Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
4. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................52DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 47DC
luci_inka.....................46DC
ninucha.......................42DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................37DC................................................................................................MARTINA 28 let
mahonia......................34DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................34DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................34DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 33C (Calibrum babyplan)
makak32 .....................33DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................32DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................31DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................31 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 30DC (listovka)
kammka........................29 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
joeyne ..........................28 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
martinan4 ................... 27DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 27DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................26DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................25DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................25 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 24DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................24DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 23DC
galigula .........................23DC
hopeful...........................23DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .22DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................21DC
melliss...........................20DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............19DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................18DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................18DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................18 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................17DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................16DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................14DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................14 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................14 DC
alisi001..................... .....13DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................13DC (listovka a Calibrum Baby plan, kontryhel)......................GABČA 23 let
beta.m..............................9DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................9DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................9DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................9DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
hanulik88.................... ....7DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................7 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................5DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..4DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........4 DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................3DC................................................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................1DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let

alisi001
4. zář 2011

@lovelylady
@markitka
@finlay
AHOJ SNAŽILKY POKUD CHCETE PŘIDAT DO TABULKY PÍSNĚTE MI jaké berete vitamíny DC jméno a věk 😀

finlay
4. zář 2011

@alisi001 ahoj, já bych se přidala, ale bohužel nevím, co je DC? Případně jak se počítá?

mochenkaa
4. zář 2011

@anabella.lee září je naše 😉

@joeyne je super, že to sleduješ a dáváš na net, protože se to může hodit jiným. Já myslím, že když to sílí, tak to ty dva dny vydrží a ještě sílit bude 😉

dilemma
4. zář 2011

@alisi001 dobre dobre rano tady budu cekat🙂 co mi teda povis🙂

stares
4. zář 2011

@finlay zkratka DC znamená den cyklu. Den, kdy dostaneš menstruci je první den cyklu, tedy 1DC.

tynka89
4. zář 2011

@alisi001 ahojky, ja uz tam teda jsem,ale jestli mi tam muzes pridat listovku ? dekuju 🙂 a jinak ti moc drzim palecky at ti to vyjde 🙂

miky
4. zář 2011

@alisi001 😨 cože? Já se nestačím divit co všechno tady čtu! No tak to by bylo super, když by zítra na testíku byly dvě čárky! V noci budu spát jak skrčenec jak budu držet všechny palce co mám 😉 A při těch předešlých těhu ti bylo také špatně? Jestli ne, tak by to mohl být náznak dobrého!

kcvrcekz
4. zář 2011

@joeyne No to vypadá velmi dobřeee..Tak dřím pěstičky ať tam ty // vydrží..🙂

gerynka
4. zář 2011

Ahoj holky, tak mi to nedalo a koupila jsem si dneska ještě jeden testím Mamatest v lékárně (předtím jsem měla jen ten obyč z DM) a čárky už jsou mnohem jasnější. Jukněte do alba

mochenkaa
4. zář 2011

@gerynka tak z mamatestu je nádherná //. gratuluji 🙂

miky
4. zář 2011

@gerynka paráda, čárky krásně sílí ! 😉 Nějak se nám tu s těmi těhulkami roztrhl pytel, tak holky šup šup nešušněte si ty těhu bacily jenom pro sebe a prskej te je dál 😀

kcvrcekz
4. zář 2011

Ahojky holky tak celé odpoledne prospané s migrénou a už jsem to nevydržela a musela jsem si vzít Nimesil...Je to nechutné...☹ Doufám jen že to nějak nemůže ovlivnit ovulaci...:( Snad ne....Jdu pokračovat ve spánku....Jinak velké pozitivum, můj drahý se snad už úplně probral...Dokonce se i omluvil za to jak se choval..Jinak @alisi001 myslím na tebe ať ti je fakt už líp a nejlíp s //..😉 a @gerynka no vypadá to dobře tak snad to bude ještě víííc a pak zatím potichu gratulace...😉 Tak se zatím mějte krásně holky pa a dobrou noc a zétra vás dočtu

gerynka
4. zář 2011

je to už čtrvtý testík. Zítra si dojdu k doktorovi - uvidím kdy mě vezme - snad brzo. Trochu se bojím aby bylo vše v pořádku protože jsem byla před 14 dni na rentgenu - doufám že jo. Měla jsem problémy s ledvinou a netušila jsem že by se ve mě mohlo něco uhnizďovat.

miky
4. zář 2011

@gerynka jestli jsi takhle čerstvě těhu, tak si myslím, že doktor ještě nic na UTZ neuvidí. Spíš ti asi jenom vezme krev, aby zjistil hladinu HCG v krvi 😉

gerynka
4. zář 2011

miky - tak uvidíme co mi řekne - potřebovala bych to vědět co nejdříve kvůli práci - chtěla jsem odcházet a za 14 dní bych měla nastoupit do nové, ale jestli budu těhotná tak zůstanu v té staré.

