočkáš se 🙂 Já chodím hooodně často čůrat, v noci chodím cca každé 3 hodiny, je to k zbláznění 😒

makuka88
5. črc 2014

@nolies Mě se to posunulo z noci na den. teď v noci jdu 1 - 2x ale přes den neudělám zákaznici nehty bez toho abych nešla 😀 a to dělám 50minut nehty 😀 pěkný co ..a někdy co 10 - 15min za sebou 😀 a když si kýchnu tak mě píchne u vaječníku nebo celý spodek.... jo a poslední hodinu novinka, levá strana jakoby pánve šílená bolest, nemůžu chodit, z ničeho nic ...snad to zítra povolí, protože došlápnutí dost bolí 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru