Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

baibies
autor
10. srp 2011

No ona to až tak příroda nnení... je to tu krásné jezírko, scházela jsem na pochod až k z budovy přes schody, obešla jezírko k ženichovi, dnes jsem videla video a krásné... nemenila bych.. zámek oproti tomu prd... ;)
@mochenkaa i s mimčem si myslím... určitě... jen jsme teda chodili na přípravu před snatkem k nemu na faru jednou za 14 dní asi 3 měsíce...
@miky

ili08
10. srp 2011

@mochenkaa já si ale myslím že k tomu aby vás oddal farář tak musíš být pokřtěná...když jeden není tak musí se musí pokřtít a pak chodit na nějaké "doučování" aby jsi o tom aspoň něco věděla.Adpoň to tak měla kamarádka...a myslím že s tím mimčem je to fakt farář od faráře..
jinak holky všem vám to jako nevěstám slušelo 🙂

ili08
10. srp 2011

a já pár fotek tady:

mochenkaa
10. srp 2011

@ili08 stačí když je pokřtěný jeden, ne? aspoň teda doufám

ili08
10. srp 2011

@mochenkaa já myslím že musí být oba..

miky
10. srp 2011

@mochenkaa kamarádka se vdávala před dvěma lety a byla pokřtěná jenom ona, ženi pokřtěný nebyl a ani se nemusel nechat, ale jak říkám, myslím si, že záleží farář od faráře jak se budou snažit vyjív vstříct

miky
10. srp 2011

@ili08 moc vám to s manželem sluší 😉 a ta fotka s bouřkovými mraky v pozadí je úžasná

mochenkaa
10. srp 2011

@ili08 tak to zatím necháme tak a pak až to bude aktuální tak se zeptáme přímo konkrétního faráře. 🙂
Každopádně vy máte krásné fotky, hlavně ta s pesanem

peela
10. srp 2011

Zdravim damy tak dnes by se mela vtirnout MS 😉 zatim nic ale priznaky tam bohuzel jsou.Asi se mi to opet srovna a MS dorazi v sobotu tak ze cyklus po26 kdyby to vyslo tak podle ovu kalkulacky 9den zacatek plodneho obdobi.Mame pred dovcou a kdyby MS nedorazila tento tyden budu silenstvim stastna a zas obavy ze bude vse ok a zas nervy.

ili08
10. srp 2011

@mochenkaa
@miky ..díky holky..nj,pes je člen rodiny..jsem zvědavá co bude dělat až bude nějaký ten prcek 🙂 Teď tady byla z Angle sestra s 8 měsíčním prckem a to bylo docela v pohodě,i když šlo vidět že se moc necítí-není na děti zvyklí.A když bylo malého dost tak se vždycky zvedl a odešel 🙂

mochenkaa
10. srp 2011

chápu že je členem rodiny. my máme 3 kočky a náš mega kocour miluje děti, s každým by se hned mazlil a když se ho náhodou dítě bojí (kocour je veeelký) tak pak sedí jak hromádka neštěstí, že si s ním to dítě nechce hrát.. 😅 . Nedivila bych se, kdyby jste měli čtyřnohou chůvu

ili08
10. srp 2011

@mochenkaa tak to určitě mít budeme 😉 .kamarádka teď o víkendu porodila holčičku a doma má docela histerickou hovici tak si dělala srandu že se s nima nebude 14 dní bavit až malou donesou,se musím pak zeptat jak to dopadlo...a kočky ale v těhotenství nejsou moc dobré ne?přenášejí nějakou nemoc či co...vím že se ségra když byla těhotná tak se jim vyhýbala

miky
10. srp 2011

my máme doma 2 měsíčního psího výrostka - je to kříženec yorkšíra, takže v dospělosti by měl mít cca 5kg, tak když by to klaplo brzy, tak bychom mohli mít doma dvě miminka 😉

mochenkaa
10. srp 2011

@ili08 průser by byl kdyby to byly venkovní kočky a já jedla jejich výkaly 😀 ale jinak mi nic nehrozí. máme vyloženě posteláky a z důvodu problému se zažíváním kocoura nedostávají ani syrové maso, a záchodky stejně čistí přítel. Jedině jak se dostanou do kontaktu s bacilama jsme my a popř. kocour když jdeme na návštěvu tak z auta do baráku jde po svých (pak klasika umýt packy jako psovi) ale ne že by vlezl na trávu (fůůůj) kdysi jsem s ním chodila snad 20 minut po trávě u benzinky (jeli jsme do Prahy) aby se vyčural a ten náš Domácí blbec to celou dobu držel a pustil to až v autě bo tráva fuj 😀 😅 . takže asi tak 🙂
@miky obdivuju tě já mít tak malýho psa tak ho asi zasednu. naše nejmenší číča má cca 4kg takže mít tak velkého psa 😕 😕

