Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

verik19
3. zář 2011

@miky to je mi moc líto ☹ Přeju hodně sil.

ange_de_la_morte
3. zář 2011

@tynka89: soucitím s tebou, včera jsem na tom byla podobně, nikdy jsem HA nebrala ale stejně skoro každý měsíc trpím jak pes, ale dost mi pomáhá když piju hodně ženského čaje (kupuju si od Lerosu)

@alisi001: tak ať je brzy zase dobře , já dneska taky nic moc, polehávám v posteli a nic se mi nechce

mihaji
3. zář 2011

@miky Já si ani neumím přestavit, jak strašné musí být to, co jste spolu prožili a prožíváte. Věřím, že se s tím nakonec dokážete oba poprat a další miminko přijde. Držte se, určitě bude líp. Moc moc držím palce, ať se to zase srovná a manžel se přestane bát dalšího děťátka.
@ange_de_la_morte Vůbec netuším, nakonec našla zpět cestu do kůlny, která je u chalupy manželových rodičů. Vzali jsme totiž tenkrát poprvé a naposledy kočičky s sebou a takhle to dopadlo.

kd23
3. zář 2011

Ahoj holky, všem přeji krásnou slunečnou sobotu.
@miky , přesně jak píše @mihaji, museli jste prožít ty nejhorší chvíle a manžel měl možná chvilkový pocit, že to nechce prožít znovu, že už by to nezvládl. Je to přeci jen hrozně krátká doba a i když to nevypadá, my jsme někdy v určitých situacích silnější než ti naši chlapi. Ty se upneš na snaženíčko a budeš v sobě brzy nosit něco krásného. Upneš se na to, ale ti chlapi potřebují něco hmatatelného, aby přestali myslet na minulost a koukali dopředu. Moc držím palce a doufám, že to bylo jen tím vínkem, že to tak doslova nemyslel. Fakt tomu věřím. Byla bych moc smutná, kdybys sem přestala chodit. Ty prostě do naší party patříš a hotovo! Takže nový povlíčo a fajn večer !!! 🙂

kd23
3. zář 2011

@carrynka Já jsem minulý měsíc vysadila HA, podle kalendáře bych taky měla mít OVU od 12 DC, ale od 11 DC testuji a do 20 DC nic, tak jsem přestala testovat ☹ Uvidím, jak přijde první MS a potom půjdu za doktorem, kde jako ta OVU je, a poprosím ho, aby mi ji nějak naordinoval 😀 😀 😀 . Jinak co jsem vysadila, tak mě bolí podbřišek a jsem fakt jak praštěná, tak jsem zvědavá, jak moc bolestivá ta MS bude ☹ .

kd23
3. zář 2011

@alisi001 Teda u tebe je to jak na houpačce! Ale líbily se mi ty dva pozitivní ovu testy a ty krááásné hvězdičky! To už musí klapnout!!! Tfuj tfuj štěstíčko !!! 🙂

Manžel mi píše krásné sms-ky, jak chce být se mnou... .🙂 Pěkné. 🙂 Dlouho jsme nebyli bez sebe, tak je to fajn. 🙂 Ráno snídaně s kamarádkou, odpo buď s kamaradkou někam k rybníku na výlet, nebo s jinou kam.a kočárkem do parku, tak jsem zvědavá, jak s volným časem naložím. 🙂
Včera jsem si chovala tu 8 měsíční princeznu... nádhera. Tak hodnoučké dítko jsem snad nikdy neviděla... Byla naprosto zlaťoučká 🙂
Zatím papa 🙂

lucik1986
3. zář 2011

@ange_de_la_morte no já jsem se rozhodovala mezi Ridgebackem a Madarem a nakonec vyhrál madar 🙂 on právě utekl jen dvakrát i když měl třeba příležitost tak se jen proběhl před vratama a zase přišel.Ale paní s dvěma pejsky je holt veliké lákadlo 🙂

alisi001
3. zář 2011

@kd23 díky 😀 těch hvězdiček bude ještě hodně teda doufám pokud mi nebude pořád špatně 😒

kd23
3. zář 2011

Tak vyhrál výlet za Prahu někam k rybníku 🙂 Večer ten Orloj, tak se tady ukážu zítra 🙂 Pa a hezkou slunnou sobotu 🙂

mochenkaa
3. zář 2011

@alisi001 ohvězdičkování tiše závidím 🙂

hopeful
3. zář 2011

@miky souhlasim s holkama. Zadna samozrejme nevime, jak to citi manzel, kazdy reaguje na rany osudu uplne jinak... Urcite o tom premysli a je jasne, ze ma strach. Ale ten ty mas urcite take...

