Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

summer18
19. bře 2014

Ahojky, tak se přidávám do dizkuze, právě před chvíli jsme se dohodli, že to zkusíme. Mám z toho radost a obavu zároveň. Tak hodně štěstí pro všechny!!! 🙂

rale2007
19. bře 2014

@summer18 Hodně štěstí i tobě... 😉

enalga
20. bře 2014

@lucinka948 Tak moc držím pěsti, ať to vyjde a brzy se stanete rodiči 🙂

enalga
20. bře 2014

@rale2007 Ahoj, mám podobné pocity... i když mě teda MS přijde vždycky na den přesně, jediný, co mně opravdu zaráží je to, že mám cyklus nastavený jako švýcarský hodinky, přesně vím, kdy mám plodný dny, tak to zkoušíme pořád a pořád, ale vždycky ta Mrcha dorazí.... Já osobně si myslím, že je to o psychice, prostě když se na to žena zaměří a počítá si dny, sex je plánovaně jen kvůli plození, tak se organismus sekne a prostě nechce a nechce. Já doporučuju, zaměřit svou mysl jinam, a milování si užívat, aniž bys na to musela myslet. Vím, že je to těžký, ale z vlastní zkušenosti vím, že to přijde vždycky, když to nejméně čekáš 🙂 hodně zdaru 🙂

enalga
20. bře 2014

@lucinka948 Po jak dlouhý době přirozeného snažení o dítko jdete na IUI a kolik to stojí?

rale2007
20. bře 2014

@enalga Děkuji..Ted jsem to vypustila z hlavy a řeším tu menstruaci,která ne a ne dorazit..Jen ty tlaky v podbřišku..Uvidíme co vymyslí doktor ale obávám se,že to bude chtít upravit hormonama a antikoncepcí.Divím se,že mi nepíchl agolutin...Ani na pohotovosti ne...Už v tom mám zmatek,ve vaječnících mám vajíčka ale menstruaci ne..Takže nedozrávají a neuvolnují se??Nebo kam by jinak šli,když nemenstruuji...Ach jo,ani dr nemá tolik času mi všechno vysvětlit a mě se hlavou honí tolik otázek....

enalga
20. bře 2014

Podle mně máš opravdu nějakou abnormalitu... měl by ti udělat vyšetření průchodnosti vaječníků, můžeš mít nějakou cystu, která brání vajíčku projít vejcovodem. Nech se objednat do špitálu na laparoskopii, myslím, že problém bude někde tam 🙂 přeji mnoho štěstí

kecka28
20. bře 2014

Hola hola, tak už sjem tu taky, poslední prášek jsem si vzala před týdnem, právě mi končí MS a můžeme začít na ostro zkoušet 🙂

enalga
21. bře 2014

@kecka28 Tak přeju brzké početí a pohodové těhu 🙂

janinka186
21. bře 2014

@skan ahoj skan, nomela jsem uplne to same, natekla prsa a predevsim citlive bradavky. Mivam to tak vzdy po ovulaci tak tech 5 dni a postupne to vymizi. Tehotna jsem zatim nebyla takze nemuzu srovnavat jaky to je, kdyz se zadari, ale kazdopadne co popisujes mam i ja a mimco v tom doposud nebylo :( snad brzo bude i u tebe 🙂

janinka186
21. bře 2014

Ahoj holky pridavam se Vam. S manzelem se snazime teprve prvni cyklus, dnes cervena mrska dosla, takze nic, prvni cyklus jsem si taky merila BT a ta slapala jak mela, i ovulacni testy vychazely, takze s tim asi seknu a nechame to na prirode. Asi nema cenu se stresovat vsema pomuckama. Snad se brzo vsem nam tady zadari 🙂

enalga
22. bře 2014

@janinka186 Sympatizuji s tebou, taky s tím asi seknu a nechám tomu volnej průběh. Už se snažíme 4 měsíce a pořád to nechce jít, tak to vidím spíš ve své psychice... přeji hodně štěstí, páč to je důležité 🙂

skan
22. bře 2014

@janinka186 Čauky.. děkuji Ti za info.. Ale tak to zamrzí, když to po 5ti dnech zmizí jakoby příznaky.. A to si říkám, že se nebudu sledovat a ono se to prostě nedá 😀 Určitě nám to všem brzy vyjde Pá

janinka186
23. bře 2014

@enalga kazdopadne... 🙂 vzdyt to porad vside ctene, ze se na to nema hlavne myslet a my na to vlastne myslime kazdy den tim, ze si merine BT, pak nekdy odpo obulacni testy a buhvi co jeste. Beru feminion na doporuceni a ostatni uz je vajicku a male pohyblive mrsce 😀 hodne stesticka, vsak pisni jak jste na tom 🙂

janinka186
23. bře 2014

@skan jasny, ja ted taky zacinam novy cyklus. Aspon vis jak vypadaji priznaky, ktere tehotenstvi nesignalizuji a uvidis, teda aspon si to myslim, ze jak otehotnis bude to uplne jiny pocit. Hodne stesticka 🙂 pa

ajtik
24. bře 2014

@ladkaspackova
Ahoj, ráda bych se přidala do soukromé skupiny, kdyby to šlo 😉 Snažíme se od února.