leni84
10. srp 2011

@kd23
@miky
Ahoj holky, naprosto souhlasím..Já bych se vdávala hnedka znovu..Za měsíc a kousek slavíme první výročí..Letí to jako blázen..🙂

dilemma
10. srp 2011

@miky no to je fakt cajik uz doma mam dneska jsme ho poridila takze od pristi ms s tim zacnu🙂

leni84
10. srp 2011

a taky přidávám pár foteček ze svatby 🙂

miky
11. srp 2011

dobré ránko, tak my dneska takto www.fertilityfriend.com/home/2b1b47 😉 . Jestli se tenhle měsíc nepovedlo, tak příští už na ovu testy kašlu, už mi z toho skoro hrabe 😠 Poslední týden si už ani nejsme schopni užít milování, protože to je prostě, že teď bude někdy ovulace a my MUSÍME....takže takhle tedy ne! BT budu měřit dál, ale budu se to muset snažit kdyžtak vzít v nějaké odlehčené formě, protože takhle bychom to mimčo nikdy nepočali

alisi001
11. srp 2011

@miky neboj podařilo se to 😉 věřím tomu

miky
11. srp 2011

@alisi001 a jak u vás, na testíku pořád jenom duch?

alisi001
11. srp 2011

@miky jj duch a nezdá se že by sílil ☹ dneska teploty trošku víš tak jsem zvědavá co z toho bude 🙂

bujanda
11. srp 2011

@ili08 krásné fotky, já už se taky těším!! 🙂

maciatko248
11. srp 2011

ahojky tak mne to meska uz 3 dnom ale test negativny tak uvidime kedy to pride 😠
@miky no ak je to uz "nuteny" sexik tak je to skoda, ale dolezite je to ze to vidis sama, aspon to mozes zmenit 🙂 vela stasticka prajem

miky
11. srp 2011

@leni84 krásné fotky, mohu se zeptat kdepak jste měli obřad?
@maciatko248 přesně tak, z chyb jsme se snad poučili a když se nezadaří v srpnu, tak září je naše 😀

bujanda
11. srp 2011

holky to je stejně děs to čekání od ovu do MS jestli příjde nebo ne....

alisi001
11. srp 2011

@miky uvidím co na me koukne z testu ted jinak hned po neděli jdu na vyvolávyčku a začneme se snažit znovu 🙂 myslím si že ted ovu vůbec nebude a nerada bych použila testy zbytečně i když jich mám zásobu 😀 jinak ten sexík je u nás stejnej aspon z manželovi strany pořád se snaži a snaži a mě už to nebaví 😉

miky
11. srp 2011

@alisi001 je to práce, člověk z touhy po miminku si takovou krásnou věc pomalu zprotiví. Já si říkám, že my se teď snažíme první měsíc a je to takhle...nechápu jak to zvládají ti co se musí snažit delší sobu a nejde jim to....klobou dolů před tebou a manžou, že jste neztratili odhodlání!

alisi001
11. srp 2011

@miky je pravda že pár let zpátky jsem každou MS ořvala jak malá holka ale postupem času jsem to začala brát jinak přestala jsem na to myslet a začali jsme mluvit o adopci s tím že ještě 3 roky počkáme jestli se nám zadaří 🙂 jsem na to sama zvědavá . Všechny kamarádky mají spoustu dětí a moje sestra dokonce 3 a když se před dvěma lety švagrové narodil syn tak to manžu dost vzalo ☹ Nejhorší jsou otázky příbuzných ( tak co kdy už si konečně pořídíte mimčo ) a přece jin nebudu vysvětlovat proč to tak je 😠

miky
11. srp 2011

@alisi001 já věřím tomu, že to ale vyjde a vy se dočkáte toho krásného pocitu být rodiči 😉 . Takže během té dlouhé doby co se snažíte se ti podařilo otěhotnět jenom dvakrát a to v poslední době? I to je podle mě náznak toho, že se všechno rovná a dostává do stavu jak má být!