Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
15. kvě 2014

@lennaaa klidek... Do pondělí čas... 😀

hanule89
15. kvě 2014

@makuka88 teda ty máš nervy... já na tvém místě už bych testovala... já jsem původně uvažovala že počkám do soboty, ale asi to testnu už zítra nevím jestli to vydržím 😅

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Prolívej se horem spodem 🙂) Tímhle si neublížíš. No je mi trochu líp, ale to břicho takhle bolívá dlouho 😀

hanule89
15. kvě 2014

@nolies jj bylinkama a vítaminama nic člověk nezkazí ... Jak tě to břicho bolí?

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Jako kdyby měla dojít MS 🙂

hanule89
15. kvě 2014

@nolies aha no tak takhle mě bolí břicho už delší dobu a ms pořad nikde.. občas mě tam tak lehce pichne..

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Ty příznaky jsou právě hodně podobný, jako by mělo dojít MS a do poslední chvíle člověk neví, co z toho bude. Minulý měsíc mě bylo stejně a dostala jsem to.

hanule89
15. kvě 2014

@nolies no právě... jediné co u mě bylo tento měsíc nezvykle je to, že mě boleli šíleně prsa ... teď je to sice lepší, ale pořad jsou citlivé a tento problém jsem nikdy neměla... A dost bo už se tím zase moc zabývám ..

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Ještě zkus test a u dr. už budeš nastopro vědět, na čem jsi.

hanule89
15. kvě 2014

@nolies jj přítel se mi nabídl jak jel do práce, že se staví do lékarny tak to zítra testnu a uvídíme... 😉 ale to čekání je hrozné

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Ten Clear Blue?

hanule89
15. kvě 2014

@nolies ten neměli tak vzal nějaký jiný

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Je pravda, že ten test se shání špatně. Byla jsem ve 3 lékárnách, než jsem ho sehnala. Ještě, že byly na jedné ulici a nemusela jsem lítat po Brně 🙂

hanule89
15. kvě 2014

@nolies no právě, a přítel nemohl lítat po dalších lékarnach tak uvidíme když tak já zítra jedu do města tak se zastavím ... ale třeba mi už něco to zítra ukáže 😉

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 A ty jsi odkud?

ivetka16
15. kvě 2014

@ppetrac Když u mě to peklo stále ještě neskončilo, je to skoro 14 dnů, co jsem byla poprvé na kyretáži, za 3 dny jsem byla na kontrole a pan Dr. řekl, že to budeme muset dočistit, tak teď v úterý jsem byla znovu a to už bez narkózy, takže jsem docela trpěla. Dnes, když jsem přišla na kontrolu, tak už jsem čekala, že mi řekne, jak jsem v pořádku, že se to bude hojit a mám jen čekat až přijde MS, ale ani náhodou, zase tam něco mám. 3 injekce na stažení dělohy, ruce mám rozpíchaný jak feťák a o psychice raději ani nemluvím. Už opravdu přemýšlím, jestli je tohle normální a myslím si, že ne. Po neděli bych chtěla do nemocnice, ať se toho ujme někdo jiný.

nolies
15. kvě 2014

@ivetka16 Ach jo, je mi to tak líto ☹ To je tak nefér, co sis musela a musíš prožívat. ☹ Přeji ti, aby tohle období už skončilo a ty jsi na něho rychle zapomněla.

ivetka16
15. kvě 2014

Strašně moc děkuju za podporu. A vám všem přeju, aby se Vám brzy zadařilo a těhotenství bylo pohodové.

lennaaa
15. kvě 2014

@ivetka16 je to smutné jak si s náma osud zahrává. přeju brzké uzdravení a zapomnění.

lennaaa
15. kvě 2014

tak jsem se donutila k úklidu a musím říct že mi víc pohybu prospělo a nejsem tak unavená a bolavá.
@nolies

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Tak naštěstí únavu necitím, jen mi je šoufl 🙂) Ale nebudem si stěžovat, ne? To k tomu patří 🙂

hanulka184
15. kvě 2014

@nolies tak konečně jsem se sem zase na skok dostala.Nějak nestíham 😀 Jà u malé nevolnosti neměla žádné a teď mi taky nic neni.Jen mi trochu bolí v těch křížích a cítim únavu,ale jinak nic 🙂

hanulka184
15. kvě 2014

@lennaaa děkuju,také gratuluju 😉

hanule89
15. kvě 2014

@nolies já jsem kousek od Ostravy

ppetrac
15. kvě 2014

@ivetka16 No tak to je strašný! Bez narkozy? To si neumím představit!! Snad už bude všechno v pořádku!

makuka88
16. kvě 2014

@hanule89 to vis, bud to vyjde a nebo to nevyjde.. 🙂 Netřeba to uspechat. Furt.může přijít ms

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 Jéé Ostrava, mám hodně kamarádek právě z Ostravy 🙂 Jestli dneska budeš testovat, tak písni, jak si dopadla. Myslím na tebe.

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 Tak jak jsi na tom?

makuka88
16. kvě 2014

@nolies nic nic.. 🙂 dnes po ránu trochu bolelo bříško ale dobry... i mi je fajn. Uvidime

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 A nezdá se ti to už divný???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru