Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

chrobacik13
27. led 2014

@martinakl Takže jsi těhotná? 🙂 To je super 🙂

spirulina
27. led 2014

wow, to je pozitivní zpráva! a v prvním těhu jsi taky měla ms na začátku?

chrobacik13
27. led 2014

Jste tu holky? 😕 Pod'te pokecat,nějak jsme se zasekli 😀

martinakl
27. led 2014

Podle testu to vypada,ze jsem 🙂

martinakl
27. led 2014

Ani pri jednom tehotenstvi jsem ms nemela. Ale tak snad to bude ok.

kakamilca
27. led 2014

Ahoj holky tak se k Vám taky přidávám. Dnešním dnem mi končí MS a jdeme na to naostro. 🙂 Tak jsem zvědavá 🙂 Prášky neberu už půl roku tak uvidíme jak to půjde 😀 Chtěli jsme ještě počkat, ale nakonec na co čekat, že :D Vše ostatní se prostě vyřeší pak až s prckem :D

chrobacik13
27. led 2014

@martinakl Moc ti držím palce 🙂 Juchúú,mám z toho radost,je to naděje pro nás všechny 😀
@kakamilca Ahojky 🙂 Máš k tomu hezký postoj a máš pravdu,zkoušíte první? 🙂

teraolli
27. led 2014

@martinakl Gratulujiiii!!! 😉

spirulina
27. led 2014

@martinakl tak to opravdu gratuluji 🙂 a jak se cítíš?

@kakamilca tak hodně štěstí . a taky si myslím, že nevadí řešit věci "zaběhu" já to tak taky mám 🙂

martinakl
28. led 2014

@spirulina citim se porad stejne 🙂 jen mi je porad zima ii v pretopenym byte. To jsem mela i u kuby 🙂 snad mi zase nebude spatne 🙂

kakamilca
28. led 2014

@chrobacik13 @spirulina Jojo jdeme do prvního 🙂 No já jsem chtěla nejdřív řešit bydlení a hypotéku, ale bylo by to všechno hrozně narychlo a to mimčo chceme oba a víme, že se to zvládne a bydlení kdyžtak pořešíme až dýl... Stejně takhle nahonem se nic řešit nedá!

kata1988
28. led 2014

ahoj holky,smím se přidat? S manžou se snažíme od léta,máme za sebou první neúspěsný těhu,takže se musíme zase snažit od začátku...v diskuzi "snažilky od léta 2013" nenapsal nikdo od podzima, nevím asi jsou všichni těhu 😅 .Nemám s kým popsat 😕

chrobacik13
28. led 2014

@martinakl To znám,taky mi při Sam byla pořád zima,ale jenom do tý doby než nastoupili letnítřicítky 😀
@kakamilca Tak to mi připomína mě 😀 Než jsme měli Sam,já pořád tvrdila,že pokud budu mít dítě tak až do vlastního..až našetříme..atd atd a pak jsem zjistila,že jsem v 8.týdnu 😀 Je to fakt,důležité je mimi a vše se pak vyřeší taky 🙂
@kata1988 Ahojky,jen se přidávej 😀 Tady se taky někdy snažím o komunikaci a nikde nikdo 😀 😀

liskaa
28. led 2014

@eviks uvidíme..děkuji 😉

kakamilca
28. led 2014

@chrobacik13 No právě. A mě už taky není 20 takže i z věkového hlediska nemá moc cenu čekat 🙂

chrobacik13
28. led 2014

@kakamilca Kolik ti je?Jestli tedy můžu vědět 😕 🙂

kakamilca
28. led 2014

@chrobacik13 V březnu 29 😅

karlos12
28. led 2014

@kristynaa2 držím pěsti,já ji brala,ale už púl roku neberu a měla jsem to pravidelně a 4 dny.Tak pak dej vědět.Zatím klidné čekání.K

