Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

kd23
29. srp 2011

@lukaterka To mi přijde nějak moc, když jsi nebyla na zákroku. 2 měsíce bych pochopila, ale 4-6? To ne. A co ta neschopenka? Ptala ses jí na to?

miky
29. srp 2011

@mochenkaa to mi povídej, na mě všechny bylinkové čaje působí strašně močopudně, takže ten 0,5l kontryhelového čaje večer je pro mě hrob, než jdu spát tak to je tedy pořádný čůrání 😀 😀

mochenkaa
29. srp 2011

@miky já kontryhel piju ráno a večer po 0,5 litru. Takže miminkového pití teď budu mít kolem 2 litrů denně 😕 ale upřímně se už těším až bude po ovu, mě ten kontryhel fakt nechutná a to mám jinak bylinky ráda

miky
29. srp 2011

@mochenkaa já do teď byla ten kontryhle v sáčku, ale tuhle ho vlekárně neměli, tak jsem si koupila sypaný a ten mi přijde chuťově o něco lepší a hlavně píšou, že se má pít 2x denně jenom 0,25l takže já si teď ráno vařím ten ze záčku 0,5l v poledne 0,25l toho maliníku a večer znovu 0,25 kontryhele + až bude před ovu, tak taky ten grep, ale já mám ovu až cca 23-25DC, takže na ten mám ještě čas

lukaterka
29. srp 2011

@kd23 Taky se mi to zdá hrozně dlouho,hned jsem to říkala příteli a ten koukal,tak jsem řekla počkáme na 2 MS a pak to zase zkusíme 🙂! Neschopenka mi zatím trvá,ptala se mě jestli spěchám do práce,tak jsem jí řekla že ne a že budu ráda ještě chvilku doma,že se z toho musím vzpamatovat! Co je ale horší volala mi mamka a já začala do telefonu plakat,tak se hned ptala co se stalo,tak jsem jí to řekla,nezmohla se na slovo chudák a jen mi řekla že je jí to hrozně líto a že jí mrzí že není u mě a nemůže mě obejmout ☹! Tak jsem teď z toho zase celá na měko. To je život nespravedlivej 😔 !

kd23
29. srp 2011

@lukaterka Je dobře, že tě nechá doma. Aspoň si odpočineš a je trošku si "užiješ" konec léta - nebudeš muset být v práci. To, že jsi to řekla mámě je naprosto v pořádku - je to přece tvoje MÁMA i když jsi ji tím nechtěla zatěžovat. Určitě ji zahřálo u srdce, že ses svěřila zrovna jí. Samozřejmě, že o tebe má strach a je jí to líto. My budeme stejné, až budeme mámy... A bude to brzy. Věř mi... 🙂

leni84
29. srp 2011

@lukaterka S tím jsem se nikdy nesetkala, že by se doporučovala pauza, i když jsi nemusela na kyretáž..☹ Určitě by chtělo počkat se snažením aspoň než ti proběhne první ms po potratu..To se doporučuje i kvůli infekci..Neboj, brzy bude líp!!! 🙂

leni84
29. srp 2011

@bujanda Děkuju moc za podporu..🙂 A přeji, aby se svtba pěkně vydařila a ze svatební cesty se hezky vraťte u ž ve třech!!! 😉

kd23
29. srp 2011

Holky, tak já to za půl hoďky balím...
Jinak myslím, že záleží na doktorech - někdo se chce pojistit, tak radši pár měsíců nesnažení přidá ☹, ale zase nechápou, že to pro nás je skoro nepředstavitelné, přitom, jaké jsme tady všechny trošku nemocné na hlavu 🙂

kd23
29. srp 2011

Jdu zkusit domů 6.testik, držte palečky, ať už mě ta ovulka navštíví 🙂 Díky, holky, zítra dám vědět. 🙂 Pěkný zbytek dne a večer všem!

mishule12
29. srp 2011

Hezké pondělí 😎
Bude to takový výkřik do tmy 🙂 Při Vašem tempu už se to ani nesnažím vše číst 🙂
Těhulkám moc gratuluju!!
Já nevím co si mám se sebou počít 🙂 46 DC, MS nikde, TT negativní, co mám dělat????????? 😀

mochenkaa
29. srp 2011

@mishule12 jít k doktorovi na vyvolávačku 😀

lukaterka
29. srp 2011

@leni84 Udělám to tak jak píšeš 🙂! Jen tedy nevím jak bych potom dr vysvětlila,kdyby se to náhodou povedlo že jsme nedodželi tu doporučenou pauzu 😀. Já bych to ale stejně 4-6 měsíců nevydržela. Po miminku toužím už od 25 let,ale až teď mám k tomu toho pravého partnera 🙂!
Ještě bych měla jeden dotaz,já jsem dostala před 2 měsíci Clostík,po něm jsem také otěhotněla,ale dnes jsem se u dr ptala,jestli ho mám brát potom znovu a ona mi řekla že můžu od 5 do 9 dne cyklu,ale já ho před otěhotněním brala 1-5,tak buď jsem to předtím brala špatně,nebo to mám špatně teď. PORADÍ NĚKDO PROSÍM 🙂 !

karkulka_17
29. srp 2011

@kd23 taky první a vážně si to užívám..myslím, že je to ta správná chvíle...vím, že to mooc chci a těším se na každý další den. Doktor mě dneska objednal na 9.9., kde mi to snad definitivně potvrdí 😵

karkulka_17
29. srp 2011

@anabella_lee tfuj, tfuj, tfuj...dorazil? 😀

karkulka_17
29. srp 2011

@foaji díky...posílám ti koňskou dávku...dneska jsem si dva obyč testy ještě potvrdila digitálním a je to tam 🙂 tak flus, flus...ať máš brzy // taky!!

karkulka_17
29. srp 2011

@bujanda přeju nádhernou svatbu a posílám svatební dar - haaaafo těhulkovských bacílků 😀

alisi001
29. srp 2011

@karkulka_17 já chci taky bacil 😀

karkulka_17
29. srp 2011

@alisi001 už letííííí...prďolky malý plodný 😀

alisi001
29. srp 2011

@karkulka_17 jé děkuji snad se nakazím hned 😀

mochenkaa
29. srp 2011

@karkulka_17 můžeš i sem prsknout? 😀

karkulka_17
29. srp 2011

@alisi001 držím pěsti!

karkulka_17
29. srp 2011

@mochenkaa prsky, prsk...máš je tam..ať se pořádně zahryznou 😀

dilemma
29. srp 2011

@karkulka_17 ahoj nova tehulka????🙂

mochenkaa
29. srp 2011

@karkulka_17 že dík 😀 i když, možná budu chtít prsknout ještě tak za týden - to by měla být ovu 😀 😀

karkulka_17
29. srp 2011

@mochenkaa tak se připomeň - já tou dobou už možná budu mít první ultrazvuk 😵

karkulka_17
29. srp 2011

@dilemma potichu říkám jo,jo...a ty koukám taky 🙂 gratulace 🙂

dilemma
29. srp 2011

@karkulka_17 jou tak to je paradaaaa tak velikanska gratulace a vitam te mezi snazivima tehulkama🙂 zatim nas moc neni ale verim ze brzy pribydou holky🙂

ili08
29. srp 2011

@leni84 ,@lukaterka holky moc mě mrzí co vás potkalo ☹

dilemma
29. srp 2011

@mishule12 dekuji a mylsim ze by sis mela pocit to ze by si uz v brzke dobe mela s necim prijit ne? 😝 😀 😀