Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

chalotka
27. srp 2011

@miky no ani nemluv ☹( nene, ovu s tím nemá nic spolučného, seděla jsem u baráku na schodech a asi jsem prochladla a nebo to bude ze sexu - někdy se to vyvolá i tím. NO na chvilku to vypustím z hlavy. Tak držím pěsti všem přítomným snažilkám.

miky
27. srp 2011

@karkulka_17 jasan, dyť kdy jindy než teď si můžeš užít "testovací" mánii. Ale když byla před lety kamarádka těhu, tak to na sobě poznala, že měla v puse "kovovou" chuť a když se jednou ukázaly dvě čárky na testíku, tak tam budou určitě budou i pořád a jediné co možná bude jiné je to, že ta testovací bude den ode dne silnější 😉

miky
27. srp 2011

@chalotka ach jo, tak to je blbý. Jestli ti stačí jenom takhle málo a jsi k takovým nemocem náchylnější.......já to raději zaklepu, ale s zánět močáku jsem ještě nikdy neměla, ale prý je to dost nepříjemné, tak snad se všechno co nejdřív dá do pořádku a budete moct Karolínce pořídit sourozenečka co nejdříve

karkulka_17
27. srp 2011

@miky tu kovovou chuť potvrzuju i za sebe a vůbec mi všechno chutná jinak...jsi skvělá - díky za podporu 🙂 A jak jde snažení vám?

veveruska0504
27. srp 2011

@karkulka_17 moc moc moc gratuluji 🙂
Přeji ti, aby vše probíhalo jak má a ať jsi zdravá a na gyndě ti pověděli jen ty nejbáječnější zprávy ohledně ultrazvuku 😉 .

Jak říká MIKY, když jsi ty čárky tam měla, tak věř, že už nezmizí 😅 😅 😅

alisi001
27. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
leni84.......................//..... (listovka)...............................................................................LENKA 27 let.. 😀
karkulka_17............//...................................................................................................................29 let .. 😀

mishule12.................. 44DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 39DC
luci_inka......................38DC
zandi78........................36 DC
ninucha........................34 DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 31DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................30DC (listovka)
tumik.............................29DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............27DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
luciesofi .......................27 DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
mahonia..................... 26DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................26 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 25C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................25 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................24 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 24DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................24DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................23 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................23 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 22DC (listovka)
kammka.........................21 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 19 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 19 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................18DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................17DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................17 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 16DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................16DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 15 DC
galigula .........................15DC
hopeful............................15DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .14 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................13DC
veveruska0504..............11DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................10DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................10DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................9DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................8 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................8DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................6 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................6 DC
alisi001..................... ..... 5DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................5 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................1 DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 let

alisi001
27. srp 2011

@karkulka_17 taky se přidávák ke gratulaci 😀

lucik1986
27. srp 2011

@nemo1985 mám úplně to samé do MS mám ještě týden a tak jsme pěkně otrávená, že to přijde dřív ☹

lucik1986
27. srp 2011

@karkulka_17 veliká gratulace 🙂

baptisia
27. srp 2011

Jů tak všem těhulkám mooc gratuluju!!! To je kráásný... 😀

helousek1
27. srp 2011

@karkulka_17 tak to byla rychlost, velká GRATULEAC!!!!

melliss
28. srp 2011

Ahojky holky, jsem tu nová, vím že to tu máte už rozjeté, tak snad nebude vadit když se opožděně přidám 🙂... S přítelem jsme se začali po svatbě snažit o miminko 🙂... Dnes jsem 13 DC a očekávám ovulku 🙂 beru acidofolan (listovka, železo a B12) a s přítelem selzink...
Jinak už moc gratuluji úspěšným těhulkám 😉

alisi001
28. srp 2011

@melliss ahoj vítej ještě mi napiš jméno a věk 😀 dám tě do tabulky

alisi001
28. srp 2011

dobré ránko holky
@miky představ si že jsem si včera udělala ze srandy ovu test a byli tam a to jsem 6 DC a dnes ráno znovu 😀 😀

alisi001
28. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
leni84.......................//..... (listovka)...............................................................................LENKA 27 let.. 😀
karkulka_17............//...................................................................................................................29 let .. 😀

mishule12.................. 45DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 40DC
luci_inka......................39DC
zandi78........................37DC
ninucha........................35DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 32DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................31DC (listovka)
tumik.............................30DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............28DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
luciesofi .......................28 DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
mahonia..................... 27DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................27 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 26C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................26DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................25DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 25DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................25DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................24 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................24 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 23DC (listovka)
kammka.........................22 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 20 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 20 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................19DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................18DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................18 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 17DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................17DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 16 DC
galigula .........................16DC
hopeful............................16DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .15 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................14DC
melliss.............................13 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..............................
veveruska0504..............12DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................11DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................11DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................10DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................9 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................9DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................7 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................7 DC
alisi001..................... ..... 6DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................6 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................2 DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 le

hanulik88
28. srp 2011

dobré ráno holky, tak jsem 32.den a stále nic...ani ms ani //.. zítra si zkusím zavolat doktorce, co s tím..jestli mám přijít na krev nebo jak..jsem z toho celá nesvá, že nevím, na čem jsem...
😒

alisi001
28. srp 2011

@hanulik88 ahoj ☹ a já čekala dobré zprávy ale třeba se ty // ještě ukážou 😉

alisi001
28. srp 2011

copak tady ještě všichni spí 😀 😀

miky
28. srp 2011

@alisi001 tedy, tak já tomu vůbec nerozumím, to jako, že bys měla ovu už 6DC? To snad ani není možný? A nezkoušela jsi třeba i těhu testík? V nějaké diskuzi jsem četla, že ta dotyčná neměla doma už žádný těhotenský test, tak zkusila ovu test a ukázali se jí na něm dvě čárky jako kdyby to byl těhotenský test. Nebo, že by ta brzká ovulka byla tou vyvolávačkou minulý týden? Tedy přiznám se, že tomu vůbec nerozumím 😠

miky
28. srp 2011

@karkulka_17 no tak první měsíc se nám snažení nepovedlo, takže rozjíždíme druhý měsíc a doufáme, že září bude úspěšné a nám se zadaří 😉

alisi001
28. srp 2011

@miky těhu test jsem zkoušela dnes ráno byl to 25 Uml a nic je pravda že když mi graf vyznačil ovulku tak jsem ten ovu test neměla až takhle pozitivní jako ted 😖 tak já vubec nevím jsem z toho na větvy nebo se ti zdá že ty testy nejsou dost pozitivní 😉

alisi001
28. srp 2011

@miky jinak kdybych neměla tu MS tak jsem dneska 10 DPO 😒 a to by stejně na 25 testu nebylo nic vidět ale nemám žádné příznaky ani prsa mě nebolí

miky
28. srp 2011

@alisi001 právě, že se mi zdají pozitivní až moc 😀 a přišlo mi divné, že by ovu byla už 6DC, tak jsem tajně doufala, že by to mohlo být těhu....ach jo, v tom tvém cyklu, aby se taky čert vyznal

alisi001
28. srp 2011

@miky no sama jsem na to zvědavá jak to dopadne 😀 třeba se časem na těhu testu oběví // 😀 koukni na graf http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...

miky
28. srp 2011

@alisi001 no podle teploty by to spíš než na těhu vypadalo na tu brzkou ovulaci....no tak uvidíš co se z toho všeho vyklube. Já mám do ovu čas ještě cca 10 dní, takže nezbývá než čekat a čekat

alisi001
28. srp 2011

@miky těch 10 dní ti uteče rychle ale ja se budu modlit jestli je to opravdu ovulka tak at se nám to povede a ne že budu čekat další měsíc na snažení udělám si ještě ovu test večer jestli se bude ztrácet nebo jestli tam zustane 😖

melliss
28. srp 2011

@alisi001 děkuju za přivítání, Melisa 23 let... 🙂

melliss
28. srp 2011

@hanulik88 ahojky a víš přesně, kdy jsi měla ovulku - mohla být posunutá - proto test negativní 🙂

alisi001
28. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
leni84.......................//..... (listovka)...............................................................................LENKA 27 let.. 😀
karkulka_17............//...................................................................................................................29 let .. 😀

mishule12.................. 45DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 40DC
luci_inka......................39DC
zandi78........................37DC
ninucha........................35DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
hanulik88.................... 32DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila..............................31DC (listovka)
tumik.............................30DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............28DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
luciesofi .......................28 DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
mahonia..................... 27DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................27 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11................... 26C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................26DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................25DC.................................................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 25DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................25DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................24 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................24 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 23DC (listovka)
kammka.........................22 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 20 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 20 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................19DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................18DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................18 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 17DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................17DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 16 DC
galigula .........................16DC
hopeful............................16DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .15 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................14DC
melliss.............................13 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..............................MELISA 23 let
veveruska0504..............12DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................11DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................11DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................10DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................9 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................9DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................7 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................7 DC
alisi001..................... ..... 6DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................6 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................2 DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 le

verik19
28. srp 2011

@karkulka_17 GRATULUJU 🙂