Mluvit je urcite to nejlepsi, co muzete udelat, aby zase on vedel, ze touha po miminku je to, co ted drzi nad vodou Tebe (jako predtim jeho). A zkusila bych se oprit i o doktory. Pokud vas ujistili, ze je vse v poradku a neni duvod se obavat do budoucna...

Hlavne na sebe budte mili a budte oporou jeden druhemu. Ve dvou se to lepe tahne. Mozna, ze je na nej opravdu brzy, ted, kdyz se mu to rozlezelo. Nekdy smutek a strach dolehnou na lidi pozdeji. A nebo tomu chce treba nechat volny prubeh, vis? Treba bu neni prijemne, ze se cilene snazite? Opravdu, kazda rada draha...

Moc vam obema drzim palce.
Dej nam vedet, jsme tady pro Tebe.

hopeful
3. zář 2011

@tynka89 ja jsem vysadila pred rokem a prvni den MS je zase neco (jako nez jsem zacala brat HA). Nejvic mi pomaha horka lahev do postele - jak se plni horkou vodou. A jestli nemas, nahrej si poklicku a zabal si ji do rucniku. Je to fakt blaho. 🙂

hopeful
3. zář 2011

Jinak, dobre rano vsem... ehm... odpoledne.

Ja pokracuju ve svem nadsenem ocekavani // - pritel me varuje, ze pak budu strasne zklamana, kdyz to nevyjde, tak mu rikam, ze takhle muzu byt alespon tyden natesena a stastna. Prece nebudu porad ocekavat "to nejhorsi".
Sileny je, ze ja jsem se nikdy az tak moc nepozorovala, i poradny kalendar si vedu tak pul roku, a ted na sobe pozoruju vsemozne "tehotenske" priznaky. I tu ovulaci mi prijde, ze jsem si napoprve odhadla, haha. Clovek si asi dokaze vsugerovat cokoliv.
Rano jsem se probudila a prislo mi, ze jsem jasna. 🙂 Ted mi ty priznaky nejak utlumily, ale stale doufam... 😝

Drzim palce vsem!

mochenkaa
3. zář 2011

@hopeful já měla všechny příznaky minulý cyklus mezi 6 DPO - 10 DPO a pak jak když utne a začly ms příznaky 😠 tak držím pěsti ať ti příznaky vydrží 🙂

anabella.lee
3. zář 2011

Pěknou sobotu všem🙂 Tak jsem si zase zkoušela v pátek test, a negativní☹((( MS nikde, nic mě nebolí a tak, tak se asi fakt někde toulá...doktro má dovču tak se za nim stavím ža koncem září tak uvidíme, možná MS dorazí...ať se můžeme snažit dál.-)

joeyne
3. zář 2011

@alisi001 Ahoj, jsem tu zas. 😕 Neměla jsem teď přístup k netu, snad to bude časem lepší. 😉 Jestli mě přidáš do tabulky, jsem 27DC, je mi 34, jmenuju se Ivana, před IUI jsem brala clostilbegyt a píchla jsem si pregnyl. Jinak se dopuju listovkou..

joeyne
3. zář 2011

No vidím, co jsem za blba, když to šlo poslat interní poštou, to jsem celá já. 😒 Mám se ještě co učit!!!