enalga
24. bře 2014

@janinka186 Zatím nijak, no MUDr na gyndě mi taky řekla, že na to nemám vůbec myslet, a 14 dní před ovu totální sexuální abstinenci a v období ovu zase sex denně....

janinka186
24. bře 2014

@enalga já taky nijak, červená mr ha dorazila 😀 jinak ohledně toho kdy naplánovat styk tak na to jsem se uplne vykašlala, s manželem se milujeme prakticky každý den, jsou jen malé vyjímky, kdy ne. Vím , že by byla lepší chvíli abstinence, ale zase mi připadně fakt blbý, aby se vše ubíralo jen na ovulaci.... 🙂

enalga
25. bře 2014

@janinka186 abslolutly great 🙂 fakt asi stačí na to prostě vůbec nemyslet a nechat tomu volnej průběh. Je to hodně o psychice. Počkej, až se ti to těhotenství bude nejmíň hodit, přijde to jak rána z čistého nebe 🙂

janinka186
25. bře 2014

@enalga přesně tak 🙂 však ty už 3 krásné děti máš 🙂 tak vís jaký je to pocit, já o tom nemám ještě ani páru 😀

janinka186
25. bře 2014

Holky co myslíte? Menstruace přišla, ale BT neklesla, mám ji stále jako po ovulaci, co myslíte, mám si raději udělat testík? máte nějaká takové zkušenosti? díky 🙂

enalga
25. bře 2014

@janinka186 Jo mám 3 děti, to je pravda, ale pořád se necítím úplná, jestli mi rozumíš...jako bych pořád chtěla najít smysl života... je těžký o tom mluvit....

enalga
25. bře 2014

@janinka186 Jo co se týče toho testu, udělej si ho až odmenstruuješ,. Pravda, některé ženy menstruovaly i přes to, že byly těhotné, ale je to spíše výjimka.

janinka186
25. bře 2014

@enalga no právě, vím, že možné to je, ale spíše na mě něco leze, tak tu BT můžu mít zvýšenou z toho ...

lucinka948
25. bře 2014

@enalga tak jsme v pátek byli na tom IUI, je to celkem bezbolestný a nic nás to nesstálo,hradí to pojištovna🙂) no mám takový pocit že se zadařilo,ale test si mám dělat 4.4:)) navíc ten pátek byl takový magický, byli jsme na tom oplodnění,slavila jsem narozeniny a večer mě přítel požádal o ruku🙂)

radka116
26. bře 2014

ahoj, chci se zeptat... berete ještě něco při plánování mimi - já beru kys. listovou a piji kontryhel... ten mi upravil menstruaci...po vysazení HA jsem jí několik měsíců neměla vůbec, v lednu mi naskočila, pak jsem jí měla za 40 DC a dnes jsem jí dostala za 34 DC...myslela jsem si, že se nám zadařilo, protože jsem před 14 dny začala cítit prsa a před týdnem mi začalo pobolívat v podbřišku...ale dnes MS ☹ ...tak se chci zeptat jestli listovka a kontryhel stačí. Děkuju moc za rady.

enalga
26. bře 2014

@lucinka948 No ty brďo 🙂 to je super 🙂 My o IUI ještě neuvažujeme, ale pokud by to do léta fakt nešlo, tak řeknu MUDr. aby nás tam doporučila. 4.4. si taky budu dělat testík, co kdyby náhodou... tak na Tebe budu myslet 🙂

hanulkavelunka
26. bře 2014

@lucinka948 AHoj jak to že tě to nic nestálo??? my se snažíme už 2,5roku ale s pauzama clostil nezabral výsledky z car já ok až na zvýšený prolaktin proto nemám ovulku a manžel je 90% a ani po užívání léku na snížení prolaktinu který mám 78 tak mi narostl jen jeden folík 10mm 11DC takže jsme se rozhodli na iui čím jsi stimulovala?? já ted čekám na MS dnes nebo zítra mám dojít a chtěla jsem hned volat do Car ale manžel jede pryč tak tento měsíc ještě nic ale další už jdem na iui

HOLKY JESTLI VÁM MŮŽU DOPORUČIT TAK si udělejte ovulační testíky kdo je ok ukáže mu ovu test ovulaci ale čárekčky musí být úplně stejně zbravené ani jasně viditelná ale ne stejná jako kontrolní znamená negativní ale hodě holkám to mohlo ve snažení zjistily tak že neovulují tím páden nemůžou počít tak držím palečky

lefik02
27. bře 2014

Ahojky holky, tak snad nebude vadit, že se k Vám také vetřu. 🙂 přítel oznámil 26.12.2013, že bychom mohli nechat volný průběh miminku, takže jsme tak učinili a uvidíme, kdy se zadaří 🙂 🙂 jinak prášky jsem nebrala, takže by to nemusel být takový problém, ale jak to vidím, tak to nebude tak lehké...

rale2007
27. bře 2014

Ahoj holky,já byla včera na gyndě,dostala jsem injekci na vyvolání menstruace a jěště mi udělal ultrazvuk.Dle něho mám prý krásně uzrálá vajíčka a že ted je velká pravděpodobnost otěhotnět....Před menstruací to ale není moc pravděpodobné,ne???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru