Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

hopeful
1. zář 2011

@blazu Ahoj, vitame 🙂 Tady mas shrnuti poslednich triceti stran: tehotne mame dve, % jsme tedy silne podprumer, ale je to tim, ze vetsine z nas nedojel cyklus. Nekdo meri teplotu a nekdo ne, nekdo si dela ovu testy a nekdo ne, nekdo rozumi online chytrym kalendarum a nekdo ne, nekdo je spokojenejsi a nekdo min, s nekym to manzel chce a spolupracuje a s nekym zase ne - z ruznych duvodu. 😀 Myslim, ze to docela vystihuje nejen poslednich 30, ale vsech 129 stran. Jo vlastne, uz vybirame kocarky, autosedacky, pokojiky apod.
Vlastne nejdulezitejsi je tabulka od @alisi001, z te se dozvis skoro vsechno.

meea
1. zář 2011

ahojte dievcata
...alisi001 si upne uzasna. Nebola som tu par dni a ani nemusim pocitat cyklus (kazda z nas ta ma ako osobny kalendar) 🙂

ange_de_la_morte
1. zář 2011

jasně 🙂

Lenka - 21 let - 1 DC ( po 2 týdenním zpoždění kdy už jsem si myslela že bych mohla být těhotná jsem to dneska dostala :/) - vitamín Double X

ange_de_la_morte
1. zář 2011

@hopeful : Děkuji za velmi výstižné shrnutí diskuze 🙂 na tabulku jsem se dívala - je to skvěle přehledné.

Co se týče mně tak jsem vdaná a s manželem se zatím snažíme a nesnažíme - chci říci že tomu necháváme volný průběh, oba tak trošku toužíme po miminku ale nesnažíme se přímo cíleně, protože ještě studuju vysokou, nicměně i tak chci mimi. Nikdy jsem nebrala antikoncepci takže snad to bude brzy 🙂

Teď jsem měla 2 týdny zpoždění na menses , nicměně dneska jsem to dostala, takže zas nic, krom toho jsem chytla i rýmu, kašel a mám teplotu takže dneska vážně blbý den :/

hopeful
1. zář 2011

@mihaji - to opravdu zamrzi... nemohlo Ti to vypadnout nekde v praci nebo treba doma?
Ad monitor dechu, ja jsem prave myslela, ze ta podlozka je kvuli nahlemu umrti kojencu, ktere nikdo nevi, cim je zpusobene a je jedno, jestli je miminko zdrave nebo ne? Mozna se pletu a nebo je to marketingovy trik.

@mochenkaa - ja jsem take na bylinkove caje (kontryhel jsem teda nezkousela), ale tenhle mesic na ne vubec nemam chut - zato prahnu po kafi, po normalnim caji s mlikem a po CocaCole. Tak se to snazim omezit na jednu porci denne - stridam to. Vim, ze odpoledne na me prijdou chute, tak zacinam den Grankem. 🙂

Vcera jsem skoromanzilkovi ukradla u telky asi pet buraku a mela jsem z toho vycitky, protoze arasidy se v tehotenstvi nemaji kvuli zvysene pravdepodobnosti alergie mimca na orisky (pry). No, ono se toho vubec nema.
A dneska jsem si dala k obedu tunaka s kukurici - i kdyz nevim, jestli se tunak z konzervy vubec jeste pocita jako ryba.

Presvedcuji sama sebe, ze se nam to urcite podarilo - pozitivni veci se prece stavaji pozitivne smyslejicim lidem. Kdyz se rano probudite s tim, ze dnes se vam prihodi neco uzasneho, tak si pres den vsimnete takovych dobrych veci... treba i trivialnich, ale tak to naskace do dobre nalady (ze vam tramvajak podrzel dvere, ze v samosce nebyla fronta, ze bylo misto k parkovani a tak), ale clovek se na to fakt musi soustredit, aby si uvedomil, jak je zivot fajn. Cim si clovek naplni myslenky, tak takove je ma... ale obcas mi da praci, aby mi to docvaklo. Dneska to neplati pro @mihaji 😒

Vim, ze kdyby se nahodou ( 😀) stalo, ze pristi tyden dorazi MS (ale to fakt nevim, jak by k tomu mohlo dojit 🙂 ), vim, ze budu strasne zklamana, ale kdyz si i v druhe pulce cyklu budu rikat, ze se urcite nepovedlo, tak budu permanentne zdrcena a nervni. A dobra psychika je k otehotneni urcite potrebna. Ja vim, to se mi to mluvi, kdyz se snazim prvni mesic (a hned "uspesne" 😉 😀 ).

