Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
6. kvě 2014

@lennaaa To je mi jasný... určitě to bude ... 🙂 ja čekám MS za 6dni. No a ta přijde ..

ivetka16
6. kvě 2014

Ahoj děvčata, tak jsem opět mezi snažilkami! Jak rychle to začalo, tak rychle to i skončilo, ale i to se stává...Takže teď budu na MS čekat jak na smilování.

lennaaa
7. kvě 2014

@makuka88 chce se mi brečet, po 11 měsících snažení vidím tohle!!!! musela jsem se desetkrát dívat jestli // to znamená opravdu těhotenství. nechce se mi tomu ani věřit.opravdu vše nasvědčuje ms,včera večer taky uplně bolesti.třeba ti to taky vyjde teď 😉

lennaaa
7. kvě 2014

@ivetka16 copak se stalo??

makuka88
7. kvě 2014

@lennaaa Krasny // !!!! Strašně moc gratuluju !!!! Tady je vidět ze i po 11ti měsících to může vyjít.. mam radost 🙂

lennaaa
7. kvě 2014

@makuka88 dík.a to jsem v noci měla zase hrozný bolesti, a k tomu takové píchání...říkala jsem si že ť už to teda konečně přijde a mi se uleví.pak jsme ráno udělala test a ono tohle. opravdu tomu nic nenasvědčovalo, vše nasvědčovalo ms..nálady, prostě opravdu vše. tobě se určitě taky brzo zadaří, uvidíš.nevím jestli je to tím že jsem na začátku pila ten konth. čaj, nebo jak jsem v době ovu po tulení dělala svíčky 😀 každopádně jsme se tulili každej den v době ovu.

makuka88
7. kvě 2014

@lennaaa Kontryhel mě osobně tento měsíc nezafungoval, ale prý se mu má dát tak 2-3 měsíce čas ...Jinak musím říct jednu věc, ty svíčky mi přišly strašně přehnané a nakonec u nich skončím taky, protože to spoustě lidem prostě pomáhá ... 😀

lennaaa
7. kvě 2014

@makuka88 věř mi, že já jsem si během prvního půlroku říkala ,že přece nebudu po souloži skákat na hlavě jak magor 😀 no a tak nějak, od zoufalství jsem prostě během ovu dělala svíčky a měla nohy nahoře...ale chvíli. pak.... kámoška mě minulý týden viděla na oslavě a říká mi: ,,nejsi ty těhotná,,. Pak jsem se ještě v době jak byla ovu potkala s kámoškou kterou jsem neviděla 5 let a ta bude za chvíli rodit. vím že v ten měsíc jsem měla hodně ,,znamení,, o těhotenství. nejsem ten typ co by byl nějak pověrčivý nebo tak, ale vím že jsem si říkala že už toho dráždění o těhotentsví stačí a o to víc jsem byla zklamaná z toho že tělo se chystá na ms..a ejhle...

makuka88
7. kvě 2014

@lennaaa To znám, mě se každej ptá tak cooo kdy to bude a tak. Furt, už všem začnu řikat, že jsme to vzdali a o nic se nesnažíme. Každýmu se to povedlo hned a i dvema kamarádkám s jedním vaječníkem ... no alespoň, že to máš za sebou, hlavně klid ať to pěkně roste a budu se těšit a nějakou fotku. a příznaky jako na MS jsou, mě akorát vůbec nebolely bradavky, jinak břicho klasicky na PMS 🙂 Teď to mám obráceně, bradavky jako čert a břicho nic ještě.

lennaaa
7. kvě 2014

@makuka88 no o tom jak se nás všichni ptali kdy už to bude atd. raději ani nemluvím...to bylo pořád..už jsem to ani neřešila a vždy jen řekla že je čas. nikdo nevěděl že se snažíme...nechtěla jsem poslouchat rady jako že máme jít za doktorem atd. takže pro všechny to bude překvápko.i pro manžu. teď se mě sice pořád ptal jestli už to mám, a dneska jsem mu řekla že jsem to teda dostala, ať dá na chvíli pokoj 🙂 .teď musím vymyslet jak a kdy mu to řeknu...ale asi počkám až to bude potvrz od doktorky.snad to zvládnu utajit...v sobotu máme oslavu, jak naschvál, tak nevím co řeknu proč nepiju..... 😒

nolies
7. kvě 2014

@ivetka16 To je mi moc líto ☹ Copak se stalo?

nolies
7. kvě 2014

@lennaaa No to je paráda 🙂 Moc gratulujuuuu !

lennaaa
7. kvě 2014

@nolies děkujííííí ani nevíš jaké to bylo překvapení! jsem uplně zaplavena euforií .... nikdy by mě nanapadlo že to bude až takový nával štěstí. a přitom vše nasvědčovalo ms...pořád tomu ani nevěřím a čekám kdy se vzbudím.

nolies
7. kvě 2014

@lennaaa Já ti naprosto rozumím, měla jsem to úplně stejně. Nečekala jsem to, klepala jsem se a vyletěl mi adrenalin. Ta euforie se nedá popsat. Je to ten nejkrásnější pocit.

nolies
7. kvě 2014

@lennaaa Kontryhel, ovu testíky a svíčky a jak to rychle šlo 🙂 🙂 🙂

lennaaa
7. kvě 2014

@nolies jj, teď už jen aby to všechno dobře šlo dál. přemýšlím jak a kdy to říct manželovi..teď ještě nechci, ale nevím jak dlouho to budu schopna tajit. chtěla bych až to bude potvrz od mudr. v sobotu je oslava a já vůbec nevím jak se všem vymluvit proč nepiju.... 😒

nolies
7. kvě 2014

@lennaaa Já jsem to příteli hned vyslepičila, měla jsem takovou radost, že to jinak nešlo. Na oslavě třeba řekni, že sis vzala prášek na migrénu a nechceš na to alkohol - taky jsem se tak vymlouvala. 😉 Máš ty čárky hodně silný, takže si myslím, že je vše v pořádku, neboj.

nolies
7. kvě 2014

@lennaaa A vidíš, tulili jste se každý den a mělo to opačný účinek, než se říká 🙂

lennaaa
7. kvě 2014

@nolies to není špatnej nápad s tím práškem..asi to tak udělám.taky mám chuť mu to hned říct, ale chci ho překvapit..

nolies
7. kvě 2014

@lennaaa To budeš dobrá, jestli to vydržíš 🙂

marketa11112
7. kvě 2014

@lennaaa gratulujiiiiiii!!!

my se snažíme teprve mesic a uz me to stve. za ten mesic mi totiž troje znami stihli oznámit, ze budou mit prcka. ne, ze bych jim to neprala, ale fakt si jeden den rekli, ze chteji a snad druhy den byli v tom. ehm, ta priroda je ale potvora. drzte nam také palecky a poslete nam tu nakažlivou slinu, ju? dekujemeeeeee. 🙂)))

viwy
7. kvě 2014

@ivetka16 Je mi to moc ľúto! Snáď sa čím skôr zadarí a už bude všetko ok. Držím moc päste 😵

lennaaa
8. kvě 2014

@marketa11112 díky. měsíc nic není...ale držím pěsti ať se zadaří co nejdříve...

verunka_korunka
8. kvě 2014

Holky, už 3. den meškám a pořád nic. Test jsem si taky dělala a negativní. Už jsem přesáhla i svoji max. délku cyklu (34 dní). Takže krom toho, že to stále nevychází se mi jako ještě protáhne cyklus???? Jsem z toho trochu zdeptaná.
@marketa11112 Já jsem na tom podobně, kolem mě všichni oznamují že jsou těhotní nebo se jim pávě děti narodily... Ne že bych jim to nepřála, ale vždy mě zamrzí, že se nám to nedaří. Nejhorší asi je, že skoro všichni okolo nás otěhotněli hned na první pokus. Na druhou stranu, snažíme se teprve od nového roku, takže žádná dlouhá doba 😉

makuka88
8. kvě 2014

Holky okolo me také všichni napoprvé i s jedním vajecnikem 🙂 no to se stava.... urychlit to ale nejde, když to nejde....

lennaaa
8. kvě 2014

@verunka_korunka v klidu, já otěhotněla po 11 měsících snažení...zkus test udělat později,jak to nepřijde tak na gyn...asi vyvolávačka

marketa11112
8. kvě 2014

@verunka_korunka tak prave dorazil menses, ach jo. nejak me to stve uz ted. je mi moc lito tech, co se jim nedari dlouho a musí to byt fakt nervy. drzim vsem palecky.

bozenavedralova
9. kvě 2014

Ahoj holky muzu se k vam pridat 🙂

ivetka16
10. kvě 2014

Bohužel i tohle se stává☹ Jsem po revizi dělohy pro zamlklé těhu, 10tt. Je to nejbolestivější období v mém životě a nikomu bych tohle nepřála. Fyzicky se to dá unést (nebo spíš musí, nic jiného nezbývá), ale po psychické stránce to asi dlouho nebude úplně v pořádku. Stále dokola si kladu otázku, co špatného jsem komu udělala, za co jsem tak trestaná...Všem tady přeji, ať se Vám vše vydaří a nemusíte si prožít nic podobného!

postfach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru