Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

susanne88
14. led 2014

@chrobacik13 jasně mazej, dobrou nocku pa

zuzajda20
14. led 2014

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? My se teda tak úplně nesnažíme, ale necháváme tomu spíše volný průběh. Brala jsem HA v injekcích a v květnu jsem byla na poslední a od té doby čekám na MS a pořád nic, no tak nevím, jestli se dá i bez ní otěhotnět, ale zatím to neřeším, prý to trvá, než se tělo zpět nastartuje a ještě mám chvíli čas, tak až se budou blížit malé 3 roky, tak to asi budu muset začít více řešit 🙂

myskaq
15. led 2014

Ahoj holky tak ja se k vám přidávám 🙂 ačkoliv HA jsem vysadila uz loni v lednu 🙂 poradně snažit jsme začali až ted🙂 asi od listopadu 🙂 poslední snaženícko bylo po mrsce v prosinci :/ v sobotu ma dojit další a tak nějak pociťují ze to opět nevyšlo :(

domca89
15. led 2014

Holky 4 stránky za jednu noc a dopoledne??? Neblázněte, kdo to má číst? 😀 Dobré ráno, žertuju, co nového?

chrobacik13
15. led 2014

@susanne88 Tak to jo,taky jsem ho nedávno poslouchala,vydařená písnička 🙂

teok
15. led 2014

ženy, tak já se k Vám přidávám, sice jsme se snažili už v prosinci, ale bohužel to nedopadno, myslím si, že vajíčko oplodněné bylo, ale neuhnízdilo se ☹, dostala jsem laryngitidu v době hnízdění, tak předpokládám, že ta byla důvodem 🙂, a tento měsic na to hupsneme zase ;)... držte nám palce, v pátek jdu k dr., tak uvidím zda jsem v pořádku ;)...

ircas1978
15. led 2014

@teok já byla u drr v pondelí ...ale myslím e me to nedopadne tak...dnes jsem delala test a neobílo...sice to mám dostat v sobotu ale moc nadeji tomu nedávam...

teok
15. led 2014

@ircas1978 a s čímpak jsi byla? na gyndě? tam jdu v pátek k novému dr., tak třeba poradí, všichni ho chbálí, začala jsem zobat poctivě kyselinu listovou, tak snad se brzo zadaří ;)...

ircas1978
15. led 2014

@teok já jsem sla taky k nové dr...takze preventivka ,udelala mi citologii a uz..rikal ze mam pry vse ok,taky beru listovku....

teok
15. led 2014

@ircas1978 jůůů, ty se máš , závist 😀

ircas1978
15. led 2014

@teok no neni co závidet 😀

teok
15. led 2014

@ircas1978 no, víš, že jsi v pořádku a můžeš mít v klidu mimí 😉, to já se dovím až v pátek 😉 a kdoví jestli to dopadne taky tak dobře ☹

ircas1978
15. led 2014

@teok proc by nedopadlo..mimochodem tu citologii buduu vedet az za 2 tydny ....to mi nerekl hned...

teok
15. led 2014

@ircas1978 to je jasné, tu já budu mít snad v poho, bya jsem před dvouma rokama na konyzaci :-/, ale celkově abych byla v poho, musím brát silné prášky, které mi nedělají dobře, tak se cpu furt brfenem, ale to mi říkala lékárnice, že by nemělo vadit těhotenství, tak i to mi nepomáhá k těhulkování ☹

susanne88
15. led 2014

@chrobacik13 dobré odpoledne...🙂

jinak dobr= odpoledne všem...🙂

domca89
15. led 2014

Tak jsem si dámy přidala své současné mimčo do fotek. :D Ještě si pořídit to opravdové mimčo a budu mít klid. ;)

susanne88
15. led 2014

@chrobacik13 kde lítáš?....🙂

chrobacik13
15. led 2014

@susanne88 Jsem taaaady 🙂 Jsem se byla poletět na koštěti kolem baráku 😀

susanne88
15. led 2014

@chrobacik13 aha...🙂 a něco nového si viděla?....🙂

chrobacik13
15. led 2014

@susanne88 Samý snažilky 😀 To víš,venku mrzne,je třeba se nějak zahřát 😀 Co ty?Copak jsi celý den dělala?

susanne88
15. led 2014

@chrobacik13 :Dvrátila se mi zase chřipka asi, zase polehávám...:( už ležíme...a jukali jsme na film a já mezitím vybírám na netu výbavičku...:D

chrobacik13
15. led 2014

@susanne88 Tak to ti závidím-tedy né tu chřipku,ale to polehávání 🙂 Já pořád jěště stavím ty puzzle fuuuuj 😀

susanne88
15. led 2014

@chrobacik13 to to ještě nemáte jo....:DDDa jak jste pokročili?

chrobacik13
15. led 2014

@susanne88 Blázníš,tady je víc jak polovina dílku čistě černých já zachvíli skončím v Bohnicích 😕 😀 Navíc na to šíleně chvátám,protože malá má tiky pořád do toho št'ourat a kdyby to rozebrala,mám obavu,že nám chlap zabalí a budu se rozvádět 😀 😀

querty
15. led 2014

Přidávám se i já, akorát se snažíme spíše od poloviny prosince 2013 🙂

susanne88
15. led 2014

@chrobacik13 :D aha....no tak nemáš kupovat tak tmavé puzzle...:D a mužík nepomáhá?...:D

susanne88
15. led 2014

@querty ahoj paráda, tak je nás zase o jednu více....🙂

chrobacik13
15. led 2014

@susanne88 No to ted' vím taky 😀
@querty Vítej 🙂

susanne88
15. led 2014

@chrobacik13 tak pak dej vědět kdy to dokončíte...:D ale do konce týdne by to mohlo být ne...:D

chrobacik13
15. led 2014

@susanne88 No tak to já se ozvu příští vánoce,to už to snad bude i sestavené 😀 Né,chlap nepomáhá,se fláká v práci víš 😀 Ty máš miláčka doma?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru