Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

tynka89
2. zář 2011

Holky ani nevite,jak to mrzi me ☹ ....vlastne ...vy jediny vite 😀

mochenkaa
2. zář 2011

@tynka89 tak vidíš, v září bude doma tak by s tom byl čert kdyby nic 😉 každopádně vás obdivuju, asi bych si nezvykla být tak dlouho od něj.

kd23
2. zář 2011

@tynka89 Jojo, jsme s tebou. Ty pocity jsou hrozný. ☹

ili08
2. zář 2011

@tynka89 ☹ září je naše 😉
já mám dneska zase takové tlaky v podbříšku...podle kalendáře mám dneska vyznačenou světle zelenou takže asi něco jako plodný den takže nevím jestli si to taky nevsugerovávám...
A holky když se tulíte při té ovulce nebolí vás to?

tynka89
2. zář 2011

Taky ze si snad nezvyknu nikdy...kdybys videla nase ucty za pausal,asi bys sla do kolen....no jo ale laska je laska...musim ho preci aspon slyset kdyz uz nic jinyho 🙂....ale samozrejme to je tezky ☹

kd23
2. zář 2011

@ili08 Já už se ve svém těle nevyznám ☹ Bolí mě v podbřišku jako tebe, ale od 11 DC OVU testy nic, takže OVU asi buď vůbec nebude ☹ Co jsem vysadila, tak je mi divně. V tom případě myslím, že se z toho tělo dostává a vaječníky si zvykají na abstinenci HA, v tom případě jsem asi těch 12 let brala pěkný svinstvo mit o přijde ☹. Kde jsou ty časy, kdy mi bylo fajn. Teď mě píchá vaječník, bolí mě hlava, jsem jak praštěná ☹ AHHH JOOOO :-/

tynka89
2. zář 2011

s tim bych chtela poradit ....jestli by jste byli tak hodne 🙂 vest si ten graf....jak se to dela ??

kd23
2. zář 2011

@tynka89 Já vás taky obdivuju, já budu teď bez manžela víkend, přijede na jeden den a pak 5 dní bez něj ☹. Ale myslím, že ten vztah se dá přizpůsobit a zvyknou si. Co jiného, když to vlastně jinak nejde, že? ☹

ili08
2. zář 2011

@kd23 tak v mém případě HA určitě nebyla zbytečná,vždycky jsem mívala děsné problémy s pletí a po nich byla hladká jako dětská prdelka 🙂 Tak se děsím toho až zase olezu 😒 ale nedá se nic dělat,pro mimi vše,že?

tynka89
2. zář 2011

@kd23 presne tak....moje gyndarka si nejprve myslela ,ze mam cystu,protoze na vnitrni pohmat jsem byla hodne citliva a bolelo me to....kolikrat i pri hvezdicce ...ale nakonec zjistila ,ze jsem prave jen citliva po vysazeni HA....

mochenkaa
2. zář 2011

@ili08 nebolí, naopak bych chtěla furt 😅 ale je možné, že se tělo připravuje na ovu
@kd23 taky jsem si pak říkala že jsme HA neměla vůbec brát
@tynka89 ty účty si dovedu představit 😀 graf jsem si začala vést tento měsíc, protože dle dr je všechno v pohodě, ale přitom až tak není, tak ať s ním můžu diskutovat na úrovni 🙂 já si každé ráno změřím teplotu a zadám do kalendáře na www.womenzone.cz a podle Alisi ti to samo vyznačí ovu - tak daleko ještě nejsem tak nevím

tynka89
2. zář 2011

@tynka89 ono by to i jinak slo.....ale v dnesni dobe to je s praci katastrofalni....takze muze byt rad,ze ma stalou praci a ne za male penize ...je to pro nas strasny,porad si volame a tak.. kdyz je tady tak mesic utece jak nic,ale kdyz tu neni tak je ten mesic neuveritelne dlouhej ☹ ....ale zvladnout se to da ...a naopak si myslim ,ze ten vztah je uplne jinej....vetsinou bez hadek a vuubec si nelezem na nervy ...😀 to je vyhoda ...

tynka89
2. zář 2011

jezis pisu sobe 😀 @kd23

mochenkaa
2. zář 2011

@tynka89 to ani nestihnete si lézt na nervy, ne? 😀

tynka89
2. zář 2011

@mochenkaa ...dekuju 🙂 a teplota se musi merit jedine rano ?

