Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

evamik
22. únor 2008

Bib, 😀 😀

brundik
22. únor 2008

Evi, ja taky zadny sport neumim poradne, ale dela mi radost ten pohyb venku 🙂 Ty mykozy to je svinstvo, ja je mam obcas, ale po bazenu nastesti ne.
Bibova, po detech se muze vsechno zmenit, treba pak budem jak koule 😝 A co, vzdycky je dobry mit nejaky to kilco navic. Muj svagr rika: az tlusty budou hubeny, hubeny budou studeny 😀

brundik
22. únor 2008

Pustila jsem se do velikeho gruntu, dokonce jsem zacala rovnat v jednom supleti i sroubovaky, kleste, vrtaky a takove ty veci, ktere mi nic nerikaji a uz jsem malem vyhodila neco, co mi prislo uplne k nicemu. Jeste ze jsem se zeptala manzela 😅 To je presne to, co chlapi nemaj radi, kdyz se zenska pusti do takoveho uklidu, kdyz ja uz jsem se na to nemohla koukat 🙄

bibova
22. únor 2008

Brun ty máš při pátku nějak moc energie. Já zjistila, že jakmile děti někam odjedou, tak mi tělo přepne na vypnuto a nic se mi nechce dělat.
Já už jsem se se svojí postavou srovnala. Jen mi vadí, že manžel je proti mě neskutečný hubeňour. A to se cpe jak horník 😀 Jsme dobrá dvojka

brundik
22. únor 2008

Moc ji prave nemam, ale jsem tady sama, tak toho vyuzivam. Kdyz jsem sama, tak se nejlip uklizi 🙂 S tema detma to chapu, mas konecne chvilku pro sebe, tak proc ji nevyuzit k lenoseni 😉
To je strasne dulezite byt sam se sebou srovnany, to se odrazi i navenek a kolikrat se da udelat z nejake slabiny i plus 😉 Tvuj manzel bude takovy ten clovek, co nikdy nepribere, co?

brundik
22. únor 2008

A kdyz jsme u toho jidla, tak ja si jdu neo ukuchtit

bibova
22. únor 2008

Jo Brundi, může sníst cokoli a nikde nic. Řeknu to asi takhle přesto že je o 15 cm vyšší tak já mám o 2 kg víc 😅 Ale on je blázen do sportu, tak to prostě nemá šanci přibrat.

brundik
22. únor 2008

Bibo, tak to je porad lepsi varianta nez kdyby byl hubenour a jeste ke vsemu mensi 😀

bibova
22. únor 2008

Tak jsem ze zvědavosti zabrouzdala na tvé svatební album. Jsem totiž děsně zvědavá 😅 . Moc vám to slušelo a máte nádherné fotky

dckami
22. únor 2008

holky, musím se někomu vypovídat - je mi hrozně, dlouho jsem brečela - mrcha hnusná červená mě dostala 😢 😢 😢 , takže ani 2.IUI nebyla úspěšná. Takže se musím srovnat s tím, že se v úterý objednám na laparoskopii. 😠 SAKRA. ☹

bibova
22. únor 2008

Hnusná mrcha ☹ Drž se

brundik
22. únor 2008

Dckami, to me mrzi ☹ Ale laparkou se zase posunes o krok bliz 😉 Ja bych naopak byla za laparku vdecna, kvuli tem brisnim operacim a pritom zatim resim jen ten zaklety prolaktin a ne a ne se hnout z mista 😒 Tak snad ti daji rozumny termin a nebudes dlouho cekat. Clovek ma v sobe spousty sil o kterych vubec nema tucha pozna je jen kdyz je potreba 😉 Tak se niceho neboj. Drzim ti pesti 😉

brundik
22. únor 2008

Bibo, ty jsi ale zvedava 😉 Moc dekuju 😵 Ja jsem zrovna nedavno premyslela, ze album smaznu, manzel na nejake vystavovani neni a pak jsem se jeste rozmyslela. Jeste ho tam nejakou dobu necham.

bibova
22. únor 2008

Brun 😅

brundik
22. únor 2008

Jezis, ja to nemyslela zle 😉

bibova
22. únor 2008

Neboj já to zle nevzala 😉
Asi se zeptám blbě, ale co se řeší laparoskopií? Sice mám dvě děti, ale tady si občas připadám jak Alenka v říši divů. Vůbec se v těch procedůrách nevyznám.

brundik
22. únor 2008

Bibo, jen se ptej, zitra se treba budu ptat ja 😉 Laparkou se jednoduse receno zjisti, jak to vevnitr vypada. A nejen to, ze se detailne prohlidne deloha a vejcovody, ale pokud se zjisti nejak potiz jako treba ze vecovody nejsou pruchodne, tak se rovnou srusty muzou odstranit. Takze tak 😉

brundik
22. únor 2008

Ja jsem se v tom taky driv neorientovala, ale clovek je donucenej okolnostma se v tom zorientovat

brundik
22. únor 2008

Tak bibo, uz se s tebou pro dnesek rozloucim, sedela jsem tady cele odpoledne a nemam z toho ten nej pocit, protoze v praci taky hodne sedim u kompu. Ale popovidaly jsme pekne 😉
Dobrou noc 🙂

bibova
22. únor 2008

Je fakt, že těch informací je hrozná spousta. Sice si to můžu najít na netu, ale v tom množství je to děsně nepřehledné. Zjistila jsem, že spousta holek nemá ani páru o plodných dnech. A je to vždy jen do té doby, než nastane nějaký problém. Potom je člověk přinucený se tomu věnovat a hledat a shánět info.

bibova
22. únor 2008

Dobrou

vm72
23. únor 2008

Ahoj holky! Dlouho jsem tu nebyla.Byli jsme na horách a navíc mám teď nějaké smutné období,tak tady nechci rozprostírat nějaké chmury...

konka-jak jsem si tak četla Tvoje příspěvky-jjsme na tom asi nejpodobněji.Taky mi bude 36let(v červnu),taky máme jedno dítě(8,5roku)a taky máme problém pouze se spermiema manžela.Já jsem naprosto O.K.,ale tohle všechno musím podstupovat jenom kvůli jeho"líným mrškám".Mám za sebou 6x neúspěšnou IUI a včera jsem si byla vyfasovat u nás v Sanusu arsenál na stimulaci na IVF.Měla bych začít hned jak dorazí mrška-tedy někdy v půlce příštího týdne.A asi i jako Ty,mám obavy,jak to nakonec všechno dopadne...Manžel-byť je to vlastně všechno kvůli němu se ke všemu staví poněkud "vlažně" na moje gusto a vlastně ani moc po druhém potomkovi netouží,když už jedno máme.Jemu by to prostě stačilo.Navíc ani nesouhlasí se zavedením 2 embryjí,takže budu "bojovat" vždycky pouze s jedináčkem... 😅 Tím se zase snižuje pravděpodobnost úspěchu,ale bohužel to nejde jinak...Taky finančně na tom nejsme" na vyskakování",takže se i bojí toho,že pokud nám to nevyjde při 1.cyklu "hrazeného" pokusu,budu se muset smiřovat s tím,že už nikdy druhé mít nebudu...Měla bych být teď vlastně nejvíc v klidu,vzhledem k tomu,co mě čeká,ale je tomu přesně naopak...Jediné co mi zbývá( a vlastně nám všem) je NADĚJE,že se nám náš vytoužený sen nakonec splní... 😵
Moc to přeju sobě ale i VŠEM vám ostetním!!!

konka
23. únor 2008

vm: tak to opravdu mame podobnou situaci, ja zmenila centrum, protoze na ov jsem slysela jen to nejhorsi a spise nez aby hledali proc to ma tak manzel spatne, kdyz po antibiotikach je to lepsi, ze ma nejake bakterie, tak hned IVF, ale ja mam strach, ja zase v sobe neustale resim, co budu delat, kdyz by mi jeste nejake embrya zbyla a ja je zamrazila, urcite bych se jich nevzdala, takze bych to musela resit tak, ze za rok bych je sla "vyzvednout", jenze opravdu, budu mit na dalsi pokus? vsechno neco stoji a OV si na tom stoji opravdu dokonale, tam snad platis i jen ze otevres pusu a pozdravis, ale je fakt, ze je to lukrativi obchod.. co zjistili u tveho manzela? delali mu nejaka vysetreni?

koni.klec
23. únor 2008

To je zajimavy holky, ja vzdycky chtela dvojcata. Zni to asi uchylne, ale kdyz uz podstupujete taky financne, casove a emocionalne narocny hruzy, tak proc si nenechate dat rovnou dve? To jsou z toho ti chlapi fakt tak ve stresu? Sakra, jestli 2 deti nebo 3 a navic jen na dva vrhy, to snad neni az takovej rozdil, kdyz chce clovek dite. Nechapu je. Nase prababicky rodily kazdej druhej rok, meli sotva co do huby a nikdo se tomu nedivili. A 10 ci 12 deti asi chtela doopravdy maloktera zena........ prijde mi ten dnesni svet fakt zvracenej.

