Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

michala82
9. srp 2011

ahojík holky přidávám se do diskuze se svými zkušenostmi po jednom IVF a jednom KET, teď se snažíme s přítelem otěhotněto normálně s pomocí léků tak snad to vyjde a bude veselo. Jinak kdyby měla některá z vás zkušenosti s prednisonem, beru ho a co když se vynechá nebo tak? Jinak taky se cítím už víc jak týden nějako divně, tak nevím jestli je to z těch léků, ale snad bude dobře

bujanda
9. srp 2011

ahoj, taky se přidávám, jestli můžu 🙂 my máme svatbu teď 3.9., před 2 měsíci jsem vysadila antikoncepci a uvidíme co bude....už od minulého měsíce jsem poznala, kdy mám OVU, protože mám šílený bolesti břicha - tak jsem to potvrdila OVU testem, no a teď mě (sice po 2-3 dnech) pořád píchá v podbřišku a mám břicho nafouklé a jsem nějak unavená - myslíte, že by se případné příznaky těhotenství projevily takhle brzo? díky za rady

kd23
9. srp 2011

@michala82 Ahojky a vítám tě!!! Koukám, že jsme stejný ročník 🙂 takže máme na čase 🙂 Moc držím palečky, ať léky na podporu zaberou!!! 🙂 Tak šup do tabulky !!!

verik19........................ 29DC (listovka)
mishule12................. 26DC
miky............................ 26 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 21 DC
alisi001..................... 20DC (listovka a calibrum babyplan)
mochenkaa...............16 DC (listovka)
esila........................... 12 DC
leni84......................... 12 DC (listovka)
karkulka_17.............. 11 DC
dilemma ......................10 DC
mahonia.................... 8 DC (listovka, kontryhelový čaj)
baibies....................... 5 DC (Mamavit)
sarana........................ 4DC (listovka)
angels_woman........ ?? DC
peela ......................... ?? DC
kd23.................. ....... ?? DC (listovka a 14.8. bude MS po poslední HA)
ili08 .............................?? DC ( bere HA snažení od září )
michala82....................?? DC

kd23
9. srp 2011

@bujanda Ahojky 🙂 Velká gratulace k svatbě!!! Ať se vydaří a máte krásné počasí !!! 🙂 Kolikátý máš DC?

michala82
9. srp 2011

kd23 děkuji za přivítání 🙂 jaja to máme na čase ani nevíš jak moc bych si to přála 🙂))) tak uvidíme co tento cyklus jak dopadne a snad bude to dobré 🙂))))

michala82
9. srp 2011

@bujanda taky tě vítám spolubojovnice za miminka 🙂)) taky přeji hodně štěstí ke svatbě a taky držím pěstičky, aby to vyšlo 🙂

bujanda
9. srp 2011

@kd23 děkuju, doufám, že počásko vyjde, teď se to snad vypršelo, tak uvidíme, teď mám DC (jestli je to den cyklu) 🙂 tak 17. den od poslední MS

michala82
9. srp 2011

@kd23 jinak mám 8 Dc těďkonc a jsem na clostylbegytu a prednisonu s ještě dalšíma lékama ..... zkoušíme to teďkonc druhý cyklus, minulý nevyšel .....

bujanda
9. srp 2011

@michala82 děkuju za přivítání 🙂 děkuju moc a taky držím palečky a pořád si říkám, že vyjde a basta 🙂

miky
9. srp 2011

@michala82 , @bujanda ahoj holky, to se to tu pěkně rozrůstáme 🙂
@bujanda tak to neporadím jestli je možné takhle brzy poznat případné těhu, já to poznala po cca 14 dnech, kdy mě začaly dost bolet prsa. Ale myslím, že je tu někde téma něco jako přízraky těhotenství krátce po ovu (nebo tak nějak) a možná tam by holky dokázaly poradit

kd23
9. srp 2011

😎 To se hezky rozrůstáme 🙂
verik19........................ 29DC (listovka)
mishule12................. 26DC
miky............................ 26 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 21 DC
alisi001..................... 20DC (listovka a calibrum babyplan)
mochenkaa...............16 DC (listovka)
esila........................... 12 DC
leni84......................... 12 DC (listovka)
karkulka_17.............. 11 DC
dilemma ......................10 DC
mahonia.................... 8 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................8 DC (Clostylbegyt a Prednison)
baibies....................... 5 DC (Mamavit)
sarana........................ 4DC (listovka)
angels_woman........ ?? DC
peela ......................... ?? DC
kd23.................. ....... ?? DC (listovka a 14.8. bude MS po poslední HA)
ili08 .............................?? DC ( bere HA snažení od září )
bujanda............................. DC

michala82
9. srp 2011

@miky děkuji tak to má být rozrůstání je fajn 🙂)))

kd23
9. srp 2011

@bujanda Teď jsi mě trošku zmátla.....(teď mám DC (jestli je to den cyklu) tak 17. den od poslední MS) První den MS je 1 DC..... Takže? 😀 😀 😀

michala82
9. srp 2011

@bujanda taky děkuji .... myslím, že když se budeme podporovat navzájem tak to pujde 🙂))) měla sem sem jít už dávno ......

