Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

lukaterka
30. srp 2011

@kd23 Jo jo,už jsem připravená dopředu 😀 😀 😀

nemo1985
30. srp 2011

Měsíčky by měli 1O.9. dozit, tak chci počkat, jinak 11.tého zkusím testík 🙂

fori
30. srp 2011

ahoj holčiny, my se snažíme už přes rok 🙂 ovulaci mám 14 - 15 dc . cyklus 28. jím utrogestan ten mi to pěkně spravil. Jinak jsem už po 2 IUI, tak čekám na výsledek. všechny se jednou dočkáme..... 🙂 ale já vím, je to dlouhá doba ☹

kcvrcekz
30. srp 2011

@fori Mám dotaz co je IUI?

alisi001
30. srp 2011

@kcvrcekz IUI je inseminace zavedeni spermii do dělohy 😉

fori
30. srp 2011

@kcvrcekz to je inseminace. upravené sperma ti zavedou do dělohy. je to ten nejjednoduší zpusob umělého oplodnění. zkrátí se tím cesta pro spermijky a už jen čekají na vajucho 🙂 nebolí to, a trvá to cca 5 minut.

kcvrcekz
30. srp 2011

@alisi001 Díky já jsem v tom fakt nováček...☹

kcvrcekz
30. srp 2011

@fori Díky moc za vysvětlení..🙂 A to musí jít partner asi taky že...Nedá se to udělat nějak doma? A stojí to něco?

dilemma
30. srp 2011

Ahooooooooooj Holky🙂

Tak co nejaka na prokraji nebo uz snad i nejaka tehulka co vy holky🙂 snazenicko pokracuje v pokrocilem stavu??
A co tady je noveho??🙂

fori
30. srp 2011

@kcvrcekz jo jo, partner jde 2 hodiny před tebou, dá tam vzorek, oni to upraví a potom to dají do tebe. já chodim k Apolináři v Praze( nevím odkud jsi ty) a nestojí mě to nic, protože je to státní zařízení ale nekde chtějí i kolem 2000 kč.

kcvrcekz
30. srp 2011

@fori Aha tak to jo no já jsem z Brna...No jako uvidíme pořád doufám, že to půjde samo a už co nejdřív...I když by to trochu komplikovalo připravovanou svatbu, ale raději dítě..🙂

fori
30. srp 2011

@kcvrcekz víš co, my to zkoušeli asi 3 měsíce. pak jsem na gyndu a řekla jsem to doktorovi, ale jelikož jsem měla před 9 lety 2 potraty , tak mě hned poslal na různá vyšetření. všude jsem jim řekla že se snažíme už dlouho.... ale mám imologické potíže tak proto asi byli tenkrát ty potraty, ale ted nemůžu ani otěhotnět.

fori
30. srp 2011

@kcvrcekz hele soustřed se na svatbu a mimčo přijde samo. já bych se chtěla vdávat s bříškem.... moc se mi to líbí.

kcvrcekz
30. srp 2011

@fori Aha no tak to jo. Ale určo se zadaří..🙂 Musíme tomu prostě věřit...Já brala asi moc dlouho antikoncepci a poroto to tak trvá..☹ Ale je to docela na palici...🙂

kcvrcekz
30. srp 2011

@alisi001 Odkud vlastně jsi?

alisi001
30. srp 2011

@kcvrcekz v brně jsem byla na IVF na obilním trhu tam vím že za to chtěli peníze jen transferová souprava u nich stála 1100,- ale možná zdražily a nevím jestli by jste nemuseli porvně k dr. na vyšetření a pak vás teprve odešle do nějakého centra

alisi001
30. srp 2011

@kcvrcekz ZNOJMO 🙂

kcvrcekz
30. srp 2011

@fori No tak snažím se o to nějakou dobu, ale prostě můj drahej má zvlaštní představu o tom kdy chce plodit dítě...A s tím se nedá nic dělat...Hodně mě to trápí a i když mu známí řekli, že je to scestné pořád si stoji za tím, že když si dá pivo nebo prostě alkohol, tak prostě plodit nebude...Asi chápeš...No a tak naše milování je takový..No pivo si dá skoro každej den..Takže...Jsem s toho na prášky..Na jednu stranu chce dítě a na druhou to dělá přesně to kdy je nechce plodit...Tak já nevím ..☹

