Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
16. kvě 2014

@hanulka184 Štastná to žena 🙂 Mě je teda dneska o dost líp, tak snad to už takhle zůstane 🙂

makuka88
16. kvě 2014

@nolies To divný už je, ale furt se to nemusí udržet... po víkendu testnu

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 Nemysli takhle negativně. Podruhý se tohle už nestane.

makuka88
16. kvě 2014

@nolies Asi ne... proto nemusím spěchat s testováním 😀 asi je to víc než jasný už .. 🙂

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 Taky si myslím 🙂 Moc se těším na ty dálníce v pondělí...já už je tam dneska mám taky 2 dny před oček.MS 😀

makuka88
16. kvě 2014

@nolies tak to je super... ja mam strach už takže počkám ... 🙂

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 Vím, že máš strach a chápu to. O to krásnější to pak bude 🙂

makuka88
16. kvě 2014

@nolies To jo, už je to 5. den vynechání ještě furt tomu nevěřím..

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 Můžu se zeptat na křestní jméno? Nevím, jak tě oslovovat 🙂 Taky tomu ještě nevěřím, ale u tebe jsem si naprosto jistá. 😀

hanule89
16. kvě 2014

@nolies Ahoj holky tak dneska po týdnu výnechane ms, která pořad nedorazila ... jsem si udělala test a zase bohužel vyšel negativně ☹ ☹ tak fakt nevím co se děje už jsem z toho zoufala ☹
@makuka88 Neboj aspoň jedné z nás to musí vyjít tak budu na tebe myslet ...

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 To je mi líto ☹ Dr. ti řekne, kde je problém. Třeba jen neprasknul folikul a brzdí ti MS, to se taky může stát. Měla jsem to tak v lednu. Příště to už vyjde 🙂 Pak jak budeš chtít, mi napiš adresu a pošlu ti ty ovu testíky. 🙂

makuka88
16. kvě 2014

@nolies Martina 🙂 a jinak, já jsem si tím taky jistá, jen se bojím, že se to neuhnízdí zase ... pak už budu klidnější.

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 To už musí být zahnízděný, uhnizďuje se nejdéle do 12ti dnů od ovu a to už seš, ne? Těší mě. Markéta

makuka88
16. kvě 2014

@nolies Mě taky 🙂 Zahnízděný nevím, jelikož minule jsem to dostala 5.den zpoždění víš ☹

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 Tak nebudem na to myslet, že by se neuhnízdilo. Škoda, že neměříš BT, tak by bylo uhnízdění poznat. Ale takhle to zase bude krásný překvapení.

makuka88
16. kvě 2014

@nolies Tohle asi jo, nechci letět k doktorce když tam nic neuvidí a ten testík udělám během týdne, zkusím hned v pondělí 🙂 a těm teplotám ani trochu nezorumím ..ani nemám digiál

hanule89
16. kvě 2014

@nolies jj děkuji ... no já jsem byla před týdnem u Mudr. a po zdravotní strance bych měla být v pořádku i když člověk nikdy neví ☹ A navíc jsem si teďkom říkala, že když mám týdenžzpoždění, že už by to mohlo vyjít a zase nic ☹ ☹

lennaaa
16. kvě 2014

zdravim z uplakaného Ostravska....hrůza tady.leje a leje...

@makuka88 tak co? ještě jsi teda netestla?

@nolies jak je? 🙂

lennaaa
16. kvě 2014

@hanule89 chce to na gyn ta řekne a uvidí víc

makuka88
16. kvě 2014

@lennaaa Neeee 😀

hanule89
16. kvě 2014

@lennaaa jj když já jsem objednána až 30.května dřív neměla místo ... ☹

lennaaa
16. kvě 2014

@makuka88 takže fakt až v pondělí ráno? a jak dlouho že meškáš??

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 BT zapisuju do grafu na netu a ten program ti to sám vypočítá, kdy je ovu atd. A rtuťový teploměr je mnohem lepší. Ale u tebe jak jde vidět, to nebude třeba. JJ já půjdu k dr. až za 14 dní, teď nic nepůjde vidět.

@hanule89 Neboj, to vyjde. Taky jsem byla moc a moc zklamaná, ale podívej se, povedlo se. Ty ovu testíky ti pomůžou a prolívej se horem spodem. 🙂

@lennaaa Taky zdravím z uragánového Brna...Tady už je od včerejška šílenej vítr, nedá se jít vůbec ven. Jinak dneska je mi fajn, nevolnosti se neobjevily, hurááá 😀 A na testu krásná dálnice, 2 dny před oček. MS. 😀 Co víc chtít. 🙂 🙂

lennaaa
16. kvě 2014

@hanule89 hmmm... to je za dlouho 😒 třeba to do te doby dostaneš nebo vyjde tt. a jak se cítíš?

makuka88
16. kvě 2014

@lennaaa V pondělí jsem to měla dostat jsem 17DPO

@nolies přesně tak, já buď v pátek za týden a nebo až v pondělí

hanule89
16. kvě 2014

@lennaaa blbě pobolívá mě břicho, prsa, ráno mi bylo nějak blbě od žaludku ☹ prostě nic moc ☹ a teď ten test ještě nevyšel ☹

nolies
16. kvě 2014

@hanule89 Mě tenkrát na meškání pomohla Chlorela, nechtěla jsem vyvolávačku. Ale ty můžeš mít jiný problém.

makuka88
16. kvě 2014

@hanule89 Jak nevyšel ? 😕

nolies
16. kvě 2014

@makuka88 Já ještě později, seš o týden dál než já 😀

hanule89
16. kvě 2014

@makuka88 no nevyšel ☹ taky to nechapu ...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru