Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

kacabik
29. únor 2008

Dobre ranko holky, na kratsi dobu jsem se odmlcela... Mame nejake problemy v praci, vymena sefa, uzaverky, audity a tak je tady vsechno, jen ne pohoda 😒 Ale i tak se snazim byt v klidu, nic nepocitat a porad doufam,ze se nam brzo zadari. Hezky den vsem, Katka

georgik
29. únor 2008

kacabik: I Tobě dobré ráno 🙂

bbrita
autor
29. únor 2008

ty jo.... já teda nestíhám. Nejsem tu jeden den a jsou tu 4 nový stránky.... tak to jsem teda fakt netušila, když jsem tuhle diskusi zakládala, že nás tu bude tolik...!!!!

Jinak já dnes 1DC, takže mrcha se přihnala. Jsem dost psychicky na dně. Měla jsem šílenou noc, bylo mi zle a do toho se mi zdálo že mě opustil přítel s jinou... úplně hotová...!

evamik
29. únor 2008

Bbrita, můžeme si založit klub - kdo je na tom psych. blbě, může se přidat... 😉 Tak to bylo trochu černého humoru po ránu... 😅
Nejbe, no super!! To šlo nějak hladce! Tak pak napiš podrobnosti! 😉

georgik
29. únor 2008

bbrita: tak to je blbej sen ☹ taky se mi občas takový zdají ☹
jinak s tou mrchou, já jsem 3DC ☹ taky se přihnala, potvora jedna ☹

bbrita
autor
29. únor 2008

tak já začínám pomalu stimulovat. A docela mě to děsí, jsem už takhle psych. rozhozená tak jsem zvědavá jak se mnou ty hormony zamávají... 😖

takže u mě změny v tabulce : co se děje- horm. stimulace co mě čeká- těhotenství...!!!

skata
29. únor 2008

Ahojky, všechny vás tu po dlouhé době zdravím.
bbrita: tu stimulaci určitě zvládneš, já ji skončila včera a dalo se to docela zvládnout. Odpoledne jdu na kontrolni UZ a
v neděli nejspíš na odběr folikulů. Při prvním pokusu vloni, jsem jich měla 17 a teď jich je jenom 10. Tak snad tam nějaké to vajíčko bude a konečně se nám to povede. Držím ti palce, ať to zvládneš v pohodě.

bbrita
autor
29. únor 2008

skata Ty jsi stimulovaná před IVF?

janazizraele
29. únor 2008

Dobré ranko,jak jde život?Já nemohla zajít dřív,Vovka pařil mahjong.On je takovej "hračička" 😉

skata
29. únor 2008

bbrita:jo, mám před sebou druhý pokus a doufám že bude poslední.

janazizraele
29. únor 2008

Bbrita-musíš ne doufat a věřit! I když,kdo ví?Já Ti z celýho srdce přeju,aby to vyšlo 😉

bibova
29. únor 2008

Ahojky, konečně je tady pátek 🙂
Takže mám žádanku na spermio, podle toho jak dopadne se bude ovíjet další. Případně začátkem příštího cyklu HP. O víkendu ho na to připravím a příští týden se objednáme.
Jdu upravit tabulku.

georgik
29. únor 2008

skata: určitě se zadaří 🙂 všem se nám tu zadaří 🙂

aquila
29. únor 2008

Ahoj holky, jasně, že nám to všem vyjde. Já jsem se objednala na ultrazvuk a manžela na spg a pak jdeme zase na konzultaci co dál. Tak se těším a doufám, že se to snad někam pohne!!!

bibova
29. únor 2008

Tabulku jsem doplnila a pro povzbuzení i malinko upravila 😉
Musím ještě udělat podklady pro výplaty a tak se pro dnešek loučím. Večer jdeme na oslavu narozenin, pročistíme trochu hlavy.
Hezký víkend 🙂

janazizraele
29. únor 2008

Určitě to všem vyjde.Můj muž si včera dělal legraci,že "koník" nejspíš rozesílá sper..... poštou,při takový úspěšnosti 😉

bibova
29. únor 2008

Tak už byly první reklamace, prosím radši si ty údaje překontrolujte. Jsem jen člověk a je možný, že jsem někde něco přehodila, nebo se upsala.

janazizraele
29. únor 2008

Bibova-kde je možný to zkontrolovat?

janazizraele
29. únor 2008

Bibova-tak je to dobrý,už jsem to našla,je to bez chyby. 😉

georgik
29. únor 2008

holky mám dotázek: Nemáte některé zkušenosti, ať už vlastní nebo z okolí, že by se nedařilo otěhotnět kvůli chronickým zánětům slepého střeva??

janazizraele
29. únor 2008

Georgik-To není překážka,ale riziko!

aquila
29. únor 2008

No já mám jen zkušenost jen s kamarádkou. Ta má po slepáku srůsty a kvůli tomu se jí nedaří. Už byla v lázních tak se uvidí...

bbrita
autor
29. únor 2008

já měla slepák v 11 letech, a byla jsem s ním nemocná 2 měsíce, protože mi furt nevěřili, že mě to břicho fakt bolí... pak mi ani lázně nedali, dřív se to asi tak nedělalo, teď je většinou hlkám v tomhle věku nebo i později dávají. A v loni jsem byla na laparce kvůli zánětu a měla jsem pravej vaječník i vejcovod celej posrůstanej k břišní stěně. Prý po tom slepáku. Takže si myslím, že chron. slepák rozhodně může dělat potíže s otěhotněním.

janazizraele
29. únor 2008

Georgik-hlavně se neboj,v klidu se zeptej svého lékaře,on je placenej za to,aby Ti pomáhal! 😉

evamik
29. únor 2008

Aquil, určitě má slepák vliv - ne, že by musel, ale často to bývá - přesně, jak psala Brita!

georgik
29. únor 2008

holky diky... ja ho prave vyndanej nemam, ale opakovaně mi ho rozhanějí.... sama nevím proč už mi ho dávno nevyoperovali, když s tím jsou akorát takový trable. Naposledy mě to chytlo před 14 dny.... No uvidíme... počkám na výsledky imuno a spg a když už mi v případě OK výsledků tu laparku budou dělat, tak by mi ho mohli rovnou vyndat ne? 🙂

georgik
29. únor 2008

no mně právě říkala manželova teta, že ona měla právě problém se sl.střevem, jakmile jí ho vyndali a jela do lázní tak do pár měsíců byla v tom 🙂

evamik
29. únor 2008

Aha, tak takhle jsem to nikdy neslyšela... jen jako pooperační stav.

bbrita
autor
29. únor 2008

s těma lázněma jsem já pěknej tydýt. Když jsem byla vloni na tý operaci, tak jsem si říkala, že si o ně zažádám... jenže pak jsem se musela už vrátit do práce a bylo i blbý pak zas jet do lázní, a říkala jsem si že je to zbytečný,...atd. Prostě debil. Kdybych věděla že pak budu mít potíže s těhu, tak o ně budu rozhodně bojovat, práce nepráce. jsem prostě debil. (můzou se sem psát takový slova? když je to o mě tak snad jo...)

aquila
29. únor 2008

Já jsem to tak i myslela, že to má určitě nějaký vliv. Jen nemám osobní zkušenost, ale jen přes kamarádku.