Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

rychnov3
6. bře 2008

Ahoj holky, čtu, ale nestihám psát. IVF se mi blíží, budu informovat.
Mirkson, dupni si. Nemáte na co čekat. Zkoušejte přirozeně, ale třeba časování ovulace je přeci zcela přirozená metoda, tak proč si nepomoci... 40 není pro chlapa žádný věk, ale z finančního pohledu je to problém... jestli se to nezměnilo, myslím legislativa, tak si všechno platíte sami. Zeptej se na to. Partnerům nad 40 neplatí pojišťovny IVF, údajně. Ale to Ti v CAR všechno řeknou. Držím palce a dej vědět.

brundik
6. bře 2008

Mirkson, ja bych ti doporucila merit bazalni teplotu. Snazite se 7 mesicu, napovedelo by ti to, jestli mas ovu 😉
Rychnov, kdy mas domluvene IVF? At vim, kdy mam mackat palce 😉
Jeste s tim vekem, nechci kecat, ale myslim, ze to omezeni je 39 let a tyka se to pouze zeny 😉

bibova
6. bře 2008

Nestrašte mě s omezením věku ! Mě když dr. řekla, že mám ještě dost času, tak jsem šla do kolen. No v květnu to bude 10 měsíců a tak moc lhát nebudu muset.

bibova
6. bře 2008

Tabulku zítra hodím do alba.
Jdu se věnovat manžílkovi. Včera byl unavený a tak musím využít jeho dnešní energii 😉
Dobrou

rychnov3
6. bře 2008

Brundi, IVF mám v březnu, kolem 10/3 si začínám píchat hormony. Už aby to bylo.... 😉

aquila
6. bře 2008

Holky, věkové omezení platí pro ženský. Pojišťovna to hradí ženám do 39 let +364 dnů. Takže máme ještě dost času 🙂

brundik
6. bře 2008

Tak dobre, Bibo, pripoustet si vek, to jsou jen zbytecne nervy navic 😉 Nahodou 31 to je paradi vek. Spis mam problem s tim, ze nevim, kdy se to povede a kdyz vidim, jak jde vsechno pomalu, tak to pusobi daleko hur nez ta jednatricitka.
Rychnov, budu na tebe myslet 😉
Mam trochu problemy na netu. Snazim se zarezervovat ubytovani v Rime, ale nejak se jim lisi ceny, abych pak nebyla prekvapena 😅

brundik
7. bře 2008

Ahojda, super patecni rano 😉 Holky, mame pred sebou nadherny slunecny vikend, rikali to v radiu, neni to nadhera 😵

brundik
7. bře 2008

Jeee a ted rikali, ze zitra slavime, je totiz MDZ 😀

rychnov3
7. bře 2008

Krásné ráno a krásný víkend přeju 🙂 Bude sluníčko, to bude super 🙂

bibova
7. bře 2008

Dobré ráno 🙂
Už by mohlo být odpoledne, nějak mě to tenhle týden v práci neba 😒 No ale večer si to vynahradím. Jdu na babinec a tak aspoň pročistím hlavu.
MDŽ u nás bohužel neprojde. Manžel mi nechce na své narozky kupovat kytku. Nevím co je mu na tom divný 😅
Brundik když mě už se v tom věku pomalinku blíží ta 6 na konci 😕 Sice se může říct, dvě děti už má tak o co jde, ale mě to stejně začíná trošičku deptat. Hlavně když se dostanu do fáze depky (když přijde ms).
Rychnov to už máš opravdu za chviličku, tak budu držet pěsti vší silou.
Jdu dodělat tu tabulku, večer jsem se na ní vykašlala. Musela jsem se věnovat manžílkovi. Co kdyby to tentokrát vyšlo 😅

brundik
7. bře 2008

No jo, Rycnov, ted mi doslo, ze uz zacinas pristi tyden. Zastavil se mi cas nekdy na zacatku unora 😀
Bibo, i to je porad super vek 😉 Depky ma obcas kazdej, ale nesmime se v tom tak placat, nepomuzem tomu. Horsi bude az nam potahne na sedesatku 😀 To uz si budem moct stezovat. Ted jsem to trochu nadnesla 😉 Ale je fakt, ze jsme porad cupr holky 😉
Bibo, mohly bysme nekdy zajit na kafco, kdyz jsme sousedky
U nas MDZ taky nic, jen jsem si vzpomnela na detstvi, jak jsme maminkam delali pranicka, trocha nostalgie 🙂
Ja uz chci taky odpoledne, mam to nabusene, plavani, solna jeskyne s rodinou (Jezisek jim prinesl permici 🙂 ) a pak jdeme na oslavu. Samy prijemny program 🙂 A v praci bych mela koncit po poledni, to snad utece.

dckami
7. bře 2008

ahojky,
tak já byla ráno na krvi, v pondělí si mám zavolat pro výsledky. V úterý jdu znova na ekg a další předoperační vyšetření. 😉
Pokud bude o víkendu hezky, tak budu muset umýt okna, abych to měla na velikonoce hotový. Po laparce nevím, jak mi bude a okna nejsou od vánoc mytý. 😒

brundik
7. bře 2008

Kami, ja nemam okna myty v nekterych pokojich od listopadu a nekde od cervna 😅 ale zatim pres ne vidime. Kolegyne mi rikala, ze myti oken zrusila, to se mi libi, ale ja bych to nevydrzela 😀

bibova
7. bře 2008

No já tady dnes nemám šéfa a tak snad budu mít čas vyběhnou koupit dárek. Jinak ho průběžně kupuji od ledna. Pořád bylo dost času.
Solnou jeskyni jsme si užívali loni v Jáchymově. Úžasný relax.
Jo a kafe beru, jen dřív jak po velikonocích bohužel nebudu moc. Od příštího týdne máme v práci výběrové řízení na IS.

rioko
7. bře 2008

ahoj holky, venku je krásně a já musím trčet doma, protože jsem ještě na neschopence. A v protože jdu příští týden na tu laparku, neschopenka se mi ještě protáhne. JInak mám v onličeji zánět, který mě dneska hodně bolí. Včera jsem na to dostala nějaký hodně silný antibiotika, který se berou 3 dny, tak doufám, že to zabere a na tu laparku mě vezmou

evamik
7. bře 2008

Dobré ráno, holky! 🙂
Holky, nechci plašit - jen zeptat, četla jsem, že IVF hradí poj. do 36 let ženy... To je teda asi blbost, že jo... 😕
Rychnov, držím palce, to už máš fakt brzičko! 🙂
Holky, my jsme nemyli okna, co tu bydlíme - 2 roky, a úplně v pohodě.... Mytí oken jednou za čtvrt roku mi připadá jako obsese... 😉

brundik
7. bře 2008

Bibo, ja do velikonoc taky fofruju, tak se pak domluvime, ju 😉
rioko, jaky zanet? 😒
Uz makam, tak tady spis nebudu nez budu

brundik
7. bře 2008

Evi, druhy clovek, ktery myti oken pochvaluje, ze bych do toho sla 😀
IVF je do 39, tak kliiid 😉

evamik
7. bře 2008

No, mě to taky zmátlo... 😅 Tak mě je to snad zatím jedno, ale říkala jsem si, abych měla správné informace... 😉

evamik
7. bře 2008

Ježiš, myslela jsem samozřejmě MNĚ - já jsem ale ostuda! 😲

rioko
7. bře 2008

brundik : no udělala se mi taková velká hrča, jenže je ten zánět hluboko a vevnitř a nejde ven, mám to přes půl tváře a hodně to bolí. Včera jsem byla na kožním a dostala jsem ty ant. ale mám trochu strach, aby to pomohlo. Už jsem to jednou měla a nakonec mi to řezali a čistili.
holky na diskuzi Laparoskopie jedna snažilka dnes psala, že hned po laparce otehotněla - teda to mě úplně naladilo a o to víc, jsem ráda, že na to jdu

bibova
7. bře 2008

Evi já to slyšela taky. Jestli to není věcí pojišťovny. Asi kouknu na jejich stránky. Jen pro jistotu.

bibova
7. bře 2008

Tak na pojišťovně jsem nic nenašla. Tak vám budu věřit, že platí ta hranice 39 + 364
Rioko to by byl pech, kdyby jsi tu laparku musela odložit. Ta ať ti ty anb. zaberou 😉

georgik
7. bře 2008

Dobré ráno holky 🙂 tak já jsem právě přišla od dr. ☹

evamik
7. bře 2008

Georgik, no a jak to dopadlo????

bibova
7. bře 2008

Co ten obličejík????? 😲 Povídej

georgik
7. bře 2008

dopadlo to tak napůl.... imuno OK, štítná žláza OK, manžel snížená plodnost.... ☹ kontrola za 3 měsíce pak CAR a IVF

bibova
7. bře 2008

Ten spg se ale může zlepšit, ne? Doporučili vám něco? A co ta laparka? Půjdeš na ní?

rioko
7. bře 2008

georgik . a nic vám neporadili a nedali? to máte 3 měsíce dělat co?