Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

terulilinka
7. zář 2011

Ahoj holky, nevím kde jinde se zeptat, tak se ptám vás měla jsem tak týden nazpět menses a teď bych ráda vysadila prášky abych to neměla za 1.na svatbu a za2.abychom se mohi snažit na sv.cestě.. Myslíte, že to tělo ošálím a dostanu to znovu po tak krátké době? Já jsem si tu předchozí zapomněla posunot a teď nevím jak dál :(

hopeful
7. zář 2011

@terulilinka Myslela jsem si, ze se to nema, ze se ma vzdycky dobrat platicko - Google to ale vidi jinak - radeji bych zavolala doktorovi, at mas jistotu, ze se nic nepokazi a pripadne mimco nebude mit zadna rizika. Problem je, ze kdyz vysadis, MS muze prijit v podstate kdykoliv. MS behem HA neni uplne opravdova MS, nevylucuje se pri ni totiz zadne neoplodnene vajicko, protoze HA neda zadnemu dozrat... 😒 Nekdy to muze trvat i nekolik mesicu nez clovek dostane MS a telo se vrati do normalu, ale nekdy je to hned. Ja jsem ji mela hned (tedy jako normalne) a celkem pravidelne, i kdyz cyklus se mi o par dni zkratil... Promin, to jsi asi nechtela slyset... 😒

hopeful
7. zář 2011

@ninucha Tezko rict, no. Aby to nebylo z blata do louze, kdybys na tu materskou odesla hned. Fakt nevim. Nevim, jak moc hrozi, ze vas zrusi a hlavne za jak dlouho... Je to jako ruleta takove rozhodovani. ☹

Neni v te soucasne firme nekdo, s kym se da mluvit a kdo vi, co se bude dit? Nekdo, komu bys mohla rict: "Hele, ja jsem tu fakt rada, ale myslite, ze bych se mela zacit poohlizet po necem jinem, abych nakonec nezustala bez prace?" Kdyby bylo zavreni firmy iminentni (nevim, jestli zavreni je z duvodu krachu nebo je to proste rozhodnuti treba materske spolecnosti atd), tak by Ti nekdo mohl rict pravdu.

Drzim palce, at Ti to vyjde, at uz se rozhodnes jakkoliv.

terulilinka
7. zář 2011

@hopeful no tak jako tak to prostě jednou vysadit musím, a nezbyde mi nic jinýho než teď.. na líbánky jedeme hned po svatbě tak už chci být "čistá" 🙂 a radši takhle, na každýho to reaguje jinak, než vůbec🙂

carrynka
7. zář 2011

@terulilinka ja jsem taky prestala brat prasky v pulce... akorat jsem dostala menzes az po 3 mesicich...ale to mi doktorka rikala, ze se to po vysazeni stava...

terulilinka
7. zář 2011

@carrynka fakt? ty brdo, nestraš mě.. nejhorší je, že stejně nevíš jak to tělo zareaguje ☹

mihaji
8. zář 2011

Dobré ránko děvčata, tak tento měsíc se miminko nekoná, MS se evidentně blíží
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Mihaji/grafy...

anabella_lee
8. zář 2011

Dobré ráno holky🙂 Jak jste se vyspaly? 🙂NO ta havarie to zamrzí vždy každého jak se něco stane, a je úplně jedno zda ten člověk byl či nebyl slavný, pořád to jsou lidi. Taky jsem myslela na to miminko a tu manželku, člověk si řekne zaopatření jsou když měli tak slavného tátu, ale dítko bez otce, to není to nejlepší☹ Včerejší den musel pro hodně lidí být velice bolestivý☹

anabella_lee
8. zář 2011

My jsme doma sice řešily kolyku mého koně, musela jsem s ním pochodovat aby se hýbal bobek, je to hrůza vidět ty smutné oči když mu není dobře☹ Přijel veterinář, píchnul mu injekci proti křečím a koník je naštěstí v pohodě. Tak snad bude dobrý, je to už takový důchodce, zažili jsme toho spolu strašně moc, je mu 23 let....

anabella_lee
8. zář 2011

Pořád si říkám zda si vy OVU testy koupit a tento měsíc to vyzkoušet.......ale jak tady čtu že nemůžete dlouho chodit čůrat tak se toho děsím teda😀 jsem hrozný průtokový ohřívač 😀 CHodím na záchod tak co půl hodky či tak, mám hyperaktivní močák od malička no ☹ A jsem zvyklá vypít tak 3 litry jinak mě pak bolí hlava, tak si to nedokážu to testování moc představit tedy...co myslíte?

