Snažilky od prosince 2018

malaprincezna0
19. pro 2018

Zdravím. Trochu se představím. Jsem maminka osmiletého chlapáka a rozhodli jsme se, že by bylo fajn pořídit mu sourozence. Snažíme se teprve první měsíc a teď čekáme jestli budeme mít krásný povánoční dárek. Ovulaci jsem měla zajištěnou od dr. A akorát by jsme se tam měli v tom rozmezí vejít. Tak je otázka jestli se to chytlo 😊se synem nebyl nejmenší problém tam to vyšlo z jedny kapky 🤣 uvidíme tady jak to dopadne ted❤️

sluckynek
9. črc 2019

@biton také pořád nic ? Jak dlouho už se snažíte ?

marselina
9. črc 2019

My se snažíme od listopadu

biton
9. črc 2019

@sluckynek od začátku roku

sluckynek
9. črc 2019

@biton my se snažíme od března 2017😭

biton
9. črc 2019

@sluckynek teď už se zadaří....nebojte

sluckynek
9. črc 2019

@biton snad. ❤️

biton
9. črc 2019

@sluckynek musíte věřit...držím Vám palce

mariej
10. črc 2019

Ahoj ženy, tak včera jsem po devíti měsících snažení našla 10 dpo čárečku. Tušila jsem, že je něco jinak už tak 8dpo....dloubání v břiše a v autě jsem jela s otevřeným okýnkem. Vždycky když tu některá otehotnela, tak jsem si moc přála, ať už to zažívám taky. Drzim vám palce a posílám moc sil.

sluckynek
10. črc 2019

@mariej držím palce

biton
10. črc 2019

@mariej gratuluji....pošlete foto 🙂

mariej
10. črc 2019

@biton pošlu zítra 🙂 nemám foto v mobilu a zítra ráno budu zase testit ;)

mariej
11. črc 2019

@biton dneska 12 dpo. Je trochu silnější.

biton
11. črc 2019

@mariej hezký...ať pěkné sílí

ivuska1986
17. črc 2019

@mariej paráda, gratuluji

ivuska1986
17. črc 2019

@sluckynek my od října minulého roku, zadekavame druhatko, první šlo hned. Hormonální profil je v pořádku, blbý je, že se mi v pochvě tvoří bakterii typické pro střeva a trpím na mikozy, a to od doby, kdy jsem přestala kojit, vždy dostanu antibiotika, ale účinek žádný, takže příští týden jdu na vyšetření střev, mohla bych tam mít plíseň případně parazity, co způsobují tyhle hnusy, Dr tvrdí, že když není přirozené prostředí v pipce, tak spermie chcipnou dřív, než někam doplují 😪 takže furt dokola 🙄 už si trošku zoufam, vyřadila jsem vše sladké i ovoce, z toho mi zbyl jen grep a jablka, jim všemožné zdrave hnusy a těším se, až bude tohle období za mnou. Držím palečky, ať se vám všem daří

sluckynek
17. črc 2019

@ivuska1986 jenže u nás prostě nic nenašli teda u mě manžel ještě nebyl na vyšetření ale ten dítě má a dvě jsme spolu čekali 🤔 tak prostě nevím z IVF mám každý měsíc injekci a plánovaný styk teď druhý měsíc tak uvidíme

biton
18. črc 2019

@sluckynek koukla jsem k Vám na profil a hrozně mě mrzí co se vám stalo...držím palce, aby si k vám miminko už našlo cestu
@ivuska1986 to je mazec...přeji aby se Vám brzy zadařilo

sluckynek
18. črc 2019

@biton jo člověk se nemazli z nikým a naší holčičce je v nebičku hezky ❤️ má tam úžasného dědečka který se o ní stará 😭 musí to tak člověk brát , každé ráno ji snad prosím ať mi pošle zdravé miminko 😉

biton
18. črc 2019

@sluckynek je to hrůza, co člověk musí zažít...tohle by se nemělo dít...a Vám ze srdce přeji, aby už jste brzy držela v náručí ten malý uzlíček

sluckynek
18. črc 2019

@biton děkuji moc