Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 říkala jsem si, že ho půjdu kolem 15 hod koupit a kolem 16 udělám test. takže půžem kolem 16?
@hankamamka určitě budu 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@mihaji tak to je fakt nadějné 🙂 ty máš úplně ukázkový graf. tvůj jsem ukazovala mojemu jak má vypadat a pak mu ukázala ten svůj traidingový graf 😀 chudák, byl dost překvapený že můj je hop hop 😀

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa ok jen nevím jakej mám udělat mám 5 druhů tak pak písni jakou máš značku 😀 testu třeba ji mám taky a doufám že už se nám konečně vybarví 😉

mihaji
7. zář 2011

@mochenkaa No vidíš a já ho manželovi radši ani neukazuju 😀

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa tak to jsi mu měla ukázat můj 😀 😀 co by naznal 😅

alisi001
7. zář 2011

@mihaji já mu ho ukázala a hned naznal že je tam málo hvězdiček 😕

mihaji
7. zář 2011

@alisi001 Tak to asi nemáš na mysli ten svůj, viď? 😀

alisi001
7. zář 2011

@mihaji právě že mám 😀 😀 prej je tam moc mezer 🤐

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 M se po původu hvězdiček nepídil, tak jsem nevysvětlovala 😀 nevím jak by reagoval, kdyby věděl že graf dávám k nahlídnutí včetně naší četnosti sexu 😀 tvůj graf je tento měsíc podobný mému tak by se asi moc nedivil že to tak skáče 🙂 já bych tolik hvězdiček brala všema deseti tak nevím na co si tvůj manžel stěžuje 😎 nevím jaký test si koupit. jaký doporučuješ?
@mihaji takovým krásným grafem je škoda se nechválit

ninucha
7. zář 2011

Krásné odpoledne děvčata.

mochenkaa
7. zář 2011

@ninucha tobě taky 🙂 jak to u tebe vypadá?

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa záleží jaké budou mít já nejčastěji používám wondfo

lucianas
7. zář 2011

ahojky,

tak to už opravdu nezvládnu dočíst. včera mě malý nenechal, usnul až po půl desáté.
a dnes usnul taky až před půl hodinkou.

jsou nějaké nové těhulky? nějaká dobrá zprávička by se hodila.

lucianas
7. zář 2011

@dilemma .... držím palečky. věřím, že máš strach. taky jsem na všechny kontroly chodila se strachem. ale pokus se si nic nepřipouštět a věřit, že každá z kontrol dopadne dobře. i když je to složité, vím. ... tak že by bylo květňátko? to je hezký!!!

@kcvrcekz ... to je mi hrozně moc líto. ☹ 😔 ale zkus vidět v tom to pozitivní. být s partnerem, který pije, a ještě to svádí na tebe, to není úplně normální. přeji, abys co nejdříve našla partnera, který tě bude mít rád takovou, jaká jsi a bude si tě vážit. hodně síly!!!!!

@nini19 ... nová snažilka!!! vítej, a držím palečky na snaženíčko!!!

@mihaji .. zatím krásný grafík. tak jen teplotky, nahoru, ať se můžeme radovat z další krásné zprávičky.

ninucha
7. zář 2011

@mochenkaa u mě nic nového 😔

ninucha
7. zář 2011

test čistě bílý, MS nikde, lékařka telefon nezvedá, z čehož dedukuji, že má dovolenou 😝

ninucha
7. zář 2011

už chci s vámi také zase řešit ovu či neovu, testovat nebo ještě netestovat, aaaaaaaaaaaaaaaaach jo 😢

mochenkaa
7. zář 2011

@ninucha to naštve, dovolená v tak blbou dobu 😉 tak snad se to rozhoupe ať už jedním či druhým směrem

ninucha
7. zář 2011

do toho, aby to nebylo málo, tak dnes přišla nabídka na nové zaměstnání, tady kde pracuji teď nikdo neví, jak to bude za týden natož za měsíc či půl roku. Myslela jsem, že to tu do mateřské vydržím, když teď ale vidim, že to nebude taková brnkačka, tak přemýšlím, zda jít jinam nebo zůstat. Mám na to jen do zítra 😕

lucianas
7. zář 2011

@verik19 ... grafík zatím vypadá dobře. zkus další testík třeba za dva tři dny, jestli se tam ta druhá neukáže. budu držet palečky a ještě doufat, že by se tam mohla objevit.

@kcvrcekz ... určitě tu s námi zůstaň. budeme rádi, když tu s námi budeš vykládat a povídat, co je u tebe nového.

ninucha
7. zář 2011

@mochenkaa pořád jsem doufala, že už se něco musí stát, ale asi nemusí. Co bych dala i za tu mrchu MS 😠

lucianas
7. zář 2011

@stares ... taky vypadá grafík hezky. i když je tam ten mírný pokles. ale opravdu mírný. jinak se teplotky krásně drží nahoře. tak držím palečky, aby se udržely.

@hopeful ... přesně, jak píše Alisi. i ta kontrolní je světlejší na dnešním testíku. není stále ještě nic ztraceného. zkus testnout třeba pozítří, uvidíš. věřím, že to ale klapne.

@mihaji ... věřím, že focení zvládneš. pak nám hoď nějakou ochutnávku fotek, jestli dostaneš svolení od novomanželů.

kd23
7. zář 2011

@alisi001 @mochenkaa Holky, hlasím se do party dnešního ovu testování... Vypadá to u mě na... no jak to říct.... ale tady je to jedno..... 😅 😅 😅 . No prostě na hlen - (no toto), takže dneska v 17:00, jestli souhlasíte. 🙂

alisi001
7. zář 2011

@kd23 jsme domluvené na 16.00 hodinu tak se přidáš k nám 😀

kd23
7. zář 2011

@alisi001 To jsem ještě v práci 😀 . Po 17:00 budu doma 🙂 Tak neva 🙂 Tak se přidám později... Foto a šup sem s tím?

mochenkaa
7. zář 2011

@kd23 u tebe to na něj jen vypadá? já se v něm už 5 den topím 😅 😀
@ninucha tak snad se dr brzo vrátí ať víš na čem jsi

holky já do té 16 hod nedokážu nepít 😒 to bude boj to vydržet 🙂

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa Bohužel zatím jenom vypadá... Když budu ucucávat decku vody, tak to nevadí, ne?

lucianas
7. zář 2011

@ninucha ... no, když s tou prací to máš takové, jaké píšeš, tak bych do toho asi šla. kdyby náhodou se stalo, že by se hned nezadařilo, tak ať máš jistou aspoň práci. v dnešní době dost podstatná věc. držím palce!!!

@kd23 ... držím palečky na testing a hlavně na tuleníčko!!! ať se zadaří!!

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa tak se napij a testnem s kd23 v 17.00 😀

kd23
7. zář 2011

@alisi001 😀 , počkejte, a můžu pít ne? Tam jde o to, abysme nevypily litr, ne? Decku hodinu před dát můžu, nebo ne?