mihaji
8. zář 2011

@anabella_lee Ahojky, tak to jsem ráda, že koník bude v pořádku. Tu bezmoc znám, když je zvířátku zle a ty mu to nemůžeš vysvětlit ani pomoct, to je nejhorší.
Já jsem taky průtokáč, takže to dělám tak, že se napiju, než odjedu z práce a cestou už maximálně nějaký ten lok a doma testuju. 😉

markitka
8. zář 2011

Dobré jitro... 😉
Tak včera bylo snaženíčko, ale bohužel nic z toho.. 😖 Asi jsme to zabili tím smíchem...Dneska jdu pro listovku, pro dobrý pocit 😀

anabella_lee
8. zář 2011

@mihaji super tak to tak vyzkouším🙂 Zkusím si nějaké koupit v lékarně, tak uvidíme, od kterého dne mám začít testovat 10DC či později?
No u těch zvířátek je to problém když neumí říct co je bolí a ty bys jim tak hrozně rada pomohla☹ Nesnáším to když se třeba něco stane a ty nemůžeš dělat nic jen přihlížet....já zachraňuju vše živé 🙂 i pavouky vytahuju když se topí a tak, i žížalu dám bokem at na ní nikdo nestoupne či tak🙂 jsem šílená no🙂 Zachranila jsem tento rok 2 koťátka, no tak kde jinde asi jsou než u nás doma🙂 Nemůžu se dočkat toho až bude další mláďátko u nás😀

anabella_lee
8. zář 2011

@markitka NO tak je fakt že sranda musí být😀 Ale všeho moc škodí že😀 To znám, zabije to tu romantichu a chuť ale třeba to dotáhnout do konce pokud to jde😀

anabella_lee
8. zář 2011

Nevím jak vy, ale sleduji že po vysazení HA jsem přibrala normálně 3kg, no bude to i tou listovkou určo...ono nerovnováha hormonů v těle dělá divy, když mi to způsobilo mykózu po 3 letech to vysazení tak bych se nedivila kdyby i ten přírustek váhy☹

markitka
8. zář 2011

@anabella_lee Musí, ale včera byla asi moc... 😀 Ač se snažil jak mohl, do konce to nedotáhl...snad ještě dnes, než odjede pryč...

markitka
8. zář 2011

@anabella_lee Nestraš... 🙂 Já zatím teda nic a doufám, že mi to nepůjde nahoru...mně se akrorát začalo dělat akné, ale není to zas tak hrozné...

mihaji
8. zář 2011

@a nabella_lee No pokud netušíš, kdy máš ovulaci, tak bych to asi zkusila od toho 10.DC. Já půjdu zase 12.DC na ultrazvuk, tak začnu asi testovat potom. Nakoupím testy a bude. 🙂
Ty budeš asi podobná povaha jak já. Kdybysme nebydleli v bytě, tak máme doma asi taky kde co. Taky se snažím zachránit všechno živé, přesouvám šneky ze silnice a chodníku apod. 😀. A ta bezmoc, když je zvířátko nemocné a nemůžeš pomoct, je strašná.
A s tím přibíráním po listovce mě nestraš, já potřebuju spíš shodit. 😀

markitka
8. zář 2011

@mihaji Taky potřebuju shodit..Přestala jsem jíst pečivo, omezila sladké, ale stejně mám pocit, že jsem rozežraná 😒
My máme doma králíky, husy a slepice..tedy u baráku jen ty králíky..ale třeba slimáky, kteří likvidují zahradu, ty nezachraňuju 😀

mihaji
8. zář 2011

@markitka Taky jsem zase najela na zdravější režim. Pečivo bych nevynechávala úplně, jen ho nahradila celozrným 😉 . Sladké tedy omezuju taky, ale občas neodolám, to se přiznám. Já bych tak chtěla trpět nechutenstvím 😀
Husy, slepice apod. jsou moje noční můry, děsně se jich bojím 😀 , ale neublížila bych jim nikdy.

markitka
8. zář 2011

@mihaji No, já bych bez sladkého nemohla žít, takže kousek něčeho si každý den dám 🙂 ale nesním už čokoládu naposezení 😀 O husy a slepice se stará manžel..já nesnáším škvory a brouky, mám z nich husinu...ale taky bych jim neublížila..

mihaji
8. zář 2011

@markitka Tak on kousíček něčeho ti určitě neublíží, prostě se musí s mírou.
Tak předpokládám, že škvory a brouky nechováte, ale věřím, že na statku si k vám asi cestičku najdou,co? 😀

markitka
8. zář 2011

@mihaji Nemáme statek, ale dům se zahradou a ostatní jsou v chovatelském areálu 😀 Manžel je totiž předseda základní org. a chovatelství je jeho koníček..Na zahradě této havěti je dost 🙂

anabella_lee
8. zář 2011

@mihaji No tak to zachraňuju taky šnečky a tak.-)
No tak každý asi na to reaguje jinak na tu nerovnováhu hormonů atd. Tak uvidím jak to půjde dál.
Tak jo , vyzkouším od 10 dne, mám to zkoušet asi ob den že?

