Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

alisi001
6. zář 2011

@hopeful taky se přidávám a držím pěsti

alisi001
6. zář 2011

@stares no krásný jen tak dál 😉

alisi001
6. zář 2011

@hopeful mamatest můžeš použít během celého dne 😉

stares
6. zář 2011

Díky, kéž by to tak poklračovao. Uvidíme, jak se to vyvine🙂 Jsem ale spíše pesimista. M.

kcvrcekz
6. zář 2011

@mihaji No mluvit to nejde...Příjde mi že má v hlavě zafixované jen fráce a ty pořád dokola říká...Nejde to...Něco se mu snažím říct a on vyjede jak čert z krabičky...Ať je to cokoli vždy se vrátí ke své frázi, že nemá problém, že jen já z něj dělam alkoholika i když toto jsem nikdy neřekla...Jsme spolu rok a osm měsíců a rok a čyři měsíce spolu bydlíme...

mihaji
6. zář 2011

@hopeful Tak se radši moc netěš a když se to potvrdí, budeš jenom příjemně překvapená 😉 . Testy se dají dělat i během dne, ale ráno je to nejspolehlivější, protože hladina HCG je nejvyšší.

miky
6. zář 2011

@stares tedy, stejně jako u @mihaji vidím ten tvůj graf velice nadějně, takže jen tak dál! 😎

mihaji
6. zář 2011

@kcvrcekz Tak to je špatné a podnikáte i něco spolu? Když si někam vyjdete, nedalo by se to nějak zlomit ten jeho blok? Je to fakt divný. Jste spolu docela krátce, je hloupé, že se takhle projevuje už teď....Jako když někdo chodí do hospody a pije skoro denně, tak to fakt normální není.

mihaji
6. zář 2011

@stares Pěkný grafík a samá hvězdička 🙂 , držím palce.

dilemma
6. zář 2011

@hopeful tak ja budu drezet pqalce aby to dopadlo bezvadne a ty aby ses k nam pripsala do tabulky🙂

dilemma
6. zář 2011

@kammka ahooj a gratuluji ze si zapsana v tabulce pro tehulky🙂

kcvrcekz
6. zář 2011

@mihaji No jezdili jsme na výlety...To bylo fajn, ale opravdu až teď ty poslední 3 týdny je to divný.Teď zase dva dny nikde nebyl a to jsme měli v pátek jet kouknout na restauraci kde by měla být hostina...Ale takto nevím co vůbec bude...

dilemma
6. zář 2011

Dobreee ráno ŽENY!!!

Tak sem rada ze se konecne rozjizdí tabulka tehulek a tabulka snazilek ze se zmensuje🙂

Vsem novym tehulkam Gratuluji a budu drzet pesti na prvnim vysetreni aby vse dopadlo podle jejich snu🙂

A tem cojsou porad zapsane v tabulce snazilek preji moc a moc sil a budu doufat ze nez se nadam tak nam take budou hlasit dobre zpravy🙂drzim palecky a preji hodne nervu na cekani vysledku🙂

Hodne na vas vsechny myslim🙂 a vy na me prosim myslete v patek kolem 11🙂 jdu na prvni utz tak mam nervy na dranc aby bylo vsechno v poradku🙂

mihaji
6. zář 2011

@kcvrcekz A to chodil do té hospody pořád nebo až teď ty 3 týdny?

mihaji
6. zář 2011

@dilemma V pátek v 11 budeme zrovna na svatbě, ale budu moc držet palečky, aby všechno dobře dopadlo a mohla ses dál radovat 😉

dilemma
6. zář 2011

@mihaji dekujii moc🙂

martinan4
6. zář 2011

Dobré ráno 🙂

@hankamamka @luciesofi @blazu @lovelylady @dilemma Děkuji holky!!! Doufám, že za chvíli budeme mít // úplně všechny!!! 🙂 A @dilemma budu v pátek držet palce!!!

dilemma
6. zář 2011

@martinan4 dekuji moc🙂

kcvrcekz
6. zář 2011

@mihaji Předtím chodil tak jednou do týdne a ze začátku moc ne...Až teď je to takové....

