Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
5. zář 2011

@kcvrcekz krásný sluší ti 😉

kcvrcekz
5. zář 2011

@alisi001 Díky moc..🙂

dilemma
5. zář 2011

@kcvrcekz ty saty jsou nadherny🙂 a tobe opravdu moc slusinkuji🙂 kdy se nam budes vdavat???🙂
Ju ja bych taky chtela:D

kcvrcekz
5. zář 2011

Tak už tu v Brně máme černo..... 😠

kcvrcekz
5. zář 2011

@dilemma Jeee děkuji moc....No svatba by měla být 14.4., ale ještě nemáme ani zamluvený termín...Takže ofiko to bude až tak někdy na konci září, kdy půjdem bukovat ten termín..🙂

dilemma
5. zář 2011

@kcvrcekz tak to je parada uz predbezne gratuluji k svatbe juuu🙂 budu ti tajne zavidet:D

alisi001
5. zář 2011

@kcvrcekz ja to tu zdržovala jak nejdýl to šlo 😀

kcvrcekz
5. zář 2011

@dilemma Tak zatím není k čemu gratulovat...Ale tak snad se to vše podaří....🙂 Ale díky🙂

kcvrcekz
5. zář 2011

@alisi001 No no beztak si to sem poslala..😀 Už tam pršííí...😀 Ještěže mě šéf pustil nakoupit..Jinak bych byla durch...☹

martinan4
5. zář 2011

@kcvrcekz Šaty jsou nádherné 🙂 Moc Ti sluší, budeš krásná nevěsta!!! V Madoře jsem si je taky původně chtěla nechat šít, ale pak vyhrála lenost a půjčila jsem si je... přece jen z Prahy do Mikulova to není úplně nejblíž 🙂

kcvrcekz
5. zář 2011

@martinan4děkuji moc...No já to mám do Mikulova 30 minut takže u mě to nebude moct být lenost..😀

kd23
5. zář 2011

Všem přeji pěkný zbytek dne. Já letím nakoupit večeři, stáhnu si nějaké filmy a budu koukat. M by měl přijet ve středu, tak to mám co dělat 🙂 🙂 🙂 Možná se tu večer ukážu 🙂 Zatím pa, kočky 🙂

mihaji
5. zář 2011

@kcvrcekz Páááni, šaty jsou fakt krásné a moc Ti sluší. Madoru si všichni hodně chválí 🙂

Já jsem se už přesunula domů, samozřejmě jsem jak zmoklá slepice. Ale manžel hned po příchodu hlásil, že nakrmil kočičky a vynesl záchůdek, takže mám o práci míň, že věděl, jak přijdu zmoklá. Tak mám zase jednou pocit, jak mám hodného muže 🙂

luciesofi
5. zář 2011

@martinan4 moc gratuluju, paráda! 🙂

luciesofi
5. zář 2011

Krásné odpoledne všem! Tak už jsme konečně kompletně přestěhovaní a máme zapojený internet.. 🙂 A dnes první hvězdička v novém bytě! 🙂 Uvidíme 🙂 🙂

dilemma
5. zář 2011

@kcvrcekz no ja v to verim ze vse dopadne nebuj🙂

mochenkaa
5. zář 2011

novým těhulkám moc gratuluju a tiše závidím 🙂
vítám nově příchozí

ve Zlíně stále sluníčko a 28 stupňů 😎 jen se zvedl vítr

jinak já dopekla bábovku s vaječným koňakem a kvůli hvězdičce se mi připekla 😀 (ale naštěstí ne nijak tragicky), a zůstala sama doma, M šel na noční. Asi si s Babunkou pustíme nějaký film

alisi001
5. zář 2011

tak můj ovu test se začal opěl vybarvovat že by 😀

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 To už si z nás někdo dělá srandu 😀

alisi001
5. zář 2011

@mihaji no předevčírem skoro nic a dneska se vybarvila ale ještě není stejná neboj 😀

mihaji
5. zář 2011

@alisi001 Já se nebojím, jen už tomu fakt nerozumím 😀

alisi001
5. zář 2011

@mihaji to já taky ne snad mi zitra dojdou testy abych se mohla ujistit 😀

foaji
5. zář 2011

Holky, já už jsem 32DC, HEČ 😀 Mrcha nikde a druhá čárka taky. Nebaví mě to 😀

kcvrcekz
5. zář 2011

@alisi001 no tak zítra....Hvezdička hvězdička a hvězdičkááá..😀 A budu držet pěěěěsi..🙂

kcvrcekz
5. zář 2011

@mihaji jj taky jsem to o ní slyšela...Tak uvidíme...🙂

nemo1985
5. zář 2011

Ahojky holky, chci se zeptat zda jste některá týden před ms špinili.
Já špiním třetí den, jen chvilkama,nevypadá to na přicházejímí ms, uvidím a počkám zda se rozjede nebo ne a pak zkusit testík 😨

foaji
5. zář 2011

@nemo1985 Jo, já špiním týden přes ms běžně 😉

nemo1985
5. zář 2011

Tak to já max. 1den a pak se mi to rozjede.

hankamamka
5. zář 2011

@kcvrcekz pekné šatičky! aj ja som si nechala šiť - v linii v prahe - dobrá skúsenosť, takže do toho 🙂

hankamamka
5. zář 2011

@nemo1985 ja špiním tak tri štyri dni pred MS max (niekedy viac, niekedy menej)