bujanda
9. srp 2011

@kd23 jj tak je to správně, 1. den MS když je 1 DC, tak dneska mám 17. DC 🙂 musím se v těch zkratkách nějak zorientovat

bujanda
9. srp 2011

@michala82 to by bylo aby to nešlo 🙂

bujanda
9. srp 2011

@miky no už jsem něco četla a u každého je to fakt individuální, takže to může být vlastně cokoliv 🙂

leni84
9. srp 2011

Ahoj holky, zdravím z práce..A samozřejmě také vítám "nové snažilky" 🙂

kd23
9. srp 2011

@bujanda SPRÁVNĚ. To by bylo aby nešlo. Díky za upřesnění. 🙂

verik19........................ 29DC (listovka)
mishule12................. 26DC
miky............................ 26 DC (listovka a kontryhelový čaj)
wer2........................... 21 DC
alisi001..................... 20DC (listovka a calibrum babyplan)
bujanda..................... 17 DC
mochenkaa...............16 DC (listovka)
esila........................... 12 DC
leni84......................... 12 DC (listovka)
karkulka_17.............. 11 DC
dilemma ....................10 DC
mahonia.................... 8 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................8 DC (Clostylbegyt a Prednison)
baibies....................... 5 DC (Mamavit)
sarana........................ 4DC (listovka)
kd23.................. ....... ?? DC (listovka a 14.8. bude MS po poslední HA)
ili08 .............................?? DC ( bere HA snažení od září)
angels_woman........ ?? DC
peela ......................... ?? DC

michala82
9. srp 2011

@bujanda tlo víš, že to pujde .... a taky se zorientovávám ve zkratkách a názvech co tu holky píšou 🙂)))

leni84
9. srp 2011

@dilemma My se zatím snažíme bez ovu testíků..Říkala jsem si, že tomu dám tak půl roku a kdyby se za tu dobu nezadařilo, tak začnu testovat..🙂 Jinak, jak už jsem psala v jiném příspěvku, já na sobě ovu poznám i bez testíků, tak sázím i na to..🙂

michala82
9. srp 2011

@leni84 tak to máš moc fajn že to poznáš na sobě ... já jsem si to taky myslela, že to poznám a ona to ovu nebyla, nakonec mi přišel doktor na to, že jsem měla zvýšenou hladinu hormonu proklaktin a to sme přeléčili, díko tomu mi nefungovaly vaječníky tak jak bylo potřeba. Tak sme pak nasadili podpůrnou léčbu a snad to teď vyjde 🙂

bujanda
9. srp 2011

a taky jsem začala jíst vitamíny Baby plan, doporučil mi to doktor, když jsem mu řekla,že plánujeme...tak nevím, jestli to nějak ovlivní, ale mám v sobě vitamínů teda dost... 🙂

dilemma
9. srp 2011

@leni84 no me prave prislo ze sjme jedina kdo nesazi na testiky ovu:D protoze se snazime o druhe miminko tak jsme myslela ze priroda dopreje hned a vola se na nas vyprdla tak ja jen kolik priblizne tomu davate casu nez se date do testovani ovulky..

dilemma
9. srp 2011

@bujanda mozna jou kdyz ti je doporucil neco to asi vliv bude mit ale tezko rict jestli se na to muzes spolehnout to je spis takova prevence kdyby se zadarilo aby sio asi nebyla oslabena co se tyce vytaminu

kd23
9. srp 2011

@dilemma Já ovu testíky taky neplánovala, ale mishule12 nám doporučila výprodej Ovu testíků za korunu, tak jsem do toho šla, protože plánujeme mimi na léto (resp. květen-září), tak si to chci trochu pojistit... Mizím z práce a všem přeji pěkný večer!!!!

dilemma
9. srp 2011

@kd23 jou takhleeeeee🙂 tak to pak jo🙂 hezky zbytek pracovniho dne🙂

dilemma
9. srp 2011

ŽENY????

vy pouzivate nejaky caj nebo vytaminy aby ste zajistili veci plodnost?? nebo nic takoveho neexistuje??
Ja se tim nikdy nezabivala az ted protoze kdyz to zkousime uz treti mesic tak je to takovy sileny tak az ted se o to zajma🙂

leni84
9. srp 2011

michala82 Hlavně, že přišli na to v čem je problém a teď se vám určitě brzy podaří..🙂 Nejhorší je, když se na problém nepřijde, doktoři říkají, že je všechno v pořádku a nejde to..

leni84
9. srp 2011

@dilemma
No, my jsme si s manželem řekli, že to zatím hrotit nebudeme..První mimi nám bohužel nedopadlo z důvodu ZT, ale povedlo se nám bez měření a jakéhokoliv počítání čtvrtý měsíc snažení..A zrovna světe div se, to vyšlo, když jsem si řekla, že tento měsíc to vyjít nemohlo, protože jsme tomu snažení moc nedali..🙂 Takže i proto si myslím, že s plodností snad problém nemáme. Po revizi mi už proběhla třetí ms a podle všech vyšetření jsem v pořádku, takže doufám, že se nám zadaří brzy stejně jako prve..🙂 Jen samozřejmě vím, že stát se může cokoliv, takže kdyby nám to náhodou nešlo delší dobu - cca půl roku, tak bych šla také do testování..🙂 Jen doufám, že to nebude potřeba, jako asi každá z nás..🙂