Tak jsem si to ted rozvrhla takhle:
MS = totalni pruda - 5 dni (nebo tak nejak) na regeneraci (+ sebelitost a vztek) a promysleni strategie 🙂
Dalsi tyden az dva = hra "typni plodny den a stref se" - spousta sanci, ktere jsou podmineny jen ochotou partnera to hrat se mnou - a sance jsou to prijemne.
Zbytek cyklu - nadsene ocekavani.

Takze hlavu vzhuru, dokud se neprokaze jinak, jsme v tom!

Co se tehotnych tyce - mam tehotnou kamaradku, ktera otehotnela pote, co to jeji pritel jednou jedinkrat zkusil, aby videl "co to udela".

Vase filosofka @hopeful 😀
(uznavam, ze me vylevy jsou nekdy prehnane, ale vy to kdyztak muzete preskocit a ignorovat, ten muj by me musel vyslechnout a vnimat a pak by mi rekl, ze jsem pro dnesni den naprosto zabila veskerou romantiku a papa hvezdicko - takze diky, ze jste tady, at uz to ctete nebo ne. Zachranily jste mi dalsi den!

meea
1. zář 2011

nuz idem sa venovat dalej praci..asi vsetci uz spia...drzim palce dievcence, nech sa dari

hopeful
1. zář 2011

mimochodem, pro @mihaji vyse uvedene neplati, pouze pokud se rano neprobudila s tim, ze dneska bude den blbec 🙂
PS: omlouvam se, ze jsem si Te vypujcila jako nazorny priklad k vykladu 😀

@ange_de_la_morte - mrzi me, ze to tenhle mesic nedopadlo ☹
Mimochodem, v diskusi snazilek o miminko je Tvuj nick teda dost hustej. Az mi prebehl mraz po zadech... Ty si specialne precti muj prispevek vyse o pozitivni energii. 😕 (nemyslim to nijak zle, jen me to teda uplne vzalo)

hopeful
1. zář 2011

@meea My nespime a tabulku pouzivam uplne stejne, je to super - jen me to mate, protoze jsem cyklus od jakziva pocitala, ze to prijde 24. den, zatim co tady je den 24 den pred. 🙂 Ale uz si zacinam zvykat, uplne si ted pripadam dospele, jak to pocitam spravne.

hopeful
1. zář 2011

@ange_de_la_morte a jinak fakt zavidim, ze jste se rozhodli tak, abyste tomu mohli nechat volny prubeh. Ja jsem byla ve spravnem rozpolozeni hned po dvaceti, spravneho chlapa jsem potkala o ctyri roky pozdeji, spravne podminky nastaly o dalsich skoro sedm let pozdeji a ted uz na volny prubeh neni cas. 🙂 Za chvilku svatba a za zady moje babicka se vztycenym ukazovackem: "no ty si myslis, ze si porucis, a ono to hned bude, no ono to taky hned tak nebude." Takze ke vsemu jeste musim trumfnout babicku. 😀

Tak at to brzy vyjde - a fakt promin za tu poznamku o prezdivce - ja jak jsem byla rozfilosofovana, tak jsem zacala koukat na ten nick a najednou me to fakt nejak uplne vzalo. 🙂

ange_de_la_morte
1. zář 2011

@hopeful: Naprosto s tebou souhlasím , pozitivní myšlení je první krok k úspěchu 🙂 držím palce aby MS nedorazila 🙂 .

