Snažilky PRAHA, 2011. Přidejte se.

ekarkulka
12. čer 2011

Poďte sem... 🙂

2adelkaa
24. čer 2011

@skendy To znám. A nejlepší jsou rady okolí ať na to nemyslím, že to nejde. Ale z té hlavy se to prostě nevymaže.

2adelkaa
24. čer 2011

@hela82 Prosim tě a ke které doktorce chodíš? Já jsem totiž taky na Praze 11. A mám podobný problém. Dokonce mě doktorka odbyla když jsem se ji ptala zda je lepší babyplan nebo mamavit.

skendy
26. čer 2011

@2adelkaa Ahojky ,ani mi to neřikej!Jak na to člověk nemá myslet?To bych fakt nemohla být ani vteřinu v klidu a mít neustálé rozptýlení a i tak si nemyslím ,že bych si nevzpomněla!
Jinak holky já Vám můžu nabídnout tuto doktorku .Já k ní také přešla.Je to doktorka z podolí ,která si otevřela soukromou praxi .Já jsem spokojená!
http://www.gynporscan.cz/

2adelkaa
26. čer 2011

@skendy Díky za ty.Hned ji v pondělí zavolám. U mě je to nízkou hladinou progesteronu. Jsem o tom přesvědčená. Já už mám šestiletou dcerku a kdybys viděla jak mi vyčítá že nemá sourozence..je to horzný..ona se trápí, já se trápim...ale podrobně ji to vysvětlit ještě nemůžu. To mi pířjde brzo.Měj se pěkně.

skendy
26. čer 2011

@2adelkaa nemáš zač.No jasně takhle malý se to blbě vysvětluje!Zase já čekala na svojí segru 5let a taky jsem se dočkala! 🙂

2adelkaa
26. čer 2011

@skendy Na mě ségra čekala 6 let. A taky se dočkala.Ale já už čekat nechci...🙂

skendy
27. čer 2011

@2adelkaa To chápu! 🙂 zkus novou doktorku a uvidíš co ti řekne!Třeba to půjde rychleji! 🙂

hela82
27. čer 2011

@2adelkaa ja chodim na polikliniku Litochleby. Pokusim se jim naposled vysvetlit komplexne muj problem a dam vedet co a jak. Jestli mne presto poslou pryc tak uz nezbyde jine nez vymenit lekarku - resp. ordinaci protoze lekarek je tam vic ☹ (normalne dve ale minule tam byla nejaka uplne jina, treti)

2adelkaa
27. čer 2011

@hela82 Helčo já taky chodím na Litochleby..dokonce jsme psala i doktorce do té on-line poradny a odpověď za všechny prachy fakt. Já už si scháním hormonálky, protože vím, že je to malou hladinou progesteronu. Teď zase bylo už opakovaně zpoždění a pak potratové příznaky...fyziologicky vše v pořádku. Nedokáže se uhnízdit, což je hormonální. Člověk aby si dnes pomohl sám....Už se dívám po jiné doktorce. Asi zkusím tu co psala skendy.

2adelkaa
27. čer 2011

@skendy Zkusím. Neboť už to psychicky nedám..a jak jsi na tom vlastně ty?

skendy
27. čer 2011

@2adelkaa hlavně jí řekni ,že už se snažíte třeba 1 rok ( ikdyž to třeba neni pravda) ,aby s tebou začala něco dělat! no já čekám ... dnes jsem 9DPO a držím se zuby nehty ,abych netestovala už teď ... tohle je pěkně blbý období. ☹ Člověk neví jestli myslet pozitivně a nebo radši ne!Každopádně bych aspoň ráda s testováním vydržela do středy to budu 28DC a 11DPO ,to by už mohlo být něco vidět ,ne???

2adelkaa
27. čer 2011

@skendy To už by mohlo.Tak držím palečky ať ti to výjde.. 😉

skendy
28. čer 2011

@2adelkaa děkuju! 🙂 je to naše největší přání ... potřebovala bych aby už to vyšlo!!! ☹

hela82
28. čer 2011

@2adelkaa Fuha, tak jsem zvedava co rekne mne. Dam pak vedet jestli si jdu taky hledat novou Dr. nebo jak....Praha 5 je pro mne moc od ruky, takze zkusim prolitnout doporuceni na webu nekde na cervenem metru...Ja si chci primo rict o hormonalni profil. Pred casem mi ho doktorka malem udelala ale pak rekla ze je jasne ze dopadne blbe, tak mi rovnou dala na temer rok specialni hormon.antikoncepci a tou se to na cas spravilo. Ted ale porad nic. Tak uvidime co mi reknou....

hela82
28. čer 2011

@2adelkaa Tak ja mam vysetreni za sebou... premyslela jsem celou cestou jak to udelat, aby mne nezastavila jen co otevru pusu s tim, ze mam jeste cas. Takze jsem ji nerikala co chci, ale zacala povidanim od zacatku ze jsem tam byla pred 2 lety, co tehda zjistili, jak jsem se lecila a ze ted po roce od dobrani prasku zadne pozitivni zpravy nemam. Ze jsem si mesic merila BT - zadna ovulace, pak mesic testovala ovulacnimi testy - zadna ovulace. A ted po ni chci abychom to zacali spolu resit a poslala mne na hormonalni testy, ktere mi chtela uz pred 2 lety udelat jeji kolegynka. Pani doktorka mne tedy klasicky vysetrila a hned mi udelala i vnitrni ultrazvuk aby videla jak to vypada.... predepsala mi Clostilbegyt abychom zacali stimulovat nasledujici 3 mesice... 🙂 Povazuji uz tohle samo o sobe za velky uspech... jeste aby se povedlo mimo a pak udrzelo a bylo zdrave 😅

2adelkaa
28. čer 2011

@hela82 Tak to je super, že se hnula doktorka z místa. Asi je dobře, že jsi jí to tak řekla.A držím palečky.

skendy
29. čer 2011

@hela82 tak to gratuluju ,že jsi dokopala k nějakému výkonu!Držím palce ,aby to konečně vedlo k vytouženému mimču!!

@2adelkaa jinak tedy holky u nás testováno dnes ráno a zase nic! ☹ Takže jsem se rozhodla ,že začnu hubnout a budu sledovat kila a zkusím na to tolik nemyslet i když ovu testy si asi koupím ,abych věděla kdy ovule je a kdy posílit snažení...

2adelkaa
29. čer 2011

@skendy Ahojky, tak to je škoda ☹ Já jsem ovu test ještě nezkoušela. Jen jsem se řídila tímm co sama na sobě poznám a podle BT, kterou ale už neměřim pravidelně a když si vzpomenu tak spíš jindy jen ne ještě ráno v posteli... 🙂 Pokud máš nadváhu tak zkus zhubnout. Já teď taky nějak přibrala, protože se bojim cvičit abych se nějak nepřetížila,ale asi je to chyba...

elisia
29. čer 2011

Ahojky🙂 tak v neděli jsem poprvé testovala a objevila krásné //.....jsme moooc šťasní a všem Vám moc moc přeji ať se také brzy zadaří 😉

moncicak.as
29. čer 2011

@elisia Tak to moc gratluju!!! 😀 😀 😀

2adelkaa
29. čer 2011

@elisia Taky gratulace. 😉

skendy
30. čer 2011

@2adelkaa ahoj .Děkuju.dneska už jsem v poho! 😉 já se tím snažím nějak moc netrápit!No Já asi s ovu testama skončím.Nechám to asi prostě osudu! 😉 Já na sobě ovulaci vůbec nepozoruji a v těch teplotách se mi blbě orientuje ,navím mě nebaví o víkendu vstávat ,když si můžu přispat! 😉

skendy
30. čer 2011

@elisia I já se přidávám k velkým gratulacím!!! 🙂

2adelkaa
30. čer 2011

@skendy Ahoj, no já ji poznám vždycky a je mi to prd platný. Ale jdu teď do jiné práce, tak snad budu mít víc klidu. A konečně se podaří. Taky jsem si řekla, že na to kašlu, začala jsem zase chodit do fitka, ale prostě se stejně bojim abych to nepřehnala, takže fitko bez efektu skoro..😀

elisia
30. čer 2011

Moc moc děkuju 🙂 a držím palečky všem ať se brzy zadaří 😉 .....

moncicak.as - jak jsi vlatně dopadla ty?🙂 už si pak nenapsala, zda čárečky sílily 😉 ....

elisia
30. čer 2011

jinak přidám pár tipů co jsem si tak něják vyčetla z diskuzí a po netu a co jsem zkusila 🙂) kontryhelový čajík do ovulky, grepový 100% džus přes ovulku ( podporuje plodný hlen 🙂 ) a nej jsou opravdu ty ovulační testy. Zkusila jsem je poprvé super 😉 ...

moncicak.as
30. čer 2011

@elisia Ahooj, nezesílili, musela jsem na Bulovku, páč jsem měla bolesti břicha, tam byl doktor přesvědčenej, že podle příznaků jsem těhu, po krevním testu se však ukázalo, že ne. takže mi píchli vyvolávačku, prý je tělo ještě zmatené z antiny, kterou jsem brala jen 4 měsíce. Tak začínáme nanovo 🙂
Já zkusila dnes ovu test, jen jsem blbec vypila před testováním půl litr koly, takže test.čárka samozřejmě slabší, než kontrolní. Jsem ale teprve cca. 6DC, což bych ovulovat neměla, ale podle výtoku to na ovu vypadá, tak nevim 😒

denousek
30. čer 2011

ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-sta......

2adelkaa
30. čer 2011

@denousek Ahojky. Mě to napsalo, že stránka neexistuje.

denousek
30. čer 2011