tynka89
2. zář 2011

@mochenkaa prave ,ze se nestihame ani hadat nic...😀

ili08
2. zář 2011

@mochenkaa 🙂 já myslela v den té ovulky-většina tady píše jak je bolí vaječníky a podbříšek tak mě spíše zajimalo jestli to večer při tom snažení není znát 🙂 +

@kd23 sice pořád myslím na to jestli ovulka je nebo ne ale nijak zvlášť to nehrotím,prostě zatím dodržujeme ob den a když se tento ani příští měsíc nezadaří tak zajdu na gng a stejně se asi budu muset s tou endoškou přeléčit 😎 U mě by to vlastně asi byl zázrak kdyby se zadařilo bez léčby..no uvidíme,nebudeme předbíhat...
Ten koník je fakt jak droga 🙂 Nevím co si bez něj tech 5 dní co budeme na Šumavě počnu 🙂

mihaji
2. zář 2011

@mochenkaa Ti jsou nádherní 🙂 .

kd23
2. zář 2011

@tynka89 Každé ráno ve stejnou hodinu, nejlépe ještě v posteli. Já neměřím, zaspala bych to. Jsem spáč. Já zatím jen ty OVU testy, které jsou safra safra safra pořád NEG ☹

ili08
2. zář 2011

@kd23 vždyť jsi říkala že je už dělat nebudeš! 😝

kd23
2. zář 2011

@ili08 Včera poslední 😀 Dneska už fakt nebudu. SLIBUJU 😀 Bych se picla, kdyby byl pozitivní a manžel mimo ČR !!! 😀

mochenkaa
2. zář 2011

@tynka89 jak ti @kd23 odpověděla, každé ráno ve stejný čas (mám natáhlý budík jak do práce a když mám volno tak se jen změřím a spím dál.

tynka89
2. zář 2011

@kd23 ☹ to je mi lito ☹...ale dekuji za info...

hopeful
2. zář 2011

@tynka89 - ja jsem nejprehlednejsi postup a pravidla nasla tady http://www.rodina.cz/clanek3694.htm
ale totalne me to odradilo. Treba dneska nad ranem me vzbudila sms, za hodinu dalsi, pak se mi chtelo na zachod...
a jinak 1DC? - neeeeee!

Jinak krasne mazlicky vsichni mate (vcetne tech ryb). Neuveritelne kousky (vcetne te obr kocky). 😉
Ja mivala kocku, ale odstehovala jsem se od ni (je ji moc dobre, nebojte) ☹
Nastavajici ma radeji psy, ale ja bych se z tech povinnosti zblaznila, to cica na vas sice pomerne kasle, ale zase po vas moc nechce. No koukam, ze mam ty spravne predpoklady k tomu, stat se matkou. 🙂

Mam sileny hlad.

kd23
2. zář 2011

@hopeful Ahojky. No to teda máš předpoklady pro matku 😀 To jsi mě přivedla na otázku, v kolik, holky, vlastně ráno vstáváte? Já kolem 8:00. Jinak baštím řízky 🙂 Včera jsem dělala manželovi na cestu. 🙂 Dobrou chuť všem, co obědvají 🙂

mochenkaa
2. zář 2011

@kd23 já vstávám v 7:40, ale z postele vylezu těsně před osmou, to víš, než změřím teplotu 😀

tynka89
2. zář 2011

@hopeful jezis marjaaa...co to je za vejmysl tohle ?? 😒 ....to se mi teda taky nelibi...

kd23
2. zář 2011

A co na to vlastně vaše drahé polovičky? Na to měření teploty? V pohodě? Myslím čerstvé snažilky 🙂

tynka89
2. zář 2011

@kd23 ...ja jeste nezacala merit a myslim ,ze ani nezacnu odkaz od @hopeful me teda jako dostal....takovy pravidla ? na to jsem moc lina 😀 a pritel prijede az v pondeli,ale je to celkem pro me podporujici a tolerantni clovek ,takze si myslim ze by proti nebyl....kdybych chtela ,tak by vlastne ani nemohl 😀 😀

mochenkaa
2. zář 2011

@tynka89 já si taky původně říkala že mi to za to měření nestojí, ale holky tady mě uklidnily že až tak horké to není. Tudíž spím jak spím (často se budím) mezi 3-5 chodím na wc a vyhodit kočky z ložnice a měřím v 7:40. a podle holek je to normální 🙂

@kd23 M to bere v klidu - když to nemusí dělat on 😀 - on si dost vzal to, že mám nízkou tu sliznici a částečně to bere jako svoji chybu, že už jsme se mohli dávno snažit a teď už jsem mohla mít //, takže tak 😀