Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

stares
5. zář 2011
kcvrcekz
5. zář 2011

Krásné dobré ránko všem...🙂 Tak jsem zvědavává na naše //.Držím pořád pěstičky.,... 😉

kcvrcekz
5. zář 2011

jinak pokud to uvidíte tak pomalu se blížím do zeleného období a tak snad budeme mít štěstí...http://www.womenzone.cz/app/calendar/calendar.aspx

alisi001
5. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀

mishule12.................53DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
wer2........................... 48DC
luci_inka.....................47DC
ninucha.......................43DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................38DC................................................................................................MARTINA 28 let
mahonia......................35DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82...................35DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................35DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
mautas11................... 34C (Calibrum babyplan)
makak32 .....................34DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
pajule ...........................33DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................32DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................32DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
sarana.......................... 31DC (listovka)
kammka........................30 DC(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let
joeyne ..........................29 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
martinan4 ................... 28DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 28DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................27DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................26DC.........................................................................................................PETRA 26
mihaji.............................26 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 25DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................25DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 24DC
galigula .........................24DC
hopeful...........................24DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .23DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................22DC
melliss...........................21DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
veveruska0504.............20DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................19DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................19DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................19 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................18DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................17DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................15DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................15 DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................15 DC
alisi001..................... .....14DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................14DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................13 DC.............................................................................................MARKITKA 27 let
beta.m..............................10DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................10DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................10DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................10DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lovelylady...........................9DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....8DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................8 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................6DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..5DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........5DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
tynka89.............................4DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................2DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let

mihaji
5. zář 2011

@kcvrcekz Zobrazí se mi můj vlastní kalendář. Musíš kliknout na "sdílet" a pak sem nakopírovat ten odkaz a ještě musí být viditelný pro všechny.
Jinak držím palečky, ať se zadaří. 😉

alisi001
5. zář 2011

dobré ráno holky tak na TT jen jedna ☹ ale to se dalo čekat jinak teplota dnes takto http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra... 😕

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 Tak to je škoda ☹
Teda kam se na tebe hrabu se svými "skákavými" teplotami 😀

sarana
5. zář 2011

Ahoj holky, jelikož mám těhu čárku na testu výraznější a naskakuje rychleji než kontrolní (stejně jako jsem to měla při prvním těhu), tak jsem vám chtěla nabídnout ovu testy. Na začátku této diskuze jsme měly tip, že na lékárna.cz je výprodej ovu testů za 1 Kč. Mají expiraci do konce srpna, takže jsou teď prošlý. Kdybyste je některá chtěla, písněte a spojíme se přes mailík. Poslala bych je jen za poštovný. Mám jich 9 krabiček po 6 testech - celkem 54 testů a k tomu ještě 7 těhotenských testů.

anabella_lee
5. zář 2011

@kd23 Jojo koníky doma máme.-)I pejsky a kočičky, no plno zvířatek🙂 je kolem toho hrozně moc práce ale stojí to za to.-)

anabella_lee
5. zář 2011

Přeji všem krásné ráno, jaky jste měly víkend?🙂) Jinak holky, ZÁŘÍ JE NAŠE 😀 😀 😀

alisi001
5. zář 2011

@mihaji na mě nikdo nemá 😀 😀 😀 ale u tede to vypadá moc dobře za chvilku budeš testovat 😉

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 Myslíš? No já bych na to moc nespoléhala. Ten náš jediný sexík v tomto měsící byl už docela dlouho po ovu. No ve středu by měla přijít MS, tak uvidíme.

alisi001
5. zář 2011

@sarana ahojky mám zájem 😀

miky
5. zář 2011

@mihaji nejsem tedy až takový odobrník, ale podle mě ten tvůj grafík vypadá docela slibně!
@alisi001 tak to mě mrzí, ach jo. Ty tvoje teploty jsou tenhle měsíc opravdu šílený 😠

alisi001
5. zář 2011

@mihaji podle mě jsi měla ovu až 29.8 😀

mihaji
5. zář 2011

@miky Teda holky, vy mě nahlodáváte 😀, jsem si myslela, že tento měsíc ani omylem a teď si zařínám říkat co kdyby.

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 Tak v tom případě by to tak nereálné být nemuselo. Ale přijde mi to hodně pozdě, když pozítří už bych měla mít MS a cykly mívám dost pravidelné. No, uvidíme, teď budu asi hodně napnutá. Byla by to tedy fakt náhoda. 😀

alisi001
5. zář 2011

@mihaji necháme se překvapit a pokud budeš mít // tak asi taky ty hvězdičky omezím jen na jednu 😀 😀

miky
5. zář 2011

@alisi001 viď, člověk se v době ovu snaží každý den a nic a u @mihaji to nejspíš stačilo 1x během celého cyklu a klapne to 😀 😀

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 No řeknu ti, že to bych fakt čuměla 😀

markitka
5. zář 2011

Já jsem zvědavá na sebe 🙂 Nechci to příliš hrotit, protože by se to určitě nepovedlo a čekali bychom nejspíš dlouho.Teď jsme měli několik dní pauzu, ala manža tvrdí, že i když nebude ovu, "že to všechno přebije" 😀 Ha, ha, ha 😀 😀 😀

mihaji
5. zář 2011

@markitka Čoveče, můj manžel má úplně stejný řeči 😀 , bych si fakt chtěla věřit jako ti chlapi 😀

markitka
5. zář 2011

@mihaji Přesně tak..dělám si z toho jen legraci, protože vím, že to asi nebude tak snadné 😀 i když..člověk nikdy neví 🙂

mihaji
5. zář 2011

@markitka No jo, oni si to představujou jak Hurvínek válku, vůbec netuší, jak to probíhá a zase na druhou stranu, lepší je do všech podrobností nezasvěcovat.

markitka
5. zář 2011

Asi tak 🙂 On si myslí, že to jde hned, ale asi se bude divit... 😀

alisi001
5. zář 2011

@mihaji tak to můj manža toho víc než já 😀 😀 😀

markitka
5. zář 2011

@alisi001 Tak to je dobrý 😀 Můj jen "oplodňuje" a tím to pro něho končí 🙂 Má svých starostí dost... 🙂

miky
5. zář 2011

a jinak já dneska takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47 a včera bylo snaženíčko, tak snad se všechno už zase rovná 😉

alisi001
5. zář 2011

@miky ani nevíš jak bych si s tebou ten graf vyměnila 😀

alisi001
5. zář 2011

@markitka ten můj mi dneska rano řekl že ten pokles je určitě před ovu 😀 že už se těší na večer až dojde 😀 😀