verrrick
28. led 2014

Ahoj všem snažilkám i maminkám. Přidávám se k vám. S přítelem už máme doma jednoho rošťáka, přesně za měsíc mu bude rok a půl. Je sice trošku akční, ale strašně šikovný, a tak jsme se s přítelem shodli na druhém miminku.. Snažíme se čerstvě, a to od ledna, tak uvidíme, snad bude vše v pořádku. 🙂 První těhu jsem nepoznala vůbec, dokonce jsem menstruovala až do 5.měsíce těhotenství, takže to bylo celkem velké překvapení, když jsem se na preventivní prohlídce od svého gynekologa dozvěděla, že za cca 4 měsíce budu mámou.. 😀 Ale co, Adámek je zdravý, nic mu nechybí, a to je hlavní. 🙂 Všem vám přeji krásné snažení se, a hlavně klid a kupu trpělivosti. 🙂 Příroda už si to snad zařídí hezky sama..

maarika
28. led 2014

@martinakl jeeee,člověk se tu pár dnů neukáže a už taková novina!!!!!No,tak,moc,moc,moc gratuluju 🙂

maarika
28. led 2014

Tak co holky,jak je?Já jsem dneska 24DC a od včera mě lehce občas pobolívá břicho,tak nevím,zda se o slovo už hlásí MS 😉 Netuším a jak jste na tom vy? 😀

vikky999
autor
28. led 2014

@martinakl Velikánská gratulace!!! 🙂

vikky999
autor
28. led 2014

Ahoj holky, tak dneska jsem cca 10 dní po ovulaci, MS by měla přijít každým dnem, tak jsem si pro jistotu dělala test a jedna čárka 😒 Snad příště budou dvě 😵

maarika
28. led 2014

@vikky999 kolikátý si dneska DC?

snazilek89
28. led 2014

@vikky999 Ahojky,já se taky přidávám. A snažíme se o první 🙂 začali sme na silvestra,tak uvidíme 😵

vikky999
autor
28. led 2014

@maarika Jsem dneska 26DC

88martina88
28. led 2014

Ahoj snažilky. Chci se zeptat, snažíme se o miminko už pár měsíců. Jsem zhruba 7dní po ovu. Tulení samozřejmne bylo ale příznaky skoro žádné. Měřím si BT a dnes rano klesla zhruba o 0,4stupne, tak nevím zda li je to dobrý nebo je to zase marný pokus. Navíc týden před ms mám už nalité prsa a bolí ale teraz vůbec nic. Miminko si moc přejeme ale to čekání je hrozný. Břich pobolívá ale nic extra. Spiš jenom takovej tlak jak kdyby z nervů. Takže tomu nejak nevenuju pozornost. Předem děkuji a peknej večer

viwy
28. led 2014

Ahoj dievčatá, tak sa pridávam k vám 😉 síce sa o malé snažíme len od decembra, prášky som nikdy nebrala, ale myslím, že to až tak jednoduché nebude... no nechcem na to veľmi tlačiť, ale som dosť sklamaná, že to nevyšlo hneď ne prvýkrát 😒 snáď sa to podarí čím skôr a to nám všetkých čo to chceme 🙂

urmakart
28. led 2014

Zdravím snažilky a přidávám se k vám. 🙂 Máme doma skoro 3letou dcerku a rohodli jsme se, že zaděláme na další mimčo. 🙂 A ráda bych, aby to vyšlo nejlépe hned, aby byl věkový rozdíl těch 3,5roku. Takže pojedem celý únor o stošest... 😀 První bylo neplánované, takže teď to bude jiné a ráda si snad to očekávání užiju s váma všema. 🙂 Tak všem držím palce, aby to vyšlo, co nejdřív !!! 🙂

maarika
28. led 2014

😉 @vikky999 zkus ještě pár dnů vydržet a když MS nedorazí,tak testík zkus opakovat 🙂 Mě se u prvního prcka druhá čárka ukázala až 4 dny po zpoždění,ale u každého to je jiné 🙂 Každopádně moc držím pěsti 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru