Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

janinka186
17. dub 2014

@nolies není to zrovna nejdýl, ale dá se si myslím, vajíčko se umí zahnízdit už za 6 dní 🙂 no vidíš a jakýho mat´te krásnýho chlapečka 🙂 tak teď teda ta holčička ještě 🙂

nolies
17. dub 2014

@janinka186 To mě taky všichni říkají 🙂 To je všude : vy máte tak krásnou holčičku, jaký má krásný modrý oči a ty vlásky 🙂 🙂 A pak nemůžou uvěřit, že je to kluk. Ty vlasy má po mě, mám je taky vlnitý. Jinak je to celej tatínek 🙂

nolies
17. dub 2014

@janinka186 No není to moc, ale stačí to 🙂 Mě tu lut.fázi ani Utrogestan neprodloužil a to žeprý normálně funguje. Po porodu se mě prodloužila na 14 dní, což jsem moc ráda 🙂 A děkuju za pochvalu, až se červenám.

janinka186
17. dub 2014

@nolies tak z každého z vás si vzal to nejlepší 🙂 né každý má takové štěstí... Tak jak říkám ještě ta holčička 🙂 tak uvidíme, je lepší, když je luteální fáze delší, ale když je nad 9 dní tak je to dobré, navíc přesně to nezjistíš a někdy i 12 hodin je hodně 🙂

nolies
17. dub 2014

@janinka186 Přesně tak 🙂 A vy se snažíte jak dlouho?

nolies
17. dub 2014

@janinka186 Jsem teď přidala album, jak se Tobík narodil. 🙂

janinka186
17. dub 2014

@nolies já vysadila už v květnu 2013, ale snažíme se od ledna, v lednu jsem měla obtíže, takže ten první cyklus ani nepočítám, takže teď jedeme druhý cyklus 🙂 chvilička 🙂

janinka186
17. dub 2014

@nolies a vy celkově teď jak dlouho? Krásnej chlapeček, jak moc byl předčasně?

nolies
17. dub 2014

@janinka186 Já jsem taky měla v lednu nějaký problémy, tak počítám od února. HA už hodně dlouho neberu.

janinka186
17. dub 2014

@nolies ha nebereš od Tobíka nebo už hodně dlouho před tím?

nolies
17. dub 2014

@janinka186 o 6 týdnů dle MS, ale podle utrazvuku a 4 a půl týdne. V porodnici počítali dle MS.

nolies
17. dub 2014

@janinka186 Přestala jsem ji brát ve 22ti letech kvůli dermoidální cystě. Nechtěla už jsem žádný hormony a tak. Ta cysta mě vzala komplet celou levou stranu (vaječník atd...) ☹

janinka186
17. dub 2014

@nolies dle fotek vypadá moc krásně fakt, ani bych neřekla, že měl být ještě měsíc v břišku 🙂

janinka186
17. dub 2014

@nolies jejda, takže bojuješ jen s jedním vaječníkem :( tak to drží pěsti ješte o to víc!!!!

nolies
17. dub 2014

@janinka186 Jj, bojuju s jedním. O to víc, jsem ráda, že to vypadá, že ovulaci mám každý měsíc. 🙂

janinka186
17. dub 2014

@nolies tak to jsi opravdu šťastná žena, některé nemají ani s dvěma vajičníky pravidelnou ovulaci!! Ty jsi krásný příklad, že když se vydrží je 80 % úspechu!! 🙂

nolies
17. dub 2014

@janinka186 🙂 🙂 Já beru vitamíny, cvičím a spíš preferuju zdravou stravu. Tím se to snažím nahradit. 🙂

cimprdlicka
17. dub 2014

@vikky999 Ahoj kolky,jsem tu nová,zatím jsem jen brouzdala a četla vaše příběhy... 🙂 S manželem se také od ledna snažíme, ale zatím nic 😢 vím,že je to ještě krátká doba, ale už se mi to zdá věčnost... ☹

nolies
17. dub 2014

@cimprdlicka Ahojky, tak tě u nás vítám 🙂 Jj, taky se mě to zdá celá věčnost ☹ Něštěstí už jednoho prďolku mám 🙂

cimprdlicka
17. dub 2014

🙂 taky jednoho 4,5 letého prdolu naštěstí máme 😀 ... ale už se mi plaší hormony po druhém mimi a nic... 🙄

cimprdlicka
17. dub 2014

@nolies 😀 a taky máme Tobiáška... 😀

nolies
17. dub 2014

@cimprdlicka Jéé, to je náhoda 🙂 A já to jména dala, že se nám moc líbilo a moc chlapečků se tak nejmenuje, ale poslední dobou zjišťuju, že jsem se mýlila 🙂 🙂 A můžu se zeptat, kolik ti je?

cimprdlicka
17. dub 2014

@nolies 😀 Dala jsem ho ze stejného důvodu jako ty...jasný, tedˇ mi bude 30...takže optimální čas, co? 😉

nolies
17. dub 2014

@cimprdlicka Tak to jsme stejně "mladý " 🙂 Nevím, jestli se mnou cloumají hormony, ale cítím, že je čas na druhý dítko 🙂 A Tobík je krásný jméno 🙂 🙂 🙂

cimprdlicka
17. dub 2014

Popravdě jsem sem vlezla 😀 protože mám druhý týden všechny možné těhu příznaky, ale menstruaci mám mít až 22.4....tak jsem nevěděla. Ale dnes je mi blbě a začala jsem špinit, tak se mrcha určitě dostaví ☹

cimprdlicka
17. dub 2014

@nolies jo, řekla jsi to výstižně 🙂

nolies
17. dub 2014

@cimprdlicka Pokud to je jen špinění, tak je pořád naděje 🙂 Já uvidím až tak nejdřív za týden, jestli se nám to povedlo. Byla bych šťastná.

cimprdlicka
17. dub 2014

@nolies naprosto vím o čem mluvíš... 😀 taky bych byla stˇastná...tak si budem navzájem držet pěsti 🙂 Koupila jsem si i testa, ale tedˇ by bylo zbytečné je asi dělat...tak vyčkám a budˇ a nebo... 😒

nolies
17. dub 2014

@cimprdlicka Já bych asi taky počkala. Vždycky se hrozně bojím dělat testy, abych nebyla zklamaná. U Tobíka jsem už tušila, že jsem těhotná a stejně jsem si ho udělala později a ty čárky byly tak silný. A ten nádherný pocit. Doufám, že se brzo dočkáme. Chcete holčičku?

nolies
17. dub 2014

@cimprdlicka Jj, musíme se podporovat 🙂 🙂 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru