Snažilky PRAHA, 2011. Přidejte se.

ekarkulka
12. čer 2011

Poďte sem... 🙂

2adelkaa
1. črc 2011

@denousek Pořád to samé...Ostatním to jde?

denousek
1. črc 2011

@2adelkaa ano ostatnim to jde no to neva dame to jinak...najedes na hlavni strance do soukrome skupiny a je to uplne prvni tema 🙂 pridam te tam tak prid 🙂

moncicak.as
10. črc 2011

Ahoj holky, tak co, jak se máte? A snažíte se poctivě? 😀

skendy
11. črc 2011

@moncicak.as Ahojky ,no my máme na tenhle měsíc právě snažení před sebou! 🙂 Co u vás jak to jde? 🙂

moncicak.as
11. črc 2011

@skendy My se snažíme už poctivě 😀 Dnes jsem 17DC, podle teploty ovulka ještě neni, bude asi až kolem 20DC, tak nás to ještě čeká 😀 😀 😀

skendy
11. črc 2011

@moncicak.as No tak to držím palce. 😀 Já jsem 13DC ,takže dneska začnem! 😀 Tak nějak tenhle týden by měla proběhnout ovu.Já tenhle měsíc neměřím ani nestuji ovu testy.Dávám si od toho pauzu! 🙂 uvidíme jestli to klapne! 😉

moncicak.as
11. črc 2011

@skendy Já jedu 1.měsíc, tak i měřim, páč mě zajímá, kdy mám ovu, já sama to totiž nevim, ale vzhledem k tomu, že i u prvního mi doktor řekl, že prcek byl mladší o týden, tak mám ovulku asi týden po ,,normálu", což asi bude kolem 20DC, ach ty moje výpočty 😀 😀 😀 A sexujete často? 🙂 My jedeme skoro obden, tak si říkáme, že tu ovulku snad nemůžeme minout 😀 😀

skendy
13. črc 2011

@moncicak.as No my jsme zkoušeli minulý měsíc obden s tím že když byla ovu tak 5 dní každý den! 😉 no já tak nějak vím v kterým týdnu se asi ovule objevuje,takže tento týden zkoušíme variantu každy den ... doufám ,že to teda miláček vydrží a zvládne! 😀 a pak do konce cyklu projistotu obden. 😎 ono je nejhorší ,že i když se trefíš do ovu musí být ještě štěstí ,aby vajíčko a hlavně spermie která se tam dostane bude správně dozrálá... taky to těhotnění nemůže být jednoduší! 😉 😉 😉

kacorek
11. srp 2011

Ahoj Holky, ráda bych se k vám 🙂 přidala. I já jsem z Prahy, bydlím na Lukách. My se s manželínem snažíme o mimi už tak necelé dva roky. Manža je v pořádku, ale já mám ☹ neprůchozí vejcovody a problém s FSH a AMH.
Tak lítám všude možně, byla jsem v jednom CARu v Praze, ale přešla jsem jinam. Šlo 😒 jen o peníze a další, prosím.... Tak teď jsem začala jezdit na mnohá doporučení až do Brna, do Reprofitu, tak uvidíme. Budu se 😀 těšit na vaše zprávičky. Všem vám tady přeju hezký den 🙂 .....

elisia
12. srp 2011

@kacorek Ahojky 🙂), jéé tak to bydlíš kousínek od nás🙂 Já jsem z Prahy 6 - Řep 🙂 Jinak MOOOC držím palečky, ať se vše brzy vyřeší a aby mimísek brzy vyšel 😉 Ten dnešní přístup nějákých doktorů je vážně smutnej a jde většinou jen o peníze, je to děsný ☹ .......tak snad v tom Brně jsou v pohodě 🙂 .....přeju taky hezký den a papa 😎

ucitelkappaja
13. srp 2011

ahoj, jsem tu nova, neceka nejakou snazilku z vas na podzim car apolinář?

kacorek
22. srp 2011

@elisia Ahojky, moc Ti děkuju 🙂 . Jak píšeš, dnešní doktoři jsou hrozní 😖 , ale je moc fajn, že aspoň se jednou za čas nějaký dobrý 😉 najde. Co jsem začala jezdit do toho Reprofitu, je tam cítit ten 😅 zájem udělat všechno, jen aby to vyšlo.....A to je super 😀 . Já bydlím konkrétně u toho zadního rybníčku, blíže ke Stodůlkám. Jezdíš sem někdy? Tak zatím se 🙂 měj, přeju krásný den, já musím do práce.....papa 😎 .

kucirlib
2. zář 2011

Ahoj holky , přidávám se k pražským snažilkám. Zatím se snažíme s manželem sami, bez pmoci medicíny. Už od jara se snažíme, ale nic intenzivního. Ted už jsme si řekli, že tedy to pojmeme trochu věděčtěji a jdu dneska pro ovu testy. Od včerejška menstruuju tak se tak za dva týdny budou hodit, mám totiž cyklus 33 dní 😉 No od nového roku bychom to začli řešit s doktorem, když se do té doby nezadaří ☹

elvis12
6. zář 2011

Ahoj holky, jsou tu ještě nějaké snažilky z Prahy, nebo už jste všechny // ? 🙂 My začínáme první měsíc...

jankakell
8. zář 2011

Ahoj všem holky,ráda se k Vám přidám 🙂 🙂

jankakell
8. zář 2011

Jinak,všem,co se to povedlo gratuluji.My se snažíme rok,je pravda,že první půlrok jsme se nesnažili až tak aktívně,ale teď ano a zatím nic.Nevím zdali máte některá nějaké podobné zkušenosti jako já ale ráda bych věděla co si o tom myslíte.
Poslední menstruaci jsem měla 15.8. a další měla dorazit 11nebo 12.9.2011.Jenže se dostavila včera 7.9,večer spíše v noci jsem se vzbudila na šílenou bolest břicha.
Zvláštní je to,že od 3.9 mě hrozně boleli prsa,že jsem nemohla v noci spát ani na boku,ani na břiše,nikdy jsem s tím problémy neměla.Občas před menstruací mě boleli bradavky,když jsem byla nastydlá,teď to byla bolest jen prsou a po bočních stranách.A zatím to přetrvává,nevím,co si mám o tom myslet.Budu moc ráda za každý příspěvek.
P.S:A břicho mě taky bolí jen když jsem nastydlá,ty noční křeče,skoro bodání břicha byli dost silné.

elvis12
9. zář 2011

@jankakell Ahoj! Vypadá to, že jsme tady samy dvě 🙂 Ostatní holky jsou už asi //. Já se snažím první měsíc, takže ti asi moc neporadím. Ale co jsem tady vyčetla, tak je bolest prsou častým příznakem těhotenství. A některý holky mají MS v prvních pár měsících. (Osobně znám holku, co měla MS po celou dobu těhotenství) Takže možné je opravdu všechno. Dělala jsi test?

kd23
9. zář 2011

@elvis12 @jankakell Ahoj holky, já bych se k vám taky přidala, jestli můžu. Tenhle měsíc poprvé bez HA, od 11DC do 20 DC jsem testovala OVU a všechny testy negativní ☹ Tak bych to o víkendu měla dostat a snad se příští měsíc OVU už objeví ☹ Jinak držím všem palečky! 🙂

elvis12
12. zář 2011

@kd23
@jankakell
Ahoj holky 🙂 já radšï ani ovu netestuju. nechci se zbytečně nervovat. vím,že kdybych testovala, tak budu pořád ve stresu, kdy to konečně přijde.takhle nic nevím a jsem v klidu 🙂
Doufám, že se nám všem co nejdří ukáže //.

jankakell
12. zář 2011

@elvis12 Test jsem si dělala včera-negatívní,asi se mi zbláznilo tělo nebo nevím a menstruaci jsem měla jen dva dny.Raději se objednám na gynekologii.

elvis12
12. zář 2011

@jankakell me vychazela prevence na zaří, tak jsem objednaná na 26. Jen nevím, jak to bude s MS. Je to první měsíc po vysazení, tak vůbec nevím, kdy jí čekat 😀 teoreticky bych měla být po, alekdo ví, co se bude dít...

jankakell
12. zář 2011

@kd23 Vítám Tě mezi snažilkama a samozřejmě držím palečky

jankakell
12. zář 2011

@elvis12 Já co si pamatuji,když jsem loni vysadila v srpnu,tak jsem to dostala o den později,pak ale za 14 dní znova-to ale přikládám ke stresům kolem svatby 😉

elvis12
12. zář 2011

@jankakell no tak uvidime. V nejhorším to budu mít a alespon se s ni poradim co a jak se snažením 🙂 nejlepší by bylo,kdybych tam přišla a ona mi řekla,že už to nedostanu, protože jsem těhu 🙂 třeba se to povede.