Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 Ok. Napitá, teď ještě na wc a pak čekat na 17 hod. testy koupeny: od firmy Percom a jmenují se Jednorázový ovulační test pro sebetestování, je to v růžové krabičce a je 6ovu + 2 těhu a je do nádobky a ne očurávací 😀
@kd23 já pila maliníkový čaj a minulý týden grepový džus, takže asi to na to mokro funguje 😅 😀

alisi001
7. zář 2011

@kd23 všude píšou 2 hodiny před nepít 😖

hopeful
7. zář 2011

Ahoj testovatelky (@kd23, @mochenkaa, @alisi001 - snad jsem na nikoho nezapomnela) 🙂
Drzim vam palce a tesim se na dobre zpravy!

@mihaji - Take moc drzim palce!

Ja asi testnu i zitra i v patek - ve ctvrtek vecer letim domu, tak kdyby se nas zarodecek rozhodnul, ze na nas nema nervy (ale on asi jeste zadne fakt nema 🙂 ), tak at si pak v patek nevycitam, ze je to z toho litani... Ale kdyz se na letisti prochazi tim ramem, tak to neni zadne skodlive zareni, ne? To je jen na kovy... No kazdopadne, pokud ma nekdo negativni info, radeji mi to ani nerikejte, protoze proste letet musime. Jinak se nevdam. A busem teda nejedu. 🙂

nini19
7. zář 2011

Holky dekuju za uvítani 🙂
@hopeful...když jsem byla tehotná s Moni,můj testík vypadal stejne....slabá čárečka...a za 4 dni jsem ho zopákla a byla krááásna....
..holky tenhle mesíc si chci udelat ovu testy ale poprvé vživote,,,tak hodte nejaké rady...nemám pred tím pít..nebo tak nco jsem tady četla...a kdy je nejlepší si ho udelat?já myslím,že vím kdy ovu mám..mám u toho hrozné bolesti v podbríšku..trvá to 3dni a ten 3 je to nejhorší...tak to asi bude ono ne?

alisi001
7. zář 2011

vypadají takto

ninucha
7. zář 2011

@lucianas děkuji 😉

alisi001
7. zář 2011

@nini19 pokud to poznáš tak skus testovat v tom danem obodí ale testovací čárak musí být tmavší nebo stejná jako kontrolní a ano 2 hodiny před nepít a nemá se dělat z ranni moči 😉

alisi001
7. zář 2011

@mochenkaa foto je pro tebe 😀 jestli jsou stejné nebo jiné

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 pochopila jsem 🙂 ne, mám jiný. viz foto

hopeful
7. zář 2011

@ninucha - nevim, jestli jsem nepreskocila nejaky prispevek, ale jestli je ta nova nabidka dobra a v soucasne praci to nemas ani tak jiste, tak bych tu novou praci zkusila - zvlast, jsou-li tam lepsi podminky. Ale neznam pracovni zakonik a na co bys mela nebo nemela narok v soucasne nebo nove praci, kdybys otehotnela.

nini19
7. zář 2011

@alisi001 dekuju....musím to skusit... 🙂

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa @alisi001 Já pořád ty za korunu, přemýšlím, že si koupím taky papírkové jako máte vy....

mochenkaa
7. zář 2011

@kd23 oni jiné v lékárně neměli, tak jsem vzala ty a uvidím. Jen jsem si kráva neměla dávat ten zelený čaj, teď mám motáka jako prase... tak to aspoň zkusím zajíst

dilemma
7. zář 2011

@mochenkaa no jejdan babicka je strasne dalko az a ostravou a tam jezdime jednou za mnesic nebo oni k nam druha babicka tchyne je na baterky a co je maly na svete tak je jeste nemela nabyt no skoda mluvit:D
takze prdolku mame vecne doma🙂

dilemma
7. zář 2011

@mihaji no aj do dobry:D takze si lasve pred carou tak uvidis budu drzet palce aby to klaplo🙂

dilemma
7. zář 2011

@lucianas no ja sme to taky tak pocitala a kvetnatko by bylo paradni🙂

mochenkaa
7. zář 2011

@dilemma to mě mrzí. Taky jsem měla takovou "babičku". Dlouho jsem ji ani neznala a pak obrat a začala k nám chodit každý víkend - s jiným dědečkem 😝 takže: Gábinko, dej dědečkovi pusinku. a ty toho chlapa vidíš poprvé v životě 😠 od té doby co se narodila ségra je klid, už k nám nechodí 😀

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa @alisi001 Tak jsem doběhla ještě do lékárny a mám tyhle: 😀 😀 😀

hopeful
7. zář 2011

@alisi001 - ted jsem videla novou tabulku - super - myslim, ze mezistanice je dobry napad, protoze jestli je nas tady bojacnych vic, tak by byla za chvilku plna doufajicich tehotnych, ale nikdo by to nevedel a motivace je nutna. Me teda tehotne v tabulce uklidnuji, protoze vidim, ze to jde. 🙂

Radeji na vam radeji bacil neposlu, kdyby nahodou, to bych se pak za vas citila zodpovedna.

alisi001
7. zář 2011

@kd23
@mochenkaa
ok tak sice máme každá jinej testík ale to nevadí v 17:00 start 😀 😀 ještě se můžete napít holky ale né pullitr 😀

ninucha
7. zář 2011

@hopeful v nové práci bych si platově pohoršila, ale tady pořád straší, že nás zavřou a pošlou na úřad, to by pak pro případnou mateřskou byla ta nejhorší varianta. Také jinak netuším jak to je, kdybych třeba otěhotněla ve zkušební době nebo tak něco?????????? Nemáte to někdo zjištěné?

mochenkaa
7. zář 2011

@alisi001 tak v 17 startujem 😀 vypadá to, že jídlo zabralo, klepu se jen o něco málo míň ale i to je úspěch 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@ninucha zkus se podívat tady na koníkovi do sekce paragrafy. určitě nejsi jediná co to řeší 😉

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa @alisi001, mám žíííížu... Se tu smějeme. Jak jsem vystřelila do lékárny, tak kolegyně prej: PRO CO JDEŠ? VEM MI TAKY TĚHU TESTY 😀 Tak jsem ji jedny koupila a už je tu veselo... 😀
Tak taky tvrdím, že přece beru prášky !!! Kyselina listová jsou přece taky prášky, ne? 😀

mochenkaa
7. zář 2011

@kd23 jsou. a ty nebereš babyplan nebo něco podobného? to jsou taky prášky 😀 tak hlavně že se v práci nenudíte, já jsem tady samotinká. A kolegyňka má šanci na //?

kd23
7. zář 2011

@mochenkaa Jo, kolegyňka nebere HA od jara, ale prý se nesnaží... My se o tom moc nebavíme... ☹ Je to zvláštní ☹ Ale vycházíme spolu perfektně... 🙂

hankamamka
7. zář 2011

@kd23
@mochenkaa
@alisi001 tak to vase testovanie je vesele 🙂 Ale co ovu testy, lepsie by to bolo s tehotenskymi testami, nie? 🙂

mochenkaa
7. zář 2011

@kd23 tak aspoň že tak. já se o tom nebavím s nikým. ví to nejlepší kamarádka a vy tady, jinak vůbec nikdo

kd23
7. zář 2011

@hankamamka @mochenkaa @alisi001 přece všechno popořádku 🙂

mochenkaa
7. zář 2011

@hankamamka vydržaj, to až posléze 😀