vm72
23. únor 2008

koni-to mě taky.Ale bohužel dnes už i děti ve druhé třídě rozlišujou bohaté a chudé kamarády.I když to ještě až tak moc nechápou,ale s věkem je to potom o hodně horší.Navíc ta drahota všude kolem.My se opravdu držíme tak akorát a to máme jednu holku,ale tři už by byl fakt asi problém.Sice mě s tím manžel ze začátku hodně štval,ale když se na to podívám s chladnou hlavou,musím mu dát tak trochu za pravdu.A to v tom,že největší břemeno nás uživit by opravdu bylo jen na něm a tak slušně placenou práci zase nemá aby to riskoval.A člověk chce dopřát dětičkám taky nějaké ty radosti.Nemyslím přepych a rozmazlování drahýma dárkama,ale stačí jedny Vánoce a je to docela pecka.V létě zase dovolená...Je to fakt asi náročný,když je v rodině 5 členů.

konka-proč by jsi šla na KET (ze zmražených) až třeba za rok? Chápu to tak,že kvůli financím? U nás stojí transfer ze zmražených embryí asi 2800,-. Tak to bych na to já,kdyby se nepodařil 1. transfer šla určitě hned.Horší by bylo,kdybych už neměla žádné "mrazáčky" a musela bych začít znovu stimulovat a všechno i s odběrem a transferem a zamražením zbylých vyšlo opět na nějakých 18 000,-. Já budu ráda,když na to dám dokupy peníze teď...

Jinak manžel má málo spermií a i těch málo je špatně pohyblivých.Už na to bral i nějaké léky které mu předepsali na urologii,ale nijak se to na léčbě neodrazilo.Jinak jsme nic jiného,kromě nějakých vitamínů ani nazkoušeli.Vzhledem k mému věku už to nechci dál prodlužovat a jdeme do toho IVF.

evamik
23. únor 2008

Brundik: Fakt moc hezké fotky ze svatby! Krásná nevěsta!! 🙂
K tý laparce - vejcovody už se dnes nezprůchodňujou! Pokud zjistí srůsty, odstraní vejcovody... To je jeden z důvodů, proč já na lapar. nechci... 😖

Dckami: Moc mě to mrzí! ☹

Vm: A oni Ti vloží jen jedno? Myslela jsem, že dvě jsou jakoby "automaticky"...

konka
23. únor 2008

vm: ne ja mluvim o tom, kdyby se mi to povedlo a mela bych jeste nejake mrazacky,vis? aby mi tam douho nemrzli... zas resim eticky problem v sobe, nemohla bych je tam nechat jen tak... a uz si pro ne ani za rok neprijit. chapes? jinak ja jsem z Ov a my to tu mame nejake drazsi, tak prejdu do Ol.. my mame velmi spatny spg a kdyz jsem sla na IUI, tak jsme meli jednu nanejvys dve v zornem poli.. takze to bylo o nicem, no ja vzdycky doufala...

lucka13
23. únor 2008

ahojky všem, chtěla jsem vás poprosit o hlasík na http://www.avonparty.cz/ ve fotosoutěži, jsem na první straně a na fotce jsem s mojí malou Andrejkou. Stačí kliknout na fotku. Díky všem 🙂 Lucka

evamik
23. únor 2008

Lucko, promiň, ale myslím, že tyhle stránky slouží k něčemu jinému!

brundik
23. únor 2008

Evi, dekuju za pochvalu 😵 Jsem jen obyc zenska, na svatbu jsem se trochu namalovala a pak bile saty a nej chlap po boku udelaji taky sve 😉
K te laparce, radila jsem se se zkusenyma konikovskyma kamaradkama 🙂 Pokud se zjisti nepruchodne vejcovody, je mozne srusty rozrusit. Samozrejme zalezi na jejich rozsahu a taky se prihlizi k veku. U starsi zeny je pak reseni spis IVF. Takze se lisi pripad od pripadu.
A jeste jsem objevila tohle na netu, je to delsi, alle ve zkratce: nepruchodne vejcovody bud zpruchodnit nebo odstranit. http://www.arleta.cz/ptejte-se-detail.php?item=938
A pak jsem jeste objevila na netu clanek, kde pisou, ze uspesnost chirurgicke operace pri nepruchodnych vejcovodech je do 40 %, to je docela dobre cislo, to jsem ani necekala 🙂 Ale taky tam pisou, ze operace nejsou vhodne pro zavazne pripady, ale to jsem vlastne psala o par radku vys.