Já zvažuju zda počítat plodné dny či ne, plodné dny jsem počítala naposledy před třičtvrtě rokem kdy jsme se taky snažili, ale pak jsem plánovali svatbu a abych mohla na svatbě jezdit na koni říkala jsem si že snažení raději odložíme. Takže zvažuju zda mám počítat - nejsem si úplně jistá zda by to k čemu bylo protože manžel má dost nepravidelnou práci a často chodí domů utahaný a já bych chtěla aby naše snažení byla radost a ne jen ,,povinnost,,

Před pár týdny se švagrovce po dost dlouhém snažení narodil syn takže jestli to budem mít tak složité jak oni tak teda potěš :/

ange_de_la_morte
1. zář 2011

@ hopeful: já jsem hlavně ráda že už máme za sebou stěhování a hlavní části rekonstrukce bydlení protože to bylo fakt na hlavu a neumím si představit že bych to všechno absolvovala s bříškem nebo s miminkem, bych asi skončila v Bohnicích ...

Znám maminu co se začala snažit v 42 a otěhotněla hned za 2 měsíce ( přirozenou cestou)

lucik1986
1. zář 2011

@mochenkaa no jo no 🙂 mě spíš mrzí, že každému kolem nás se mimi povedlo na první pokus nebo v prvním měsíci snažení a já mám strach, že nám to nepůjde ☹ dneska jsem z toho vážně nějaká smutná. Snad se z toho vyspím 🙂

baibies
autor
1. zář 2011

@hopeful No to je možný, jestli jsem mrknou jednou za týden tak se není čemu divit, já Vás taky nestíhám, vyřizujeme hypošku a spoustru zařizování a dočítání více jak jedné stránky nedávám... :D

Jinak já dneska 1DC ...::

nemo1985
1. zář 2011

Holky tak jsem se rozhodla, že ráno zkusím testík, risknu to, bud a nebo
😀

ange_de_la_morte
1. zář 2011

@ nemo : držím palce 🙂

hopeful
1. zář 2011

@baibies 1DC - boooooo!
Jinak co se docitani tyce, ja myslim, ze muj souhrn z dneska bude platit permanentne, jen pocet tehotnych bude narustat. My se tady navzajem spis tak povzbuzujeme, stezujeme si a vylevame si sva neovulujuci srdce. 😀
Kdyz Ti hypoteka preroste pres hlavu, prijd a my Ti to tady zase shrneme.

@nemo1985 - tak testuj. Ja jsem dneska byla tak prehnane optimisticka, ze jsem chtela taky testovat, ale tyden pred potencialni MS by ke dvema carkam nepomohl asi ani muj neutuchajici optimismus. 😵 Drzim palce

@ange_de_la_morte - no se stehovanim se Ti nedivim - my se stehovali pred dvema lety... ale to by byla story na celou stranku a to uz vam po dnesku nemuzu udelat. A navic by to bylo uplne mimo tema a administratorky by me mohly za trest bloknout. 🙂 Jedine, ze bych rekla, ze jsem tenkrat akorat ovulovala, ale to bych zase lhala. 🙂 Rekla jsem doma, ze jestli za mnou nekdo prijde, at se prestehujeme, tak ja si sednu, dam si vinko a budu se divat jak pakuji, stehuji, upravuji nove bydleni, UKLIZI, a v tom novem si zase sednu a budu se divat, jak vybaluji... Nasi story ze stehovaciho dne fakt nechtejte ani slyset...