anabella_lee
8. zář 2011

@markitka no tak mi začaly i více padat vlasy a více se mastit, a pleť se taky zhoršila, ale tu jsem už dala trošku do normálu jedník krémém z dermokosmetiky. Snad nebudeme přibírat🙂 no taky se snažím jíst zdravěji, jen celozrné pečivo, bez pečiva by to asi nešlo a to sladké omezovat je pro mě ta nehorší oběť 😀

alisi001
8. zář 2011

TĚHULKY

dilemma .................//.....................................................................................................KVĚTOSLAVA 23 let .. 😀
karkulka_17.....4tt..//....( Femibion 800)....................................................................PETRA 29 let .. 😀
sarana................//.........................................................................................................ŠÁRKA 29 let.... 😀
martinan4 ............// (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let ...... 😀
kammka...........// ...(listovka)...............................................................................................KAMILA 35 let ..... 😀

MEZISTANICE

joeyne ..........................32 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
hopeful...........................27DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let

SNAŽILKY

mishule12.................56DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
ninucha.......................46DC ( listovka)..............................................................................NINA 28 let
tumik............................41DC................................................................................................MARTINA 28 let
michala82...................38DC (Clostylbegyt a Prednison)
petulak1988................38DC (clostylbegyt a urogestan).................................................PETRA 23 let
pajule ...........................36DC (femibion a kontryhelový čaj)..................................................PAVLA 29 let
chalotka .......................35DC...............................................................................................PAVLA 32 let
foaji ...............................35DC( Gynex a Kontryhel)..........................................................ALENA 21 let
joeyne ..........................32 DC(listovka)...............................................................................IVANA 34 let
mihaji.............................29 DC(femibion, listovku, maliník )...............................................KAČKA 30 let
verik19.......................... 28DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
helousek1.....................28DC (už nic)......................................................................................HELENA 30 let
peela ............................ 27DC
galigula .........................27DC
hopeful...........................27DC(listovka)..................................................................................LUCKA 30 let
kd23.............................. .26DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
sarinkac.........................25DC
melliss...........................24DC(acidofolan (listovka, železo a B12) ..................................MELISA 23 let
mischako ......................24 DC.................................................................................................MÍŠA 22 let
veveruska0504.............23DC..................................................................................................VERONIKA 27 let
miky.................................22DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
stares..............................22DC(listovka)................................................................................MIRKA 27 let
pejullka............................22 DC...............................................................................................PETRA 26 let
carrynka..........................21DC ( listovka ).............................................................................KAROLÍNA 27 let
bujanda..........................20DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
ili08 .................................18DC (listovka)............................................................................. ILONA 28 let
hankamamka................18DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
meea...............................18DC
alisi001..................... .....17DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
mochenkaa....................17DC (listovka a Calibrum Baby plan, )..................................GABČA 23 let
markitka ..........................16DC.............................................................................................MARKÉTA 27 let
elvis12 .............................14DC(listovka)...............................................................................EVA 27 let
beta.m..............................13DC(listovka)..................................................................................BĚTKA.22 le
luciesofi ...........................13DC(listovka)................................................................................LUCIE 25 let
kcvrcekz ...........................13DC(b-ekomplex)........................................................................KATKA 27 let
esila..................................13DC (listovka)...............................................................................ALICA 31 let
lucianas...........................13 DC...............................................................................................LUCIE 31 let
lovelylady...........................12DC...............................................................................................KLÁRA 28 let
hanulik88.................... ....11DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
leni84................................11 DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
lucik1986 .........................9DC(Femibion 800 )....................................................................LUCKA 25 let
baibies........................ ..8DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
ange_de_la_morte.........8DC(Double X)..............................................................................LENKA 21 let
kucirlib...............................8 DC(kyselinu listovou a kontryhel.).........................................LÍBA 28 let
tynka89.............................7DC(listovka)...............................................................................KRISTÝNA 21 let
anabella_lee...................5DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia...........................4DC (listovka, kontryhelový čaj)..................................................IVČA 27 let
baptisia........................ ..3DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,pupalka ,E)....BARBORA 25 let
blazu..............................3DC............................................................................................................ZUZANA 25 let
nemo1985....................3DC.........................................................................................................PETRA 26
nini19.............................3 DC(listovka)........................................................................................JANA 29 let
makak32 .....................2DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let

markitka
8. zář 2011

@anabella_lee Nemůžu čekat, že po 11 letech braní Ha se nic dít nebude, že... 😀
Co by z toho života člověk měl, kdyby nemohl si dát to, co má rád...jak se říká, málo a často 😉

alisi001
8. zář 2011
mihaji
8. zář 2011

@markitka Jo ták, ty máš doma předsedu 😀 Domek se zahrádkou je fajn, to bych si jednou moc přála, ale v Praze to nepřipadá v úvahu finančně. No třeba se jednou vrátíme do Nováče. 🙂
@anabella_lee Tak HA já neberu už X let, spíš jsem ale vždycky přibírala po té HA. Jeden čas jsem měla injekce Proveru a po té nabrala skoro 20 kg a už to nikdy neshodila ☹. To byl asi pěknej hnus.
Já je budu zkoušet asi každý den, ale závisí taky na tom, jak se ti do toho chce investovat.

anabella_lee
8. zář 2011

@markitka no taky jsem brala HA tak dlouho☹ proto jsem byla i ráda když MS dorazila jen o týden později, jsem aspon ráda že snad vše funguje jak má...teda až na OVu to fakt nevím no....