miky
4. zář 2011

@gerynka tedy, tak to těhu opravdu přišlo za pět minut dvanáct 😉 Bylo by blbé, když bys otěhotněla třeba ve zkušební době, takže přeci jednou budeš mít po mateřské šanci kam se vrátit 😉

dilemma
4. zář 2011

@finlay DC je den ciklu zacina dnem 1ho dne mensturuace... az zase do konce a zacatku nove mensturuace🙂

mochenkaa
4. zář 2011

asi tomu nerozumím, ale brát malé děti večer do obchoďáku mi přijde nenormální... 😖 teď jsem šla na wc a jak jdu po nákupním centru, tak vidím 2 kočárky, když jsem šla zpátky tak děti byly z kočárků vyndané a mohli mít 2-3 měsíce, víc určitě ne. Vy by jste tak malé dítě tahali po večerech po kavárnách? 😕

mochenkaa
4. zář 2011

@alisi001 Ali, prosím ráno jak budeš předělávat tabulku tak mi vymaž ten kontryhel. Ovu sice ještě asi nebyla, ale už se mi z něj tento měsíc dělá šoufl 😀

lovelylady
4. zář 2011

@alisi001
ahojky takže 8 DC, vitaminky zatim zadne, Klára 28 let , taky držim palečky ať je to tam

ange_de_la_morte
4. zář 2011

Zdravím nově příchozí sanžilky 🙂

Tak jsem to dneska zakřikla že už jsem zdravá, zase mně desně bolí v krku... manžel dneska přijel domů takže doufám že ho nenakazím

alisi001
4. zář 2011

@finlay DC je den cyklu počítá se od prvního dne menzes 😉

alisi001
4. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................52DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 47DC
luci_inka.....................46DC
ninucha.......................42DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................37DC................................................................................................MARTINA 28 let
mahonia......................34DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................34DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................34DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 33C (Calibrum babyplan)
makak32 .....................33DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................32DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................31DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................31 DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 30DC (listovka)
kammka........................29 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
joeyne ..........................28 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
martinan4 ................... 27DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 27DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................26DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................25DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................25 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 24DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................24DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 23DC
galigula .........................23DC
hopeful...........................23DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .22DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................21DC
melliss...........................20DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............19DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................18DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................18DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................18 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................17DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................16DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................14DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................14 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................14 DC
alisi001..................... .....13DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................13DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
beta.m..............................9DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................9DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................9DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................9DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lovelylady...........................8DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....7DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................7 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................5DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..4DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........4 DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................3DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................1DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let

alisi001
4. zář 2011

@miky minule mi špatně nebylo ale bolely mě prsa ale ted nic tak tomu velkou naději nedávám a podle teploty ovu ještě nebyla jen mě pořád zaráží ty ovu testy z 6-7 DC 😖 no jsem zvědavá co na mě koukne ráno ale myslím si že jen / ☹

ange_de_la_morte
4. zář 2011

@alisi001: budu držet palečky ať najdeš dvě čárky 🙂

hopeful
4. zář 2011

Ahojky vsechny, dneska byla doma velka akce internet (aneb, proc se v tom nepohrabat, i kdyz vsechno funguje docela dobre) Cele odpoledne jsem spala - byli jsme koupit novy modem a ja usnula v aute na parkovisti. Ja bych tedy mohla spat porad, ale tohle uz byla trochu sila. 🙂

Jsem rada, ze vas moje | potesila. 😉
@kd23 - mam cyklus 23-25 dni, takze jestli se to nejakym rizenim osudu nepovedlo, tak to cekam asi v utery. Dnesni testovani tedy nebylo tak uplne mimo, jak se muze zdat. Byla jsem samozrejme trochu zklamana, ale ted jsem se dva tydny drzela (co kdyby precejen), takze jsem se rozhodla, ze jestli to dostanu, budu tech pet dni jist orisky, lekorky, udelam si vajicka na hnilicko a budu to zapijet bilym! 🙂 Alespon nejaka pozitiva to tak bude mit. A kdyz budu nadopovana mnamkama, tak se mnou alespon vydrzite. 🙂

Precetla jsem si asi dve stranky, jsem tak ospala, ze asi pujdu na kute. Ale zahledla jsem @alisi001, @martinan4 a @gerynka - drzim palce holky! Ani nedospim.

@alisi001 - nechci si vymyslet, ale napadlo me, ze bylo by docela fajn, kdybychom v tabulce meli i udaj o tom, kdo se snazi o prvni a kdo uz ma. U nekoho se to zobrazuje, ale u nekoho ne.

markitka
4. zář 2011

@alisi001 Tak jsem si to počítala 🙂 13 DC, zatím nic, ale zítra si půjdu koupit kys. listovou 😉 Markitka 27 let

mihaji
5. zář 2011

Dobré ránko všem 🙂
Ze mě si ty moje teploty snad dělají srandu 😀 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mihaji/grafy...
@alisi001 Jak jsi dopadla? 😉

mihaji
5. zář 2011

Jinak jsem zjistila, že už mi z toho asi pěkně hrabe. Dneska jsem docela špatně spala, často se budila a zdálo se mi, že si snažím změřit bazální teplotu a zbláznil se mi teploměr. Jsem z toho byla úplně hotová. Prostě mešuge 😀