alisi001
30. srp 2011

@kcvrcekz I KDYŽ V DNEŠNÍ DOBĚ PLATÍŠ ZA VŠECHNO 😀 JA TAM BYLA PŘED 5 ROKY A NECHALA JSEM JIM TAM CELKEM ZA 3 IVF 83 000.- 😠

kcvrcekz
30. srp 2011

@alisi001 No asi bych musela nejdřív na gyndu...řekla jsem, že pokud se to do února nepodaří tak prostě jdu na gyndu a uvidíme...A bude muset i on na vyšetření..Kupodivu souhlasil....Ale...

kcvrcekz
30. srp 2011

@alisi001 ty jo to jsou teda pálky...☹

fori
30. srp 2011

@kcvrcekz ale to je pitomost 🙂 přece pivo nevadí..... hele musíš ho nějak donutit. mě doktor řekl - pokud máš aspon pravidelnou MS tak těhotnět od 10 do 20 dne cyklu - ob den. a to stačí 🙂 tzn. 5x styk

ili08
30. srp 2011

Ahoj holky,hezké ráno všem...jdu se prolouskat všema příspěvkama,včera jsem jen nakoukla páč jsme byli v zoo takže jsem byla totálně vyřízená...
Myslíte že má smysl abych si zřizovala na neti taky nějaký graf když neměřím teplotu ani nedělám ovu testy?
Taky jsem se chtěla zeptat jestli můžu mít ovu 2 den po skončení MS,já se v tom pořád nevyznám,včera i předevčírem mě bolel podbříšek ale tak nevím jestli to nejsou ještě pomenstruační příznaky?

alisi001
30. srp 2011

@kcvrcekz jeho vyšetřeni spočívá v tom že donese jen sperma nic víc 😀 horší je to u ženský ta podstoupí vše ostatní třeba mi se snažíme opravdu už 13 let a podstoupila jsem toho už moc dokonce i profuky vaječníků pod rentgenem bez narkozy a nikomu to nepřeji takovou bolest ☹ měla jsem spoustu léků operace a nevzadla jsem to 🙂 a ani to nehodlám vzdát 😀

fori
30. srp 2011

@alisi001 pane bože, za co?? vždyz to z části hradí pojištovny ne?? jedna moje známá co na tom byla v Hradci, tak za 1 IVF dala 25 000, ale jí se zadařilo na 1 pokus. no kdyby měla 3 tak to vyjde na 75 000. je to hrozný. a kdyby jsi chtěla pokračovat tak vše už z vlastní kaspy vid??

fori
30. srp 2011

@alisi001 jinak právě u toho Apolináře dávaj hoky za IVF 30Kč. prostě jen poplatek, a jsou tam velmi dobříííí.
Pokud chceš něco nadstandart tak taky platíš, ale pokud jde IVF normálně, tak neplatíš nic

kd23
30. srp 2011

@kcvrcekz Já brala HA 12 let a vysadila jsem minulý měsíc. Co ty?

alisi001
30. srp 2011

@fori sice pojištovna přispívá ale jen základ já platola léky a injekce na 5 dní mě vyšli na 5000 ,- plus další výkony si platíš ze svého

kcvrcekz
30. srp 2011

@fori No to je taky další věc...Máme sex tak jednou max dvakrát do týdne...:-/ Já nevím v čem je problém..:( Pořád tvrdí jak moc chce miminko, ale dělá vše pro to aby nebylo...☹ MS mám +- 2 dny docela pravidelné, takže v tomto problém taky není...

kd23
30. srp 2011

@ili08 Ahojky, tak snad už jsi to prolouzkala, já používám http://www.womenzone.cz/ jen kalendář, zapisuju si tam MS, snažení a OVU testy - ukáže ti to, kdy bys měla mít OVU podle kalendáře a samo ti to spočítá další MS a každý den ti to ukazuje kolikáty DC jsi. Ještě je tam dobrý fitness - zapisuješ si váhu a rozměry tvého těla.... Kdybych to pak měla dělat v těhotenství, tak to bude dobrý pozorovat 🙂 Já můžu za sebe doporučit, i když taky neměřím teplotky.