anabella_lee
6. zář 2011

@elvis12 Teda jako knížku? to zní zajimavě🙂

mihaji
6. zář 2011

@kcvrcekz Nemá třeba problémy v práci? Nebo nezačali jste teď nějak víc řešit tu svatbu a mimi? Nemluvíš s ním o tom nějak často?
Já myslela, že to je dlouhodobý problém. Takhle bych hned neházela flintu do žita a snažila přijít na příčinu. Nemáte nějakého společného blízkého kamaráda?

anabella_lee
6. zář 2011

@kammka Velké gratulace, neboj už to musí vyjít🙂 Tak pro tebe to platí taky, musíš na nás pořádně prskat 😀

kcvrcekz
6. zář 2011

@mihaji No nejhorší je to teď...Já si myslím, že je to opravdu tou svatbou a tím mimi...Ale on nic neřekne nikomu ani mě...Když se ho zeptám, tak chce jak mimi tak svatbu...A asi jsem ze začátku na něj tlačila s tou svatbou, ale teď ho nechávám už být, jen se zeptám zda třeba koukal na mail kde jsem mu poslala odkazy atd..Ale jinak už to neřeším.Sám teď přišel s tím, že tento týden se bude snažit abychom v pátek mohli zkusit mimi, že nikam nepůjde..A najednou jen skrz to, že jsem mu řekla že půjdu na oslavu narozenina šéfa vypukla hádka včera s tím že nevím zda jsme teď spolu a nebo se mám odstěhovat.Ráno mi řekl, že s diktátorem žít nebude a mám si to přebrat jak chci...Tak nevím

hopeful
6. zář 2011

@kcvrcekz - to je sileny. A fakt takhle vylitava "jen" kvuli tomu piti? Fakt kazda rada draha. Ja opravdu nechapu, jak mu muze pripadat normalni, ze ty se kvuli nemu trapis a on v klidu rekne, ze nema problem a planuje svatbu a rodinu... Prece by mel citit alespon trochu zodpovednost za tu atmosferu ve vztahu. A jak dlouho uz je to takove?

Jinak diky vsem za drzeni palcu.

@alisi001, @mihaji - Dalsi test necham na zitra - taky podle MS. Jsem tak nervozni, az je mi fakt spatne. Asi bych mela neco snist, svira se mi zaludek jak pred testem v autoskole. 😀
A navic ve ctvrtek letim do Prahy, tak nemuzu jit ani k doktorovi, pristi tyden se vdavam, pred tim mam rozlucku se svobodou a tenhle tyden oslavu s nasima... to by mi nase predsevzeti (nerikat nikomu o tehu do 12. tydne) asi dlouho nevydrzelo, ale uz zase predbiham udalostem... Z toho co ctu na internetu oznami Clearblue Digital tehotenstvi snad kazdemu. 😒

Jinak se vsem omlouvam, ze dramatizuju. 🙂
Jdu se nasnidat a neco pracovat, tak ode me budete mit na chvili pokoj.

mihaji
6. zář 2011

@kcvrcekz On vyváděl kvůli tomu, že ty jdeš na oslavu? A ráno jste spolu vůbec nemluvili? Já bych to ještě nezahazovala, jestli se fakt jedná o nějaký přechodný stav. Hloupé je, že o tom s tebou nechce mluvit. 😒

hopeful
6. zář 2011

@kcvrcekz - tak treba ma fakt neco v praci nebo se nekde neco semlelo a on kvuli tomu zacal pit. 😒
No opravdu drzim palce.

@dilemma - at to v patek dobre dopadne! 🙂

mihaji
6. zář 2011

@hopeful Já se vůbec nedivím, že jsi nervózní, ještě když tě navíc čeká za chvíli svatba. Já byla týden před svatbou taky pěkně nervní. Máš svatbu v Čechách?

alisi001
6. zář 2011

@kcvrcekz hele a nežárlí na tebe

elvis12
6. zář 2011

@anabella_lee já si přesně nepamatuju ten název. Už je to dlouho, co jsem to četla. Myslím, že to bylo jak si správně přát, nebo tak nějak. Jestli chceš, zjistím to od segry, jak to přesně je akdo to napsal. Ta mi tu knihu dala k přečtení 🙂

dilemma
6. zář 2011

@hopeful dekujiiii🙂