Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

hopeful
6. zář 2011

@mihaji - svatbu mame v Cechach, nervni jsem jen z toho, co jeste musim zaridit, ale jestli se nam to fakt povedlo, tak je mi uplne jedno, ze hoste nemaji tohle a tamto a ze tohle melo byt tak a jinak. 🙂 Hlavne aby ten let pripadnemu zarodku neublizil. Ale to jsou jen takove uvahy. Ja si spis myslim, ze tehu nejsem, nemam skoro zadne priznaky. Ani by me ta MS neprekvapila, jen bych byla samozrejme moc zklamana.

anabella_lee
6. zář 2011

@kcvrcekz No jak to tak čtu, tak mi to taky příjde jen jako momentální stav, kdy tím pitím řeší nějaký problém o kterém nechce mluvit. Zkus ho někam pozvat, nebo jeďte na výlet aby se dostal do hopody a pak to z něj možná vyleze...někdy se kolem těch chlapů musí chodit jako po špičkách☹ Držím pěsti!

mihaji
6. zář 2011

@hopeful Neboj, ta svatba bude dokonalá, protože bude Vaše, nic dalšího bych extra neřešila, pak to stejně tak uteče.....To zvládnete a užijete si to , neboj.
A kde svatbu máte, jestli se můžu ptát?

anabella_lee
6. zář 2011

@elvis12 Jak si přát, více to tam bylo psáno jak? Zní to totiž zajimavě🙂

hopeful
6. zář 2011

@alisi001 @kcvrcek - to je mozny - ale jestl ano, resi to teda dost blbe. Ale zase proc by ji rikal diktatorko? Jsem z nej zmatena. Jinak tohle teda neni nejchytrejsi reseni, ale zkusila jsi mu dat ultimatum? Neco jako lecba sokem.

mihaji
6. zář 2011

@hopeful Tak ta "diktátorka" je to nejmenší. Co kolikrát z manžela v hádce vypadne, to mi zůstává rozum stát. Naštěstí vím, že to prostě jen plácne v afektu a i když mi to je v tu chvíli líto a obrečím to, vím, že to tak v podstatě nemyslí.
S ultimátem bych moc nezačínala..... :-/

alisi001
6. zář 2011

@hopeful přesně ultimáta jsou ještě větší časovaná bomba

kcvrcekz
6. zář 2011

@mihaji jojo, že prý já můžu někam chodit a on nesmí nikam...Ráno mi jen řekl to, že nechce žít s diktátorem...
@hopeful no je v nové práci a už má po zkušebce a říká, že je tam dobré...
@alisi No on prý nežárlí...Ve své podstatě nemá na co...Já jsem skoro pořád doma..Když někam jdu tak pak mi to pěkně řekne, že já trajdám a on nemůže a vyčítám mu když někam jde...Jako nevím, má míň peněz než já v práci a asi se to jen tak nezlepší...Jestli i toto je to co ho vnitřně štve, já mu fakt nerozumím on prostě neumí diskutovat...

Holky díky moc, že tu jste nemám ským si o tom popovídat...

kcvrcekz
6. zář 2011

@hopeful To nejde on dává ultimáta mě..Protože je to má chyba...Já bych se měla jít lečit...

alisi001
6. zář 2011

@mihaji jak píšeš kolikrát z nich něco vypadne že tomu sama nevěřím taky jsme měli pár velkých hádek až jsem to obrečela ale můj chlap je takovej že až se mu to rozleží v hlavě co vlastně řekl tak se omluví chvilku si hraju na uraženou a pak je to v pohodě 🙂

mihaji
6. zář 2011

@kcvrcekz To jsou takové ty standartní "kecy". Ty jdeš jednou, on 7x do týdne a najednou má pocit, že to je to samé. Chlapi jsou někdy pěkně zabednění. A už jsi fakt zkoušela klidný rozhovor někde v hospůdce, když bude třeba i trochu piclej? Někde, kde bude oběma příjemně a bude atmosféra na klidný rozhovor. Na veřejnosti se taky hůř hádá. Jestli jsi ještě nezkoušela, zkusila bych to.
Ty tři týdny se hádáte pořád nebo jsou i světlé chvilky?

alisi001
6. zář 2011

@kcvrcekz a jsme u toho žádnej chlap nepřekousne když ženská vydělává víc než on 😉 oni jsou přece ti páni tvorstva

mihaji
6. zář 2011

@kcvrcekz Jaká ti dává ultimáta? 😒

mihaji
6. zář 2011

@alisi001 Podobně to je i u nás.
Já chvilku víc vydělávala (tedy jen o pár tisícovek) a problém s tím neměl. Spíš by to byl problém, až bych byla na mateřské, což bude podle mě i takhle, protože bereme zhruba stejně.

hopeful
6. zář 2011

@mihaji - s tou diktatorkou jsem to myslela tak, ze kdyby byla nejvetsim problemem zarlivost, tak by ji nazval jinymi "jmeny", zvlast v afektu. Diktatorka je jako kdyz mu fakt jde o ten zakaz piti. Je tezky objektivne posoudit neci vztah, zvlast, kdyz clovek zna jen jednu stranu (tim myslim jen, ze nevime, co on ma za problem, ne, ze je @kcvrcekz nejak na vine).
S ultimatem uznavam, ze to neni dobry napad - myslela jsem, ze kdyby mu uprimne rekla, ze takhle proste zit nemuze, ze by z nej treba vypadnul nejaky duvod proc zacal takhle pit.. Prece clovek nezacne jen tak z niceho nic pit... ale co ja vim. Ultimatum navic nemusi byt jen rozchod - rekla bych mu, ze ho mam rada, ze ho budu podporovat, ale ze za danych okolnosti proste nemuzu planovat svatbu a deti.

mihaji
6. zář 2011

@hopeful Jo, tak to už chápu a vcelku s tebou souhlasím. To zní rozumně. 😉 A taky máš pravdu, že je těžké posuzovat cizí vztah, obzvlášť, když ty lidi neznáš a znáš pouze jednostrannou verzi.

kcvrcekz
6. zář 2011

@mihaji no ty tři týdny je to skoro pořád třeba dva dny pohoda..Byli jsme na dovči a tady docela dobrý než se opil...Ultimáta mi dává, že třebapokud nepůjdu k psychologovi tak to nemá cenu, že se to pořád opakuje...
@alisi no jako pochopila bych to,ale než se mnou začal chodit tak byl na pracáku a sem tam měl nějakou brigádu.Dělal docela dlouho v jedné firmě, kde měl slušný plat ale vyhodili ho a pak byl doma...Bydlel u rodičů a já jsem první se kterou žije sám a musí se starat o domácnost...

kd23
6. zář 2011

Ahoj holky. Krásný den všem 🙂
@hopeful - takový krásný obrázek hned po ránu 🙂 Moc mě potěšil a doufám, že tu zítra od tebe uvidím minimálně ještě jeden takový 🙂 🙂 🙂
Další těhulce @kammka moc moc moc gratuluji 🙂
Já myslím, že to v neděli dostanu. Vůbec nic mi není, a příznaky mám fakt jen vsugerované... Myslím, že to tělo se po HA propouzí, takže OVU dorazí bůhví kdy ☹. Včera jsem vypila lahviku - nějak mi chutnala 😅 Asi piju do zásoby 😀.

mihaji
6. zář 2011

@kcvrcekz Je to fakt celé divné. Po třech týdnech tě posílat k psychologovi taky není moc normální. Co kdyby šel k psychologovi radši on. Anebo mu říct, že jo, že k psychologovi půjdeš, ale jedině s ním. 😉 Tipla bych to na nějaký problém o kterém nevíš a o kterém ti nechce říct. Prostě to z něj nějak dostat.

dilemma
6. zář 2011

@kd23 jak tak na tebe koukam tak zasovbu delas na 3 oky predem vid? neboj urcite se zadari 🙂

hopeful
6. zář 2011

@kd23 - tady mate jeste jeden - treba, kdyz na to budeme vsechny zirat, tak nam to fakt vyjde. Ale fakt si spis myslim, ze je to falesny test.
Ja jsem akorat vcera vzpominala, jak jsme na gymplu diskutovali o tom, jakou jsme meli teorii o prichodu deti na svet. Ja jsem (nevim odkud) vedela, ze deti jsou z briska, ze proste jednoho dne nastane cas a zacne tam rust. Jako asi petileta jsem z toho mela sileny trauma a porad jsem premyslela, jak to udelat, aby mi tam najednou nezacalo rust, protoze jsem si nebyla jista, jak se dostane ven. 😀
Co vy?

A sakra, prijeli popelari a ja nevynesla odpadky a recyklaci pred dum. No to bude, az to drahy zjisti. Hlavne, ze jsem mu vcera rikala, kdyz se nabizel, at to necha, ze to udelam rano. Ale rano bylo pomerne sokujici. 🙂

mihaji
6. zář 2011

@hopeful Nezapomněla jsi přiložit obrázek? 😒

kd23
6. zář 2011

@hopeful Já chci taky hypnotizující obrázek !!! 🙂

kd23
6. zář 2011

@mihaji Asi se kámoší s těma anglickejma popelářema 😀

hopeful
6. zář 2011

@hopeful - zapomnela... ale to je proto, ze jsem myslela, ze na me jde pritel, tak jsem to rychle odeslala a stranku zavrela. Zrovna jsem s nim resila, jak bych to musela rict nasim hned a on, ze az to bude tutovy (tak po tretim mesici), takze kdyby vedel, ze to resim na verejnem foru... tak bych to schytala.
Jinak mi z recenzi meho "uzasneho" testu prijde, ze snad nikdo, komu vysel pozitivni, tehotny nebyl. ☹

mihaji
6. zář 2011

@hopeful To chápu. Myslím, že žádný chlap by nebyl nadšený z toho, co tu rozebíráme. 😀

hopeful
6. zář 2011

A jeste tu pisu sama sobe.
Jen rychlovka, jsem pod dohledem, musim jit sekat dobrotu 🙂
Tady je hypnotizujici obrazek a ja jdu delat kafe, sobe Granko a snazit se nemyslet na to, ze je to mozna vadny test. 🙂

kd23
6. zář 2011

@hopeful Teda, ten obrázek je asi fakt hypnotizující. Začíná mě bolet divně podbřišek 🙂 A mám nutkání si zítra ráno udělat těhu test 😀 😀 😀 , když máme obě podobný DC, akorát netuším, jak dlouhý budu mít po vynechání HA cyklus... AU AU, to píchááá 🙂

mihaji
6. zář 2011

@hopeful Jé a tady na tom i něco vidím 😀 . Propaluju do něj díru, ať je test v pořádku. To 1-2 znamená týdny?

blazu
6. zář 2011

@hopeful jeeee🙂 tak na takový obrázek bych se dokázala dívat i celý den, kdyby byl můj 😀