@lucik1986 - to je presny, krome svagrove mi taky snad vsichni kolem otehotni napoprve! Ja jsem zacala poradne stresovat az tady v nasi skupince, protoze zaplat Buh, osobni zkusenost zatim nemam. 🙂

pejullka
1. zář 2011

Ahoj, já se přidávám, snažíme se od července🙂

mihaji
2. zář 2011

Dobré ránko děvčata, moje včerejší "štěstí", zdá se, pokračuje. @hopeful jako bys to tušila 😀. Doufám, že se to zlepší, jinak bude další den blbec. Ráno jsem si šla do stánku pro pečivo. Zjistila jsem, že nemám drobné, ale jenom pětistovku. No to jste holky nezažily to čóro. Prodavačka (asi majitelka v jedné osobě) na mě vřískala na celej Kulaťák, jak si dovoluju jít pro pečivo s pětistovkou (a to jsem nekupovala 2 rohlíky, ale pečivo za 36,-Kč). No řvala na mě jak protržená, peníze na vrácení mi vyloženě házela. A když jsem jí řekla, že by mohla být na zákazníky trochu příjemnější, tak vřískala dál . NO, ovládla jsem se a ani do pr..... ji neposlala, i když bych jí tam nejradši narvala nějakej rohlík, ale v životě si tam už nic nekoupím, i kdybych měla hlady umřít 😀 . Já takový chování prostě nechápu, nás by z práce vyrazili, kdybychom na lidi takhle vřískali a to by si to někteří i zasloužili. Takhle mě fakt dlouho nikdo nevytočil, nechápu.
Promiňte, že si tu takhle stěžuju, ale potřebovala jsem si fakt ulevit. Doufám, že den nebude ve stejném stylu pokračovat. 😒 Tak pěkný den všem 🙂 .
Jinak já dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mihaji/grafy... a už mi graf vyznačil i ovulku 🙂

ange_de_la_morte
2. zář 2011

@ hopeful: my snad stěhovali naposledy - do vysněného bydlení ale stále je ještě hodně co opravovat , třeba příští týden se chystáme na další výběhy pro koně takže se prostě nenudíme

@mihaji: tak to se nedivím že jsi vytočená, takoví lidi mně taky bytostně iritují

@pejullka : ahojky 🙂

verik19
2. zář 2011

@mihaji Dobré ráno 🙂 graf se mi nejde otevřít abych se jukla ☹

mihaji
2. zář 2011

@verik19 Nějak mi to taky blbne...tak snad teď http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mihaji/grafy...

alisi001
2. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................50DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 45DC
luci_inka.....................44DC
ninucha.......................40DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................35DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee..............33DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia......................32DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................32DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................32DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 31C (Calibrum babyplan)
makak32 .....................31DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................30DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................29DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................29 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 28DC (listovka)
kammka........................27 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
martinan4 ................... 25DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 25 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................24DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................23DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................23 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 22DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................22DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 21DC
galigula .........................21DC
hopeful...........................21DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .20DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................19DC
melliss...........................18DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............17DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................16DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................16DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
carrynka..........................15DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................14DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................12 DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................12 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................12 DC
alisi001..................... .....11DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................11DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel)......................GABČA 23 let
beta.m..............................7DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................7DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................7DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................7DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
hanulik88.................... ....5DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................5 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................3 DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..2DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........2 DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................?? DC................................................................................................KRISTÝNA 21 let

alisi001
2. zář 2011

@mihaji ahoj vypadá to moc dobře už by to mělo pomalu vyznačit ovu 😀

mihaji
2. zář 2011

@alisi001 Však už vyznačilo........to je to zelené,ne? Ty to tam nevidíš?

alisi001
2. zář 2011

@mihaji promin ja koukala na ten prvni graf a tam mi to ještě neukázalo ale ten druhej link co jsi sem vložila už je ok tam už ji vidím 😀

alisi001
2. zář 2011

@alisi001 ja se koukám přes womenzone a profil 😉

kammka
2. zář 2011

ahoj holky, ms se blíží a mně vzalo šíleným stylem rameno. ráda bych se nacpala lékama, ale chci mít jistotu.. nevíte značku spolehlivého hooodně citlivého těhu testu?? testnu zítra ráno, to budu 28DC, a jestli tam nebude aspoň duch, dám si nějaký mix tablet..

alisi001
2. zář 2011

@mihaji mě dnes teplota vyskočila nahoru a to pořádně tak čekám co bude ☹

mihaji
2. zář 2011

@alisi001 No jo, ty to máš takové zajímavé, viď? 😒