mochenkaa
3. zář 2011

@joeyne v pohodě, všechny píšeme Alisi změny takto 😉
@anabella.lee to je potvůrka, ale třeba jen máš ještě málo hormonů v moči a proto zatím test nic 🙂

joeyne
3. zář 2011

Děvčata, tak vám nevím, na čem jsem... 21.8. mi byl píchnut pregnyl v 10 ráno a 22.8. jsem byla na IUI. Všude čtu, že si nemám dělat TT moc brzy, ale mě to, jak jinak, nedalo. 😒 Chtěla jsem vědět, za jak dlouho mi zmizí pregnylové hcg z těla. Začla jsem asi čtvrtý den od zákroku, // tam byly dost silný. Pak znovu obden, a to už slábly, až byly nejslabší na celém světě. 🙂 Od 1.9. ale opět sílí a dnes jsou taky krásně vidět. Břicho mě bolí asi už šest dní jako před MS. Netuším, zda to může být ještě pregnylovka, když mi z testů druhá / nezmizela předtím úplně.. ☹

mochenkaa
3. zář 2011

@joeyne a nemůže to být tak, že slábla po pregnylu a teď sílí po mimču? Nevím co ty prášky všechno dělají, ale moc ti přeju ať ti teď sílí čárky kvůli miminku 😉

alisi001
3. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let ..
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let ..

mishule12.................51DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 46DC
luci_inka.....................45DC
ninucha.......................41DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................36DC................................................................................................MARTINA 28 let
anabella_lee..............34DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia......................33DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................33DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................3šDC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 32C (Calibrum babyplan)
makak32 .....................32DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................31DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................30DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................30 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 29DC (listovka)
kammka........................28 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
joeyne ..........................27 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
martinan4 ................... 26DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 26 DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................25DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................24DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................24 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 23DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................23DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 22DC
galigula .........................22DC
hopeful...........................22DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .21DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................20DC
melliss...........................19DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............18DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................17DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................17DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................17 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................16DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................15DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................13DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................13 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................13 DC
alisi001..................... .....12DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................12DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel)......................GABČA 23 let
beta.m..............................8DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................8DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................8DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................8DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
hanulik88.................... ....6DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................6 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................4DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..3DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........3 DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................2DC................................................................................................KRISTÝNA 21 let

joeyne
3. zář 2011

@mochenkaa To vůbec netuším, podle Mudra si mám udělat test šestnáctý den, tedy teď v úterý. A jestli tam ty dvě koleje vydrží, budu asi čučet jak vyvoraná myš. 😕 Děkuju Ti moc za povzbuzení!!! 😉

mochenkaa
3. zář 2011

@joeyne tak pokud teď sílí tak je to zatím velmi pozitivní 😉 né, že nám v úterý nedáš vědět // 😀 🙂

verik19
3. zář 2011

@joeyne držím palečky aby tam v úterý byly krasný silný //. 🙂

joeyne
3. zář 2011

Díky moooc! 😎 I já držím vám všem snažilkám pěsti pro štěstí, je vás tu tolik, i s tak pohnutým osudem, že si člověk říká, jestli ta spravedlnost vůbec existuje?! ☹ Jdu se teď připravit na noční šichtu, možná když bude v noci v práci trocha času, zas se sem podívám. Začíná mě to tu totiž bavit. 😀

joeyne
3. zář 2011

@alisi001 Děkuju Ti za přidání do tabulky! 🙂

tynka89
3. zář 2011

@hopeful ahojky....moc dekuji za radu 🙂 me pred tim,nez jsem zacala brat HA a i v prubehu zobani HA pomahal algifen v kapkach....jsem s nim velmi spokojena na jakekoli bolesti,ale opravdu me zarazi,ze najednou nic...za dnesek mam v sobe nejakych 60 kapek (max.denni davka) a musim rict,ze bolest ustoupila,ale ne zas tak rapidne ☹ ☹ jinak pro horkou lahev pujdu skemrat k babicce, ta snad jeste nejakou vystracha 🙂

tynka89
3. zář 2011

Holky nevite jestli se daji jeste nekde na netu sehnat ty ovulacni testy za 1kc ??

mochenkaa
3. zář 2011

@tynka89 netuším. já si je objednávala hned ze začátku této diskuze a přišla mi jen potvrzenka objednávky, ale testy se stihly vyprodat tak už jsem to dál neřešila. zkoušelas zadat do googlu ovulační testy levně? nebo něco podobného?

tynka89
3. zář 2011

@mochenkaa ...to je tedy blby 😖 ...ale na googlu to urco zkusim 🙂