Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

aneetkka1
17. led 2014

Zdravíčko ženy 🙂) bifteka a kaši 🙂) co Vy??

aneetkka1
17. led 2014

Teď sedím ale v práci 🙂) takže mě čeká vaření až odpoledne 🙂)

susanne88
17. led 2014

@chrobacik13 ty rychlíku...:D no já dělala guláš přeevčírem a včera bylo kuře na paprice, takže omáčku už ne...:D tak nevím co...🙂a včera jste měli co?....

chrobacik13
17. led 2014

@susanne88
@aneetkka1 Já pokud nemám v 10 hodin oběd hotový,pak už nevařím a jde se jíst ven 😀 Stíhám to teda skvěle-musím se pochválit,tento týden jsme byli jíst venku jenom jednou 😀

susanne88
17. led 2014

@aneetkka1 ahojky....🙂 konečně se tu taky ukážeš...:Djá nějak dnes něco bez masa...:DDD

susanne88
17. led 2014

@chrobacik13 no tak mě muž chodí dom teď až večer, takže začnu vařit později....ale já už fajt nevím co.....přijde mi to, že je to stáe jedno a to samé a že jsme to už jedli...:DDD

chrobacik13
17. led 2014

@susanne88 Tak to mám taky,pořád dělám to samý dokola a když se zeptám třeba v krámě co si uvaříme tak mi odpoví,já nevím,mě je to jedno,udělej co chceš a pod 🙄 Mě taky chodí z práce večer,ale já mám ráda pak už celý den pokoj 🙂

susanne88
17. led 2014

@chrobacik13 já vždycky ale než se ráno nastartuji....to si raději první udělám práci at mám pokoj a pak vaření a domácnost...:D

aneetkka1
17. led 2014

@susanne88 u nás nápodobně 🙂) jsem každý den do 3 hodin v práci a přítel pracuje flexibilně (neprav.PP) takže se musí postarat i sám 🙂) o víkendu mám ale v plánu řízky a bramb.salát :D každý týden řízky,furt dokola a můj si stěžuje, že řízky jedl naposled před měsícem :D co budeme vařit? ŘÍZKYYY :D

susanne88
17. led 2014

@aneetkka1 jééééé takto já nemá vůbec chuť po Vánocích na řízky...:D ten můj by pořád žral maso, furt maso, maso, maso.....:DDDDje jedno jaké, ale prostě maso....:D tedy kuřecím pohrdá no...:Dale sní to...:D

chrobacik13
17. led 2014

@susanne88 Ty máš krásnýho hafana,ale tobě to taky moc sluší 😀

aneetkka1
17. led 2014

@susanne88 jasně, každý pořádný chlap odmítá kuřecí a valí furt maso :D

chrobacik13
17. led 2014

@aneetkka1 Tomu mýmu stačí ke štěstí párky a štangle salámu 😀 A bramborový saláty 😀

aneetkka1
17. led 2014

@chrobacik13 u nás taky frčí párky :D kupované ale i dělané, máme řeznictví.. :D

susanne88
17. led 2014

@aneetkka1 to mi ani neříkej, nebo bude chtít ten můj přijet k vám...chybí mu ti ty naše uzeniny...:DDD a tak celkově vš...:D
@chrobacik13 jinak párk ytaky no...:D
děkuji, ale dříve to bylo lepší..:DDDDDD

chrobacik13
17. led 2014

@aneetkka1 Týjo 😀 Tak to by ten můj záviděl a měl asi 150 kilo 😀

chrobacik13
17. led 2014

@susanne88 Počkej jak si pak s miminem budeš připadat kolikrát příšerně-tedy né s miminem-ale kvůli jeho probdělým nocím,to budeš s nostalgií vzpomínat jak jsi byla hezká 😀 Jako já ted' 😀

susanne88
17. led 2014

@chrobacik13
@aneetkka1 u ná sje jak na jaře...slunko svítí a je docela teplo...:D už by mohlo přijít...ale někde jsem četla, že v únoru mají být mrazy a přijít sníh...blééééé....miluji sníh, al ejen na Vánoce....:D

susanne88
17. led 2014

@chrobacik13 proto chci kluka...protože se říká, že kluk krásu přidává, holka ji ubírá....:DDDD

já když se 3 dny nenamaluji, tak vypadám, že mi je zle...a kolikrát přijde muž domů, nebo i sousedi se ptají, neni ti špatně?....:DDDD horší už to nebude...:DDDD

chrobacik13
17. led 2014

@susanne88 Tady chčije a chčije ☹ Jdu dát kafe a něco dělat,mám tady 3 koše na žehlení,pak frčím ven 🙂 Zatím se loučím dámy 🙂

susanne88
17. led 2014

@chrobacik13 hehe a u ná je pěkně...:DDDD

já jdu na cígo, nakrmit zvěř a taky půjdu něco dělat....poklidit a něco vymyslet k obědu...:DDDD

chrobacik13
17. led 2014

@susanne88 Mě teda holka na kráse nešetřila,já byla tak hezký když jí čekala 🙂 Holky jdou šíííleně do peněz 😀 fakt to by mě v životě nenapadlo 🙂

ircas1978
17. led 2014

caute holky,my jsme dnes meli pecené kurecí prsa v sýrové omáčce a rýži 😀 😀 malej ted chrni tak mam klidek a odpoledne si ho vyzvednou nasi a ja budu doma uklizet 😝

aneetkka1
17. led 2014

no je to náročnéé, dělam tu komplet účto, a jinak děláme paštiky, polévky a další zabij. sortiment 🙂 dodáváme na Billu i na Penny 🙂)

zuzajda20
17. led 2014

@susanne88 Já jsem si plánovala jak si to krásně užiju a nakonec je vše jinak a místo abych si malé užívala, tak nic nestíhám, život je někdy nevyzpytatelný a už si asi nic nebudu plánovat, tak si druhé těhu a prcka užiju více, ikdyž tomu moc nevěřím 🙂

pavluska207
17. led 2014

Ahoj holky,pridavam se do klubu 😉. HA jsem vysadila zacatkem prosince a dnes jsem zjistla JEN jednu /. Musim rict, ze me to tez docela prekvapilo, tak nejak jsem si myslela, ze se zadari, ale nic, takze to tak jednoduche nebude.. Snad priste. Snazime se o prvni. Tak at se nam dari!

domca89
17. led 2014

Zdravím holky, vy jedete 8 stránek za jeden den??? Co nového? Pochlubte se...

susanne88
17. led 2014

@zuzajda20 rostou jako z vody....:D já to vidím u své neteře a synovců...:DDDlepší je nic neplánovat....a nechat se mile převapit....🙂

susanne88
17. led 2014

@domca89 ahoj..:D 8 za den? to ne?...:D nebo jo?!...:D

u nás nic nového není, stále nic...ale včera jsme zkoušeli tak doufám, že se něco povedlo...🙂jen mám dnes hroznou chuť na vín, tak přemýšlím, zda si mám dát sklenku...co když se to včera třeba povedlo...:DDD

a co ty? co je u tebe nového?...🙂

susanne88
17. led 2014

@pavluska207 ahoj, vítej....já si taky myslela a ne jen já, ale všechny tu, že se nám zadaří hned na poprvé, ale nezadařilo...tak věřím, že nejen nám všem, ale i tobě se zadaří co nejdříve...🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru