Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

luciesofi
30. srp 2011

@alisi001 Já myslím, že test by neměl význam..ty dva dny jsem to měla celkem silný, takže i kdyby tam něco bylo, tak už je to pryč.. Ale pořád čekám, co bude.. Pořád mě tak divně píchá na levé straně podbřišku..a prsa jsou pořád nějaká velká a jsem vůbec celá jak balon.. Ale spíš to připisuju tomu, že se moc pozoruju ..🙂 A nemůžu se dočkat, až na to zase vlítnem!🙂 🙂

alisi001
30. srp 2011

@mihaji no podle teploty nebyla to by tam nebyl ten velkej pokles v neděli ale hned by ta teplota stoupala koukni na moje grafy tady byla ovu 2.7 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra... a tady 18.8 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...

alisi001
30. srp 2011

@luciesofi tak to fatk neporadím ☹ ale třeba se tam mimi drží zuby nehty a proto jsi to měla tak krátce 🙂 ja bych to teda zkusila 😉

mihaji
30. srp 2011

@alisi001 No já nevím, co jiného by to bylo, všechny příznaky jsem měla.
Páni, ty máš ty teploty hodně vysoké.

miky
30. srp 2011

@alisi001 já si myslím, že dřív nebude. Koukala jsem do grafu z minulého měsíce a tam teplota 13DC šla taky takhle "výrazně" nahoru a příští den zase hned klesla, takže zatím ani netestuju a žiju si v poklidu 😀

mihaji
30. srp 2011

@alisi001 Ty hvězdičky ti teda závidím 😀

alisi001
30. srp 2011

@mihaji tak třeba to tak má byt ale graf by ti ovu vyznačil zeleně tak já fakt nevím 😒

luciesofi
30. srp 2011

@alisi001 Teda ty mě nahlodáváš..:D Tak já si teda zkusím koupit test a ráno si ho udělám.. Stejně bude negativní... Nechci být pak zklamaná..🙂

mihaji
30. srp 2011

@alisi001 No já jsem z toho taky goro. 😒 Ale myslím, že fakt na 99% byla. Jen tedy nechápu ty teploty.

miky
30. srp 2011

@mihaji v tomhle prográmku se nevyznám, ale podle teploty mi přijde, že ovu ještě nebyla.....a když sis dělala ten ovu testík byla ta testovací čárka stejně tluská, nebo tlustčí než ta kontrolní? Pokud byla v pátek slabší, tak mohla být slabší ještě další tři dny než ovu opravdu přijde .....

alisi001
30. srp 2011

@mihaji no jo jsem na to taky zvědavá jak to bude tento měsíc 😕 a ty neoznačuješ sexík aby ji jěla potom jistotu 😀

alisi001
30. srp 2011

@luciesofi ja tě do ničeho netlačím a co teploty jak jsi na tom nebo neměříš

alisi001
30. srp 2011

@mihaji přesně jak říká miky

mihaji
30. srp 2011

@miky Ale já tu ovu fakt dost silně cítila a nechtěla jsem to tady tedy psát, ale i hlen byl "plodný". Tak tomu fakt nerozumím. Ta čárka v pátek byla o něco slabší, než ta testovací, ale dost zřetelná.
@alisi001 Sexík bych označovala, kdyby nějaký byl ☹. Tento měsíc nám není přáno. 😠

Myslíte, že mám třeba ještě zkusit dnes test?

alisi001
30. srp 2011

@mihaji takže ani v době kdy sis myslela že máš ovu ☹ to je škoda podívej se na mě já měla ovu testy pozi. už 6 DC a podle teploty to taky ovu nebyla 😖

alisi001
30. srp 2011

@mihaji testík zkusit můžeš 😉

miky
30. srp 2011

@mihaji aha, tak když ovu na sobě poznáš, tak to máš výhodu. Já právě na sobě žádné příznaky nepozoruji, tak jsem to brala jenom podle těch teplot a testíků......tedy vážně škoda, že ovu nemáme všechny ženské stejnou, člověk by pak věděl hned na čem je 😎

miky
30. srp 2011

@mihaji za zkoušku nic nedáš, třeba tě to překvapí a bude ještě pozitivní 😉

alisi001
30. srp 2011

@mihaji zkusím teda taky jeden počůrat měli by jsme je mít stejné podle testu jsem měla mít ovu v neděli

mihaji
30. srp 2011

@alisi001, @miky Tak to ještě dnes zkusím testnout, za to nic nedám. Ale fakt myslím, že byla. Jen ty teploty mě tedy matou.
Teď se vzdálím, ale určitě sem během dne ještě juknu. Tak děkuji za rady a zatím pááá.

luciesofi
30. srp 2011

@alisi001 Já vím, že ne...🙂 Jak se znám, stejně bych si ten test koupila 🙂 Navíc se teď stěhujeme, tak kdyby naaaaaaahodou, abych netahala těžký věci.
Ne, neměřím..chceme tomu nechat přirozený průběh..na mě jsou ty tabulky takový moc vědecký..🙂 Asi bych do toho šla až po nejaké době, kdyby to nešlo.. Teď to bude v podstatě první měsíc, v srpnu jsme tomu snažení moc nedali 🙂

alisi001
30. srp 2011

@miky tak ja ted dopila druhé kafe a stejne jsem ten test počůrala 😀 hlavně že píšou že min. 2 hodiny před testováním nic nepít 😀 😀

kcvrcekz
30. srp 2011

Ahojky, můžu se přidat? Snažíme se s přítelem o mimi 5 měsíců a pořád nic...Trochu jsem nervózní, že se nic neděje a pořád nejsem těhotná, ale zkoušíme a uvidíme.Moc se nevyznám v dnech kdy má přijít ovulace a hlavně ani nevím jak se počítá lunární fáze..☹ Možná i to je špatně...Jsem 3DC, takže pravděpodobně do ovulace mám ještě čas...Držím všem pěsti ať to výjde... 😉

alisi001
30. srp 2011

@kcvrcekz ahoj vítej nelekni se ale kolik je ti let jak se jmenuješ a bereš nějaké vitamíny zařadím tě do tabulky 😀

carrynka
30. srp 2011

Dobré ráno holky...koukám, že všechny vstáváte pěkně brzo 🙂 už v 6.45 tabulka 🙂
@alisi001 spíš vůbec? 🙂 se divím, že se v tom ještě pořád orientuješ....
tak dneska budu třetí den zkoušet OVU test, zatím se neobjevilo nic...pro jistotu jsem si nakoupila další do zásoby a budu zkoušet dokud se čárka neobjeví :D

alisi001
30. srp 2011

@carrynka dobré ráno 😉 jasně že taky spím ale vztávám s manželem v 6:00 😀

carrynka
30. srp 2011

@alisi001 aspon mam diky te tabulce prehled kdy a co...ja si to zapominam zapisovat tak aspon vim :D

miky
30. srp 2011

holky, pokud máte minutku čas, tak bych Vás poprosila o vyplnění následujícího dotazníku http://www.kwiksurveys.com/?s=NCNEKL_fabe1376#.... je to pro jednu maminku, která to potřebuje do školy jako podklad k maturitní práci 😉

kcvrcekz
30. srp 2011

@alisi001 Ahojky v pohodě je mi 27 beru akorád b-ekomplex, brala jsem kyselinu listovou a jinak nic...A jmenuji se Katka..🙂A k čemu tabulka slouží?

alisi001
30. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let ..
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..

mishule12.................. 47DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2............................ 42DC
luci_inka......................41DC
zandi78........................39DC
ninucha........................37DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
esila..............................33DC (listovka)
tumik.............................32DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee...............30DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia..................... 29DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................29DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................29DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 28C (Calibrum babyplan)
makak32 ....................28DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................27DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ 27DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
pajule ...........................27DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................26 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................26 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 25DC (listovka)
kammka.........................24 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 22 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 22 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................21DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................20DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................20 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 19DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1......................19DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 18 DC
galigula .........................18DC
hopeful............................18DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23............................... .17 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac..........................16DC
melliss.............................15 DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..............................MELISA 23 let
veveruska0504..............14DC................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................13DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................13DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................12DC ( listovka )..........................................................................KAROLÍNA 27 let
hankamamka................11 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..........................11DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................9 DC (listovka).................... ILONA 28 let
meea................................9 DC
alisi001..................... ..... 8DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa.....................8 DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel).......................GABČA 23 let
beta.m...............................4 DC(listovka).................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ............................4DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz .............................3 DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
hanulik88.................... ....2DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................2 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let